Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig M-Series PARADIGM Pro
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky rolos2 za zaslany schema, ale bohuzel bylo pro stary paradigm pro (s vedenim vzduchu v hadicce) a ta ma uplne jine sroubky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem pri hrani stratil u Paradigm Pro ten plastovy "prstynek" na konci predbazbi (je na nem nejaky velky o-krouzek). Da se nekde koupit nahradni? Pripadne (ikdyz nevim jak) nevali se nekomu doma jeden zbytecny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nema nekdo na paradigmo pro 18ci flasku? Zajimalo by me jestli se s tim da hrat (neni to moc dlouhy?) a kolik cca se z te 18ci nastrili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 6:20 pm    Předmět: 18ci flaška Odpovědět s citátem

Mám 17/18ci? flašku na svém kvéru asi rok a pro mě vpohodě(jsem dlouhán tak jsem stejně potřeboval delší pažbu) kolem 300fps dá asi 180 ran, teď jsem střílel trochu víc(320) cca 150 kulí jsem vystřílel a něco tam ještě zbylo(stačila mi na celej den). Plastovou opěrku mám chycenou pevně na flašce - kovová tyčka pro vysouvání nestačila. foto zde:
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=1410
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jim mam taky a pohoda, docela nedavno jsem si udelal rekord 13 zasobniku, nutno podotknout, ze jsem ji trochu prefoukl.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13 zasobniku - to si asi trosku vic prefouknul,ne? Very Happy Muzete mi prosim jeste zmerit jak je to to dlouhoy od konce flasky ke zbrani? Nemyslim si ze mam tak dlouhy ruce, tak aby se mi to jeste pohodlne drzelo.

Ja to na mensich akcich delal do ted tak, ze na recyklaci jsem si vzdy dofouknul, ale je to otrava, na vetsich jsem na zadech nosil 68ci a kdyz jsem si myslel ze mam malo, tak jsem pripojil hadici na plnici pin. Ale to reseni s 18ci flaskou se mi libi vic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo asi na 3800 Smile

nemam pbs, ale starou od rapu, nicmene myslim ze hodnoty to bude mit +- stejny viz:


18ci vzduchový systém PBS s 3000psi PBS regulátorem.

• Délka celého vzduchového systému (včetně regulátoru) je 30cm.
• Průměr láhve je 5cm.

13ci maji 22-24cm zalezi na regulatoru.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky, to asi na vyzkouseni +- staci.

@Mahakalai - koukal jsem na ten tvuj tuning, ze si zalepil diru na horni podavani. Delal si to podle nejake sablony, nebo si tam jen napatlal vypln, preprousil, nabarvil a hotovo? S tou origos zatkou jsem mel ze zacatku problem, ze byla moc dlouha a kvuli tomu trhala kulicky (po obrouseni ok).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Procistil jsem pred sezonou paradigm, promazal, sestavil ... a uchazi mi vzduch ruckou. Predtim uchazel tim odpoustecim "curackem" zespoda, to spravilo utahnuti imbusem. Zkusil jsem nekolikrat sundat flasku, vytahnout HEAT core, znova usadit, ale porad stejne. Netusite co jeste vyzkouset?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate