Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR 1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mrko sem mel, a strilelo dobre do te doby nez sem se zacal srat do mechanismu podle vzoru pgpmisteria. Skoukni jestli mas original valec a jehlu a jaky pruziny tam mas (podle barvy), a kolik o-krouzku mas na boltu; Jinak diry do kolinka udelej co nejbliz ke zbrani...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Aniž bych chtěl vyvolávat nějaký flame, tak jedinou radu, kterou ti po zkušenostech s MRky lidí v našem týmu můžu dat je -> PRODAT !!
Není to bezúdržbová flinta a je s ní více starostí než užitku. Nepochybuji o tom, že jsou majitelé, kteří si ji vyladili, ale u nás s tím po mnoha hrách a času stráveném opravami a laděním neměl trpělivost nikdo...


Jediné co mě napadá je, že novější série začali nějak šulit. Já měl první várku když se to začalo prodávat, bylo nás v teamu hned několik a prakticky ZERO problémů. Oproti A5 zlatý kvér. Dodnes jí mám, ale jelikož jsme se v tom hrabali, tak mi to občas škubne kuli, ale pořád funguje s nulovou údržbou. Když jsem ale viděl novou MR4, která je celá z plastu, moc se nedivím, že MR1 vyráběné v současnosti asi nebude to samé Smile

Jinak ten dostřel bude pružinou. Je dost dobře možný, že v tom bazaru ji někdo nechal ležet měsíc nataženou a to je v prdeli. VVyndej ji a roztáhni ji, to na chvilku pomůže Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarrryn



Založen: 16. 08. 2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska přišli nové pružiny, ale mám z nich zatím rozporuplné pocity. Je to tahle sada http://www.paintball-obchod.cz/sada-pruzin-spyder-19123.html a jak se tak dívám, tak pružina na jehle je úplně jiná a původní pružina na kladívku je o něco málo kratší. Zatím jsem k jehle nějakým způsobem narval nejměkkší a ke kladívku středně tvrdou, ale radši se ptám, jestli se ta sada dá na MR1 vůbec použít, protože bych ten kvér nerad oddělal až to připojím na CO. Propos, i teď když jsem vystřelil na sucho má ta pružina takovou sílu, že jsem myslel, že mi bolt vyletí hlavní Very Happy

A nebo to tak má být a jsem jen paranoidní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím ti neporadím, většinou se na MRko kupovala sada Trinity, ale tam byly jen pružiny za bolt. Abys změnil úsťovku, tak nepotřebuješ moc laborovat s pružinou na jehle a kladivu, stačí vyměnit tu největší a toho bych se zas tak nebál. V nejhorším to bude kulometit, nebo se to nenatáhne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
shiba



Založen: 13. 05. 2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to hellboy: koukal jsem že máš na MRku rip clip jak bylo složité ho tam dodělat a který jsi použil ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z dovolením odpovím za Hellboye, instalace RIP Clipu byla naprosto v pohodě, stačí seříznout původní kolínko a navrch těla přilepit 20mm ris lištu. Viz foto v mém profilu. Vůbec se není čeho bát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shiba



Založen: 13. 05. 2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

remus: díky za info jen nemůžu najít ty fotky v tvém profilu a ten rip clip je jedno který koupím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle fotka by ti snad mohla napovědět dostatečně:
http://imageshack.us/photo/my-images/153/p3170165.jpg/
Jinak je můj spyder mezi tuněnými zbraněmi na militarku. Rip clip jsem, myslim, kupoval pro BT98
http://www.paintballshop.cz/zbozi/10641-bt-98-rip-clip
a pokud vím, tak všichni, co ho mají na emerku mají tento model. Když pošleš mail, tak bych ti případně poslal víc fotek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shiba



Založen: 13. 05. 2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky, máte někdo na mrku daný 3bodový pás? potřeboval bych pár rad jak ho dam přidělat.....díky za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shiba



Založen: 13. 05. 2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 3:25 pm    Předmět: bomba pod hlaveň Odpovědět s citátem

má někdo zkušenosti s předěláním tak aby byla láhev pod hlavní? plus nějaká kapotáž s lištou pro ručku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spidey



Založen: 04. 05. 2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si myslíte o hlavní SP Linear 14" pro MR1?
Osobně mám Xtru 07 s origo hlavní Very Happy ale zanedlouho seženu MR1 a přemýšlím že bych koupil hlaveň teď měl jí na Xtře a pak jí jen přendal na MR1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SP linear je obyčejná hlaveň srovnatelná s tou základní na MR. Vyhozený peníze. Je to dobré pokud máš krátkou hlaveň na levné zbraní a chceš něco lepšího, ale 12tka na MR1 je srovnatelná.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spidey



Založen: 04. 05. 2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konečně jsem koupil MR-1 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spidey



Založen: 04. 05. 2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2012 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobře ti tak. Ať slouží Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Syneda



Založen: 19. 08. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, koupil jsem si minulý týden MR1 a jsem celkem spokojenej, je to moje první zbraň. Ale projížděl jsem internet a našel jsem tohle http://military-paintball.blog.cz/0809/spyder-mr1-vyladeni-blow-back-mechanizmu měl bych možnost to udělat na soustruhu a fréze, myslíte že se to vyplatí? Popřípadě jak moc? Děkuji za odpověď. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vzdyt tam je u kazde upravy dopad na funkci popsan. jestli se ti to vyplati musis zvazit sam podle toho jak moc je pro tebe narocne ty upravy provest. dle meho nazoru je vsak lepsi dily udelat nove nez upravovat stavajici, kdykoliv se pak budes moct vratit zpet nebo v pripade ze se neco nepovede, budes mit jeste porad puvodni dil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel.In.Pe



Založen: 27. 12. 2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Vysočina,Třebíčsko

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2015 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.Nevíte někdo jakou barvu má originální pružina za kladívkem u MR1 ? Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate