Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder mr1 jakou hlaven?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
XartiQ



Založen: 14. 10. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 11:56 am    Předmět: Spyder mr1 jakou hlaven? Odpovědět s citátem

Cus lidi potreboval bych poradit jakou hlaven na spydera? Uvazuji zatim o techto dvou http://www.paintballshop.cz/zbozi/6121-tactical-barrel-15---spyder---vyprodej

A

http://www.paintball-obchod.cz/hlaven-linear-spyder-16-19069.html

Popripade poradte nejakou jinou. Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bracha ma na prodej lapco http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=bazar&bazar=1&kategorie=2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
XartiQ



Založen: 14. 10. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No psal sem mu na mail tak snad odpovi. Nejspis bych ji vzal. A je dobra? Neni na spydera zbytecna? Diky za ospoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no v military paintballu je hodně oblíbená, je to takový ferrari mezi jednoprůměrovkama. Novou bych na spydera asi nekupoval. Ale bracha ji ma za dobry peňaze tak proč ne. Otázka je jak dlouho vydržíš se spyderem. Jestli to myslíš s paintballem vážně tak stejně za chvíli pořídíš nejspíš nějakého tippa. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
XartiQ



Založen: 14. 10. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok tak moc díky za info. A když tak mu řekni, že sem mu psal na mail ať se na to podívá Very Happy .. nerad na věci čekám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karel.In.Pe



Založen: 27. 12. 2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Vysočina,Třebíčsko

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,dost se o to teď zajímám,ale jsem v tom opravdu začátečník.Spyder MR1 má v základu 12" hlaveň. Já na ní mám teď tuto 14" : http://www.ebay.ca/itm/Brand-New-PCS-Paintball-14-MX-16-Combat-Barrel-Spyder-Us5-Markers-M-16-Type-/121304521213 .Platí tady u toho,že je delší hlaveň lepší a přesnější???Abych pravdu řekl,kupoval jsem to spíš kvůli vzhledu. Děkuji za objasnění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, mam za to ze rozdil v techto hlavnich bude nemeritelny okem. ona hodne dela zbran, ja treba nejsem zastancem spyderu uplne, takze to prirovnam takhle: je jedno jestli na spyder namontujes zbran ze zlata, stejne to bude strilet jako spyder

nicmene plati to vyse, nebude podle me mezi tim rozdil jiny nez vzhledovy. rozhodne v paintballu neplati, ze cim delsi tim presnejsi hlaven. je tam daleko vice promennych, od ustovy rychlosti, pro prumer kouli, prumeru hlavne, typu hlavne
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Karel.In.Pe



Založen: 27. 12. 2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Vysočina,Třebíčsko

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně,každopádně díky.Jak říkám,vzal jsem jí jen kvůli vzhledu.Nekupoval jsem to na ebay.Sehnal jsem jí novou u nás za 680 i s poštou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 1:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Najdi si tu ode mě elaborát o hlavních. Už to bude pár let, ale je tam v zásadě opravdu všechno, dost jsem to zkoumal. Bohužel tě zklamu, ale pravidlo "čím delší tím lepší" ať už jde o dostřel, nebo přesnost neplatí. Naopak platí, že čím delší, tím větší tření kuličky v hlavni a tím kratší dostřel a větší spotřeba média. Co se přesnosti týče, tak ideální je hlaveň okolo 12ti, aby ustabilizovala kuli a moc jí nezbrzdila. Cokoli nad to je v zásadě zbytečnost. Drážkované hlavně mají vliv na first strike, na normální kule ne, i když drážkovaný Armson je jedna z nejelepších hlavní. V zásadě platí, že hlaveň musí být dokonale hladká, rovnoměrná a kulatá a odpovídat průměrem průměru kule. Porting je dobrý jen k tomu, aby ztišil výstřel a zvyšuje spotřebu, na přesnost nemá naprosto žádný vliv. Tolik ve zkratce Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate