Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Operace Horizont na Džbáně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: ne březen 26, 2017 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar válečníci,
jako organizátor děkuji za fér průběh hry.
Jako hráč díky všem za hru , moc jsem si to užil hlavně kocháním se, kolik těch nových překážek pojme lidí.
Laughing
Skupiny byly vyrovnané početně i kvalitně.
Každý ví, co se mu zadařilo, nebo co by třeba příště udělal jinak. Wink

Těším se na vás třeba na další akci pod taktovkou TT v brzy otevřeném novém hřišti ve Vraném nad Vltavou.
Začneme tam pro začátek pistolovým turnajem a pak nějakou scenářovkou do 50 lidí.

PS : Jaroslave Díky
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hra byla pekna. nemyslim si zebychom nejak kvalitativne prevysovali o tridu, spis mi prislo ze protihraci zvolili pokazde stejne spatnou strategii utoku, konkretne na prave strane
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě osobně není větší pocty než co tu Jaroslav napsal. Neuvěřitelně mi to koplo sebevědomí nahoru a opravdu zahřálo u srdce. Jako reakci bych chtěl pochválit útok ve 3 hře kdy jste byli už opravdu blízko u naší věže a smrt mě na této pozici nesčetněkrát minula doslova o vlásek. Hrát na granáty nevím, nevím.. Ve 4 hře jsem jen díky helmě 3x nechcípnul Smile
Všem díky za hru, dllouho jsem si tak hezky a dobře nezahrál, nevím, čím to bylo ale byl to fakt super den ... jako by se vracely starý dobrý časy před 5-6 lety, kdy jsme se všichni znali a protivník nebyl jen cíl v mířidlech ale kamarád.

Už se moc těším na další akci a to "kouzlo" vydrží co nejdýl.

Howg Very Happy
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem rád, že se tady ze starejch šakalů, nebo kojotů Laughing vymáčkne občas taky trochu toho citu Laughing


Jj. Jen tak dále. Zajímavé,je, že na této hře byli jak ostřílené CZ týmy, tak třeba 4 ks "komerčáků", 10 ks ruských PB "nadšenců" a 2 ks "švýcarských nadšených magfed turistů"...jo a jeden Polák Laughing
To nepočítám Italské rozhodčí Laughing Laughing Laughing

Přitom jsem nezaznamenal nějaké porušení pravidel.

Paintballová recese Akce Zvířátka se jistě blíží.
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo to dobré, hlavně když si člověk kolem sebe dokázal udělat i tu dobrou náladu.
Původně jsem si myslel, že to byla náhoda se do toho kopce dostat, ale když jsem v druhém útoku, šplhal středem do vršku, bylo tam dost umělých překážek, které nám kryli cestu a obráncům dost znepříjemňovali výhled. Možná se příště více vystrčit. (to je spíše poznatek pro bubáka)

jinak díky všem za hru a spolupráci.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate