Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Uprava zbrane+prislusenstvi

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gump



Založen: 13. 07. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 2:48 pm    Předmět: Uprava zbrane+prislusenstvi Odpovědět s citátem

Custe, chci se zeptat na uravu zbrane (napr. provrtani kolinka, zbrouseni nepotrebnych casti, odlehceni zbrane atd.). Taky me zajiima jestli nekdo z vas nema nafoceny navod na sestrojeni taktickeho popruhu pro zaveseni zbrane. Dik moc za rady. Smile Jsem zacatecnik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
orange



Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha, Dablice

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Popruh se ti samotnemu nevyplati delat, maji je levene na:

Link: T.A.C.S.- taktické popruhy a příslušenství
_________________
Pumps never DIE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

orange napsal:
Popruh se ti samotnemu nevyplati delat, maji je levene na:

Link: T.A.C.S.- taktické popruhy a příslušenství


vlastnik obchodu? Smile

popruh sa ti neoplati kupovat, i ked henti maju dobre ceny, takze ked si lenivy skocit do shopu a zlozit, objednaj

http://www.betaforce.nfo.sk/content/dokumenty/popruh.html
http://www.vseoairsoftu.net/clanky/vyrobte-si-tribodovy-takticky-popruh
da sa toho vygooglovat viac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady máš jednu zde již notoricky známou adresu, kde je návod jak si upravit Spydera.
http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder.htm
Asi by jsi taky měl upřesnit jakou máš zbraň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gump



Založen: 13. 07. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no gun ktery mi kamos priveze z usa bude ION od smart parts + vzduch. bomba. Jinak diky vsem za odpovedi a pomoc. Kdyby ste vedeli neco k te zbrani napr. vlastni zkusenost nebo neco dalsiho tak budu rad kdyz se o ne podelite. Smile

Jo a taky by me zajimalo nainstalovani kolimatoru a pohodlnost mireni s nim. Teda jestli nekdoo vite jak na to nebo s tim mate zkusenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gump



Založen: 13. 07. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi k tomu neni nikdo dchopny nic napsat?? Lidi no tak nesrandujte se mnou pls Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gump napsal:
no gun ktery mi kamos priveze z usa bude ION od smart parts + vzduch. bomba. Jinak diky vsem za odpovedi a pomoc. Kdyby ste vedeli neco k te zbrani napr. vlastni zkusenost nebo neco dalsiho tak budu rad kdyz se o ne podelite. Smile

Jo a taky by me zajimalo nainstalovani kolimatoru a pohodlnost mireni s nim. Teda jestli nekdoo vite jak na to nebo s tim mate zkusenosti.




Urcite porid stahovaci feedneck, ve statech jsem ho zahlidnul za cca 14 babek, v cr za to samy chteji litr a da se rict, ze u nekterych zasobniku se bez nej neobejdes, nebo obejdes a pak te to bude sr.t.

elektro-zasobnik, pokud hodlas "kropit"

Zakladni hlaven je pomerne dobra, nekde ti daji dokonce vybrat, jaky prumer chces.

U spiona existuje more upgradu, lepsich ci horsich, mrkni po shopech v usa, je toho tam hafo. Pomerne spokojenost u zakazniku je s vyrobky http://www.luckyeurope.co.uk/, pouzitim "stages" se snizuje spotreba plynu, kopani a mirne zvysi kadence.

Hodne se do iona dava QEV, zvysuje konsistenci strelby a udajne usporu plynu.

Vymena boardu za nejaky lepsi, rychlejsi s vice mody, treba virtue,blackheart, t-board.

Jako zacatecnik se asi oloupes z rozborky a udrzby

Jestli budes hrat military, tak vetsina zminenych uprav je vicemene k nicemu, strejne ti to bude strilet ve vetsine pripadu lip, nez ostatnim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No s tím jak namontovat kolimátor na Iona ti neporadím, ale jestli chceš hrát military paintball tak ti ho můžu jen doporučit protože jsem měl možnost hrát bez něj i s ním a při jeho použití dost klesá spotřeba kuliček a zvyšuje se šance trefit cíl na první ránu což je k nezaplacení (zbytečně neprodáš svou pozici aniž by jsi někoho sejmul) Twisted Evil Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady máš ten kolimátor, http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=1199
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
orange



Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha, Dablice

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

POtkan napsal:
orange napsal:
Popruh se ti samotnemu nevyplati delat, maji je levene na:

Link: T.A.C.S.- taktické popruhy a příslušenství


vlastnik obchodu? Smile

popruh sa ti neoplati kupovat, i ked henti maju dobre ceny, takze ked si lenivy skocit do shopu a zlozit, objednaj

http://www.betaforce.nfo.sk/content/dokumenty/popruh.html
http://www.vseoairsoftu.net/clanky/vyrobte-si-tribodovy-takticky-popruh
da sa toho vygooglovat viac


Pokud se preci rozhodnes si ho sam sit nebo cvockovat/nytovat, tak vse potrene mivaji ve velkem vyberu v obchodech ktere se specializuji na Calounicke Potreby (Praha, Dlouha ulice, Za Kotvou) nebo Provaznicke Potreby (Praha, Stanice M Forenc (B) hned na rohy pred u Delvitou nebo je to Alber ?)

Sit reznou niti je pruda a pokud to delas rucne moc to nevypada, lepsi je si poridit tak za 15Kc duty derovac nebo okoklo 50Kc derovaci kleste a pouzit stroubovaci nity. Staci do nich kapnout trochu silikonu pri stroubovani a drzi vecne. Navic vypadaji super, sezenes je take ve mnoha barvach v lepsi galanterii.

TYP: Pas na popruh je vetsinou po ostrihnuti trepi, pokud je z umneliny muzes jej teplem zatavit, trvdaci to delaj zapalovacem, ale strasne to smrdi, ja pouzival starej nuz nahratej na el. plotince.
_________________
Pumps never DIE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

problem vsemoznych upgradov, ako qev novy feedneck, bolt, hlaven, drop a podobne je ze cena sa s tym uz vysplha na cenu lepsieho modelu, ako je napriklad epiphany
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Popíšu svou situaci. Popruh na pimbálovou flintu má jednu omezující věc oproti standardní zbrani. A to je kroucená hadice (pokud ji používáte), která brání použití standardního 3-bodového popruhu. (nelze dát zbraň na záda). A druhá věc je, že je téměř nemožné dát zbraň svisle podél těla hlavní nahoru (což se hodí v lese u stromu Wink ) Tak jsem postupoval tak, že jsem si vyrobil hybrid vycházející z tohoto návodu - http://www.1ppp.net/index.php?show=clanky/popruh.htm
Jestli si to dokážete okouknot podle obrázku tak popruh po úpravě vypadá takto - http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=196 na poslední je to vidět nejlépe a jen dodám, tři velké spojky jsou průběžné.
Po této úpravě nosím popruh obráceně oproti standard 3bod. A to tak, že velkou smyčkou prostrčím hlavu a popruh podvléknu pod pravou rukou.

Po této úpravě mi popruh splňuje vše co má.
U tohoto typu je horší , že máte popruhy okolo těla.

Což odstraňuje druhá varianta. A to je 2bod přez průběžné očko pověšený na rameni (zbraň vysí hlavní z zemi podél těla.
I tento typ popruhu zvládne obě výhody (manipulace i možnost dát zbraň na záda) Jen drobná nevýhoda váha celého kvéru visí na jednom rameni, ale je to o zvyk.

A jen dodám, že výroba mi zabrala cca 10 min a částka za materiál byla směšná. A šil jsem obyč nití, popruh mám asi rok a je pořád fertyk. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sem to vyřešil ještě jednodušeji,mám na MRce za hlaveň a za pažbu zavlíknutej popruh od tašky na notebook a když si chci odlehčit tak si ho přehodím přes krk......nevýhoda viz. např dvoudeníí kemp,že v neděli sem začínal mít vzádu odřenej krk,ale to zase řeší krční chránič... Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gump



Založen: 13. 07. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 8:13 pm    Předmět: Vzduchova bomba Odpovědět s citátem

Tak nejprve chci vsem podekovat za rady ktere poslaly. No a aby toho nebylo malo tak mam dotaz....jak jsem napkal tak samozdrejeme popjedeme na vzduch coz se mi ve vsech ohledech llibi nicmene jednu nevihodu to ma....trapi me velikost bomby. Tedy prichazi na radu dotaz na umisteni bomby na zada....jak,kde,odkoho a za kolik?? Samozdrejme uvitam i vase zkusenosti s bombou na zadech.

Zatim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate