Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

CO2 VS Vzduch

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 12:15 am    Předmět: CO2 VS Vzduch Odpovědět s citátem

zdravím.mohli byjsme podiskutovat o rozdilech cod2 a vzduchu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 12:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne zatm pouzivam cod2 protoze je mnohem dostupnejsi,ale v nejblizzi dobe chci pouzivat vzduch.jeste sem nemel tu moznost s nim hrat ale doufam ze uz to brzo skusim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem před měsícem přešel z CO2 na vzduch. Hrál jsem s ním zatím 3x a při normálních "příznivých" podmínkách (teplota 20 stupňů nebo víc a nepříliš vysoká vlhkost vzduchu) jsem žádný zásadní rozdíl nepozoroval. Trochu se snížily výkyvy úsťové rychlosti při střelbě a zbraň "nesněží". Slibuji si od toho lepší vlastnosti především při nižších teplotách na podzim a v zimě. Tak uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzes prosim napsat jak velke mas vykyvy FPS s tim vzduchem? Mam take vzduch nekolik dni, strilel jsem s nim asi 2X a jsem vcelku spokojen, jen pri poslednim mereni radarem jsem zjistil, ze se mi vcelku dost hybe FPS na 5 výstřelech třeba i o 20FPS. jedna se o novou bombu a regulator a nove vycistenou a pretesnenou zbran EGO od Planet Eclipse.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám Spyder Xtra 06 s drobnými úpravami vnitřností (závěr, jehla, válec, "kladívko") tak jak je popsáno zde: http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder.htm .
Výkyvy rychlosti kuliček mám do 10 FPS (většinou méně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate