Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann X-7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Lepší Než A-5?
ano
52%
 52%  [ 23 ]
ne
47%
 47%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimave... uz 21 lidi vlastni nebo vlastnilo, strili nebo strilelo z obou zbrani..... na to, ze x7 tu ma jen 6 hracu....
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
Zajimave... uz 21 lidi vlastni nebo vlastnilo, strili nebo strilelo z obou zbrani..... na to, ze x7 tu ma jen 6 hracu....

Což to já jsem jeden z těch kdo jí fakt maj,jestli si jí chceš skusit tak ted o víkendu jí budu mít na secvičování v Milicích.Ale je to prostě jenom baculatější A5tka. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela zajímavý link

http://www.tippmann.com/product_guide/x7.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady nám někdo zaspal...
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele chlapí,kolik vám udělá x7 VÝSTŘELŮ Z 12 OZtkový COčkový bomby? Na spyderu jsem měl přes 500,ale tady sem rád když 250, je možný že ten cyklón takhle žere?Nebo to mám jenom rozštelovaný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mas asi rozestelovany ... ja dam kolem 400 na A5

ale ted sem so koupil novou lahev, 16oz, protoze stara uz me prosla Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si udělal radost a koupil si X7 s response. Ihned jsem jí vyzkoušel, co dá z 12OZ lahve. Dle mého překvapení (počítal jsem tak kolem 250) jsem z ní vypálil něco kolem 350 kulí. Sice asi na posledních 10 kulí cyklon nepodával a response už taky nefungovalo na 100%, ale byl jsem z toho mile překvapen.
Nevim tedy ještě, na kolik byla nastavena úsťovka hned z prodeje. Neměl jsem s sebou měřák, zítra už ale změřim a uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co se týče vystřelených kulí u X7 s RS, tak jsem z toho mile překvapen. Vzal jsem si plnou 12OZ CO2 bombu (při plnění jsem do ní dal 410gr co2) a po průběžném střílení (seřizoval jsem úsťovku na 290 FPS a kolimator) jsem z ní vystřílel 500 kulí. Samozřejmě že jsem všech 500 kulí "nevysypal" najednou, ale hrál jsem si s ní asi 30 minut.
Co se týče včerejška, co mi asi stejně plná bomba vydržela přibližně jen 350 kulí, tak to bych přirovnal k tomu, že jsem zkoušel z X7 "rychle sypat" a tlak v bombě byl, vzhledem k zamrzlé bombě, malý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to nejni spatny, podle me to zere stejne jako A5 pacto mi to prijde jako temer totozna zbran, i kdyz sem teda nevidel streva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Srnka.

Zdar, mám jen jeden dotaz.

Je X7 velký rozdíl oproti T68?
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Prouza.

Zdar, zalezi v cem.

S T68 me vadilo, ze jsem si pri 10 a mene stupnich moc nezastrilel. Vlastne zastrilel, ale obcas ta mrska prizamrzala. Inu, streva Spider, to samy mi delal i Victor I, kdyz jsem ho asi pred 2 lety mel. A vzhledem k tomu, ze jsem vedel, ze mi tohle Tippmann delat nebude, sel jsem do X7.

Po strance presnosti byla kupodivem presnejsi T68 i se zakladni hlavni. Na X7 mam sice AA14, ale T68 byla presnejsi. Taky asi proto, ze jsem uz vedel, jake kule v T68 me strileli nejlip. S X7 mam zatim nastrileno asi jen 1500 kuli, zkousel jsem zatim dva typy a furt nic moc.

No a rozdil po strance vizáže ti samozrejme popisovat nemusim. T68 jasne vedla. Snad uz bude do X7 nejakej ten upgrade.

No a posledni rozdil, ktereho jsem si vsiml, ze kdyz jsem hral v budovach, s T68 jsem se nejak bal, ze bych ji mohl poskodit (hlavne pri prulezech okny pod.). Nevim, snad to byl jen pocit, nebo jsem nejak nechtel poskodit tu vizáž Smile , s Tippmannem se mi to nikdy nestalo (s C98).

Ano, mel jsem take zalusk na T68 Gen5, ale furt neni, tak jsem koupil X7. Sice nejsem zadnej kropic, ale potesil me i response, kazdej se nekdy rozvasni (hlavne kdyz mu protihrac neprizna Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sealspetr



Založen: 09. 02. 2007
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jak dlouho X7 máš, já od února a můžu tě uklidnit že v zimě blbne stejně jako jiný tippmani. Čím větší zima tím horší. Crying or Very sad Jinak ale jsem velice spokojený. Laughing Když dáš pažbu, kolimátor a jinou hlaveň (AA)nemá chybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to sealspetr:

Dlouho ne, asi tak 2, 3 týdny. Jestli blbne v zime jako jiný tippmanni, jak píšeš, tak to mi stačí. S C98 se mi hraje kolem 0 až -5 st. parádně, a zase až takovej nadšenec, abych hrál v - 20 st., nejsem. T68 M4 mi ale bohužel zamrzala již při méně jak +10 stupních Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele chlapí,nemáte někdo skušenosti s výměnou makety zásobáku, za nějakej originál? Ztratil jsem ten plastovej sráč a nechce se mi ho znova kupovat (sedm kil za kus vachrlatýho plastu je moc), že bych tam přidělal,nějakej zásobák z klasický zbraně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Pugi:

Ohledně toho zásobníku. Zkoušel jsem dát do X7 dva zásobníky, byly z nějakých vietnamských airsoft zbraní. Jeden tam pasoval přesně, druhej stačil trochu obalit izolačkou aby nekvedlal. Samozřejmě že tam byly pak napevno.
Nevim přesně, jaký to byly airsoft zbraně, ale obě kopie M4.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díkes, razím to schánět. Hele, ale mám další problémek. Moje šikovný ručičky zlikvidovaly takovej ten dutej šroub pod zbraní (na začátku botom-line). A ať koukám, kde koukám, nikde nové nemají a začínám být pěkně zoufalej (ale nechce se mi věřit, že by s tím výrobce nepočítal, Confused je to pěkně křehkej sráč, fur mi tam utíkal vzduch a když jsem to dotáh klíčem(jen o čtvrt otáčky) tak to ruplo).Přemejšlel jsem, dát tam nějakej normoš dutej šroub z krámu,ale ty pitomí amíci to vyrobyli v palcových rozměrech takže nic podobnýho neseženu vrrrrr. Nevíte někdo jak na to?Mám sto chutí to reklamovat,pač jsem na to nebyl vůbec nijak hrubej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem ti doporučit něco jako Metric Adapter http://www.paintballshop.cz/zbozi/6181-metric-adapter , ale co jsem tak koukal, tak už sis to asi taky zjišťoval Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 3:19 pm    Předmět: Do tohoto chcem ist Odpovědět s citátem

buducu sezonu idem do X7 - v MP5 kapotazi s SD imitaciou tlmica je to bomba Smile
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate