Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

PP WarZona 9.9. 2017
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krapo covece ty neumis psat vic radku v jednom prizpevku Very Happy Very Happy


1) telefon na velitele roty B (Olympic) 605853042
2) tady plati co reknu ja, takze u vas zatím nejsou ! budu to pridelovat podle aktuálního poctu lidi
3) nikdy, strany jsou dane uz ted, na mape je zvyrazneny kde je modra a kde cervena strana, kdo je cerveny a kdo modry jsem urcil, kaslu vam na nejakou demokracii Very Happy Very Happy Very Happy, rozhodl jsem to sam bez ohledu na kohokoliv (moji lide hraji na obou stranách takze jsem nestranny)
4) Mrtvoliste urci organizator zhruba v prostoru, který je v mape ohranicen.... cely ten velky barevny pruh je nehratelna zona, budete mit tak kolem mrtvoliste dost prostoru na to se pohybovat bezpecne
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

beru vzduch pro nasi stranu
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
...
4) Mrtvoliste urci organizator zhruba v prostoru, který je v mape ohranicen.... cely ten velky barevny pruh je nehratelna zona, budete mit tak kolem mrtvoliste dost prostoru na to se pohybovat bezpecne


Takže to co je na mapě červeně/modře je nehratelný prostor. A z něj se teda nebude moc střílet, nebo prostě mohu se jím pohybovat pokud bude můj a vystoupit z něj kdekoliv?
Je to jasně ohraničeno cestou to je vidět.
A ty kolečka uprostřed to je co? Přibližná poloha mrtvoliště?
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak FERY, uhod si uplne všechny zahady a dostavas tri bludistaky !!!! bravo Very Happy Very Happy

Jinak at je to jasne, ten nehratelny prostor je prostor kam se nemá ani strilet, ani z neho strilet, proste se v nem nehraje.... zasah v nem neplati, zasah z neho neplati ......... protihrac se v nem nesmí ANI POHYBOVAT !!!! je to proste zona, kde se nehraje , naopak domaci team z tohoto prostoru můžete vstupovt do bojove zony kdekoliv po jejím obvodu.....

ano ta kolecka jsou priblizne umisteni mrtvolist, jen tam odtud se vpousti do hry ! to ohraniceni by opravdu nemelo delat problém, je tam asfaltka
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ted sem si cetl pravidla a upresnuji, ze se nezacne z bodu, jak mladas psal, ale začátek bude z mrtvoliste
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsme u tech pravidel, opravdu zasah do zbrane vyrazuje rovnou cloveka a nejni mozne pouzit zalozni (pistoli) ? Jestli ji teda rovnou mam nechat doma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Kdyz jsme u tech pravidel, opravdu zasah do zbrane vyrazuje rovnou cloveka a nejni mozne pouzit zalozni (pistoli) ? Jestli ji teda rovnou mam nechat doma Smile

ano je to tak, nechceme tam mit nejake zbytecne dohady tak sme se domluvili při systemu rychle recyklace pro tento pristup... potizisto Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak to skončilo? Smile Nejde o měření pindíků, neb jsem si zahrál fakt výborně. Spíš jen tak ze zvědavosti.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no takze výsledek je velmi tesny, rozhodl poslední mimoradny úkol !

červený team celkem 1326 bodů

modry team celkem 1414 bodů


pocital jsem to ja, ale na rozdil od předchozích poctu jsem si to 2 x zkontroloval, timto bych se chtěl omluvit za ty zmatky na zacatku zpusobene počtářskou chybou... pravnici proste pocitat neumej, to se obecne vi Sad ještě jednou se omlouvam... uznejte sami:

1. BB - 9
mastodont - 1
Ještěři - 5
TT - 8
Nordicarea - 1
Poslení legion - 5
Warhammer - 7
ROTA B - 7
celkem: 51 Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aknot
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I já jsem si moc dobře zahrál, akce to byla velmi kvalitní, vyvážení stran bylo citlivé, scénáře nastaveny tak, aby nikoho nezvýhodňovaly. Kluby i jednotlivci dorazili kvalitní a prověření - spoustu z vás jsem rád opět viděl vy holoto.
Děkuji všem, co se u nás na akci podíleli a bez jejichž úsilí by tato akce nikdy neproběhla. Díky také hráčům, neboť jen jejich přístup tuto hru udělal skvělou. Nezaznamenal jsem žádné porušování pravidel, což bych od Vás ani nečekal, žádné hádky ani problémy při vícenásobném zásahu, žádné odmlouvání veliteli – prostě nic. Toto dělá tuto akci unikátní, alespoň pro mne.
Dalším neskutečným aspektem této akce, alespoň pro současnou paintballovou scénu, byla absence vstupného, což dříve (v jiném čase a prostoru) nebylo zase až tak nezvyklé – prostě parta lidí udělala akci a pozvala pár klubů pro radost ze hry a ne pro výdělek (pokud někdo v poslední době organizoval big game a neměl vstupné – má omluva). Nebyla nutná hromada vrčící techniky, která pak následně odůvodňovala výši vstupného, případně super složité scénáře. Možná bychom se mohli zase vrátit na začátek.
Takže dámy a pánové, díky moc za účast a uvidíme se zase někdy na dalším projektu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2017 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za hru, naposledy jsem byl na ryze ceske hre na krakonosovi a vazne jsem si to uzil. sorry za davky navic do mrtvol u dobyvani krizovatky, byla nehoda.


Aknote, v hrach zadarmo se asi neshodneme. Pred lety, kdy se dalo hrat kdekoliv za nic, to mozne bylo. Takovych free hrist raketove ubyva, bohuzel Sad
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2017 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud budou mít nějaké týmy zájem, můžeme v Brně uspořádat MATEMATICKOU OLYMPIÁDU. Zadarmo. Pohanskému Psu účast přímo doporučuji. V rámci reciprocity se jako organizátoři složíme i na nocleh a skromnou stravu. Bohužel mám obavu, že některým jedincům z týmu PP formát skromné stravy nebude vyhovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2017 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bude mít někdo zájem, pošlete přihlášku. Akceptovány ovšem budou pouze ty, s notářsky ověřeným podpisovým vzorem velitele týmu, popřípadě osmi zástupců.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
Pokud bude mít někdo zájem, pošlete přihlášku. Akceptovány ovšem budou pouze ty, s notářsky ověřeným podpisovým vzorem velitele týmu, popřípadě osmi zástupců.
kryso !!!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no takze výsledek je velmi tesny, rozhodl poslední mimoradny úkol !

červený team celkem 1326 bodů

modry team celkem 1414 bodů


pocital jsem to ja, ale na rozdil od předchozích poctu jsem si to 2 x zkontroloval, timto bych se chtěl omluvit za ty zmatky na zacatku zpusobene počtářskou chybou... pravnici proste pocitat neumej, to se obecne vi Sad ještě jednou se omlouvam... uznejte sami:

1. BB - 9
mastodont - 1
Ještěři - 5
TT - 8
Nordicarea - 1
Poslení legion - 5
Warhammer - 7
ROTA B - 7
celkem: 51 Crying or Very sad Crying or Very sad


Což teprve:
Forest - 5
Rumcajsovi Loupežníci - 6
Pretorians Proseč - 7
Pipil - 1
SPAS - 8
Specters - 5
Let5 - 2
Milsim - 4
MG - 5
Skalkajda - 7
ROTA A - 7
celkem: 51
Rolling Eyes
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no realne to nastesti nakonec vyslo na 49 vs 47 !!! tak neprud ty hnusná, vyžilá, ohryzaná, psychicky labilní rybo !!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prudit bych si nikdy nedovolil.
Jen jsem názorným příkladem potvrzoval tvoje slova, že neumíte počítat. Cool Cool Cool
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budte radi ze neumi pocitat, taky se mohl vyznat v mapach jako Aknot a body by byly v cervene oblasti Laughing Laughing
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

-INDY- napsal:
Prudit bych si nikdy nedovolil.
Jen jsem názorným příkladem potvrzoval tvoje slova, že neumíte počítat. Cool Cool Cool


A tím se vysvětluje proč nebylo vstupné Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aknot
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou to všechno podivná individua nevalného intelektu, nesmíš si to veliteli tak brát, oni sami by to nespočetli lépe. Takhle doma s kalkulačkou to jde každému – a věřím tomu, že si to museli dokonce dvakrát přepočítat. Laughing
Ostatnějá bych to bez kalkulačky taky nedal. Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U tebe je to daný tím že jsi hloupý a nechutně tlustý.Mě omlouvá to že jsem jen hloupý. Razz
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olympic
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Vysoký Újezd

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ošklivý Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Olympic
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Vysoký Újezd

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na rudém mrtvolišti u ohniště zůstala tato maska: https://www.paintballshop.cz/masky/proto-switch-fs-black
akorát zeleno černá, pokud ji někdo postrádá, napište mi pm a domluvíme se na předání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út září 26, 2017 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl to takový velmi příjemný flash back starých dobrých časů. Takže sem rád že jsem dorazil a relativně dobře se odreagoval jak u ohně tak při hře. Punk ne smrt. Twisted Evil
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate