Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

T68 GEN5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S Ligerem jsem se bavil o kompletní výměně střev za Tipmannovské, nevíte jak to dopadlo?...
Co takhle nechat jen skelet a nacpat tam zbytek Tipáče?... nešlo by to?...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no nešlo Laughing i když netuším jaký máš možnosti tak určitě ne z A5 a možná po úpravách z 98 ale ty jsem vyděl jen na obrázku takže to není 100% Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam K4 Remote uz skoro 2 mesice, naky problemky byly, ale vetsinou se jednalo o malickosti...V PBS mi vymenili ten zadni dil do kteryho se sroubuje bomba ted ho delaj z jednoho kusu, cimz se vyresil posledni problem. Predtim kdyz jsem vyndaval bombu tak se ten hajzlik skoro vzdycky v pulce povolil a uchazelo to. Nechci to zakriknout ale zatim slape v poho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me nastal zajimavej problem. Odesly vsechny tesneni co sou na vyvodu plynu do pazby (v te hadicce na boku zbrane) a ponekud nejsou k sehnani. Stalo se vam to nekomu? Hodila by se rada kde se daji sehnat Mad
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Optej se markue... ten něco rikal, že se dá všechno sehnal v silikonu...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo dají se koupit přibližně stejný a fungující kupoval jsem je v Praze u Říhy a vyšel kus asi na korunu jen sebou musíš mít origo kousek nebo znát rozměry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xen.cz



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci si nechali vymenit v PBshopu ten zadni dil do ktereho jde ta hadicka z flexi-airu. Uz to je jeden dil. jinak myslim, ze do PBshopu dorazili nahradni dily. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tesneni sem snad zdarne opravil ale mam jinej problem. Zbran udrzuje stalou ustovku pouze pri strelbe hlavni dolu. Pokud ji zvednu (a to i do roviny) tak po prvnim ci druhem vystrelu spadne rychlost na 0,nic a kulicka sotva vypadne z hlavne. Myslel sem ze to bude bombou a spatnym pinem ci tak neco ale to se nepotvrdilo. Stalo se teo nekomu? Predtim sem mel IONa takze namam moc praktickych zkusenosti s mechanizmem tipmana. Jeste me napadlo ze by mohl byt problem nekde v te komore kam jde CO2 ale to nevim co by se tam podelalo
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u zbraní sem zažil už hodně rozmanitejch poruch, ale tohle mě ještě u ničeho nepotkalo... Střílenim dolů myslíš kolmo dolů? Zkusil si ji komplet rozebrat a prohlídnout, vyčistit, namazat střeva? Ta poloha zbraně má vliv tak akorát na přísun tekutýho CO2, ale jinak mě vůbec nic nenapadá. Tipoval bych na to, že se z nějakýho důvodu nechce otvírat jehla, když to přestane střílet, tak zkus zjistit tlak před jehlou (jestli jde povolit ta záslepka na hadici zespod), když to bude syčet jako z lahve, tak bude problém za ní. Máš na WZ náhradní zbraň, protože tohle vypadá na poslání do Prahy se vzkazem, ať jim to ten pošťák vomláti o palici...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ony to udelaly hned 2 K4. Treti nevim pac ta jeste nema opraveny tesneni a nemam ted CO abych ju vyzkousel. A s tou hlavni dolu sem to myslel tak ze tam to co musis jakoby nalit aby to strilelo
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh a to se mi ta zbran hodne libila ale koukam koukam .... asi to ma jeste sve mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravovani tehle zbrane je zacarovanej kruh. Vsechno co sem psal vyse uz je v poradku ale porad vyskakujou novy problemy. Tentokrat netesni to kolinko na boku zbrane do ktereho je vsunuta hadicka co vede do pazby. CO2 fici po zavitu ven a nepomuze ani tekuty konopi. Navic po tydenich pokusech o opravu je servanej zavit (sou tam jen tak asi 3) a kvalitni cinska ocel vzala za svy. Uz me to prestava bavit...
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz to tu tak ctu, nexestuje nejaka snace to prinist do Paintbalshopu zpet a dostat penize zpatky Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem teď zaslechl jeden prýma drb že kluci z náchoda si jich objednali cca 22 a z těch po vybalení z krabice a smontování fungovala jen jedna takže těch 21 poslali z5 do PBshopu Rolling Eyes Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je asi opravdu jen drb, protoze vsichni maji tippmanny . jedine ze by tu byla nejaka dalsi skupina. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

áááá tak to mám asi špatný zdroj drbů Wink Laughing ale přesto to nemění nic na faktu, že tahle zbraň je kapitolou sama pro sebe dostal jsem dvě krabice přímo z PB shopu s prosbou o uvedení do provozu a po složení a nabití nebyla ani jedna schopná vystřelit dvě kuličky po sobě na závěr se jednu povedlo rozchodit vcelku pěkně, ale druhá už je na cestě na reklamaci z důvodu nevratného poškození vnitřku Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam ze je to peknej smejd ... zlaty tippmanny Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych dodal ....... a zlaty IONi ;-]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A zlaty Kingman! At je to komplet Smile

Skoda, docela jsem o ni premejslel, ale asi by bylo jednodussi jednu si sam svařit, nez spolehat na soudruhy z Asie.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 5:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pockas rok a udelaj neco noveho lepsiho Very Happy teda aspon se s tim da pocitat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 5:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing no abych nebyl zas úplně jen zlej a negativní tak pár věcí už zlepšili jako třeba tělo zbraně je buť lépe odlito nebo použili lepší slitinu, na venturu udělali drážku jako na spyderech, aby se neohýbala blokace....
ale pořád platí, že to je zbraň spíš pro kutili s vlastní dílnou než pro pouhé konzumenty Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jednoduzsi je vzit streva a pazbu z tippmanna .. z tyhle kraviny pouzit je¨n zasobniky a telo dodelat ... neni to zas tak slozity Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Question ty už jsi to někde vyděl Question docela jsem o téhle variantě uvažoval, ale A5 na to není úplně vhodnej kandidát a 98ku jsem ještě neměl dost dlouho k dispozici na to abych si na to troufl zrovna tak carabinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko, myslíš, že by něšel použít z gen5 zásobník (s tím hebedím okolo) a upravit na to A5? A5 znám a gen jsem měl taky v ruce, ale tak moc jsem to nezkoumal. Spíš by mě trápilo, že přijdu o cyklon, což je na A5 to nejpovedenější. (jak funkcí tak funkčně)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Question ty už jsi to někde vyděl Question docela jsem o téhle variantě uvažoval, ale A5 na to není úplně vhodnej kandidát a 98ku jsem ještě neměl dost dlouho k dispozici na to abych si na to troufl zrovna tak carabinu


z karabiny by to slo udelat celkem jednoduse .. nema vsechno v trubce Smile .. staci jen nechat to udelat na cnc Smile .. uz sjem o tom uvazoval neco jsem i nakreslil (vzpomel jsem si co me na strojarne ucili Very Happy ) ale koupil jsem jinou zbran a vykaslal se na to ... casova narocnost diky tomu ze nemam zarizenou cnc dilnu Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No Mihale asi tě moc nepotěším A5 se na to vůbec nehodí už jen kvůli přívodu plynu ze spoda pak by se složitě vyráběla záslepka na stávající podávání kuliček a nejspíš by to ani nešla vyříznout nová díra na zásobník ze spoda (málo materiálu) to 98 by teoreticky na tom byla líp přívod plynu je blíž ke spoušti (dost místa na zásobník) podávání kuliček je zhruba ve stejných místech jako u K-4, Jenže jsem zatím neměl možnost to přeměřit takže to je jen teorie Rolling Eyes
Ale jak už jsem psal výš tak teď to tělo K-4 je minimálně z hodně podobného materiálu jako A5 takže záleží hlavně na sladění ostatních dílů a tyhle budovatelské teorie už jsou vcelku zbytečné Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ted nevim bavite se o T68 gen 5 nebo o te K rade (K6 a pod.) ???? Ja se v tom nevyznam, ale nejsou tohle dva jine typy zbrani ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T68 gen 5 je to samé jako K-4 pod tímto označením jí prodávají v Pražském PB shopu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za vesvetleni, tohle mi prave vubec nebylo jasny, takze je to stejny vyrobek, jen Troja tomu dava specificke oznaceni....................
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no na začátku byl základ stejnej jen teď jsou na tom co prodává Troja patrné dílčí vylepšení takže je otázkou jestli si to nechávají zlepšit jen oni nebo i RAP 4 na té T68 gen 5 to by pak byli trochu odlišné, ale jen nepatrně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate