Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno snad pristi rok Very Happy mezitim muzu aspon rok trenovat:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je to mašinka taky po ní pošilhávám Embarassed
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akorát mi sere že se na ní vůbec nedoporučuje sifon (co2) Shocked ,použít ho prej lze ale nemá používat... Crying or Very sad
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nevim aj nic neriskoval koupil jsem hadici .... k tomu vzduchovou flasku ... a taktickou vestu a jeste s helmou me to vyslo tak na 21000 ( sp8 s qloaderem kdyz k tomu pridam upgrejdy planovane tak ... se mi z toho dela spatne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravicko .... vim ze tu nekdo psal ze ma jak klasickou hlaven tak hlaven dodavanou v prodlouzenem predpazi .....
testoval jsi to ??? Very Happy je v tom nejaky rozdil v presnosti??? nebo je to stejne ??? predpokladam ze dostrel bude stejny Very Happy
a o kolik je prolouzena hlaven tissi??? diky moc za odpovedi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mam obe ale netestoval jsem rozdil mezi kratkou a dlouhou. Zatim sem strilel jen s dlouhou. A vzhledem k tomu ze mi dosle vzduch vzduch tak to hned tak nevyzkousim.

Jo jestli to nekoho zajima tak rozborka mi neprisla zrovna nejjednodusi. Ale da se to. Na poprvi sem si s tim hral cca 2 hod. Ale priste by se to dalo zvladnout i za 1 hod.

Uz sem vystrille cca 2000 kuli a ani jedna se mi netrhla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jelcin: ja mam jasno ze koupim operku .... ale furt nevim jestli poridit to prodlouzene predpazi .... nebo ne Very Happy jestli by nevyslo lip koupit poradnou hlaven ..... a tak nejak nikde jsem nenasel nikoho kdo by to seriozne porovnal ty dve hlavne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No hele delsi hlaven ve vetsine pripadu strili lip.

Ale vydrz jen co naplnim tak to klidne vyzkousim. Rad bych jeste tenhle tejden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to by bylo super kdyby jsi to prubnul nevim jestli si ji mam objednat nebo ne Very Happy taky se obavam ze ta delsi hlaven bude papat vice plynu pokud budes chtit stejou ustovku ale melo by to byt zrejme tissi Very Happy

stale se rozhoduju jakou hlaven vybrat (jo a nevis jaky je prumer hlavne kvuli kulickam, vubecn evim jake se na to budou hodit, jake jsi zkousel???)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal jiz hore. Kamos si poridil SP8 v PB shopu v plne nalozi "tactical" V sade je i to dlouhe predpazby s 19" hlavni. Zkouseli jsme strilet ve vsech moznych kombinacich (dlouha hlaven i predpazby, dl hlaven a kratke predpazby apod) Jasne bylo to, ze s delsi hlavni je zbran jeste presnejsi nez s kratkou. Kulicky maji tendenci jit delsi dobu rovne nez nabraly jiny smer (vetsinou dolu) Smile Co jsme pozorovali a netusime zda to bylo kulema, nebo cim. Bylo ze kule letej relativne rovne, ale sem tam se nejaka rozhodne, ze po cca 2/3 letu hodi smira na stranu. Result byl - typ predpazby nema na prednost vliv, ale hlaven ano. Kamos se rozhodl, ze bude menit pouze hlaven a ne cele predpazby.
KONEC HLASENI...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravicko psal jsem primo na smart parts o vyjadreni a dotaz ohledne hlavni Very Happy
resume ktere mi od jejich technicke podpory prislo bylo jasne. Stealth barrel kit je pesnejsi a mene hlucny nezli hlavne all american o stejne delce... (vyrabi oboji a cena je priblizne stejna tudiz nepredpokladam ze by kecali)
vyssi presnosti muze clovek dosahnout pouzitim freak systemu (pomoci vlozek moznost pouzivat vesi mnozstvi kulicek ruznych prumeru - zkratka pak pasuje kazda kulicka, jelikoz si prumer hlavne upravim dle potreby)
porovnani kratsi a delsi hlavne bohuzel nemam....
Tactical barrel 20 je slusna hlaven, prakticky stejna jako stealth barrel (mozna o malilinko presnejsi ale opravdu asi neznatelne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu to tak, že výsledkem je nejlepší koupit zbraň v základu jen s krátkým předpažbím a hlavní a na dlouhé předpažbí a hlaveň se vykašlat a místo toho koupit nějakou velmi kvalitní hlaveň (např. 16" All American) a našroubovat ji (i když to bude dost čouhat) do krátkého předpažbí???

Díky za odpověď. Dále se chci zeptat na změnu palebných módů tím tlačítkem. Je to ok? Dá se to za hry nějak snadno měnit? (Jako u X7 to asi nebude, co? Smile)

Chci si tuhle zbraň příští rok koupit, je to dobrá volba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty mody palby bohuzel behem hry budes menit tezko ... respektive snadne by to rozhodne nebylo Very Happy

A k druhe otazce (ja mam kratke predpazi a k tomu mam 14" hlaven od pps v budoucnu i s apexem az budou prachy ... ale nakolik to bude dobre nebo nebude to budu moct napsat az pozdeji)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je kráásná - jdu do ní taky mám to asi tak : koupím SP8 + opěrku ( orig.) a nechám předpažbí krátké jen vyměním hlaveň za 14" All american - 16" se mi zdá moc - ( menší lidi by sní už mohli orat. Very Happy ) a 19" na to nevidím moc využití .... možná pro snipery. Jen mi dělá problém plnění ... - hraji s CO2 a to je spíš vzduchová záležitost ( a co pak v zimě ) Myslíte že rovnou mám uvažovat o vzduchu = koupit bombu, sehnat plnění a spóóóustu jiných starostí ... a nebo mám zkusit flašku na záda - hadice + antisifóón + odkalovač ( nebo chteli přepad ).
viděl jsem jí v akci a hráč s ní hrál s obyč. zásobníkam ..a ... stíhala. i to CO2..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno nevim ja mam vzduch pokud do zbrane poridis ndz qev tak navic snizis vyrazne i spotrebu vzduchu Very Happy pokud vymenis casem i bolt tak si taky mozna malilinko pomuzes Very Happy
jinak ja mam tak jak rikas ... operka (podle me nutnost) kratke predpazi a do toho hlaven palmer brass s redukci na apex (ten zatim nemam snad casem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proba



Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau, Sp8 mam od kvetna, jak kratkou tak dlouhou originalni verzi zbrane.Vyzkousel jsem obe a s dlouhou hlavni to na delsi vzdalenosti strili presneji.Vystrileno mam kolem 5000 kulicek zadna se netrhla.Ke zbrani jsem poridil vzduch a byl jsem nucen koupit i vyrazeny hasicsky dejchak (7L obsah) z toho plnim vzduch do flasky ke zbrani a mam k tomu i mambu.Vzduch prepoustim pomoci Java sucuba.Zasobnik mam wievloader revolution. Celej komplet vcetne zduchu me vysel na 26000, ale je pravda , ze investice do vzduchu se vyplati, hlavne k vuli kolisani tlaku.Ono pokud se totiz SP8 pretlakuje pres 200psi tak vevnitr vylitaji hadicky a nazdar babi.U CO2 neni problem aby to vylitlo pac tam diky teplote kolisa tlak, takze si dotycny ani nemusi zastrilet v horsim pripade.V lepsim pripade tu zbran clovek nevyuzije na CO2 naplno, protoze by musel nastavit mensi tlak jdouci do zbrane prave k vuli kolisavosti CO2.Jinak plast na zbrani neni zase tak High jak casto tvrdi recenze, snadno se muze kdekoliv cokoliv ulomit.Uz jsem to videl, jeste ze ne na moji.Takze zhrnuti: Zbran je to lehka , pri strileni nekope takrka vubec.Pri dobyvani budov zasadne pouzivat kratkou verzi.Daji se vyuzit ruzne kombinace at uz s pridelanou lahvi primo na zbrani nebo pres hadici (mamba).Pokud si budete kupovat i ramenni operku, pocitejte s tim ze vam k tomu nemusi sedet maska a to plati i v pripade ze budete mit na zbrani kolimator. Se zbrani se bez kolimatoru takrka neda presne zamirit, nema miridla.No to je snad vsechno.Za hrubky se predem omlouvam, ja kuchar nicht pisar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jake baterie pouzivate? a jak dlouho vam v teto zbrani vydrzi??? kolik priblizne vystrelu???
Pouziva nekdo dobijeci baterie? pokud ano jake? (pokud ma nekdo iona tak piste taky stejne je to jedno a to same)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jeste jeden dotaz kolik vzduchu vam zbran zere a na kolik vystrelu si vystacite ? prijde mi ze to zere jak ziravina ..... snizeni tlaku o 500 psi na 72 (3000psi) bombe za sto vystrelu mi prijde docela hodne Sad (to tam mam qev a nastaveni casu na 25 ms) coz je myslim optimum ....
netusi nekdo cim by mohla byt zpusobena tato extremni spotreba plynu? zbran nikde viditelne nefouka (tak tesneni by snad meli byt v poradku - jedine co me napada kdyby zbran ztracela plyn pri vystrelu ale to se mi nezda ... (jedina moznost ktere bych si nevsimnul)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proba



Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
a jeste jeden dotaz kolik vzduchu vam zbran zere a na kolik vystrelu si vystacite ? prijde mi ze to zere jak ziravina ..... snizeni tlaku o 500 psi na 72 (3000psi) bombe za sto vystrelu mi prijde docela hodne Sad (to tam mam qev a nastaveni casu na 25 ms) coz je myslim optimum ....
netusi nekdo cim by mohla byt zpusobena tato extremni spotreba plynu? zbran nikde viditelne nefouka (tak tesneni by snad meli byt v poradku - jedine co me napada kdyby zbran ztracela plyn pri vystrelu ale to se mi nezda ... (jedina moznost ktere bych si nevsimnul)


Mno me to na zacatku taky pripadalo ze to zere nejak moc, nechal jsem to zmerit na chronu a litalo to neco malo pres 300, tak jsem tomu trosku ubral.Bohuzel kolik na tu flasku vystrilim nevim.Mam nejak malou spotrebu kulicek, takze nez ji stihnu vystrilet celou uz je zase plna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
a jeste jeden dotaz kolik vzduchu vam zbran zere a na kolik vystrelu si vystacite ? prijde mi ze to zere jak ziravina ..... snizeni tlaku o 500 psi na 72 (3000psi) bombe za sto vystrelu mi prijde docela hodne Sad (to tam mam qev a nastaveni casu na 25 ms) coz je myslim optimum ....
netusi nekdo cim by mohla byt zpusobena tato extremni spotreba plynu? zbran nikde viditelne nefouka (tak tesneni by snad meli byt v poradku - jedine co me napada kdyby zbran ztracela plyn pri vystrelu ale to se mi nezda ... (jedina moznost ktere bych si nevsimnul)


ze svojeho iona dam na 48 ci 3000 psi 3 plny ewa a ještě mi něco zbyde

až se dostanu k papirum tak ti napíšu nastavení dwlelu

skoušel jsem ho i na CO2 ale přestal střílet celkem mě to vyděsilo dneska mi příde vzduch tak uvidím jak šlape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravicko lidicky prenastavil jsem zbran ... trochu jsem to prekopal ....
DWELL : 10 a uz to zere krasne malo a strili spickove (jeste bych mel snizit tlak)
kazdopadne jsem poridil upgrejdy .... kompletni epiphany kit (tak jsem zvedavej jak to s tim bude fachat)

Palmers brass barrel je uzasnej ... presnost oproti stock barrelu parada ... (jeste cekam na apex nastavec, protoze v cechach je to vsechno predrazeny az to neni pekny)

qloader je fajn ... ale poridil jsem asi smejdsky kulicky tak to nedela moc dobrotu (doporucuju ho spise na tvrdsi kule ... na krehky kule to je obcas trosku pruser)
takze jako druhy zasobnik budu mit empire B tak uvidime.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
Zdravicko lidicky prenastavil jsem zbran ... trochu jsem to prekopal ....
DWELL : 10 a uz to zere krasne malo a strili spickove (jeste bych mel snizit tlak)
kazdopadne jsem poridil upgrejdy .... kompletni epiphany kit (tak jsem zvedavej jak to s tim bude fachat)

Palmers brass barrel je uzasnej ... presnost oproti stock barrelu parada ... (jeste cekam na apex nastavec, protoze v cechach je to vsechno predrazeny az to neni pekny)

qloader je fajn ... ale poridil jsem asi smejdsky kulicky tak to nedela moc dobrotu (doporucuju ho spise na tvrdsi kule ... na krehky kule to je obcas trosku pruser)
takze jako druhy zasobnik budu mit empire B tak uvidime.


já sem se ripal v nastaveni a trochu sem to zkurvil když pálím rychle tak nestíhá bolt musím to doladit

ephiphany kit ? to sem zvědavej hod sem fotku nebo odkaz

v česku si to asi nekupoval že ? Very Happy
a na kolik máš nastaveny rof ?


jinak moje sestava ionka je ndz detents,q-lock kolinko spušt mám sling blade triger,qev 360 all american 12 a ewo II + novej board ale mám hliník láhev Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty provare???!!!copak jsi udělal s MR1??? Shocked Smile
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tm.66: rof mam "zatim" stazeny Very Happy
www.smartparts.com by to bejt mohlo jinak jsem si koupil tu upgrejdovaci cast na www.paintballonline.com ( i ten apex, tady je to vsechno moc predrazeny:-( a jeste trenky za deset dolaru ... no nekup to Very Happy)
jediny spatny co je ze dlouho cekas nez se s nima domluvis na postovnem nabizeji spatny druh ... pouze ups a to je drahy jako prase tak ted uz jen cekam az mi napisou cenu za usps abych mohl zaplatit Very Happy
jinak na www.smartparts.com je treba v manualech o tom zminka
(kazdopadne to je k tomu ze nad 10 ran za vterinu zacne kolisat ustovka a klesat .... tudiz se zhorsuje presnost)
s timto by jsi mel strilet 15,20 strel za vterinu a melo by to byt vicemene stale stejny - ale to jsou nazory lidi co o tom pisou (ale uvidime co ukaze praxe "osobni")

jinak epiphany stoji 300 dolaru to neni tak hrozny:-D
ten konverzni kit me prijde na 35 dolaru je nova komora a vlozky
koupil jsem si k tomu virtu desku to je 135 dolaru
a jste jsem si koupil firebolt to je 40 dolaru
takze 210 dolaru - to mas 5000 priblizne (postovne nepocitam tak jako tak bych si kupoval neco jineho - tohle nevazi nic)
ale s blackheart deskou by to vyslo levnejc (stve me ale to neustaly rozdelavani gripu kvuli nastaveni cehokoliv tak jsem si priplatil za virtue - hlavne jsem zvedavej na vydrz baterky)

jakej mas board ???
jo a na ten bolt pridej tak dve kliknuti na dwell ale to vis asi nejlip sam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
ty provare???!!!copak jsi udělal s MR1??? Shocked Smile




střílím střílím a najednou sek... bolt nešel vytáhnout tak sem to vymlátil silou a nejde dát ani zpátky Sad gun poputuje na reklamačku
ale ten ion to je něco Very Happy neseká se to jak spydery atd... ale stálo mě to peněz Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
Tm.66: rof mam "zatim" stazeny Very Happy
www.smartparts.com by to bejt mohlo jinak jsem si koupil tu upgrejdovaci cast na www.paintballonline.com ( i ten apex, tady je to vsechno moc predrazeny:-( a jeste trenky za deset dolaru ... no nekup to Very Happy)
jediny spatny co je ze dlouho cekas nez se s nima domluvis na postovnem nabizeji spatny druh ... pouze ups a to je drahy jako prase tak ted uz jen cekam az mi napisou cenu za usps abych mohl zaplatit Very Happy
jinak na www.smartparts.com je treba v manualech o tom zminka
(kazdopadne to je k tomu ze nad 10 ran za vterinu zacne kolisat ustovka a klesat .... tudiz se zhorsuje presnost)
s timto by jsi mel strilet 15,20 strel za vterinu a melo by to byt vicemene stale stejny - ale to jsou nazory lidi co o tom pisou (ale uvidime co ukaze praxe "osobni")

jinak epiphany stoji 300 dolaru to neni tak hrozny:-D
ten konverzni kit me prijde na 35 dolaru je nova komora a vlozky
koupil jsem si k tomu virtu desku to je 135 dolaru
a jste jsem si koupil firebolt to je 40 dolaru
takze 210 dolaru - to mas 5000 priblizne (postovne nepocitam tak jako tak bych si kupoval neco jineho - tohle nevazi nic)
ale s blackheart deskou by to vyslo levnejc (stve me ale to neustaly rozdelavani gripu kvuli nastaveni cehokoliv tak jsem si priplatil za virtue - hlavne jsem zvedavej na vydrz baterky)

jakej mas board ???
jo a na ten bolt pridej tak dve kliknuti na dwell ale to vis asi nejlip sam Very Happy



nevím zatím se snažím aby to jelo Very Happy že já blbec sem rypal do toho jak to bylo nastaveny Sad
board mám zatím základní ale kupím si taky virtue.. jen mě odrazuje tá složitost nakupu v USA


ale dost zajimavej je APE board
jenom nemužu najít video Sad


Naposledy upravil t.m66 dne pá říjen 19, 2007 9:45 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo lidicky ma nekdo sp8 bez hadice a bomby na zadech??? me ta hadice neskutecne sere.... a furt se mi to zachytava za taktiku samozrejme v ty nejmene vhodne chvile:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Jakto? Co se stalo? Very Happy . S tim boltem? Jinak ja mam v Ionu Tech T bolt, NDZ ION Swivel Donut a ještě dokupuji qev. Oproti normalnímu ionu je ten upgrade hodně znatelnej. Freak hlaveň tomu dodává na skvěle přesnosti a spoušť Critical RPM Trigger na kadenci 13pb/s. Takže spokojenost Wink .

Jinak teď jsem pořídil ego 07 a na lahev 45ci 4500psi vystřílim s prominutím 6tub po 160kuli a zasobník Vlocity-bez problemu Omlouvam se military hraju i tak trochu sport Laughing . děkuji za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 5:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem nakonec ten epiphany kit neobednal (vpodstate se jedna jen o mensi zpetnej raz .... diky jinemu boltu a vymazani drop offu .... a az zase tolik to nekropim abych to potreboval + nova deska)
tak me to prislo az zbytecny a radsi jsem si obednal druhou zbran sportovni Evil Omen 2 + 48/4500 a k tomu empire reloader B tak uvidime no....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proba



Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zacali prvni mraziky a moje SP-8 dela problemy. Byl jsem hrat kdyz bylo nejakych +6 stupnu a zbran me odmitla strilet. Vystreli pouze par prvnich ran pri napojeni k vzduchove lahvy a kdyz se ma jit o par minut pozdeji do akce tak nestrili. Celej solenoid sem prohlidl, baterka je nova, bolt chodi bez problemu.Staci zbran nechat ohrat na pokojovaou teplotu a strili. Nemate s timhle problemem nekdo zkusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate