Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kde sehnat E-Grip?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:21 pm    Předmět: Kde sehnat E-Grip? Odpovědět s citátem

Nevite nekdo kde se jeste da koupit ta stara verze E-gripu na A5? jde mi o tu se sroubkem.. klidne koupim i pouzite.. Smile
Nebo jak se da odstranit ta blba pojistka z nove verze? jde mi o to abych nemusel predstrelovat jednotlive rany,ale hned mod response. dik za info..
jen do Response Trigger Kit /A5 se mi jit nechce Sad uz takhle to zere dost CO2 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

.. navíc elektrickej response je uplně něco jiného, než ten kit na CO2. Ty teď máš ten novej W.A.S. 2007 Board?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemam ted zadnej,ale chci si poridit neco co mi umozni kdyz budu chtit,tak vystrelim jednu kouli,kdyz budu chtit,tak hned bez predstrelovani vice kouli(5-10).
Zkousel jsem pujcenej e-grip ze sroubkem a byl jsem maximalne spokojen.. s response na CO2 nemam zkusenosti.. Smile

U toho noveho E-gripu mi ani tak nevadi vypínaní,ale nutnost predstrelovat nez zacne pracovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já Response Triger mám se štelovacím šroubkem...podle návodu se to dá seštelovat na 3-15 ran na jedno zmáčknutí. já to mám nastavený na ty 3 a funguje to tak, že při lehkym zmáčknutí to střílí dávkou a při uplnym domáčknutí to vystřelí jednou.

no moc často to nepoužívám většinou střílím single ale na 20oz mám přes 600ran +/-

jinak mám pocit že se to dá vesele umačkat ručně a RT mi přijde zbytečný stejně jako Egrip. kdybych se rozhodoval dneska dal bych ty peníze do něčeho jinýho než do RT

jinak na velký vzdálenosti de rozptyl do kytiček a nablízko je rozptyl minimální ale zase nasypat do někoho X ran z pěti metrů neni moc hezký Twisted Evil
(střílim na CO2 bez regulace s hadicí s hlavní 18tkou)
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to beru jako obrovskou psychologiskou vyhodu. kdyz vedle nekoho na strom pristane 5-6 kuli v rychlem sledu,tak si Hodne rozmysli vystrcit hlavu Smile jinak rozptil je jasnej.. nekdy se i hodi.. na bezici cil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
jinak mám pocit že se to dá vesele umačkat ručně a RT mi přijde zbytečný stejně jako Egrip.


Je vidět, že nevíš o čem mluvíš. Smile Protože vlastním E-grip a viděl jsem pracovat RT. V obou případech se jedná o velikou výhodu, pokud je umíš správně použít. Wink Podotýkám, že mám zásobník na 30 ran, a při kadenci 13-14 ran(z toho také vyplívá, že prstem nemaš šanci umačat 13 ran, budeš rád už jich normalně uděláš 6 a nataženým prstem od boku 10 Laughing )nemam za 3 sekundy čím střílet. Je to naprosto logické, je rozhodně lepší, když v jeden okamžik letí na cíl dvě kule místo jedné. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm já sem se špatně vyjádřil
-ty 3 rány na který mám seštelovaný RT se daj lehce umačkat prstem. těch 15 bych skutečně neumačkal a ani nevidim důvod proč po někom střílet 15krát

-většinou se snažim na jednu ránu jeden zásah. pokud si nejsem jistej tak prostě nestřílim proto to RT tolik nevyužiju.
ikdyž nějak nechápu jak si mně mihale pochopil a ani nechápu co si svým příspěvkem myslel. že je jako dobře do 5sekund vyprázdnit zásobník a proto je egrip a RT dobrý a nebo špatný?

-a v čem spočívá ona velká výhoda?! rychlé vypuštění velkého mračna kuliček? na co? krycí palba? a nedá se to umačkat? a nebylo by lepší ty 2000(RT) nebo 2800(Egrip) prochlastat? vzít někam slečnu? zajít si do bordelu? nebo prostě koupit něco jinýho na PB? a nebo s těma prachama udělat něco kloudnějšího?

-mně osobně RT jako velká výhoda nepřijde. ale nejspíš záleží taky na tom jak kdo hraje. třeba časem vyspěju dozraju pochopím a prozřu a RT uložím na oltář a budu se k němu každého dne modlit Very Happy

-mám mírně disfunkční mozek tak bych prosil jednoduché a jasné odpovědi případně otázky Twisted Evil
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 5:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A že jsi mě nepochopil? tak si přečti svůj příspěvek a mojí reakci a zkus se zamyslet nad tím co jsem psal a pochopíš hned.
Tak mi věř že ani ty 3 rány neumačkáš tak rychle jak E-grip Laughing , max se dostaneš na polovinu rychlosti a budu se opakovat, je to naprosto logické, je rozhodně lepší, když v jeden okamžik letí na cíl dvě kule místo jedné.
Polopaticky. Arrow Představ si za stromem kouká cíl v daný okamžik máš jen pár sekund na výstřel než že se skryje. Pokud máš semi auto tak než doletí 2 kule cíl už tam dávno není takže mineš (a k tomu nahrává i to, že se stane že ti může kule uhnout a pak s principem 1 rána 1 zásah moc neuspěješ) s e- gr. letí 2 kule těsně za sebou tak jednou tolik zvyšuji procento zásahu v ten samý okamžik. A PB zbraně jsou dost nepřesné a každá kule není ideální a stává se že se sem tam nějaká uhne, ale ve chvílí kdy letí na jedno místo 2 a jedna uhne tak druhá nemusí ( a taky z 90% neuhne a zasáhne) A další, kule na 20- 30m dopadají na cíl cca okolo 5-10 cm od sebe tím také obsáhneš větší plochu cíle tzn. více šancí na zásah. A upozorňuji nejde o "rychlé vypuštění velkého mračna kuliček?na co? (to je na nic to máš pravdu a kdyby jsi si pořádně přečetl můj příspěvek tak jsem tam i zmiňoval že střílím na jistotu (30 ran v zásobníku pro př. za celý den na SvJ jsem vyspřílel s E-GR 120 ran) krycí palba? ", ale jde o rychlost! A další kde poznáš sílu e-gr. je křoví, počítám, že hraješ PB tak toto ti snad už vysvětlovat nemusím Wink . Někdy přijeď a já ti to předvedu a vysvětlím, kdyby jsi měl problémy to ještě pochopit. Wink Ale myslím, že už nebude teď třeba Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne receno..
Tekze vcera jsem celej den volal do vsech obchodu a dopadl jsem takto:
E-grip se sroubkem asi nesezenu (jeste se ozvou z jednoho obchodu)
E-grip novej je mi naprd,kdyz se musi predstrelovat nez zacne pracovat
Response je asi jedina moznost jak docilit toho co chci... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Starý typ E-gripu lze sehnat na http://paintballares.cz/eshop/ ale má to jednu malou vadu musíš si k němu koupit i stříbrnou A5 Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Starý typ E-gripu lze sehnat na http://paintballares.cz/eshop/ ale má to jednu malou vadu musíš si k němu koupit i stříbrnou A5 Laughing


9810kc jen kuli E-gripu fakt asi nedam Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

už stavím oltář Twisted Evil
jako je hezký mihale že máš rozptyl 5-10cm ale já s CO2 mám rozptyl 15-30cm podle toho jakou to má zrovna náladu. pokud se nemýlím máš vzduch a to dělá svoje
já mám ještě v živé paměti jak sem po přeskočení překážky uzřel hlavu a torso nepřítele a po tom co sem na něj vypustil dvakrát za sebou 3kule díky RT velice rychle po sobě vystřelených a netrefil se. všechny ho obtesaly jak z nějakýho béčkovýho akčního filmu a ten človíček jednou vystřelil a trefil mně Rolling Eyes

snad mi nechcete zakazovat být mírně nespokojený uživatel RT. omlouvám se že z toho nejsem neskonale nadšen. ale vskutku tomu tak je. Wink

jinak děkuji za obsáhlý příspěvek vše vysvětlující. Sem z toho prvního prostě nepobral včem je skryta ona velká výhoda

hm koukám že se s tím RT budu muset naučit abych sem pak mohl psát chválopěvné příspěvky Wink
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak se nehadejte Smile kazdemu to vyhovuje jinak.. ja si to zkusil a muzu rict ze me to uchvatilo... je jasne ze ne kazdemu to vyhovuje..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A budeme se hádat Laughing , Až postavíš oltář vemu Máňu a půjdeme se taky pomodlit k bohu kadence Laughing . Jinak si myslím že je škoda, když už máš RT neumět toho využít. A ten rozptyl je samo trošku ovlivněm vzduchem, ale také je to halvně ovlivněno tím, že jdou opravdu ty kule téměř současně z hlavně. A pak letí do stejného místa.

A mám nápad, Igoreso by chtěl RT a tebe nebaví tak se domluvte na odprodeji. Wink

A jen si buď mírně nespokojený. Very Happy Máš mojí plnou podporu. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem obednal ten novej E-grip,tak jsu na nej zvedavej...

Naposledy upravil Igoreso dne st srpen 08, 2007 6:41 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, a nemá náhodou novej E-Grip funkci turbo, že když zmáčkneš, tak jde rovnou plná dávka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle prodejce ma tyto mody:

1) semi mód
2) 3 shot ramping - 3 zmacknuti (semi) a pak zrychleni strelby (PSP)
3) 3 shot fullauto - 3x zmacknout spoust (semi strelba) a pak drzet spoust (fullauto strelba - NXL)
4) auto response - vystrel pri zmacknuti a i pusteni spouste (funguje okamzite)
5) turbo - ramping (zrychleni strelby) na maximalne nastavenou kadenci pokud mackame rychleji nez 0.25 ran/sec


Podle zkusenosti to az tak nefunguje a potvrzuje to vyjadreni dalsich dvou prodejcu..

Tady je manual ale v anglictine Sad

http://www.tippmann.com/cust_service/manuals.aspx
jsou tam tri
A-5 E-Grip Kit Instructions
A-5 E-Grip W.A.S. Equalizer Board Instruction Manual
W.A.S. Quick Reference

Nema s tim jeste nekdo prakticke skusenosti?
chova se to tak jak pisu nahore,nebo ne? uz nevim cemu verit Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz ho mam doma a super vecicka.. Smile fakt dobrej kup..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Igoreso napsal:
Tak uz ho mam doma a super vecicka.. Smile fakt dobrej kup..


hele kdyz je to tak super, tak ja si asi taky jeden koupim, mam sice xtru, ale kdyz je tohle tak dobry... Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate