Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Konkurence našeho oblíbeného webu? Ne, jen maskovaný e-shop

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 11:43 pm    Předmět: Konkurence našeho oblíbeného webu? Ne, jen maskovaný e-shop Odpovědět s citátem

Jaxe vám líbí http://www.militarypaintball.cz/ ?

Mě ne, neb mě jebe když se něco tváří jako něco jiného než ve skutečnosti je.....

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 2:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to nejakej e-shop a jeste to patri pod

http://www.paintballgame.cz/ a nebo se to tak alespon tvari Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 5:43 am    Předmět: Re: Konkurence našeho oblíbeného webu? Ne, jen maskovaný e-s Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Jaxe vám líbí http://www.militarypaintball.cz/ ?
Mě ne, neb mě jebe když se něco tváří jako něco jiného než ve skutečnosti je.....


No je to nejaky divny a podle me celkem zbytecny. Me osobne tento web vyhovuje, ale kdyz chce mit nekdo taky svuj portal o military paintballu, tak je nechte Laughing Laughing Laughing
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no obsah toho webu mě něják netrápí neb ve vladanových internetových aktivitách sem se už dávno přestal orientovat a mám v těch jeho stránkách dost už zmatek... nicméně co by autory těchto stránek tak by mě srala podobnost webové adresy.... Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj - tak jsem to myslel - nahánění nebohých, zmatených a nezkušených military PB nadšenců pod zástěrkou tématicky zaměřeného webu na stránky e-shopu. Nepříjde mi to fér.
Jinak proti "největšímu paintball shopu pro střední Evropu" (střední Evropa = ČR? Wink ) nic nemám - taky tam občas nakupuju.

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinka graficky je to pěkně řešený, ale je to grafika na ukor kvality obsahu, páč takovej web ti nemůže konkurovat byt garficky tomuto webu jednodušímu ale o to více nadupanějšímu (ono to vlastně ani nejde páč kdyby tam byla nějáká blikací grafika tak se v těch info za chvíli ztratíš Laughing ) Sleduju to už dlouho a www.militarypaintball.cz, www.paintballgame.cz, www.paintballshop.cz, www.paintballinfo.cz a buh víc o ještě je vlastně původní trojská stránka www.paintballgame.cz a myslim že na to chlapíci asi dojedou páč ty stránky sou tak nepřehledný a hodně nedodělaný že v tom každej slušnej člověk musím mít bordel... si všimnite jak je to provázáný a skáče to ze stránky na stránku... to by mě jako náštěvníka dost mátlo.... (taky že mě to mate Laughing ) kdežto tady je všechno hned vidět a na jednom fleku Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hola chlapi.
Vůbec se nedivte, že tadyty stránky má paintballshop skoro shodně pojmenovaný. MILITARY PAINTBALL je prostě už nějakou dobu zažitej termín.(něco jako přídavek typu SJEZDOVÝ kolo, nebo SPORTOVNÍ PAINTBALL) Rolling Eyes

Byla jen otázka času, kdy se na to pověsí komerce........ Confused

Nicméně spotřeba nakupujících jedinců mnohdy zajištuje také finance pro další rozvoj technologií. Idea
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 5:05 pm    Předmět: militarypaintball.cz Odpovědět s citátem

zdravim,
jenom na vysvetlenou:
1.k domene, pokud se podivate na registraci tak zjistite, ze domena militarypaintball.cz je zaregitrovana dele nez military-paintball.cz tudiz o kopirovani nemuze byt ani rec.
2. na paintballshopu byla prezentace na vznik milirary portalu jeste pred vznikem military-paintball, takze pokud se bavime o nejake inspiraci, tak jedine v opacnem smeru. jejikoz jsme nemeli tehdy kloudneho webmatera stranky nevznikly. ted web mastera mame a stranky vznikaji.
3. k jesitnym obavam, jelikoz jiz existuje military-paintball jako informacni portal v daleko lepsi podobe nez jsme meli puvodne v umyslu. je nesmysl delat neco obdobneho a ani nehodlame delat konkurencni portal.
4. militarypaintball se rozhodne za nic neschovava, je to mutace paintballshopu.cz pro military paintball. klasicky paintballshop je pro military neprehledny a tezko se tam hledaji doplnky pro military. proto jsou tu stranky ktere maji jinou strukturu a budou lepe vyhovovat lidem kterym je urcena. krome toho by tu mely byt recenze a sporadicke informace. tj. z vaseho pohledu klasicka komercarna, ale urcitym lidem urcite prospesna. pokud kliknete na jednotlive veci tak vas to hodi do shopu.
5.militarypaintball rozhodne nebude kopirovat military-paintball, verim ze se najdou i jedeinci pro kteri to oceni a prinese jim to zase o neco vic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 7:02 pm    Předmět: Re: militarypaintball.cz Odpovědět s citátem

twin napsal:

1.k domene, pokud se podivate na registraci tak zjistite, ze domena militarypaintball.cz je zaregitrovana dele nez military-paintball.cz tudiz o kopirovani nemuze byt ani rec.

Dej link kde je to zaregistrovane a ja se klidne mrknu Wink Laughing
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu skutečně potvrdit, že doména militarypaintball.cz byla zaregistrována dříve než military-paintball.cz
Když jsme s Charliem naši stávající doménu vybírali, vycházeli jsme z toho, že Vladanova doména bude ještě hodně dlouho neaktivní (což se nakonec i potvrdilo) a tu naši si lidi do té doby dostatečně zvyknou.

Proč jsme si zvolili stávající doménu je v celku jasné - jiný název by jen těžko lépe vystihoval zaměření webu. Navíc název military-paintball.cz se mi zdá hezčí, než militarypaintball.cz

Z hlediska obsahu: oba weby by si již z principu konkurovat neměly. Zatímco Vladanova stránka funguje čistě za účelem podpory jeho obchodu, tento web je a zůstane výlučně nekomerční záležitostí. Navíc jeho obsah je závislý čistě jen na jeho uživatelích.

Co se grafiky týče: bohužel ani já, ani Charlie jsme nebyli obdařeni grafickým talentem, což se projevuje na "amatérském" vizuálním podání webu. Nicméně pokud by někdo z jedinců obdařených grafickým nadáním měl ideu a chuť web graficky vylepšit, rozhodně se nebudeme bránit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim te noso-Skiďoure web je to hezkej a pro ucely ktere ma plnit vice nez dostacujici a zcela unikatni...........
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Chronic:
Hej chlape, nejeb se mi do kšeftu - za největšího štouru tady mám být já Wink

to Skid:
grafika je v pohodě - nejde o formu ale o obsah Smile

to LIGER:
Tou poslední větou jako myslíš že klucí z wwww.paintballshop.cz za utržený peníz vyvinou new military gun? Nevím proč, ale zdá se mi to málo pravděpodobné Wink

to Twin:
1. no asi jo, no a?
2. no to né - na název military paintball snad nemáte patent, že ne? POZOR HUMOR!!! :Tebou uvedené stránky to hrnou komerčně - na "našich" stránkách se tím myslím nikdo neinspiroval. KONEC HUMORU!!! Ale pro pořádek - na vydělávání peněz nevidím nic špatného Smile
3. myslím že nikdo obavy nemá - upřímně řečeno tomuto webu nejde konkurovat - pustil by se do toho jen šílenec a blbě by skončil - je znatelný rozdíl když se něco dělá z čistého zájmu nebo pro peníze Twisted Evil Ale pro pořádek - na vydělávání peněz nevidím nic špatného Smile
4. na mě subjektivně to působí že schovává - jaxem psal, tváří se jako info web a je to přitom jen výhybka do e-shopu. Toť můj názor, nic víc.
5. nerozumím co jsi chtěl říct Shocked

Přeju hodně štěstí a nezbývá než zopakovat: na vydělávání peněz nevidím nic špatného Smile - všichni se snažíme.... a někdy děláme co můžeme Twisted Evil

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Twin:

Víš, mě k prezentování vašich stránek ve zdejším foru inspirovalo přečtení diskuse pod http://www.paintballshop.cz/zbozi/6135-set-spyder-victor-2006-special a tam uvedená odpověď na dotaz zákazníka:
"Ovšem na internetu něco např. o různých military upgradech už tvoříme - http://militarypaintball.cz "
Myslím že by panu sniper666 víc pomohlo nasměrování na www.military-paintball.cz ale to by ho možná pak poslalo do jiného shopu než do vašeho, že jo?
Ale už toho rytí nechám - jsem takovej od přírody, málokdy vím kdy přestat a nikdo mě quli tomu nemá rád Crying or Very sad

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Cofey: někdy je rytí na místě. Takže jen tak dál. Třeba se tam někomu rozsvítí a začne svoji práci dělat pořádně. Je jedině škoda že tady v čechách je poměrně malej PB trh a tak nemusí lidem poskytovat 100%ní služby.
holt jak se říká jednooký mezi slepými králem.

a už vidim ty recenze...je to super mega hustý kup to. za ty dva tácy to je zadarmo a todle to si kup taky bez toho nemůžeš bejt Rolling Eyes
já sem internet prolez horem dolem a nic českýho co by bylo lepší jak todle sem neobjevil
úprava je jednoduchá přehledná a intuitivní, samozřejmně bych ocenil lepší grafiku jako je třeba tady http://www.specialopspaintball.com/
ale vzhled nemá nic společnýho s funkcí. takže já sem nadmíru spokojen se současným stavem a nic bych neměnil Smile

jinak nové technologie sou blbost Very Happy nejvíc lidí je zabito zbraní AK 47 starou 60 let, kol se vyrobí a prodá několikasetnásobně víc než aut, spousta lidí stále topí uhlím a PB je tu taky pár let...a nová technologie nabíjení PB zbraní ze zdola která spočívá že pružina tlačící na kuličky je do zatáčky Very Happy Very Happy schováná v imitaci zásobníku...ehm to by vymyslela i opice Idea
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo grafiku maji peknou, ale jinak ten web stoji docela za hovno, maji to pekne udelany s tou brigadou, ale je to zase jenom a jenom komercni projekt

plus to neni vylozene military, a cpou se tam ruzny veci, a je to desne proflakly i mezi sportakama

ale jak sem rekl, neco malo tam i military je, ale furt ti cpou svoje produkty Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
to Chronic:
Hej chlape, nejeb se mi do kšeftu - za největšího štouru tady mám být já Wink


Oukej Laughing Laughing Wink
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neni celá tahle debata na prd? Wink
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skide co se týče garfiky tohohle webu, je naprosto v pohodě a víc než vyhovující.. jak sem psal nešlo by to dohromady udělat nějáký ty blikátka cvakátka a ruzný píčoviny jenž lahodí oku ale na druhou stranu dost odvádí pozornost od důležitých věcí... pokud porovnáš weby jenž jsou našlápnůtý informacema a fungujou na redakčním systému tak ta grafika je tam minimální a dost ostrouhaná aby právě neodváděle čtenáře a nesnižovala přehlednost... graficky pškné stránky si mohou dovolit statické stránky nebo stránky kde je informácí polovina co zde... řešil sem obdobnej problém a fakt může mít člověk tým graficky nadanejch lidí a pokud má záměr toliko informací do toho webu natlouct tak ta grafika tam prostě nemá šanci... takže neběduj a nestěžuj si já sem jednoznačně pro tento web neb je přehlednej a dost informativní a radějí tahle varianta než aby to byl web s obdobou náloží a garficky vydařenej tak polovina lidí se v tom ztratí Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sys250 napsal:
neni celá tahle debata na prd? Wink


Jj, je. Já totiž zakládám zasadně debaty co jsou na prd Smile

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono prdět je zdraví to ti poví každej doktor. a jak říká moje babička lepší jeden prd než sedum doktorů. tak všichni prdíme a svádíme to na psa. blbý je když pes běhá po zahradě, to si pak musim vymejšlet že je pes schovanej pod stolem Smile
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

celý ty stránky sou takový...mno...nevim...zmatený Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se grafika military-paintball libi - jednoducha, ucelna a nevnucuje se. Nech to jak to je Very Happy . Dokonce to i jeste mene namaha oci, kdyz je podklad zelenej (byt mam LCD). Je mi to zkratka prijemnejsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate