Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Uchazi vam lahev s CO2???

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:28 pm    Předmět: Uchazi vam lahev s CO2??? Odpovědět s citátem

dneska jsem premontovaval do stare 12oz lahve novy pin ventil a zjistil jsem, ze plyn uchazi pres pojistku. Po pretesneni pojistky to funelo jeste kolem zavitu, takze nasledovalo dalsi pretesneni a pak to dalo pokoj. Jen tak mi napadlo porovnat lahev, co normalne pouzivam a kterou jsem koupil uz s namontovanym ventilem. Po ponoreni do sklenicky s vodu jsem s hruzou zjistil, ze lahev uchazi daleko vic, nez ta s novym ventilem pred pretesnenim.

Vubec by mi nenapadlo, ze od vyrobce to je takova prasarna, takze zkuste si potopit ventil s hrdlem lahve do vody a pak pisnete, jestli jsem vyjimka, nebo je to normalni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 9:25 pm    Předmět: Unik Co2 Odpovědět s citátem

Čím si to utěsňoval prosím ? Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teflonovou paskou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem to hned běžel vyzkoušet, mam teda on/off a naštěstí dobrý...ale kámoš měl podobnej problém, plnil z CO2 lahve bez stoupačky a jak se mu tam dostával ten rez a bordel tak mu to uchazelo pořád okolo pinu a tak, až ho musel vyhodit a taky koupil on/off
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teflonovou páskou bych to nedělal.... sme jí tam taky dali a akorát se nám to sní ucpalo a trhala se a kousíčky šli do zbraně,já konkrétně sem s ní měl zacpanej ventil Exclamation
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teflonová páska se motá na závit,nemá se kde trhat a ani kudy se dostat do zbraně,pokud tou páskou nezasereš všechno okolo.Já mám hadici a ta je touhle páskou utěsněná už od výrobce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zcela urcite tenhle problem nebyl zpusoben teflonovou paskou, ale (ne)sikovnosti onoho motace. Uz z principu by se paska dovnitr lahve vubec dostat nemela, protoze tlak se snazi ji neustale vytesnovat ven. Takze pokud si ji mel uvnitr, tak byla spatne namotana, bylo ji moc, atd.

Vim ze existuje vice moznosti, jak tyhle spoje utesnovat, ale zdaleka zadny z nich neni tak jednoduchy a spolehlivy, jako teflonova paska, navic, jak tu bylo zmineno, utesnuji to tak i vyrobci, jen malokdy se vidi "gumotes", protoze ten musi jeste vytvrdnout. Teflonka ne, tu namotam a muzu hned plnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak máš možná jinej ventil,ale na on/offu je uplně ve předu malá dirka která to prostě nějak vycucal.... Confused a nestalo se to jenom mě....
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spatne si me pochopil, nema to co delat s typem ventilu. Pokud teflonkou neco utesnuju, tak ji motam na zavit, u ventilu co2 lahve jen na vnitrni cast ventilu (pin), ale jen pod o krouzek, protoze zhruba tak v polovine jsou "saci" otvory. Takze pokud ji namotas moc, nebo ve spatnem smeru, ze se sroubovanim paska odmotava, taxe pak muze stat, ze se prebytecnej kus utrhne a vlitne do ventilu. Chyba ale neni v teflonovy pasce Smile.

Naposledy upravil ares dne út srpen 21, 2007 10:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak...já tuhle pásku vozím sebou i na akce...už mě párkrát zachránila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak ctu tak sme se musel taky zapojit do debaty..teflonova paska je opravdu genialni casto dokaze zazraky...jinak pouzivam jeste teflonovy provazek-lip sedne do zavitu ale taky stoji asi 400 a teflonova paska asi 20 a poslouzi obje..Smile jinak co se tyce uchazeni lahvy...na nase hriste sme det dokupovali 4lahve PBS 12OZ s pinama a i po dotazeni to uchazelo u vsech 4,teda spis ficelo:D jeste sem to nerozdelal mrknu treba tam nedali tesneni,aspon to tak vypadalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate