Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Phenom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tsss, jen počkej až vyrazím do akce. Nestačíš utíkat i s těma tvýma pistolkama na vodu Very Happy
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, mohl by mi prosim někdo změřit šuplerou kolik mají střeva z phenomu na šířku mm? Chtěl bych to někam narvat a potrebuju vedet jestli se to vleze. Dětkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 13, 2013 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
koukám, že už mají i Čechách v prodeji Bad Karma Bolt.

Pořád nevím jestli to mam zkusit nebo ne. Zajímají mě názory lidí co ho mají, zda-li jsou s ním spokojeni a jestli se jim třeba zlepšila přesnost střelby apod.
Co jsem četl anglický fóra, tak celkem rozporuplný reakce. Někdo to tam vychvaluje do nebes, jiný píšou, že to zase hned druhej den vraceli. Dost lidí si tam stěžovalo na praskání kuliček od té doby, co začli používat tenhle Bolt. Mě se ještě snad nestalo ani jednou, že by mi praskla kulička se základním boltem. Mno budu rád za jakoukoliv zkušenost Cool

http://www.paintballshop.cz/dily-upgrade/techt-mrt-bad-karma-delrin-pro-series-bolt-phaze-5-fitting-tippmann-phenom
_________________
| Phenom Mechanical | Lapco BigShot Assault 14'' | Bad Karma Bolt |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st listopad 13, 2013 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já můžu říct, že po upgrade se zlepšil dostřel. Ne vyrázně, na carbinu nemám, ale léta to o trochu dál. Nemusím tolik zbraň zvedat. Bohužel nemám jak změřit rychlost.
Změnil se zvuk, přesnost zůstala stejná. Aspoň takový mám dojem. Já to beru jako kladně a upgrade doporučuju.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už jsem ti psal do PM, za mě jedině pozitiva a to jsem měl hned první generaci, když se objevila v zahraničních eshopech. Zvuk střelby se opravdu trochu změnil a dostřel se zvýšil při stejném nastavení s továrním boltem.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po září 01, 2014 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díval jsem se, že Phenomy se začínají vyprodávat. Končí výroba, chystá se něco nového, nebo to nikdo nechce?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde konkretne jsi koukal? Ja si projel 5 nejvetsich eshopu a pouze v RPR je zlevneny. Jinak vsude za 7590. Jeste pred rokem sem ho kupoval za 7199.
_________________
| Phenom Mechanical | Lapco BigShot Assault 14'' | Bad Karma Bolt |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Elektrika, manual ne.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha ok na elektriky jsem nekoukal. Jinak nejaka nova verze by byla fajn, i kdyz se soucasnou verzi jsem nadmiru spokojen Smile
_________________
| Phenom Mechanical | Lapco BigShot Assault 14'' | Bad Karma Bolt |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 3:11 pm    Předmět: vzduch do pažby Odpovědět s citátem

ahoj střelci,máte někdo zkušenosti s tacamo kitem TACAMO Internal Flexi Air Adapter Complete /X7 Phenom co přivádí vzduch do pažby,namontoval jsem vše podle návodu špekuloval,předělával,přetěsňoval a pořád mi to někde funí jak prase.dík za jakoukoli radu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to se obrň trpělivostí znám dva lidi co to maj a vyhodili to právě proto že to netěsnilo. Confused
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2016 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to měl a byl jsem spokojenej. Od instalace žádný problém. Po dvou letech šla X7 někde k Plzni a já přešel na spodky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já si na spodek právě předělal phenoma a chci mít 100% magfed,je to minulý týden kupovaný,takže mi to buď dají do kupy v shopu,nebo jim to omlátím o hlavu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky řešeníSmile
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Swoop76 napsal:
já si na spodek právě předělal phenoma a chci mít 100% magfed,je to minulý týden kupovaný,takže mi to buď dají do kupy v shopu,nebo jim to omlátím o hlavu Very Happy


s tim mlacenim bych byl opatrny, vzhledem ke skutecnosti ze ses do toho uz hrabal a predelaval. jestli je to z PBS tak kontaktuj normalne bud Igora nebo p. Berana
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
Swoop76 napsal:
já si na spodek právě předělal phenoma a chci mít 100% magfed,je to minulý týden kupovaný,takže mi to buď dají do kupy v shopu,nebo jim to omlátím o hlavu Very Happy


s tim mlacenim bych byl opatrny, vzhledem ke skutecnosti ze ses do toho uz hrabal a predelaval. jestli je to z PBS tak kontaktuj normalne bud Igora nebo p. Berana


omlátit o hlavu u nás znamená reklamaci Smile je to pořád v původním stavu,jen jsem to přetěsnil stejným těsněním co na tom bylo a drbal jsem se s tím dost dlouho,protože jsem myslel,že na dojdu proč to funí,po třech hodinách jsem to vzdal a dal přívod vzduchu do původního stavu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aha Smile tak to sesyp vsechno do jedny bedny s pruvodnim dopisem a posli to tam. sice zaplatis nejakou kacku navic, ale nejspise to bude fachat

na phenoma je obcas potreba zahadologa a nerekl bych ze to byla stastna volba pri prestavbu na magfed.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dimitri



Založen: 22. 03. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2016 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, mám na vás dotaz. Chci se znovu po 5-6 letech obout do MP a protože musím znovu nakoupit vybavení tak se hodně rozhoduju do jaké zbraně investovat prachy. Nějaký ten týden sleduju videa, pročítám fórka a čerpám moudra kde se dá ... předem musím říct, že nejsem tak zdatný a spoustě věcem nerozumím jak tady řešíte ale chci ! Very Happy

Rozhoduju se se mezi Tippmann X7 Phenom : https://www.paintballshop.cz/zbrane/tippmann-x7-phenom
s tím že bych koupil jinou hlaveň a upravil si pažbu na láhev

Nebo jestli už jít do nějaké zbraně s MagFed což se mi teda libí víc a to :
https://www.paintballshop.cz/zbrane/milsig-paralite-desert
ale cena je dražší, moc dobrého jsem od našich hráčů neslyšel a je třeba investovat do zásobníků což dost navýší cenu.

Vím, že jsem ve forku s Tippmannem ale přece doufám, že mi objektivně poradíte, protože máte zkušenosti a znáte lidi co s magfad gunama hrávají...v případě tippamanna bych určitě investoval i do vzhledu zbraně ale to by bylo vedlejší , zajímají mě střelecké vlastnosti , údržba a spolehlivost.

Předem moc děkuju za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To opravdu záleží co by jsi chtěl. Magfed je o trochu jiné hře, větším cviku a přidaném zážitku.

Jako majitel Phenomu ti mohu říct následující:
Klady:
- máš-li štěstí na kus je to spolehlivá zbraň
- je snadná údržba a rozborka a čištění
- spotřeba media je nízka (středotlak)
- nepotřebuje ke střelbě baterku elekriku můžeš zapínat jak chceš
- přesnost na střední vzdálenost je výborná

Záporky:
- pokud se něco rozbije uvnitř (regulátor a power tuba) tak si to v boji neopravíš (malé díly) nejlepší poslat na reklamaci
- dostřel je nižší než vysokotlaké zbraně, pokud to ladíš (bolt,lapování) dostaneš se někam k standardním dostřelům, carbiny nebo vyladěné zbraň mají 5-10m víc
- pokud jedeš na elektrickou spoušť zbraň střílí víc => musíš vyladit aby kuličky nezatáčeli
- nutnost používat pouze vzduch, CO2 zasere vnitřní dily a je po nich zvlášť když máš láhev v pažbě

Celkové jsem byl spokojený a zvykl jsem si na něj. Je dost lidi kolem mě, co jim to nefungovalo, nebo je štval dostřel.

Zbraň na magfed to je oříšek. Většina zbraní na trhu je takový polotovar. Musíš si sám dost věci poladít, a jsou to zásobníky, nebo něco v samotné zbrani. Opět záleží kus od kus.
Osobně mám T15 (Tiberius nyní FirstStrike) a jsem spokojený. Vychytal jsem mouchy, nebo mi je opravili.
Největším problém jsou zásobniky, je jich moc druhů a každý má svoje. Musíš se o ně starat a čistit.
Já jsem přešel a představuje to pro mě jiný zážitek. Méně střelby více přesnosti a schopnosti vyměnit zásobník nebo celou láhev dost rychle.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dimitri



Založen: 22. 03. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery, diky moc za odpověď.
Přesně něco takového jsem chtěl číst nebo od někoho vyslechnout.
Právě že zážitek z Magfed zbraně mě láká víc ale nerad bych do toho dal hromadu peněz a potom se místo hraní trápil co s tím Very Happy ....

Nejsem zatím tak zkušený jako vy abych si upravoval gun sám a proto zatím vyhlížím něco co dobře funguje a já bych to časem jen vyladil až ty zkušenosti získám od vás nebo na netu .-) tak uvidím co zvítězí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2016 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele zeptám se ještě tady, i když vzhledem k návštěvnosti z poslendí doby nečekám odpověď. Předělal jsem Phenoma na magfed s Tacamem MKP-II a Lok Boltem. Trhá to kule. Každej druhej zásobník jednu. Takže ne moc, ale ne málo. Trhá je to v hlavni. NIKDY ne v závěru. Lok Bolt funguje. Nemám tušení proč. Mám Tech-T bolt s gumovým předkem, takže to by mělo být cajk (některý Phenomy měli blbý bolty). Jediný co mě napadlo je, že je v závěru kudy jdou kule ze zásobníku taková ostrá hrana, takže jsem jí zaoblil, ale ještě nezkoušel co to udělá, doufejme že to pomůže. Jinak to střílí pěkně. Spotřeba je luxusní. Dal jsem tuším 6 zásobníků na 2500psi 13ci flašku a z toho půlku full autem, takže minimálně jako TGR. Střílí to v pohodě, ale prostě to v klaždým druhým zásobníku trhne kuli. Zkoušel jsem tři různý hlavně, takže tím to nebude. Docela mě to sere. Je to fajn zbraň, lehká, spolehlviá, dá se přehulit na 370 (aspoň ta moje), Helix zásobníky mají 21 ran. Flexi air zatím nesyší. Pokud se tohle nepodaří fixnout, bude to opravdu napikaču...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Že by úžasný FaceFuck nepomohl? Smile Tady jsi se měl zeptat prvně...

Vzhledem k tomu, že mám tutéž sestavu, tak se mohu podělit o pár postřehů se stejným problémem.

Nepíšeš jaké kule jsi zkoušel, což je dost zásadní věc. Teď, respektive v zimě (tedy teploty pod nulou) to bez problémů zkousne jen Draxxusy Frostbite, nebo klasicky prachovky, které ovšem lítají o 40fps méně a přesnost známe všichni.

Jestliže jsi při přestavbě použil tu bílou blokaci dvojího nabití, tak ji rovnou vyndej a nahraď původní Tippmann oranžovou. Ta bílá je tuhá jak cyp. Má teorie (a částečně ověřená praxe) je, že při překonávání bílé blokace má kulička dost velký záhul a když už se nenačne o tělo nebo bolt, tak se minimálně roztočí a potom praskne cca v prvních 5cm hlavně.

Dobře jsi učinil se sražením hran v těle, těch je tam požehnaně a jen potvrzují, že RAP4 výrobky jsou prostě polotovary, které si člověk musí doladit.

Já mám původní bolt a pro jistotu jsem ještě srazil hrany vnitřního konusu boltu, ale stejně před dvěma týdny jsem raději střílel Frostbity a bez problému. Lok-Bolt mám taky, ale ten má valnějšího smyslu spíše při full-autu, což se zásobníky DMAG 2x10 kulí je na číču Smile Zase ale člověk hned pozná, že má prázdný zásobník Smile Helixe se mi zatím kupovat nechce.... Raději ztratím/zničím zásobník za 300,- než za 700Kč.

Jinak taky spokojenost, s flexi-air nikde nic nefičí. Vyzkoušeno koupelí celé mechanické části kvéru Very Happy

Jsem zvědav, jak se budou kule chovat v létě, ale třebas "zimní" PBS Titanium Premium mi v zimě některé ani neprošly Marksmankou s 687 zadním dílem. Některé propadly v pohodě a některé jsem musel doslova těžko vyrážet a šišatostí to nebylo. Totéž u jiných hlavní. Proto jsem zvolil Draxxusy, které byly vždycky menšího průměru. Ale v zimě sedí v hlavni jak prdel na hrnci.

Jinak všechny údaje, které zmiňuji, byly s úsťovkou cca 310-315fps (průběžně měřeno radarem)
Dej vědět jestli nastal nějaký pokrok.
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No vida, člověk si tu plácá játra a ani nestojí za odpověd, ačkoliv jsi v Kladně byl.... Rolling Eyes

Nemluvte o potřebě nového webu militárka ani zdejšího fora, někteří spíše prostě potřebují migraci všech zdejších za léta nashromážděných informací a uživatelů na "sociální" síť. Kdo dnes nedává "lajk" a nemá potřebu se vyjadřovat ke všemu, jako by nebyl... Razz Hlavně si pak stěžovat na návštěvnost, když sám dle toho neřídím Smile

Sorry za OT dovětek, ale sledoval jsem diskusi ohledně webu a tohle jsem měl na srdci.
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fantany



Založen: 26. 01. 2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám sice MKP tak snad nebude vadit když se zeptám na MK5?
Sestavil jsem to ze základních dílů a5 a mám jeden problém s vedenim do pažby (RAP4 INTERNAL AIR THRU UPGRADE KIT A5) se PBS 13ci (800psi) to kulometí když použiju 5oz co2 nebo Ninju 13ci (SHP) funguje. To znamena mám problem s tlakem? Nemá někdo nějaký tip pro požití PBS 13ci? Zkoušel jsem např zkracovat pružinu, jiný bolt...
Druhý problém mám s blokací tou oranžovou i když použiju novou tak mi občas litají 2kule (titanium premium) nejaký tip (kule jsou male?)? Používám 18 milsig zasobníky. Tak nevím jestli to s DMAGama nefunguje lepe? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jim



Založen: 18. 01. 2014
Příspěvky: 10
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi to bude (relativně) malým výstupním talkem regulátoru - menší průměr trubiček potřebuje vyšší talk, aby za stejný čas proteklo stejně plynu do vnitřního mechanismu. řešil jsem stejný problém na předělané karabině. PBSkový regulátro jsem musel vyměnit za vysokotlaký (výstup přes 1000), asi by se dal zvýši výstupák i na PBS zvýšením síly pružiny na disk, ale to je jen moje teorie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to připadá divné.... Stejný adaptér (tedy jeho klon) mám na X7 (ne Phenom) a problém nemám. Se základní pružinou na vzduch 360fps, na CO2 neměřitelné (tedy s mým radarem nad 400fps), takže když X7 vytáhnu, tak hraji na vzduch. Samozřejmě i s PBS regulátorem. Domnívám se, že něco bude u tebe konstrukčně špatně (regulátor, přicpaná trubička vedení média, bordel ve ventilu powertuby, špatná těsnění, někde to "dře", bordel v kvéru???) Zkus to rozhodit a ústy fouknout do odpojeného ASA adaptéru z power tuby. Mělo by to jít s minimálním odporem. Navíc si myslím, že absencí cyklonu by měl být tlak "vyšší". Nevím jak vypadá a je řešená power-tuba (na stránkách RAP4 je jen jedna fotka), ale předpokládám, že "dirka" pro vedení vzduchu do banjo fittingu cyklonu je zaslepena, ne? Neztrácí se tlak zrovna tam?

Pajšl PBS regulátoru jde vypodložkovat a tím tedy dosáhnout vyššího výstupního tlaku. Osobně nezkoušeno, ale když jsem kupoval nový vnitřek (z výroby to byla šílenost, kde šlo ušetřit, tam se ušetřilo a životnost tomu odpovídala) bavil jsem se o tom s prodavačem a dostal jsem k tomu i podložky. Nemám manometr, abych změřil reálný tlak, ale protože to střílelo jak je psáno výše, tak jsem podložky ani nepoužil. Tolik k regulátoru.

K blokaci dvojího nabití Ti neporadím.... jde tam dobře vidět, takže když odšroubuješ hlaveň a zasuneš zásobník, měl bys vidět co se tam děje a proč se tam dokáží nacpat dvě kule. Kule PBS nepatří obecně mezi malé průměrem, ale hlavně toto by vůbec nemělo hrát roli.

Dodatek: Nešroubuješ tlakovou flašku na doraz, že? Wink
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se sem po pár měsících podíval a on mi někdo odpověděl! Smile

No každopádně ASI jsem to vyřešil a dvě akce zatím docela klid. Bylo to nakonec na 90% tím vořechem na hlaveň, buď byl někde cinklej, nebo nějak ohlej. Koupil jsem v zoufalství novej a přestalo to trhat. Zatím jen dvě hry jsem to zkoušel, ale zatím dobrý.

Jinak celkově spokojenost. Full auto šlape s helixama a lok boltem bez problémů. Dá se z toho v pohodě vyšroubovat víc než 340 fps a při té to pořád vysype 100+ kulí. Na 300 to má spotřebu tak na 150-170, což je stejný jako TGR a to je luxus. Takže na 26ci člověk vysype skoro celej pytel.

Helixy se blbě a těžko dorážejí do zbraně, člověk do toho musí praštit, ale na druhou stranu kule při tom nepraskají. Zkusil jsem ten zásobník s křehkejma kulema 21x narazit a vytáhnout a ani jedna nepraskla a nešla rozmáčknout mezi prstama.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2018 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušely jste někdo dát to Phenoma tvrdší pružiny? Jsou tam tři pokud se nepletu. Na boltu a pak dvě přímo v mechanismu ( či jak to říct ). Kolik jste z Phenoma nejvíc vytáhli úr?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušely jste někdo dát to Phenoma tvrdší pružiny? Jsou tam tři pokud se nepletu. Na boltu a pak dvě přímo v mechanismu ( či jak to říct ). Kolik jste z Phenoma nejvíc vytáhli úr?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strana 20 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate