Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

operace "die Glocke"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pyle ale tak to přece myslím. Bylo to přes čáru a teď je to taky přes čáru. Tehdy ten člověk byl okamžitě nekompromisně odsouzenej. Teď se to zlehčuje.

V obou případech si myslím, že by to šlo vyřešit omluvou. Tehdy byla reakce přehnaně tvrdá, teď je přehnaně měkká.

A řešit by se to mělo, protože přesně tohle "už to nebudem hrotit" vede k tomu, že si jedna strana bude o druhé povídat nehezké věci a cítit nevraživost.

Jestli teda tě Jaroslave opravdu zajímá proč tě někdo nemusí, tak přesně proto co tu teď píšeš a ten dvojí metr kterej používáš. A pokud ti vadí, že ti to neřekne někdo do očí, ale někde na facebooku, tak jak vidíš, tady ti to pár lidí řeklo a stalo se akorát to, že budou za rozvraceče komunity. To je pak opravdu těžký.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jestli teda tě Jaroslave opravdu zajímá proč tě někdo nemusí, tak přesně proto co tu teď píšeš.

ja sem si po sobe všechny prizpevky precet a proste sem nenasel nic co by nekoho urazelo nebo z toho mel mit pocit ze je za vyvrhele, rozvracece nebo podhrace jak se to tu snažíte prezentovat, ja mam proste zrejme snizeny socialni vnimani

a nezajímalo mne proc mne lide nemusi, mne zajímalo kdo je ta smetanka, protože to psal clovek, který tim zjevne nemohl myslet nas, protože s nama se nemoh potkat ani na hrach a ani tady na foru

a s dvojim metrem mas pravdu, dělam to, a aspoň si to uvědomuju... myslim ze to dela prakticky každý, ze věci posuzuje podle toho kdo je dela a proc to dela... říká se když dva delaji totez není to totez.... nicmene se snazim to neaplikovat když funguju jako admin.. takze chlapek z Politru tu zadnou stopku nemel ani zadne omezeni ze strany admina a myslim ze sem se k nemu ani nikdy nevyjadroval
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem to psát, ale několik let zpátky se většina!!! velkých a zvučných her dělala "na míru" pro určité týmy"(záměrně nejmenuji, ale většina lidí z komunity ví koho myslím...) a jelikož jme většinu her hráli na druhé straně ,kde bylo předem dané co můžeme a co ne, kam můžeme jít a skoro vždy bylo jasné že slepenec týmů a nováčků na druhé straně, neměl většinou šanci na úspěch, a pokud se strany další rok otočily a my se těšily že jim konečně ukážeme - najednou se pravidla zase změnily a všechno bylo zase jinak (asi každý ví o čem píšu.....) Abych řekl pravdu, vůbec mi to nevadilo jít do těchto předem nalinkovaných her a o to větší zážitek byl když se povedlo pár her i přesto všechno otočit v náš prospěch nebo silnějšího protivníka aspoň hodně potrápit.....
Třeba i ta tahle neděle je zase přesně tento případ - všichni jste to přešli co jsem psal - když němci nemohli bunkry dobít - přišel rozkaz, aby se spojenci stáhli do bunkrů a nechali volný horizont a bylo to jasné - vlajka padla, kdyby tento rozkaz nepadl,vše mohlo být jinak rozhodně by to nebylo tak jednoduché....
Čert to vem zahrál jsem si fakt dobře (odpoledne) a než mě ten pitomej rozkaz toho horizontu stáhl "vysvačil" jsem si vždycky při každém jejich útoku 10-15 němčourů - nikdo neměl šanci - stejně jako my dopoledne na obrácené straně, když jsme to dobývaly.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybych velel a někdo mne dirigoval z protistrany jak mám vést obranu základny tak ho s velkou chutí pošlu do prdele! On to Tracker i Bubák popisují každý trochu jinak. Bubák jako rámcové pokyny kde se pohybovat a Tracker jako striktní rozkaz. Každopádně jak bych na to reagoval píšu výše, nebudu se opakovat. Rozložení sil na základně Falcon jsem mírně kritizoval při prvním ročníku a hodně při druhém. I jsem nabízel, zě přejdeme jako celý tým na druhou stranu. Vladan může potvrdit. Sice jsem si užil maximálně hru se svými kamarády,ale vyrovnané to nebylo. V první akci bylo aspoň divadlo a snad si to všichni užili, ale druhá akce byla hodně zaškrcená. To píšu s vědomím, že jsem si oba ročníky užil výborně, ovšem v tom druhém hodně na úkor protistrany. Na druhou stranu, ten druhý ročník se dal hrát za Taliban i mnohem lépe. Potenciál partizánského boje moc využit nebyl. V noci všichni kromě Alíků a Vladana spali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to kra.pa tak přesně tohle jsem měl taky na mysli ale i ostatní big game....My jsme válčily celý den až do 3 hod do rána na hlavní bráně (byly jsme pár metrů od toho zapálenýho vozidla) než nás Vladan vystřídal a my šli do hajan a tudíš zaspaly ten ranní útok. Největší šok z posledního Falconu pro mě byl, když jsme druhý den dobývaly bránu už jsem sbíral kule po zemi nikdo kolem neměl - protože jít si doplnit kule na mrtvoliště 1,5km tam i zpět a ještě ho najít!!!! jako jsem byl v noci bylo skoro na hodinu, tak mi Šotek po dobytí brány řekl skoč si do strážní budky tam je kulí dost a jen jsem valil oči -PB krabice s pytlema kulí,napěchované 150tkové tuby.... doplnili jsme munici všichni okolo.Tak jsem si pak cestou domů říkal, že jsem starej poctivej blbec a proč jsem si na kraji lesa tyky neschoval krabici kulí a ta brána byla vlastně nedobytná...
Z toho taky plyne poučení - že by vůbec nebylo špatné na velkých hrách mít skupinu "nehrajících" pořadatelů, kteří by dohlíželi na dodržování pravidel, namátková kontrola množství munice a případně řešila vzniklé spory- nepřiznávání apod. Podle mě by na to stačilo 3 max5 lidí kteří by se pohybovali v centru dění....
Proto taky spousta nováčků, kteří jedou na svou první "velkou" hru jenom nevěřícně zírá co se to děje na takové akci a nedejbože pokud si do začátku koupí Victora nebo jinou paštiku, která fluše kule 20-30metrů a koupí "hedku" z carbiny na 60m, tak je to samo jeho první a poslední seznámení s paintbalem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To rozhodování Bubáka jak máme hrát byla silná podpásovka a ten poslední respawn, když jsme měli všichni jít tou úzkou uličkou mezi mlíkama bez krytí proti kulometu a dalším gunům za překážkami - asi nebylo myšleno vážně????to byla už jen třešnička na dortu nedělní akce - čest všem bláznům z naší strany kteří se o to pokusili a byli po právu popraveni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře, tak velká část Talibanu spala, malá v noci bojovala. Ohledně kulí na bráně nevím, už si ani nevybavuji jak tam byla nastavená pravidla. Jelikož ovšem vím, že na bráně velel Jeník-MG, tak je mi jasné, že se tam pravidla dodržovala na 1000%. Většího poctivce v tomto směru neznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jim



Založen: 18. 01. 2014
Příspěvky: 10
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě coby za nováčka byla akce super a díky organizátorům! Zajímavý členitý terén (včetně šóší Very Happy ), tuhý nepřítel, jasný scénář a nakonec i pěkné počasí. Jestli jedna nebo druhá stran byla ve výhodě nechci posuzovat, konečně jsme (víkendoví) vojáci a válka není fér.
Pro mě nebylo důležité jeslti vyhrajeme nebo ne, chtěl sem si prostě zatřílet a byl jsem v partě, která hrála s chutí a mě přijala bez okolků mezi sebe (díky 1.BB), to, si myslím, je pro zelnáče nejdůležitější a tady můžou všichni zapracovat bez omezení.
Co se týče incidentu, to by si měli vyříkat hráči a týmy mezi sebou až jim schladnou hlavy a klávesnice a tady na fóru to zhronut a uzavřit, takhle to působí jako haštěření vrabců na drátě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 12:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci,sice jsem na akci nebyl,což mě na jednu stranu mrzí,ale něco taky přidám.Nejsem ten typ co hodně komentuje ,tady však mi to nedá... každý má prostě kus svý pravdy..padlo tady hodně názorů a každý má něco do sebe a s některými i souhlasím...třeba se tím i vyčistil vzduch malinko a možná to bylo třeba...ale už to nechme být...každej to popisuje jinak tak že jedinej kdo ví jsou ti dva aktéři " bitky" myslím že nejlepší by bylo kdyby si kluci brnkli,v pohodě si to vyříkali a jdeme dál..když stříká adrenalin je to jiné,to se dá pochopit...ale pak by právě mělo přijít to urovnání mezi sebou...jsme přeci chlapi,válečníci ne nějaký buzny a měli bychom mít nějakou čest..to nás spojuje přece a odlišuje od jiných lidí!!
Opravdu si myslím že to nepřiznání nebyl úmysl... s klukama od Trackera jsme za poslední rok hráli několikrát a dal bych za ně ruku do ohně ohledně fair-play...

Jinak tu padlo i pár názorů ohledně rozdělení teamů...mě osobně je jedno kam nás kdo přiřadí ... ale jo to asi i tím,že jako Sudeta hrajeme vždy spolu,známe se a jeden za druhého by padl...tak že na druhou stranu chápu že spolu chtějí hrát teamy co se dobře znají...v tom je síla co může změnit výsledek bitvy...jen se to nesmí přehánět jak psal Tracker a i jiní kluci...někoho to posune dopředu,že se pak snaží hrát o mnoho líp,hledá chyby u sebe a snaží se je odstranit ,ale někoho to může odradit...a to je škoda.To myslím všeobecně ne jen na tuto hru...

Poznal jsem díky paintu spousty lidí,nový kamarády a fajn bandu bláznů ,co mají rádi bolest a adrenalin ,kterých si neskutečně vážím...ukažme nováčkům že jsme jedna skupina, co táhne za jeden provaz a co se vzájemně respektuje Wink
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aRJay



Založen: 14. 02. 2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Píšu zde taky jako nováček. Tohle byla moje druhá větší akce hned po Syberii. Hrozně jsem se na ní těšil. Na Syberce co jsem sledoval okem začátečníka, tak se mi vše hrozně líbilo, hlavně i přístup lidí. Někdo neměl vzduch, COčko, nebo i kule a když se člověk zeptal i neznámého týmu, tak mu vyšli vstříc. Říkám si tak to je super, úplně mi plesalo srdce jaká tohle je jedna velká military rodina. Na Glocke jsem jel také do neznáma, hrozně složitý terén, já jako za spojence měl hrozný problém dobít pevnost dopoledne, což bylo pro mě super, stále vymýšlet jak se tam jen sakra dostat Very Happy Samotný incident jsem viděl, byl jsem hned za překážkou a celý jsem to sledoval. Samotné nepřiznání zásahu jsem neviděl, ale zjišťuji, že je kolikrát těžké určit zda jsem byl zasažen nebo ne. Kord když se střílí s prachovkami. Ta na mě většinou nic nezanechá, každopádně hned zásahy hlásím a kolikrát jdu i ochotně sám i po zásahu větví, protože si nejsem jist jestli je to větev nebo prachovka. Co se psalo zde na fóru, tak mám z toho rozpačitý dojmy. Psalo se zde, že by ho vyfasoval nožem, že si berou na akce i ostré zbraně atd. No ty vole, to abych měl strach jet příště na další akci, aby tam náhodou někomu nemrdlo v bedně a nevystřílel tam pár lidí. Přece jenom ty zbraně jsou si celkem už dost podobné.

Takhle to teď vidím já. Rozhodně nechci nechat paintballu, jelikož mě to hrozně baví a přeci jenom tým ve kterém jsem je pro mě takovou rodinou už, ale určitě si nebudu na další akci už tak jistý bezpečností, abych náhodou od někoho nedostal na hubu, nožem nebo nevím čím. Podle mě agrese na paintball nepatří, rozhodně ne taková jakou jsem viděl. Vynadat si do všeho možného ano, ale bez kontaktu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně mám největší radost z toho, jak se zde najednou "nováčci" projevujou a píšou , co je zajímá, jak to prožívaj a z čeho mají obavy.
Toto je pro organizátory velice důležitá zpětná vazba. Jakákoli zpětná vazba.
I naříkání Rolose jak je ten bubák nespravedlivý organizátor tyran. Wink
Už mám něco odorganizováno a tato hra nebyla o rozhodčích v poli pánové.

Co se týká rozkazů, co si spojenci vydali ohledně pbránícího perimetru je čistě na jejich veliteli. Já ho pouze poprosil, aby se držel záměr obrany tj. neběhat na proti lesem.....zádný mazejte se krčit za bunkry a čekejte na genocidu.

Chlapi byl bych rád pokud chcete pokračovat ve slovíčkaření o násilí ve hrách, a nerovnoměrném rozdělení stran tak již vlákno této hry opusťte a založte zde tématické vlákno s příslušným názvem.

Kdo chce pokračovat ve věcné diskusi ke hře samotné ať se projeví daným směrem, dík zapochpení. Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:

Co se týká rozkazů, co si spojenci vydali ohledně pbránícího perimetru je čistě na jejich veliteli. Já ho pouze poprosil, aby se držel záměr obrany tj. neběhat na proti lesem.....zádný mazejte se krčit za bunkry a čekejte na genocidu.


1. Nemyslím si, že mé kvality a zralost velení dovoluje velet velkým celkům a tak jsem předem informoval (cca 1 měsíc před akcí) že velitel být nechci. Prostě si na to nevěřím.
2. informaci o stáhnutí lidí ¨jsem dostal zprostředkovaně do společné armádní frekvence do vysílačky přesně po tom, co nám lidi vylezli zpoza překážek - že je máme stáhnout. Při útoku jsme útočili na opačně straně kde nepřítel z překážek nevylézal. Díky tomu jsem si myslel že porušujeme scénář.

Snad pochopíš, že když se zrovna lidi vysunuli zpoza překážek na hranu a hned po té jsem dostal informaci že nemáme lidi vysouvat a pouštět se do útoků tak se to dá i pochopit že máme jít zpět. Pak záleží na kvalitách velitele (na které jsem upozornil že nejsou), jestli to bude dementovat a nebo to vezme jako jasný rozkaz. Navíc ten co mi informace předával hrál na opačné straně a nevěděl že máme lidi jen kousek před překážkami. I kdyby to byla sebevětší blbost, tak prostě poslechnu. Možná pomocník pořadatele v reflexní vestě před startem, který by nám ukázal kde všude se může hrát a tohle by se nestalo. A lepší připravenost např. velení. Bohužel došlo k informačnímu šumu které vedlo že jsme mněli lidi jen za překážkami tak jak to bylo pochopeno i jinými co byly na stejné frekvenci.
Na kopec jsme se dostali cca 3 minuty před startem a ve spěchu rozestavěli hráče. Někdo i řekl že existují dvě mrtvoliště a tak jsme to druhé hledali a řešili jsme dlouho kde co se dělá. Prostě nikdo nic moc nevěděl Smile To nás zdrželo.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krapa ja to rikal ze tracker po teto hře zvedne tréninky na 2tydne Very Happy Very Happy

Holmes a Rolos usporadejte velkou hru aspon pro 200 lidi a pak si můžeme vsichni popovídat o tom co ma pořadatel vse delat ju. Az budete mit vetsi zkusenosti pak to bude na miste . Rozhodne blbosti typu ze mame lepe lidi informovat ci sehnat lidi aby kontrolovali jako revizori hráče nejsou na miste.Tato hra byla dobre udělaná s dostatečným předstihem s dostatečnýma informacema a taky možnosti vyberu. To ze jste ty týmy kteří se pred hrou neozvali z důvodu lenosti ci nezájmu neni veci pořadatele. Na hru bych jel ikdybych byl na druhé straně a užil bych si ji minimalne stejne dobre . Tot vse. Jinak na starého muze z Brna ten kluk Krapu pise hezky Smile
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomínos



Založen: 01. 05. 2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den.Ano a tak to většinou končí ve všech diskuzích v,jak říkáte komunitách.Končí to většinou větou - Až budeš to a to dělat tolik let co já, udělej nějakou akci pro 200 lidí a pak něco říkej,stesky nejsou na místě,vše bylo super atd.Jsem hráč,rád si zapifám s Holmesem za barákem a na tak velký akci jsem byl poprvé.Moc se mně to líbilo,ale potom co tady čtu je to k smíchu.Jistě,můžu napsat,že už radši nikam nepojedu,ale byla by to třeba lež.Tenhle koníček přežije jak beze mně,tak časem i bez vás.Jako kdyby jste si nikdy nedali po tlamě na zábavě(napadení v žádném případě neuznávám,ale prostě stalo se).Třeba by stačilo na příští hru vzít oba aktéry,buď je nechat potřást rukou a pívo a nebo se nevídat.Skončí to jako všude viz.poděkování za zpětnou reakci a pak osočení z neznalosti uspořádávání velkých akcí tzn.nic se nezmění (ty seš neznalej,ale já ostřílenej borec).No,trochu jsem se rozepsal,tak nám všem přeji ať hra baví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milej Tominos a nebo by se to dalo formulovat zorganizuj vetsi akci a pak poznas ze to tak jednoduche neni a vyvrati se ti co rikas ze je blbost a priste udelas jinak .tudiz kvuli cemu jsem se ohradil ja.A zrovna jsem jeden z tech ktery si klidne nechá poradit pokud je to věcne a osvědčené a ne zadna blbost.kdyz jsem byl nováčkem tak jsem hltal od starších informace a rozhodne si nemyslel ze vse vim.ale jak koukam ted je jina doba . Smile
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomínos



Založen: 01. 05. 2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milej Taunusi.Omlouvám se,ale tento koment bude moje derniéra,co se týče tohoto tématu.Mohu ti poděkovat za odezvu,ale nějak ji nechápu(myslím,že jsem o všem vědění nic nepsal a ani o tom jak se to či ono má dělat).Byl to jen takový můj povzdech nad diskuzním koncem jinak hezkého dne u koníčka,který mě začal opravdu bavit i když hraji krátce.A o tom,že dobrá rada nebo informace od kohokoliv má cenu zlata netřeba ani hovořit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomínos napsal:
Dobrý den.Ano a tak to většinou končí ve všech diskuzích v,jak říkáte komunitách.Končí to většinou větou - Až budeš to a to dělat tolik let co já, udělej nějakou akci pro 200 lidí a pak něco říkej,stesky nejsou na místě,vše bylo super atd.Jsem hráč,rád si zapifám s Holmesem za barákem a na tak velký akci jsem byl poprvé.Moc se mně to líbilo,ale potom co tady čtu je to k smíchu.Jistě,můžu napsat,že už radši nikam nepojedu,ale byla by to třeba lež.Tenhle koníček přežije jak beze mně,tak časem i bez vás.Jako kdyby jste si nikdy nedali po tlamě na zábavě(napadení v žádném případě neuznávám,ale prostě stalo se).Třeba by stačilo na příští hru vzít oba aktéry,buď je nechat potřást rukou a pívo a nebo se nevídat.Skončí to jako všude viz.poděkování za zpětnou reakci a pak osočení z neznalosti uspořádávání velkých akcí tzn.nic se nezmění (ty seš neznalej,ale já ostřílenej borec).No,trochu jsem se rozepsal,tak nám všem přeji ať hra baví.

Dobrý den Very Happy Víš, ono je to celé ještě trochu jinak. Každá akce, a zvlášť ty velké vyžadují značné nasazení organizátora(ů), spousta času, nervů jestli vše vyjde a v případě akce na komerčním hřišti taky ušlých zisků. Je třeba si uvědomit, že tak rozlehlý prostor v intravilánu Prahy něco stojí v rámci pronájmu a zaplatit se to musí. Rozhodně se víc vyplatí parta Němců, než parta mlitaristů z ČR. To píšu, aniž bych provozoval komerční PB a ani nejsem Bubákův mluvčí. Spíše to vnímám z pohledu organizátora akcí. Taky mám pár zorganizovaných her za sebou a vždy to bylo o velkých obětech všech lidí z týmu. Spoustu času,nervů jak vše dopadne, stres,zda se vše stihne připravit. Navíc jsem každou akci i přez vybrané vstupné vždy více či méně dotoval. Např. kvůli pokutě za rozježděné pole kvůli dešti a vyprošťování aut, atd.,atd. Osobně jsem měl to štěstí, že všechny akce se setkaly s velmi kladným hodnocením, takže za úsilí, které jsme do toho dali jsme si užili vynikající odezvu účastníků. Bez toho si ani nedovedu představit, že bych ještě něco dalšího organizoval. Zkuste se vžít do pocitů někoho, kdo investuje svůj čas, něco zorganizuje pro všechny a výsledkem je konflikt účastníků a následná kritika, která je dost podivná. Pokud si přečtu názor, že má organizátor běhat ve vestě po place a sloužit všem účastníkům, jsme u komerce a tam je třeba si říct, že za dvě kila moc muziky neuslyšíš. Tím se vracím na začátek-potom je lepší ta parta Němců ze kterých je určitě víc a pokud se tam servou, tak je není problém vykopat z hřiště. Nevím, možná žiju v jiném světě, ale vstupné 200Kč na celodenní akci beru spíše jako charitu. To, že jste si přečetli pravidla je chválihodné, to, že to dalších sto lidí neudělá, není vina organizátora. Co s tím má asi tak dělat? Příště se sejdeme den dopředu a uděláme speciální školení k pravidlům? Taky bych předpokládal, že se sejdou rozumní a myslící lidé! Mezitím co píšu, vidím, že přibylo pár komentářů, takže ještě krátce k tomu. Zrovna Taunus má hodně velké právo na komenty tohoto typu jako spoluorganizátor skutečně velkých a úspěšných her. Chce to trochu pokory a empatie vůči lidem co něco dělají pro všechny a snaží se, aby si ustatní užili co nejvíc zábavy. Z mé strany není ani trochu zášti proti nikomu kdo tu co psal, nechci ani mentorovat o správnosti toho, či onoho. Vše co chci tímto příspěvkem říct je to, že je dobré zapřemýšlet nad tím, co kdo obětuje pro druhé a jaký je mnohdy výsledek toho snažení. Moje zkušenost je v tomto směru dobrá hlavně díky tomu, že pořádám uzavřené akce a jinak to ani nebude, zvlášť co si semtam přečtu diskuzi zde na fóru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Krapo za tvůj koment, pěkně jsi to organizační břemeno shrnul.

První Syrii na džbáně jsem udělal po letech otevřenou a obešla se bez konfliktu ..dorazilo tušim kolem 170 hráčů...ohlasy jsou zde dohledatelné.
Záměr otevřít dle někoho "uzavřený elitní kruh" nováčkům byl primární.
Nebojím se jít touto cestou a díky seriím akcí Kooperace se v roce 2013 jsem poznal zajímavé hráče "samotáře" kteří se během roku integrovali do různých týmů. Mé srdce plesalo, protože se komunita dále rozrůstala o nadšené lidi, kteří rostli v tom co dělali.
Za mě můžu říci, že mě nedělní incident nezabrání dále dělat otevřené biggame.
Jsem i názoru, že po této diskusi si lidé budou dávat více pozor , jak na reakce při zásahu, tak i na adekvátní reakce k vypjatým situacím.
Znám jak Milsim a rád s nima/proti nim hraju.
S PP mám taky nahráno roky.
V nedělní situaci nevidím "hodného ani zlého" jen ten moment, kdy došlo k projevu agrese a díky klukovi z milsimu, který se ovládl se nic nestalo. Ani nechci rozebírat, co by se kdyby...bla bla...

Chladná hlava a nadhled jsou ty největší zbraně.
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Eidam



Založen: 02. 01. 2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 10:44 am    Předmět: die Glocke video Odpovědět s citátem

jedno video z této akce https://www.youtube.com/watch?v=ltGpUXTiLmQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy i já se zapojím když to tady čtu i když jsem nebyl na akci ale to je totálně fuk protože tady je fórum přístupné každému a každý hráč má právo sem psát vlastní připomínky to je pro ty co píšou že to komentují lidi co nebyli na hře. Nesouhlásím s tím co píše Jaroslav ( jaká koliv insultace ať je to jen přidrění za oblečení např. tak není na paintballu vhodná ať už proto že to odrazuje nováčky nebo proto že by to mohlo dopadnout hůř a to by mohlo mít mnohem negativnější ohlas než jen diskuze na MP a za každou podobnou věc by měl být i trest ! ) a jen by mě zajímalo jestli ta fotka z odřeným nosem co máš v Galerce je z Trpína 2009 ? Dost mě pozvedl komentář Taunuse - Holmes a Rolos usporadejte velkou hru aspon pro 200 lidi a pak si můžeme vsichni popovídat o tom co ma pořadatel vse delat ju. Az budete mit vetsi zkusenosti pak to bude na miste. - Takže podle tebe kdo neuspořádal hru pro 200 lidí tak nemá co kecat do organizace ani nemůže nic komentovat ohledně hry ? Nejsem pořadatel her pro 200 lidí to opravdu ne a ani nevím proč bych měl být ? Na podobné hry musíš pozvat velkou řádku nováčků aby jsi napnil stav a s tím musíš počítat a zařídit se podle toho !! A to i hráči kteří tam chtějí jet a je jedno jestli hrají 10 nebo 30 let paintball na podobné hře musí jít ego stranou! Tohle bych mohl napsat každému kdo nepořádal velkou hru a ( což je u mě hra kde aspoň 30 lidí protože taková hra může být mnohem kvalitnější a složitější na připravu ) že by se jich tady na té diskuzi našlo víc. Nezlob se na mě ale Rolos hraje paintball déle než kdokoliv z vás co tady píšete a taky je tady z vás nejstarší , objel víc her než celej tvůj tým takže má právo to komentovat jak bude chtít. Pokud jsi to četl pořádně což asi ne ! Tak tam Holmes psal - Tímto příspěvkem si nechci dělat žádné nepřátelé ani nikoho urážet nebo poučovat. Já mám paint rád a rád ho s vámi hraju, berte to prosím jako můj názor jak bych si představoval paintball v ČR. Nikoliv jako kritiku. Tohle ti nestačí ? Možná proto sem už taky žádní hráči k organizaci psát nebudou protože jsou tady lidi co se do nich obujou protože nemají dost zkušeností ! A třeba by za podobné připomínky byl i organizátor rád že ?! Jak jinak se taky dozvíš že bylo něco blbě ? Z toho jak budou všichni psát super hra , bomba a myslet si svoje ?! S tím jsem setkal již několikrát že něz by to tady někdo rozebral tak raději napíše Super hra !! A kdo tady má teda dost zkusenosti na to aby to mohl komentovat ? Když hraju 14 let můžu něco napsat k organizaci ? Když jsem za 4 roky pořádal 106 x tréninků a několik větších her ( 50-90 ) hráčů ? Podle čeho posuzušej zkušenosti těchto hráču podle toho kolik mají tady komentářů nebo podle data vzniku profilu na MP ?? Very Happy Very Happy Tento komentář mě silně připomíná diskuze z minulosti proto jsem na to musel reagovat ! A ty tedy patříš tedy do oné smetánky když určuješ kdo se k čemu může vyjadřovat a ohodnocuješ hráče i když je neznáš ? Víš ... co jaký hráč dělá pro svoji komunitu u sebe ve městě nebo u sebe v kraji proto by jsi se měl podle toho chovat Paintball nejsou jen hry pro 200 lidí !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MARIO(SNAKE) napsal:
Nesouhlásím s tím co píše Jaroslav ( jaká koliv insultace ať je to jen přidrění za oblečení např. tak není na paintballu vhodná ať už proto že to odrazuje nováčky nebo proto že by to mohlo dopadnout hůř a to by mohlo mít mnohem negativnější ohlas než jen diskuze na MP a za každou podobnou věc by měl být i trest ! ) a jen by mě zajímalo jestli ta fotka z odřeným nosem co máš v Galerce je z Trpína 2009 ?


ne není, je to z roku 2005 a udelal mi to SKID, coz je tvurce webu military-paintball asi z jednoho metru.... a Trpín nevím co je Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MARIO(SNAKE) napsal:
Dost mě pozvedl komentář Taunuse - Holmes a Rolos usporadejte velkou hru aspon pro 200 lidi a pak si můžeme vsichni popovídat


ja myslim ze to nikdo z ucastniku tak moc zle zase nemyslel, názory lidi, at uz novacku nebo zkusenych jsou vždycky podnetne a je zbytecne je uzemňovat tim at si to samy vyzkousi, na druhou stranu pokud se jen kritizuje bez znalosti věci muze to organizátory odradit od dalších "nevděčných" akci... jako vždycky tohle opet nemá cerno/bile rozuzleni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus, ti co byli spokojeni tady nebulí, tak to vypadá negativně. Byla to čupr akce. Víc hrát, míň žvanit. Howg Uďa Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak po zhlédnutí videa, je jasné že organizátor uvedl hráče v omyl. Hru označil jako military paintball. Což byla zásadní chyba, protože nebyla omezena velikost zásobníků. No a pak to pár super druper smetanovejch militaristů neuneslo a došlo dokonce i k napadení. Hmmm, už jsem tedy nějakou hru také udělal s pomocí kamarádů a proto bych doporučil aby si všichni zúčastnění nechali vrátit vstupné a bubák by měl zahájit léčbu u mudr. Chocholouška. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 12:58 pm    Předmět: Re: die Glocke video Odpovědět s citátem

Eidam napsal:
jedno video z této akce https://www.youtube.com/watch?v=ltGpUXTiLmQ

Supr - shlédnu, dnes večer taky zveřejním. Jen si měl větší štěstí jak já, mě někdo v půlce máznul čočku Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro bubáka ,taunuse a jiné - já tady nebrečím - nemám to zapotřebí, já si paintbal už jenom užívám.... Paintbalu se věnuju čtvrt století hřiště jsem si založil už 93 roce a budoval ho,dotoval a držel 5 let než jsem zjistil že ve 12tisícovém městě to prostě nepojede a ještě ho splácel i pár let potom....Zažil jsem vzestup i pád paintbalu,jednotlivých týmů a hráčů..Dělám malé komorní hry pro +-60 lidí, kde se snažím uplatnit to nejlepší, co jsem za ty roky v paintbalu a na akcích zažil,komunikuju s lidma během akce , beru kritiku a přimomínky,snažím se zjistit co lidem líbí - nelíbí,zkrátka co chtějí hrát,a to do her vložit....Nezlobte se ale každá akce kde se vybírá vstupné je svým způsobem komerční - lidi za své peníze a jedno jestli je to kilo nebo pětikilo, chtějí něco dostat a užít si hru - pokud to nedostanou v životě je člověk neuvidí a ještě ho všude poplivou.Jak píše Mário - hry pro 200 a víc lidí nikdy dělat nebudu - nemám na to prostor, lidi,peníze,čas a ani chuť když to tady čtu.I ty malé hry něco stojí ať peníze nebo čas, kdo něco organizoval tak to ví....
Trackera když se zastane spoluhráče tady pranýřujete...Já bych udělat to samé, kdyby se mi někdo napadl hráče z týmu, ale ještě bych se to s dotyčným snažil pořešit na místě ať v dobrém nebo ve zlém....Sepsuly jste i Helboye prostě mi připadá že jakoukoliv kritiku neakceptujete, dobré rady nebo podněty jak hru vylepšit už vůbec, když tady nováček napíše jak to vidí svýma očima(což je třeba pro mě hodně podstatné,než jak hru vnímají staří mazáci....) tak ho smáznete, že až udělá hru pro 200lidí tak tady může něco psát a radit
Ke hře samotné naposledy - když už nic mohli jste do pravidel dát mapku kde by byly označeny mrtvoliště a pozice jednotlivých stran - bylo to pak jednodušší, než na místě mrtvoliště hledat a lítat po lese sem a tam a nikdo kolem nebyl schopen říct kde je.. pokud narovnáte pravidla v neprospěch prohrávající strany a ono pak stejně nejde dobít vlajku, tak to v závěru vyhrotit napadením hráče!!!! to už je fakt silný kafe i na mě a musel jsem se ozvat (problémy v boji o vlajku měli i moji hráči z týmu naštěstí jen slovní což jsem vůbec neřešil...)Pokud je nějaká jakákoliv akce vždy se snažím hrát na straně "slabšího" nevím proč ale hru si prostě víc užiju a vyhrávat podobně jak v neděli mě nebaví.Asi jsem ze staré školy a tomu dnešnímu pojetí nerozumím, ale je to můj názor a nikomu ho do hlavy netlačím a nemyslím si, že mám tolik zkušeností abych tady někomu radil jak něco má nebo nemá dělat - člověk se pořád učí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rolos2 napsal:
pro bubáka ,taunuse a jiné - já tady nebrečím - nemám to zapotřebí, já si paintbal už jenom užívám....

podle toho jak to tu pises to vypada, jako kdyb na jedne strane exsistovala nejaka jednotna linie a na druhé strane nebozi utlacovani jednotlivci. To tak preci vůbec není.. Liger ma s Taunusem spolecneho asi jako se mnou nebo Mastodontem....

a ze by se delali hry na miru nejakym skupinam, vzdyt třeba tahle hra mela pravidla dřív nez se vůbec vedelo kdo se kam prihlasi a myslim ze si to tu uz ti kdo upravovali za behu pravidla vyrikavali kdo to jak myslel....

je uplne zbtecne tu zobecňovat a delat tu nejake nepratelske tabory, s Helboyem polemizoval někdo konkretni, jiny konkretni mluvil o 200 lidech, treti konkretni polemizoval s Trackerem další clovek s novacky... zadna jednotna fronta, kterou se tu snazis vymyslet tu proti vam nestoji.... jen jednotlivci, kteří mají holt v nekterych pripadech jiny názor nez vy a v dalších naopak stejny jako vy....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jester_1



Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na akci jsem válčil se svým týmem na straně Spojenců. Vyjma jedné "události" mě to přišlo jako pohodová záležitost. Stranu jsem si mohl vybrat a nevyužil jsem toho. Pokud Spojenci prohráli tak to mohou ve valné míře přičítat jen sami sobě. Nic nám nebránilo si napsat ještě před akcí a dohodnout se na velení a postupu. Na místě, 5min před začátkem, se toho už moc nevymyslí a nikomu se do velení ani nechce.

Přímo u incidentu jsem nebyl, znám ho jen z popisu. Klečení na někom a držení pod krkem je fyzické napadení ať to kdokoliv bude lakovat na růžovo. Nepatří to nikam a obzvlášť na paintball, kde lidé mají zbraně. Naštěstí se snad nikomu nic nestalo, ale v opačném případě by to mohlo být dost zajímavé. Příjezd policie, dechové zkoušky, články v novinách ……

Co mi opravdu v tomto vláknu schází, je omluva obou aktérů (jednoho za napadení a druhého za nepřiznání) a jasné odsouzení podobného jednání od velitele týmu, jehož člen se napadení dopustil. A nakonec výrok typu co jsme si to jsme si a přátelské poplácání po zádech.

Byl jsem na Džbánu poprvé a docela bych ocenil nějakou mapku. Bubáku, neber to jako stížnost, ale jako podnětSmile. Mohla by viset třeba u bufetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi nejlepe myslenku napsal Krapa. shoduje se s mou . ale lepe napsano. cilem nebylo machrovat ze jsem udelal nejakou hru(hry) ale abyste pochopili ze pripominky typu --"zaplatil sem 200kc. tak do me ty pravidla natlacte ." tak jjsem to pohopil ja ( kdyz to psal holmes) a nebo hlidat lidi jestli nepodvadi nasazenim dalsich rozhodcich jako maji v usa na woodsballech . to je prosim vas blbost tady snad poradame military hry . hry kde ma byt Fairplay a ne abysme nekeho premlouvali at se nauci to a to a nebo nekoho hlidali. to prece nejde. a nebo se pletu? Hry se delaji predevsim pro Vas lidi. A o sortovani elitarstvi ode me nepadlo ani slovo to zrovna Vy nekteri porad zminujete tuhle blbost. Neboo z druhe strany budte tak dobri nebo spatní ,nebo sehrani ci lemply ---- (neznam presnou specifikaci co clovek musi byt )aby byl taky elitni.coz tady nikdo kdo o tom mluvi nezpecifikoval ani nerekl kdo to je .

Jester 1 napsal :Byl jsem na Džbánu poprvé a docela bych ocenil nějakou mapku. Bubáku, neber to jako stížnost, ale jako podnětSmile. Mohla by viset třeba u bufetu.

Ano toto je treba podnet ktery je rozumny dle meho nazoru a ktery je splnitelny
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já chci příště polonahý hostesky já na tom trvám já prostě chci Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate