Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Co by si měl koupit začátečník?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
IceM&n



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Licoměřice

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 7:29 pm    Předmět: Co by si měl koupit začátečník? Odpovědět s citátem

ADMIN: Odkaz vymazán.
Zjištěný: virus Email-Worm.Win32.Zhelatin.bl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 8:16 pm    Předmět: Re: Co by si měl koupit začátečník , Odpovědět s citátem

IceM&n napsal:
http://thenuclearworldwar.com/usa.html



.
NEOTVÍRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to nějakej vykurvenej červ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to fremen: no vypadá to tak

to IceM&n: v prvé řadě do PC nějaký qalitní antivir a jako zbraň třeba Spyder MR1

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo Tippmann Twisted Evil Laughing
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
to fremen: no vypadá to tak

to IceM&n: v prvé řadě do PC nějaký qalitní antivir a jako zbraň třeba Spyder MR1

Cofey


heh...co máš proti MRdkám???!!...kdypak tě naposledy přejel formánek když jsi přecházel silnici??!! Twisted Evil Very Happy Wink Wink
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Fila: - sorry ale vůbec se nechytám.

to Chronik: no jasně. A dokoupit k Tipmannovi děsně dlouhej lauf...... jestli jsem to dobře četl tak někde jinde IceM&n psal že max. do 5.000,- a pokud je to i se zbytkem výbavy tak Tipp není asi cesta...

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IceM&n



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Licoměřice

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 6:57 pm    Předmět: omluva Odpovědět s citátem

sry za toho červa vůbec newim kde se tam vzal!!! etě jednou sry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
IceM&n



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Licoměřice

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 7:25 pm    Předmět: Xtra Odpovědět s citátem

ADMIN: odkaz vymazán

rozmejšlim o Xtře ještě sem se chtěl zeptat esli ji někdo má a nerozdal by informace o ni !!! dostřel jaký má + a - atd za vše předem dík!!.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
IceM&n



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Licoměřice

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ADMIN: odkaz vymazán

twen odkaz neotvírat newim co v tom je!!.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 IceM&n: Hele, nez tady neco budes psat, tak si odviruj KOMP. To Ti neni divny, ze Ti to tam prida nejakou adresu ??? To jsi tak tupej ??? Taky se Ti muze stat, ze pristi vec, co na tohle forum napises bude posledni. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TO IceM&n:
Hele, Ty vážně riskuješ...... pokud máš antivir tak asi nemáš aktuální databaz virů. A pokud nic takovýho nemáš tak zkus NOD32 zkušební verze (v podstatě fullverze ale jen na 30dní) http://www.eset.cz/download/zkusebni
Spolehlivost zaručena. Akorát si nejdřív odinstaluj ostatní antiviry neboť se Ti navzájem můžou totálně kousnout Rolling Eyes

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
2 IceM&n: Hele, nez tady neco budes psat, tak si odviruj KOMP. To Ti neni divny, ze Ti to tam prida nejakou adresu ??? To jsi tak tupej ??? Taky se Ti muze stat, ze pristi vec, co na tohle forum napises bude posledni. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Treba to bylo umyslne Rolling Eyes
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 3:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chroniku prosim nespekuluj. kazdopadne si icemane posobe kontroluj prispevky nebot fanas to napsal ponekud jasne, nikdo tu nestoji o to si zavirovat pocitac jen proto ze se domniva ze zdejsi uzivatele vedi co posilaji.
Mimochodem toto zalozene tema povazuji za dost o nicem, je tu mnoho jinych vlaken na toto tema a doporucil bych kdyz je nekdo novy aby si nejdrive procetl diskuzi, udelal si vlastni nazor na to co koupit nebo nekoupit a pak se rozhodl. Nemuzes cekat ze dostanes objektivni odpoved od lidi, kteri za celou svou PB karieru meli 1 typ zbrane, a ze jich tu je, furt se tu mele spyder vs tippmann a treba by se zrovna tobe hodilo neco jineho. Timto bych teke poprosil vas co jste za svuj zivot meli jeden typ zbrane abyste svou objektivitu sami zvazili, je totiz neobjektivni radit porid si to ci ono pokud jste nemeli nic jineho resp. by bylo vhodne to prinejmensim zminit. Vse se ovsem meni tim pokud dotaz co si ma koupit zacatecnik je minen co ze spyderu, nebot toto je spyder tema, pak nechapu, co tu delaj odpovedi na tippmann.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A teď si to tu zabil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Add všem:Nebylo to naschvál to vim a už se to snad nebude opakovat.Snad se vám omluvil.
Pokud vim tak se ptal že má zájem o Xtru a chtěl názor na ni.

Fanas:Každej neni genius jako ty,třeba se mu to stalo poprví a neví co stím a co to je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Xtru mám a po 3/4 roce zajímání se o paintball si myslím, že jsem chybu neudělal. Je sic pravda, že jiné značkovače krom Spyderů a Tippmannů neznám, ale také jsou tyto nejvíc v kurzu. A když to řeknu jinak, ví někdo o něčem lepším za ty prachy? Dal jsem za to myslím kolem 5,5 tis. s dobrou maskou, lahví a tak. Dnes mám navíc hlaveň a vzduch, dávám dobré kule a kdykoliv v klidu vyzvu kohokoliv na výkonnostní souboj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladík:Moc dík za info Icemu předám znám ho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Xtru mám a po 3/4 roce zajímání se o paintball si myslím, že jsem chybu neudělal. Je sic pravda, že jiné značkovače krom Spyderů a Tippmannů neznám, ale také jsou tyto nejvíc v kurzu. A když to řeknu jinak, ví někdo o něčem lepším za ty prachy? Dal jsem za to myslím kolem 5,5 tis. s dobrou maskou, lahví a tak. Dnes mám navíc hlaveň a vzduch, dávám dobré kule a kdykoliv v klidu vyzvu kohokoliv na výkonnostní souboj Wink


Máš tam origo hlaveň(12")? Jaký se ti osvědčily kuličky?
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Loni jsem nejvíc střílel s Chronicama a byl spokojen. Na podzim si koupil hlaveň (16"Armson Stealth) a začal ještě trochu citlivěji rozlišovat. Hodně jsem byl spokojený s Premium od RPS a co jsem naposled vypráskal nějaké zásoby, přišly mi s Chronicama přibližně nastejno. Při jednom z posledních testů mi ze všeho nejlépe při mé konfiguraci vyšly Draxus Hellfire. Při pokojové teplotě a (samo) tlačené vzduchem. Střílel jsem tehdy ještě s Mihalem (Tippmann A5+AA17") a i u něj vycházely nejlépe. Teď jsem si zase koupil krabici a pokud to klapne, o víkendu zase něco vapráskáme. Doufám, že se mi kvalita těch Draxusů potvrdí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, až budu objednávat v polovině prázdnin, kdy už budu mít peníze, tak objednám asi teda ty Chronicy Yellow. Tak díkes
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IceM&n



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Licoměřice

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámoš si chce kupovat tento set http://www.paintball-shop.cz/kompletni-sety/viewloader-lynx-jt-radar-thermal-12oz/ a mě by zajímalo jaký názor máte na tuto zbraň!! jaký jsou její výhody či opak a jak ste s ní spokojeni. Předem díky za opdpověď!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No zbran za 2000 zadnej zazrak ROZHODNE nebude. To bych radsi koupil neco z bazaru.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
IceM&n



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Licoměřice

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se mu taky říkal že už by bylo lepší trochu víc našetřit a koupit jinou ale může max do 3500,- tak neim do čeho se rozhoupe!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spyder Xtra...az uz matte black nebo 07...do 5000,-- sezenes set i s 1000 kulema:D

to IceM&n: tutu pistol ma kamos...a je to sileny...v posledni dobe se mu porad se*e, vubec nestrili, akorat to zere O-krouzky a jakmile zajisti:D tak pojistku musi z5 vyklepnout nozem:D
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zbygniew



Založen: 14. 07. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IceM&n: nechci dělat nikomu reklamu, ale za ty peníze může mít kámoš třeba tohle http://www.paintballshop.cz/zbozi/6711-set-spyder-sonix-basic
Ta zbraň mi připadá "normálnější" i když je tam horší maska. Set s termální maskou se ale dostává o celých 150,-Kč mimo jeho limit. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IceM&n



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Licoměřice

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK vyřidim a dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate