Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

bollé defender

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
desperado91



Založen: 20. 11. 2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 8:17 pm    Předmět: bollé defender Odpovědět s citátem

http://www.ddarmy.cz/katalog/optika-a-prislusenstvi/bryle-bolle-defender/434/ ahoj pouzivate nekdo bryle bolle defender, vydrzi na paint?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel.In.Pe



Založen: 27. 12. 2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Vysočina,Třebíčsko

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já je mám.Jsou výbroné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti jde o menší mlžení, tak nejlepší jsou brejle na paintball z JT Spectry. Mám vojenský brejle Revision a potěj se v nejlepším případě stejně, přičemž jsou 2x dražší a mají menší pozorovací úhel. Jediná výhoda je, že jsou menší. Z podstaty fyziky bude mít většina brejlí podobných rozměrů stejné mlžící vlastnosti. Jediný co pomůže je lepší povrchová úprava skel, která jde ale stejně za chvíli do kopru a musíš si tam něco nastříkat. A jakékoli brejle brát jedině v thermal provedení.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem asi dva roky hrál s No-Name brejlema. Po dvou letech neustálého mlžení (ať jsem zkoušel jaké-koli fígle), jsem se naštval a koupil Revision s Thermo sklem (2100,-) a mám pokoj. A jsou s atestem, takže jsem i klidnější. Oči máme jenom jedny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate