Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Military paintball - proc se mu tak jeste rika ?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 8:30 pm    Předmět: Military paintball - proc se mu tak jeste rika ? Odpovědět s citátem

Posledni dobou mi prijde, ze se snad hraci speedballu prevlikli do maskacu. Skoda ze se nedelaji ama na 1000 kulicek, rada radoby military hracu by tuto vymozenost jiste uvitala. Setkal jsem se i s nazorem, ze military paintball neni hrani si na valku ale jen hra .. zabava. Omyl speedball je hra, zabava a sport. Military paintball je hra na valku se vsim vsudy.

Sepsal jsem pravidla tak, jak hrajeme my. Muzete samo s nimi nesouhlasit ale i vyjadrit svuj nazor ... military paintballu zdar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patrasi doporučil bych ti prohlídnout internet a podívat se jak řežou rusům hlavy. co s tebou udělá zásah zbraní 12,7mm. jak vypadá člověk co seděl v buse 2m od bomby. jak se tvářej lidi co se koukaj na hořící pahýl co maj místo ruky. jak vysoko vylítne zbytek US vojáka jehož humwee najede na minu.
a když už si hraješ na válku tak by mne zajímalo kolik km ujdeš s 30kg výstroje. kolik uděláš kliků. dřepů. umíš používat mapu? noční vidění. vyznáš se ve zbraních. dokážeš rozebrat a složit VZ58, M4, M16, AK47, AK74, x pistolí a x kulometů. znáš typy munice co se používaj do různejch zbraní. dokážeš nastavit a vystřelit z minometu. dokážeš spočítat místo dopadu nějaký rakety. dokážeš zneškodnit minu. umíš házet granátem. umíš střílet z RPG

ani nebudu řikat co si o tvém názoru hra na válku myslim. to je asi jako hrát si na pedofila nebo si hrát na člena SS. pokud si opravdu hraješ na válku tak mi tě je skutečně líto a tvých rodičů taky, že zrovna tebe maj doma.

omlouvám se že sem osobní. ale military PB neni o válce
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Setkávám se hodně s reakcí, že elektrika do military paintballu nepatří. Sám mám elektriku, ale speedball jsem ještě ani nehrál. Jakmile přijdu někam, kde se hraje military paintball, všichni dost divně koukají, nezdá se jim zásobník na 200 kulí atd. V reálu ale jsou přece taky zbraně s vyšší kadencí a vyšším počtem nábojů a ne jen se zásobníkem na 18 nebo 50 nábojů! V běžných vojenských družstvech jsou střelci, kulometčící, odstřelovači a další.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patras .. kde jsou ty vaše pravidla u vás na webu nebo kde? Rád bych na ně juknul
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně souhlasím s Fluffym. MPB je hra stejně jako třeba šachy. Akorát si při ní užijeme víc adrenalinu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bejt váma, tak se do Patrase zase moc neobouvám. Co si lidi představujou pod pojmem military paintball je spíš klasickej woodball a zajímalo by mě, jestli ste viděli Patrase na nějaký akci, když se hned navážíte, jestli umí to a to a jestli zažil to a to... Kluci z Náchoda hrajou paintball trošku víc jinym stylem než většina zdejších...

PS: na videa pro sadisty se koukat nemusim a s military paintballem nemaj vůbec nic společnýho, protože podle mýho mínění je military paintball pokud možno co nejvěrnější simulace válečnýho střetu v mezích paintballových možností...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Těmi pravidly asi myslel TOHLE
Nic moc zásadního krom omezení munice v tom není ... Ale koukám že se to tu začíná přístupem rozbíhat jak v airsoftu kde je to v mnohem pokročilejší fázi Twisted Evil
No rozhodně bude zajímavé to sledovat Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm........ to ze se mnoho military paintball hracu priblizuje sportovnimu paintballu (a vypadaji tak i jejich hry) je fakt, nicmene nema smysl tomuto stylu upirat pravo na zivot, stejne jako je hovadina predhazovat patrasovi ze je chudak a mel by se lecit, lide mohou valku nenavidet a presto se na ni pripravovat, ano pro urcite hrace neni paintball hra, nevim proc by jste se s tim nemohli smirit, stejne jako by se druha strana mela smirit s tim, ze pro nekoho je to jen a jen hra, a proto takovy hraci vyhledavaji co nejrychlejsi sled her, pri co nejvetsim poctu kuli a vyrazeni velkeho mnozstvi protihracu na malem prostoru...... proste jeden ma rad holky a druhy vdolky Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste ten odkaz .. nejak mi to vcera vyklouzlo

http://www.paintballnachod.cz/index.php?site=articles&action=show&articlesID=8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
patrasi doporučil bych ti prohlídnout internet a podívat se jak řežou rusům hlavy. co s tebou udělá zásah zbraní 12,7mm. jak vypadá člověk co seděl v buse 2m od bomby. jak se tvářej lidi co se koukaj na hořící pahýl co maj místo ruky. jak vysoko vylítne zbytek US vojáka jehož humwee najede na minu.
a když už si hraješ na válku tak by mne zajímalo kolik km ujdeš s 30kg výstroje. kolik uděláš kliků. dřepů. umíš používat mapu? noční vidění. vyznáš se ve zbraních. dokážeš rozebrat a složit VZ58, M4, M16, AK47, AK74, x pistolí a x kulometů. znáš typy munice co se používaj do různejch zbraní. dokážeš nastavit a vystřelit z minometu. dokážeš spočítat místo dopadu nějaký rakety. dokážeš zneškodnit minu. umíš házet granátem. umíš střílet z RPG

ani nebudu řikat co si o tvém názoru hra na válku myslim. to je asi jako hrát si na pedofila nebo si hrát na člena SS. pokud si opravdu hraješ na válku tak mi tě je skutečně líto a tvých rodičů taky, že zrovna tebe maj doma.

omlouvám se že sem osobní. ale military PB neni o válce


umim zachazet se vsim co pouzivam k military paintballu .. kdo byl s nama nekdy na manevrech a pohyboval se ve s kalach s 30 kg na zadech 2 dny tak vi o cem to je .. samo ze mapu umim pouzivat, nocni videni mame taky. Hrajeme hodne nocnich akci ... pro tvou informaci VZ58 rozebrat a slozit umim .. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doppler napsal:
Těmi pravidly asi myslel TOHLE
Nic moc zásadního krom omezení munice v tom není ... Ale koukám že se to tu začíná přístupem rozbíhat jak v airsoftu kde je to v mnohem pokročilejší fázi Twisted Evil
No rozhodně bude zajímavé to sledovat Wink


ono je to hlavne o omezeni munice ... protoze kdo moc kouka na ramba, kterej nemusi prebijet zasobniky ma asi zmatek v tom jak to ve zkutecnostii vlastne je ... potrebou dobijet u kazdeho hrace vznika dalsi rozmer hry .... ja vim ze se budou ozyvat hlavne hraci s bandaskama na zbranich .. s tim jsem tak nejak pocital ... vim, ze kluci z pohanskyho psa mi v tech pravidlech daj z vetsi casi za pravdu, protoze to je jeden z mala tymu kterej se snazi hrat stejne jako mi. Berte to spis jako malou inspiraci pro pripravy dalsich military akci .. setkal jsem se na par akcich i s tim ze nekdo hral na barvu a mi na zasah Very Happy .... proste se snazim priblizit masam, jakym stylem hrajeme mi .... tot vse
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jo bych si nezahral s qloaderem Very Happy ten mam na sto kouli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No v zasade je pravda, ze by nebylo spatny nejaky podobny pravidla hodit i na titulni stranu tohohle webu. Nejak me taky obcas nektery nazory tady zarazej a je tu hodne novych lidi, ktery by si to precist mohli at se nemusi vsude rikat, ze zasah od vlastniho plati taky a podobny zaklady. Takze nejaky ramcovy pravidla tohohle typu nejsou uplne od veci.

Jinak military nemilitary, myslim, ze velkou cast profi vojaku, by velka cast military PB pri vzajemne konfrontaci slusne vyklepla. I kdyz dost spatnych navyku se pri PB bohuzel da ziskat (dostrel, prustrelnost prekazek). Predevsim se ale pri MP nesimuluje skutecny konflikt, ve kterem nevystupuji jen pesaci, ale i obrnena technika, letectvo, delostrelectvo atd. V tomhle real nebudeme nikdy a v jine nez partyzanske valce muz proti muzi by si tady skrtl malokdo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že vojáky by vykleplo kdejaké hovádko s delším kvérem než sám měří, ale ne proto že armáda jsou takoví sračky, ale proto že to co děláme jak my tak vy (kdo to nezaznamenal tak já jsem od těch druhýh /military-airsoft/) se tomu co dělají oni zas tak moc nepodobá. Vojenské taktické postupy proti odpočatému a nabuzenému člověku kterej míří škvírkou mezi "neprůstřelnou" celtou a futrama prostě nefungují.

Jinak k tématu: Myslím že omezovat si munici na reálné počty nabité a nesené munice je sice hezké, ale je to trochu zcestné. Až mi kvér bude trefovat ležící postavu na 100metrů první ranou tak potom budu nosit 30 kulý v rohlíku. Musí být nějak kompenzován výrazně nižší výkon a přesnost našich zbraní. Já to řeším cca 10rannou dávkou místo jedné přesně mířené kulky/v airsoftu/ Co jsem si zkusil PB tak tam mi stačilo výrazně méně munice(cca 100kulý na celý den, na jeden střet bych si patrně vystačil i s 20kulema) /. No je to jen na Vás nikdo Vám do toho kecat nemůže.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zbygniew



Založen: 14. 07. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball - to je vybíjená s jednorázovými míčky. Twisted Evil

Jestli je to hra na válku - ano je, ale to konec konců šachy taky. Tady je důležité zdůraznit slovo HRA, protože každá hra má svoje limity. Od skutečného boje palnými zbraněmi se paintball neliší jenom tím, že protivník po zásahu neumře. Ve skutečnosti je dokonce většina věcí jinak - ovládání, dostřel, přesnost, průbojnost zbraní... a z toho plyne jinak sebevražedné chování hráčů, které prostě v paintballu obstojí - vysoká tráva využitelná jako kryt před palbou a pod. To, že je v zásobníku více nebo méně želatinových kuliček je ve srovnání s "krutou realitou" spíš jedna z menších odlišností. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na druhou stranu, v baraku to vyjde skoro nastejno, protoze dostrel nehraje takovou roli. Krome tech nasledku zasahu Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To sice jo, ale s momentem překvapení to není nastejno. V reálu v tom baráku třeba žiješ nebo děláš nějakou rutinní činnost, máš to tam uzpůsobené pro pohodlí a ne na obranu, nemáš naházený bordel ve vchodu a nestojíš v rohu s hlavní namířenou k oknu nebo dveřím a nestřílíš na první pohyb, nebo snad jo? Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hadate se o nicem, i valka je jednou z nejoblibenejsich muzskych kolektivnich her, hranou cela tisicileti ...... jeji neumirajici verze se jmenují sporty, nicmene zaklad je stejny...........pomereni sil

jinak pocet kuli je pomerne dulezitym faktorem z hlediska taktiky hry /projevuje se tu pak vic schopnost hracu/ nicmene mnohem dulezitejsi je podle mne prebijeni...... nicmene jak tu uz zaznelo, at si kazdy dela to svoje, ono se to nejak vystribri.......... myslim ze neni na miste vzajemne osocovani ze zmekcilosti, neschopnosti nebo naopak silenstvi ci masochismu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proto pisu ze pravidla napsana na nasem webu slouzi spise k nahlednuti do toho jak hrajeme military paintball my Smile ... ja osobne bych se nekdy rad zucastnil velke akce kde by pravidlo omezeni velikosti zasobniku bylo pouzito Smile ...samo ze muzeme takovou hru poradam my, ale ruku na srdce .. prijede potom nekdo od Vas ? Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nic já to vzdávám svůj obsáhlý flame mažu..
pokud někomu přijde násilí a utrpení jako zábava nebo jako hra a s láskou se připravuje na to jak někomu rozpáře pupek. budiž jeho věc.
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej


Naposledy upravil Fluffy dne út září 11, 2007 5:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
proto pisu ze pravidla napsana na nasem webu slouzi spise k nahlednuti do toho jak hrajeme military paintball my Smile ... ja osobne bych se nekdy rad zucastnil velke akce kde by pravidlo omezeni velikosti zasobniku bylo pouzito Smile ...samo ze muzeme takovou hru poradam my, ale ruku na srdce .. prijede potom nekdo od Vas ? Smile ...



Mě by to vůbec nebavilo a spousta jinných - reál zásobníky a podobný věci. Furt je to hra - hrajem si jako kluci s klackama - nic víc. Takže do reálu hóóódně daleko i se supr reálnýma kalachama (i zásobou munice ) a jinnýma vymoženostma s tím spojené. K reálu je to tak daleko jako jít pěžkyz prahy do číny. Smile Jedinej rozdíl mezi klukem a dospělím chlapem je cena jeho hraček.. Wink
Tak že ruku na srdce pokud by sme se řídíli podle toho řádu co tu uvádíš,
tak začnou krachovat PB shopy a já nemám do koho střílet.
Nemyslím to nějak zle je to i hezká myšlenka - ale opravdu jen hezká.
Pro příklad uvedu...:

Na PB jsem přemlouval známý a oni nechtěli, přitom to docela kdysi hráli. Pak jsem si uvědomil co se za tu dobu změnilo a to byly hlavně zbraně. Oni lítali s pumpičkama po lese a tak se k tomu dnes nemaj - pak jsem jim řek s čím se střílí no a dnes máme další hráče.

Díky tomuto sistému hraní military, je stále více hráčů a vyvíjí se to někam - sice jinam nežli pravá VÁLKA, ale je zase na co koukat.
Vždyť by nebyla SP8...kdyby to bylo podle orig. řádu. Spíš tenhle způsob hraní který preferuješ není dnes military paintball - ale budeš muset najít pro tenhle způsob hry jiný název - protože ať se dnes zeptáš většiny hráčů tak to pálej o sto 6. A říkaj tomu military.

(teť trochu demagogie : v obchodě jsem našel military batoh, přitom to je jen obyčejný bákl pro skejťáky s maskáčem , tím pádem military dnes neznamená jen napodobení vojenství - je to jen styl )

Idea třeba se to může jmenovat real paintball.. je to jen příklad.

entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doppler napsal:
Hellboy napsal:
Na druhou stranu, v baraku to vyjde skoro nastejno, protoze dostrel nehraje takovou roli. Krome tech nasledku zasahu Smile

To sice jo, ale s momentem překvapení to není nastejno. V reálu v tom baráku třeba žiješ nebo děláš nějakou rutinní činnost, máš to tam uzpůsobené pro pohodlí a ne na obranu, nemáš naházený bordel ve vchodu a nestojíš v rohu s hlavní namířenou k oknu nebo dveřím a nestřílíš na první pohyb, nebo snad jo? Very Happy


Dopplere Ty máš tak pěkný nick! Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš avatar? Hypnotizující viď ... vydržel bych na to koukat celí hodiny Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to tracker a Fluffy : Ano paintball je HRA ale military paintball se snazi urcitymi cestami "suplovat " realitu bojoveho stretu. Urcite nekdo zvas hral PC hry typu Couter strike, nebo Battlefield ci Medal of Honor a dalsi tyto hry simuluji a myslim ze celkem verne valecny konflikt nebo alespon tvurci her se oto snazi aby to bylo co nejrealnejsi a aby ten zazitek byl jeste lepsi jsou veci monitory s lepsima barvama super 7.1 zvuk mozna i vybrujici klavesni a v neposledni rade 3D bryle a pokud pujdem dal tak vyrtualni rukavice nebo cele obleky. Kdo by si to nechtel zkusit ze vecina chalpu to proste v sobe ma ze rada v necem souperi bavej ho auta a vecinou se mu libi zbrane, a proto uz jako mali kluci behame s klackama a matime se jako kdyby to byl mec a nemo rveme puf puf jako kdyby ten klacek strilel. A nerikejte ze jste to nikdo nedelal. Ale chcete rict ze vsichni co hrajou valecne PC hry nebo lidi ktere fascinuje historie valek jsou nejaci zdegenerovani a necitlivy pitomci odtrzeny naprosto od reality ? to asi tezko.

Ja osobne chapu paintball, tedy military paintball jako dalsi stupen realnosti mezi nejakou virtualni realitou napriklad zminenych PC hre a cistou realitou. Je mi jasne ze realita to neni a ma to doni daleko a zaroven bych ale nikdy nechtel byt realnym vojakem se zbrani ktera zabiji. Paintball tedy beru tak jak je jako HRU ale kazda hra me nejaky pravidla stejne jako ta valka. Ale tady si muzem ty pravidla urcovat jeste mi v te valce ne.

A proto bych neosocoval cloveka ktery si pravidla stavi tak jak se mu libi hrat tedy ze prebiji a ma celkove mene kuli. Bohuzel zatim jen jedina zbran s realnym zasobnikem takze system prebijeni jako takovej je omezenej a proto se omezuje maximalni pocet kuli az budou lidi mit PB zbrane s realnyma zasobnikama tak at si jich tahaj klidne deset. Elektriky podle me taky nikdo nebude omezovat, samopali jsou naprosto bezne a pokud bude potreba prebijet sam uzivatel zjisti ze pri kadenci 20 kuli za sekundu a zasobniku na 30 bude muset setrit.

Zaroven bych ale nevicital nic tem lidem kteri hraji se spoustou munice, od speedballu se jasne odlisuji tim ze maji maskace a hrajou v lese a tedy na daleko vecim prostoru a v budovach to ze je jejich pojeti hry je jine od nasi jeste neznamena ze je spatne nebo horsi a proto jim ho nechme. Asi bude problem aby takovyto lide hrali spolu. Je sice pak mozna otazkou jestli je to tedy MPB ale neni to jedno jak kdo si rika vecinou se u vecich tymu tady na webu MPB vi kdo jaky styl preferuje a do jakych krajnosti to zene.

Ac mam rad taky hru ktera ma rychlejsi spad a nebavi me nekde 2 hodiny jen tak cekat, tak nejvetsi vrzuseni a strach zaroven je alespon pro me pokud clovek jde prostorem a za kazdym rohem kazdym stromem vidi nepritele srdce mu busi o stoset a adrenalit se vleva do kreve, samotna strelba uz je jen podminena reakce a urcite k tomu nepotrebuju aby od zbrani litali doslova snuri kuli ono je docela pekne kdyz protivnika (soubere) zastihnete jak prebiji a je nepripraven.

Jinak to ze se to tak trochu z komercializovalo protoze zajem o MPB se zvednul vice mene nic neznamena. Militari porad znamena v prekladu vojensky a to ze treba trempove a zalesaci a nebo i delnici nosi maskace protoze jsou dejme tomu levny a pritom kvalitni a pevny porad neubira nic na vaznosti vyznavacu vojenskeho stylu.

Zaverem snad jen ze je skoda ze se na Warzone 2007 nepodarilo prosadit celkove pouzivani 50 zasobniku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak snad prezijete ten muj slovni prujem nejak jsem se nechal unest Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to tady zase řešíte? Jak kdo nahlíží na paintball je čistě jeho věc a může svoje názory klidně prosazavat a poskytovat dál. Toto vlákno mi přijde spíše jako averze proti stylu náchoďáků.

Tracker: Nechci tě na druhou stranu zatracovat, tak jako jsi to udělal ty s náchoďáky. Omlouvám se ti, ale tvůj příspěvek jsem ani nedočetl. Zde se bavíme o "MPB" a přijde mi, že mluvíš o úplně něčem jiném. Možná dále byly dobré myšlenky, ale prvními třemi řádky jsi mě opravdu odradil.

A teď o čem podle mě je MPB:
Určitě bych zavedl limity munice (150/život) se sdílením v týmu a stanovil maximální velikost zásobníku (50). I nerozbité kuličky samozřejmě platí. Zavedení efektu granátu je dobrá mylšenka, ale dle mého názoru není až tak velká MPB základna, která by to tolerovala a přiznávala. Zasažený hráč nesmí sdělovat žádné informace a ani nijak zasahovat do hry. Vynechal bych slzný plyn, přeci jen beru, že nejsme ve válce. Dělbuchy a jejich modifikace (sádráky ...) normálních tříd dle libosti. Absolutní dodržování pravidel organizátorů a bezpepčnosti. Než limitovat úsťovou rychlost bych raději omezil používání tvrdých zimních kulí v létě. Neztotožňuji se s názorem čím víc tvrdší kule a prostřelí křoví, tím víc military.
Prostě a jednoduše jde o přístupu týmů a jejich přizpůsobení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

měls to dočíst - nikoho jsem nezatratil. Psal jsem to, jak to bohužel je a pokud se dostanu do hry s tímto omezením ta si jen opravdu ZKLUSÍM zahrát. Ale nikdy se nebudu snažit to nějak zrealizovat. Prostě jsou hráči který to hrájí jinak než je tvá představa a myslím že jich je dost - mají tuby na zádech a 200 kulí v zásobníku. Ani to neporovnávej se speedem - vůbec to k tomu blízko nemá - stále je tu prostor pro vlastní styl hry.
Dost mi křivdíš, protože mám dost velký nadhled a nikomu " nenadržuji".
To že mí 3 řádky byli o "Bílé" tak později to bylo o "černé".nechtěl jsem psát román o tom co je good a co není, tak jsem to dal v krátkosti a tak aby to pochopil snad každý.
Bohužel ti "reální" hráči se budou muset srovnat s tím že komerce je i v military. Tento způsob hry zpočátku měl mít jiný směr - něco co chceš nejspíš ty - ale bohužel je to tak, že většina hraje jinak než si představuješ a baví je to tak jak to momentálně hrajou. A říkaj tomu Military PB. a jestli je to správně nebo ne, tak to může zhodnotit jen každý jednotlivec sám. Ta nereálná hra má své kouzlo a určitě i ta tvá, proto také jsou na akcích scénáře kde jsou i muniční omezení.

Tak snaž se dočíst celí přízpěvek než si uděláš názor. Wink

Entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak náchoďáci mi příjdou simpatický a Patras má u mě určitou úctu, protože za svím si stojí a snaží se ukázat i jinou cestu. A určitě očekávál i reakce z "druhého pole ". Ať jsou kladné nebo záporné. Třeba to dopadne tak že hráči s těmito pravidli který on preferuje budou mít pověst těch větších profíků, protože si tu hru znesnadňujou třeba tím omezením munice. A ti ostatní jsou ti "klasický" hráči. A nebo to bude naopak.
Jinak jsem rád i za toto téma - že se tu probírá aspoň se něco dovím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
patrasi doporučil bych ti prohlídnout internet a podívat se jak řežou rusům hlavy. co s tebou udělá zásah zbraní 12,7mm. jak vypadá člověk co seděl v buse 2m od bomby. jak se tvářej lidi co se koukaj na hořící pahýl co maj místo ruky. jak vysoko vylítne zbytek US vojáka jehož humwee najede na minu.
a když už si hraješ na válku tak by mne zajímalo kolik km ujdeš s 30kg výstroje. kolik uděláš kliků. dřepů. umíš používat mapu? noční vidění. vyznáš se ve zbraních. dokážeš rozebrat a složit VZ58, M4, M16, AK47, AK74, x pistolí a x kulometů. znáš typy munice co se používaj do různejch zbraní. dokážeš nastavit a vystřelit z minometu. dokážeš spočítat místo dopadu nějaký rakety. dokážeš zneškodnit minu. umíš házet granátem. umíš střílet z RPG

ani nebudu řikat co si o tvém názoru hra na válku myslim. to je asi jako hrát si na pedofila nebo si hrát na člena SS. pokud si opravdu hraješ na válku tak mi tě je skutečně líto a tvých rodičů taky, že zrovna tebe maj doma.

omlouvám se že sem osobní. ale military PB neni o válce


JÁ S TEBOU V KAŽDÉM BODĚ NAPROSTO SOUHLASÍM. PŘESTAL JSEM KVŮLI TAKOVÝM VYGUMOVANCŮM HRÁT PAINTBALL, PROTOŽE TOHLE MI HLAVA FAKT NEBERE!
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pak trochu nechapu co na tomhle foru děláš, když si přestal hrát paintball, že by si nás chtěl přesvědčit o tom, že například fotbal je lepší ???? Tvůj postoj Prouzo je ten nejméně pochopitelný ze všech tady, přestat hrát proto, že někdo jiný než ty to vidí jinak, to je fakt už na blázinec....... vždyť si to přeci ty můžeš hrát podle sebe, svým přístupem ???

Jinak Fluffy, proč si myslíš, že si nikdo nehraje na pedofila ??? Protože ten člověk jím buďto je, nebo jím není. Paintball prostě můžeš chápat různě, někdy jako soutěž o to kdo je rychlejší (pak doporučuji běh) hbytější (pak doporüčuji gymnastiku) má lepší strategické uvažování (pak doporučuji šachy) nebo soutěž o to kdo je lepší voják (určitě ne střelec, protože to vzhledem k nepřesnosti zbraní doporučuji raději klasickou sportovní střelbu) ........... nebo to vůbec není soutěž (pak nechápu snahu se poměřovat) a je to jen hra jak tady tvrdíte, tedy lépe řečeno hon za zážitkem...... ale zážitkem z čeho, ze střílení do lidí.... osobně si myslím, že vlastně pořádně nemáte zdůvodněno co to pro vás znamená, nebo sem to tu alespoň nezachitil, pokrytecky se snažíte sami sobě namluvit, že se přeci vůbec nejedná o střílení do lidí, jenže pánové to je omyl, ono se o to jedná......... je to prostě cvičební metoda, stejně jako byl například pro středověké rytíře šerm. Nic to nemění na faktu, že pro všechny z nás bude požehnání, když žádná válka po dobu našich životů nebude. Protože když bude Prouzo, tak paintball nepaintball budeme v ní chcípat ať už se nám to líbí nebo nelíbí, ať už chceme nebo nechceme.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne st září 12, 2007 3:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate