Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tiberius 9 Ranger - upgrade hlavně

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
moooira78



Založen: 23. 07. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 9:17 pm    Předmět: Tiberius 9 Ranger - upgrade hlavně Odpovědět s citátem

Zdravím, mám dotázek zda-li někdo z vás má zkušenosti s upgradem zbraně T9 RANGER, především jsem přemýšlel o upgrade hlavně. Chvíli jsem brouzdal po netu a našel jsem velice zajímavé info. Přímo na fóru tiberius arms stále porovnávaly 2 hlavně, které by měly být určeny pro tiberius 9. Ptám se máte někdo zkušenosti s hlavněmi HAMMERHEAD (hlaveň BANKSTIKXX 16") nebo LAPCO (TIBERIUS STR8 SHOT 16")? Mám na mysli dostřel, přesnost, rozdíly mezi standartní hlavní a vrtanou atd., popř. mě zajímá i kde se dají u nás pořídit nebo možnosti nákupu ze zahraničí.
LAPCO
http://www.lapcopaintball.com/store/index.php?cPath=1_28
HAMMERHEAD
http://hammerheadpaintball.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8&Itemid=8
Děkuji za případné odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týká té části, kde pořídit HH hlavně, pak je asi největší výběr zde:
http://paintball-shop.cz
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
moooira78



Založen: 23. 07. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 9:39 am    Předmět: Painball shop Odpovědět s citátem

S nimi to právě dnes řeším, ale zatím jsem nedostal moc potěšující info Confused , neboť hammerhead, alespoň to tak vypadá, už na zbraně tiberius hlavně nevyrábí...no uvidím co mi tam zjistí a dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec zkus se poptat napaitball nero,ti dělaj hlavně , dokonce si mužeš poručit i speciál délku , tvar a pod. ceny jsou o něco lepší než u HH.
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moooira78



Založen: 23. 07. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 3:13 pm    Předmět: Paintball NERO Odpovědět s citátem

Děkuji mnohokrát za tip, poslal jsem i tam dotaz a uvidím co mi nabídnou, ale stejně jsem se snažil dohledat někoho kdo tyto na zakázku vyrobené hlavně od NERO paintball má, ale nic, žádná recenze, žádné uživatelské nadšení...tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 4:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No pár lidí to zkoušelo na radaru a na cíl na EPP Hodonín,ale nebyl jsem do konce střelby abych zjistil výhody-nevýhody těchto hlavní, raději jsem očumoval jejich nádhernej PB kulomet,hmmm
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moooira78



Založen: 23. 07. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:53 pm    Předmět: NERO Paintball Odpovědět s citátem

Tak dneska jsem dostal odpověď od chlapíka z NERO paintballu, pověděl mi velice zajímavou zprávu a to tu, že vrtané hlavně už moc nedělají, že se jim příliš neosvědčily, že prý je snad lepší dobře udělaná "hladká" hlaveň...hmm no nevim, máte na to někdo jiný nějaký zajímavý názor, používate někdo vrtané hlavně???Pokud ano jaké, rád se inspiruji.
P.S.: Jinak jsetli je to ten kulomet co májí vyfocený na svých stránkách, tak chápu, že jsi ho obdivoval Very Happy Very Happy Very Happy ikdyž moc praktický není Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zhruba tak před měsícem (možná déle), přinesl Hellboy odkaz na velmi zajímavý test hlavní (někde se to tady válí, teď to hledat nebudu) - říká se tam spousta věcí, ještě více věcí se tam vyvrací z omylu.

V jedné části je pak zmíňka o tom, že vrtané (ve smyslu s vývrtem, spirálou, či jak kdo chce) hlavně v očích recenzenta nepřináší žádné kýžené očekávání, či super efekt.

Vítězem (a další stupně taktéž obsadily) se pak staly úplně normální, hladké leštěné hlavně.

Faktem stále zůstává, že pro dosažení nejlepšího výsledku je stále nutné kvalitní střelivo, alespoň odpovídající průměr a konzistní složení FPS při střelbě.

Jinak sám používám Marksman Barrel S. a přesnost excelentní - důležité je ale dodat, že při 245fps, se vzduchem a s Titanium Fieldama (černo-bílé dáli se to tak říct).
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě vrtané hlavně fungujou,u nás Marksman Barrel 18" /A5 proti 16aa ,byla hlaveň od Milsingu jasnej výtěz.Obě na a5 ,střelivo ToroBall ice winter.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
moooira78



Založen: 23. 07. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 11:16 am    Předmět: Hlaveň Hammerhead Odpovědět s citátem

Tak nakonec jsem pánové zariskoval a zakoupil hammerhead - zatím tu základní část a zítra vyzkouším.

http://www.paintball-bb.de/index.php/cPath/22_231?osCsid=c2omv97bhvkq2a7gigp5dm3q15

Dám potom samozřejmě vědět zda-li už byl nějaký rozdíl při změně té základní části hlavně a nebo musím dokoupit i druhou část od hammerheadu. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 8:58 am    Předmět: Re: Hlaveň Hammerhead Odpovědět s citátem

moooira78 napsal:
Tak nakonec jsem pánové zariskoval a zakoupil hammerhead - zatím tu základní část a zítra vyzkouším.

http://www.paintball-bb.de/index.php/cPath/22_231?osCsid=c2omv97bhvkq2a7gigp5dm3q15

Dám potom samozřejmě vědět zda-li už byl nějaký rozdíl při změně té základní části hlavně a nebo musím dokoupit i druhou část od hammerheadu. Laughing Laughing


Zdravím. Jelikož moooira78 již další zkušenosti nenapsal, tak prosím ostatní. Máte nějaké další tipy na jiné hlavně na tuto zbraň?, páč ta druhá část hlavně na Rangeru je jen velká trubka.
Dík za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st září 05, 2012 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar já si nechal koupit od Vegety tuto hlaveň http://www.hustlepaintball.com/Lapco-STR8Shot-16-in-First-Strike-Ready-686-Tiberius-T9-Bead-Blasted-Black?&search_id=1361400 a je to někde jinde doporučuji, je i na First Strike.Akorát je tak dobře udělaná že s FS na 50m do stromu má rozptyl cca 50cm, ale s normálníma kulema (Tomahawk Winter Chinok) když to nadsadím tak do cca80 - 100cm,jasně že FS lítají rovněji a ne takovým obloukem,a tak nevím co je teda výhodnější jestli pustit na tu dálku dávku třeba10- 20 kulí a zasáhnout, nebo to dát na 3 -5 nebo i víc FS????Na 25 metrů na tečku kolimátoru to má s Wintrama rozptyl cca +-10cm. Jo a určitě mrkni co tam ještě vše ostatního mají na T9 případně i jiné guny..... Standa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdarek bojovníci mám dotázek po dlouhých letech jsem si udělal radosta koupil si starší t9 a měl jsem za to že můžu připojit lahev na flintu zezadu a kuokám že jsem se zmílíl je tam uchicená jen pažba ,tak prosím o radu jestli se to dá uělat dík venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na T9 to nabastlit určitě nejde, sám jsem to chtěl řešit a nakonec jsem T9 prodal a koupil T9.1 který má jiný střeva i hlaveň a má to už v základu ...Teda jako použít ten origo díl na láhev vzadu, nějaká domácí uprava by možná šla ale podle mě moc složitý....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2015 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě mám kluci prozbu když nechám bombičku v zásobníku a ve flintě bude to nečemu vadit dík venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2015 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi myslíš aktivní - propíchnutou pod tlakem - asi to ničemu nevadí ale osobně bych to raději vystřílel, pokud ovšem nepůjdeš za týden nebo 14 dní hrát - pak bych to tam v klidu nechal.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně jak píše Rolos.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak jsem byl dneska vystřelit pár střel když jsem tam měl prachovky tak v pohodě a dal jsem tam zimní kuličky tak po druhý ráně jsem ji měl rozmáčklouv zásobníku,a ze spoda zásobníku jsem našel hejbání to je na štelování pružiny v zásobníku? a dotázek kde se šteluje kolik si má brát t9 plynu z bombičky jak jsem koukal do chytrého návodu tak vzadu na flintě jen tam nemaj ukázaný kam přidávám a kam ubírám protože mě tak 15 střel nepřijde moc na bombičku
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

našel jsem tohle video na tiberia ž když vytáhne zásobník nic neutečeze zbraně nedělal to už někdo
https://www.youtube.com/watch?v=KYme2lOsj4A
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hejbání zespodu na zásobníku slouží jenom jako ukazatel vystřílených zásobníků na bombičku Smile
úsťovka se šteluje vzadu ale nikdy jsem to nedělal. Na bombičku vystříĺím 3 až 4 zásobníky
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kolik máš zašoubovanej ten šroubek
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem na to koukal a nic z toho nezjistím, od té doby co to mám jsem na to nehrábnul abych si to nerozšteloval Smile
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono s tím šroubkem na zvýšení úsťovky nejde hejbat donekonečna v určitém bodě to začne syčet přes takový pojišťovací ventilek....Chce to měřák a změřit FPS pokud nedáš ani 2 zásobáky tak to bude asi chtít spíš ubrat.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to bych rád aby mě to dalo aspon na tri zásobníky ten od koho jsem to kupuval to měl přehulený a já zatím nemám ty debilní palcový imbusi na celou flintu asi mě je zapomněl přibalit
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

palcový imbusy mají v každým trochu lepším železářství a nebo v PB shopu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

u nás jsem je musel objednat tak už je snad budou mít na krámu Very Happy
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak mám konečně palcový imbusi tak jsem povolil ten šroubek tak už dam tři zásobníky na bombičku tak už to je lepší
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsme dneska byli na krátkým treningu parkrát jsem tiberia vytýhnul a je to opravdu jak pádlo jak váhou tak tou ručkou ,ale pár zásahu mám ale co jse mě nestalo při dotahování bombičky mě se uvolnila ta tyčky která se ohne kvůli páce roztáhla se te učková díra na zavitovce to asi soudruzi z usa asi nedomysleli, na ten imbus to bylo podle mě lepší ,nebo nepředělával to už někdo dík
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2015 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsme byli dneska na krátkým tréningu za barákem a dosti se mě trhali kulčky a to byli zimní ,prachovky přežil tak jsem povolil tlak ve flintě a pak to bylo trošku lepší nemáte někdo nějakej zlepšovák na trháí kulí ,jestli udělat nájezd v hlani jak to maj normální hlavně to skosení aby tam nebyla ta ostrá hrana
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate