Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Rukavice - Taktické

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 6:28 pm    Předmět: Rukavice - Taktické Odpovědět s citátem

Jaké používáte rukavice?? Máte zimní, letní nebo nějaké celoroční???
Objednal jsem si tyto jsem na ně zvědavý: http://www.militaryrange.com/takticke-vybaveni/rukavice-special-forces-kevlar-oliv
_________________
M.R.D.A.T.

www.twotowers-team.cz

--- GANJA GROUP ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile))))

hele ja pouzivam Kevlarovy od USMC, ale rovnou reknu, zes udelal celkem chybu, pokud si to koupil teda za 1500. staci si dojit do pracanta, obchod s ochrannyma pomuckama a pracovnima odevama, tam se daj hodne dobry kevlarky koupit tak za 500, udelaj stejnou sluzbu a neutrhnes si koule az si je nekde zapomenes
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
six-feet



Založen: 01. 11. 2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jedu zatím bez rukavic Very Happy ale v brzké době mám v plánu pořídit si něco na způsob http://www.me-paintball.de/images/articles/7aef43513c9a06bf3b33c90c9f776102_5.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Používám tyto http://www.bullarmyshop.cz/zbozi.asp?kod=4520

Neopren je fakt super, dobře to tlumí zásahy a citlivost je maximální, zavážeš si v tom s trochou šikovnosti i tkaničky u bot.

Nebo tyto v multicamhttp://www.alfatactical.cz/index.php?Rukavice_Special_Forces-zelene-S&detail=5801
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
Smile))))

hele ja pouzivam Kevlarovy od USMC, ale rovnou reknu, zes udelal celkem chybu, pokud si to koupil teda za 1500. staci si dojit do pracanta, obchod s ochrannyma pomuckama a pracovnima odevama, tam se daj hodne dobry kevlarky koupit tak za 500, udelaj stejnou sluzbu a neutrhnes si koule az si je nekde zapomenes


mno už jsem ji objednal, až vyzkouším hodím info...

boshe: na neorpénky jsem také koukal, ale nakonec jsem vzal tyhle..
_________________
M.R.D.A.T.

www.twotowers-team.cz

--- GANJA GROUP ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mimochodem jsem měl i ty s kevlarovým vláknem, nosil jsem je na práci, na paint ne, přijde mi to zbytečné a kuličky Ti to nebude tlumit o nic víc než jakékoliv rukavice
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používam tudlecty: http://www.profi-odevy.cz/produkty/204/9520-rukavice-remeslnicke-s-volnymi-prsty/ a naprostá spokojenost, dlaně sou na namáhanejch místech pěkně zpevněný a zvrchu sou i klouby překrytý nějakou vystýlkou ale zároveň pěkná citlivost. jo a některý prodejci na to umí slevy i přez 35% Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 terorist: jo to je presne ten kram o kterym jsem se bavil, ne nadarmo je ten obchod v chebu a majitelem je znamej, taky kdyby mel nekdo zajem umi udelat fajn ceny na tricka tisky atd.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na ja jsem sehnal tyhle za tricet korun kus tak je máme všichni v týmu a naprostá spokojenost http://www.army-shop.cz/produkty/rukavice/takticke-rukavice/rukavice--nomex--orig--bundeswehr/2031.html měli tam výprodej měli je napsaný jako druhá jakost tak ty co byli horší jsme skrátili na leto a fakt supr
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně používám pouze tyhle, a to jen kvůli tomu že jsem je měl jako člen SDH za 200,- na veletrhu v Brně, http://www.prht.cz/index.php?c=37&s=23&i=239 jsou určeny pro manipulaci s vyprošťovací technikou a hlavně mě sedí takže bez problémů. Jinak na léto bohatě stačí nějaké cyklo rukavice nekřiklavé Very Happy teda aspoň tak to mám já (jsem to ale militarista..)
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K čemu rukavice pokud nemrzne? Twisted Evil Leto jsem je neměl ani jednou a nic zvláštního se nestalo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
K čemu rukavice pokud nemrzne? Twisted Evil Leto jsem je neměl ani jednou a nic zvláštního se nestalo.

To mi přípomíná jeden vtip na téma poslední hlášky před smrtí... Laughing
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdarek panové kdyby se někomu váleli doma český goretexový rukavice doma ty černý ve velikosti 21-24 tak bych si je rád koupil do litru dík venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koudel



Založen: 12. 03. 2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím,
zaujaly mě tyto rukavice http://www.army-store.net/vybaveni/rukavice-mechanix-wear-m-pact-covert, máte s touto značkou někdo bližší zkušenosti - jaké jsou, jak se s němi ovládají předměty, jaká je výdrž?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus ja je mel asi dva mesice nez jsem je bud ztratil nebo mi je nekdo slohl. jsou v pohode, to polstrovani dlane je fajn. i to vypadalo docela kvalitne. kdyz jsem mel jiny mechanixy tak se mi asi po dvou mesicich stalo ze se mi rozjel sev na palci
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate