Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Flašky v pažbě a spotřeba zbraní
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 7:08 pm    Předmět: Flašky v pažbě a spotřeba zbraní Odpovědět s citátem

Začal jsem uvažovat o něčem na spodek s bombou v pažbě a řeším jak na to, takže bych měl pro ty kdo už mají pár dotazů. obzvlášť mě zajímá srovnání spotřeby Milsig, Carbina, TGR2, RAP4 a další typy. Co má nejmenší spotřebu?

13ci/3000psi vzduch versus 5oz CO2 - co je lepší a na co dáte víc výstřelů? Podle toho co jsem zjistil je to cca 130 na vzduch a 200 na CO2, takže je CO2 lepší?

Narvu do pažby 7OZ nebo větší flašku a o kolik víc toho pak nastřílím?

Existuje nějaký způsob, jak si v boji doplnit z flašky na zádech menší flašku ve zbrani? Nebo je lepší nosit druhou flašku, nebo hrát s hadicí?

No a docela by mě zajímalo jestli někdo zkoušel Spyder MR5, MRX nebo jejich další zbraně s EKO valve, který mají podle všeho neuvěřitelně malou spotřebu a jsou na spodek, takže kdyby se trochu předělali na Milsig zásobníky, možná by šlo nastřílet na 5OZ flašku i 300+ výstřelů.

Jinak pro spodkaře, mám v práci kolegu s 3D tiskárnou zkoušíme vymyslet zásobník na víc než 20 kulí Smile Teoreticky jsme to vymysleli, tak uvidíme jestlis e dokopeme i k praktickýmu testu Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CO2 by mělo mít větší energetickou hustotu než 200bar vzduch (myslím... když se k tomu dostanu, tak i ověřím). Takže pokud se nezačnou dělat 300bar 13cui není tady moc co vymyslet.

Ale od CO2 se pomalu ustupuje, takže třeba Milsig už s ním vůbec nepočítá. Ne že by snad nešlo použít, ale... může to dojít až tak daleko, jako ztráta záruky.

Když jsem se tím naposledy zabýval tak 7oz tam nešla, protože měla větší průměr. Ale jde koupit objemově větší vzduchová, která má stejný průměr jako 13cui (tedy myslím, že to tak je; jedná se o vzduchovkové lahve).

U vzduchu bez problémů. Existují na to dva způsoby:
1) Normální např. 68cui 200bar vzduch v batohu -> normální hadice -> fillnipple 13cui 200bar v pažbě. Problém je, že výstupní tlak regulátoru 68 je např. 850psi... což v konečném důsledku znamená, že 13cui funguje jen jako buffer a celý tenhle systém musí být pořád zapojen. Nejedná se tedy o plnění v pravém slova smyslu.

2) Vysokotlaký regulátor (např. výstup 2000psi) na 68 v batohu a k tomu -> vysokotlaká speciální plnící hadice (většinou jsou certifikované na 300barů, dá se to normálně koupit) -> fill nipple u 13 cui v pažbě. V tomhle případě se fakticky jedná o doplňování. Někde jsem dokonce viděl komerční výrobek ve smyslu 2×68cui 300bar s plnící hadicí v jednom celku.

EKO valve je snad pořád ten samý (pouze domněnka, nemám to ověřené) co Spyder používá už roky jen s drobnými úpravami a velkým PR.

Všichni pořád čekáme na 40rd FS ready bubnový zásobník od RAP4 co představili minulý rok na Extravaganze... takže žádný spěch.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bubnovej zásobník na 40 a 50 už nějakej týpek udělal právě na 3D tiskárně a jeho konstrukce je boží. Problém je, že nosit u sebe něco o velikosti LP desky je dost nepraktický a je už teda lepší přebýt si jednou 20ku, takže uvažuju ve smyslu normální zásobník s větší kapacitou a nepoháněnej klasickou pružinou ale jinak. Teoreticky to možný je a principileně to máme vymyšlený, tak uvidíme jestlis e k tomu dokopem. S 3D tiskárnou je to nicméně boží, protože si to hned můžeš vyzkoušet.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Svýmu mladýmu jsem předělal A5 na 13cl vzduchové láhve do pažby, je to komplet vytuněný gun co jde na A5 udělat + E-grip ,úsťovka cca310 a dal opakovaně na láhev 170 kulí i s cyklonem!!!!Lahví 13cl mám 6ks takže je ideální výměna, navíc velikostně jsou jako cca 100vková tuba a většinou se hraje s omezenou municí 200kulí na hru tak není problém do volné sumky šupnout 1-2 náhradní flašky, než se tahat s velkou flaškou na zádech a hadicí....Na Milsigu s Heatcore kitem dám na flašku 150-160kulí ale úsťovku tam mám 340, Rap4 co mám na spodek předělávám na kulomet, tak jsem ji ani nezkoušel šupnu ji rovnou na CO a spodní 260tku....
PS ještě to někdy schválně skusím na TM 15 kolik dá na 13cl....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2014 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík hoši. Rolos a jak to vidíš s tím Milsigem, už to je použitelný, nebo je to furt rozesraná mrdka a mám si předělat karabinu, nebo koupit T15?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar hele T15 nekupuj, teď ji měl borec téměř novou na CSku a snažil se vytáhnout úsťovku aspoň na 300(víc to stejně nejde...) a porupalo mu to "plastové" tělo!!! Já mám na Milsigu ten 1model Headcore, musel jsem si zalepit závity na boltu vepředu a vzadu a šlape mi to luxusně bez problémů.Zase ale Mário z Delty teď koupil novýho milsiga na moje doporučení a pořád mu to u regulátoru ucházelo i přes reklamace tak se toho raději zbavil tak nevím jestli s počtem vyrobených kusů nešla kvalita do pr....e.
Snad moc neprozradím že kamoš z týmu -vyučený zbrojíř -dělá pro Vladana prototyp na spodek, kterej by pak měl jít do sériovky..Bude to vypadat jako AK nebo SA58(jsme v čechách tak trochu patriotizmu...) -frézovaný tělo z hliníku, střeva z SP1/G1 -jsou jednoduchý /spolehlivý a na zásobníky Milsig s tím hranatým krčkem.Teď dolaďuje mouchy a chce to vzít Vladanovi na Patrolu tak na to můžeš mrknout....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

předělávat karabinu je podle mě cesta zpátky, navíc za ty prachy....Pokud ji někde seženeš za litr tak budiž..Jediné co ji drží nad vodou je že ji můžeš přehulit jak chceš ale třeba mě se povedlo na tom Headkore kitu lehce vytáhnou úsťovku 450 a ještě jsem rafičku regulátoru neměl ani v červeném poli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holmes



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tělo sériově vyráběných Tiberius T15 je z hliníku, plastové byly pouze některé prototypy. A s tou úsťovkou půjde určitě něco udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec. Rolosi chtěl bych vidět nějaké foto té T15. Je mi divné, že by to byl plast. Mějl by to být mat. jak říká Holmes. Co mám info ze zahraničí, tak FPS 300 160 ran minimálně. S A5 jsem dal na 13ci lahev max. 90 výstřelů.
Co vím, tak T15 byla na testech v Německu, ale tady jsem ji neviděl. Divil bych se, že by se někdo nepochlubil, aleu nás je možné vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapáci omlouvám se , ten nakřáplej byl M17 Milsig a ten slavnej "polymer" - nějak si popletl značení gunů dík za upozornění... S tou A5 je to opakovaně zjištěný počet výstřelů na láhev, je fakt že flašky lehce přefukuju na 3100-3200Psi a ta A5 je v max. tuningu-komplet celá v kovu -cyklon a celá střeva,jiné pružiny,bolt, odlehčené kladívko,hlaveň Nero s finy atd.atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rolos2 napsal:

Snad moc neprozradím že kamoš z týmu -vyučený zbrojíř -dělá pro Vladana prototyp na spodek, kterej by pak měl jít do sériovky..Bude to vypadat jako AK nebo SA58(jsme v čechách tak trochu patriotizmu...) -frézovaný tělo z hliníku, střeva z SP1/G1 -jsou jednoduchý /spolehlivý a na zásobníky Milsig s tím hranatým krčkem.Teď dolaďuje mouchy a chce to vzít Vladanovi na Patrolu tak na to můžeš mrknout....


To zní zajímavě, hlavně aby to pak nestálo 20k:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chceme vědět a vidět víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spodni podavani a GOG G1 - co vic si prat Smile Osobne bych spis uvital vzhled ala T15 a pokud by se prodavalo jen telo bez vnitrnosti (vnitrnosti z GOG G1 mam) tak do toho jdu (pokdu to nebude za 20 000) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cena by měla být okolo 10 tis. Vzhled je o tom že by se nakoupily z voj. skladů pažby,sklopky, předpažbí a ručky a tím by se vyrábělo jen tělo a celé se to zlevnilo a navíc by to bylo origo.Je otázka jak velká sériovka by se potom dělala o tom by byla výsledná cena... Snad to kamoš do Patroly zmastí, tak tam můžete mrknout a zhodnotit ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to jsem na tu cenu zvedav. 10k mi prijde docela malo na serii prvni, i kdyby tam byla pulka dilu kupovanych. nebo se rovnou pocita s exportem a v tom pripade i vyssi naklad?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10k možná jako kit bez laufu, flašky a vnitřností gunu. Ten gun bude asi na hadici nebo bomba v pažbě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fantany



Založen: 26. 01. 2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proč myslíš že je předělávání karabiny cesta zpět?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SP1 dobrý, ale vzhledem k averzi spousty militaristů k elektronice a nízké FPS ... Měl jsem ji, nebyla špatná, ale pořád tam vidím problém v tom, že ovládací a střílecí tlak není oddělený přes další LPR.
Karabina neni cesta zpátky, je to nejosvědčenější a nejlépe vyráběný systém pružina kladivo. I T15 je verze s pružinou a kladivem, jen je to trošku jinak uspořádané. Aktuální RAP 468 a Scarab jsou zase kladivo-pružina ala Syder.
A co se týká Milsigu a jejich HEAT core, tak tohle je první vlákno, kde vidim, že by s tím byl někdo spokojený.... Plastové tělo praská; když přehulíš kov, problém s regulátorem a potřeba to utahovat a lepit ...

Osobně bych do toho prototypu šel spíš cestou Automagu, taky jednoduchá trubka a bez elektroniky a regulátoru Smile
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
SP1 dobrý, ale vzhledem k averzi spousty militaristů k elektronice a nízké FPS ... Měl jsem ji, nebyla špatná, ale pořád tam vidím problém v tom, že ovládací a střílecí tlak není oddělený přes další LPR.
Karabina neni cesta zpátky, je to nejosvědčenější a nejlépe vyráběný systém pružina kladivo. I T15 je verze s pružinou a kladivem, jen je to trošku jinak uspořádané. Aktuální RAP 468 a Scarab jsou zase kladivo-pružina ala Syder.
A co se týká Milsigu a jejich HEAT core, tak tohle je první vlákno, kde vidim, že by s tím byl někdo spokojený.... Plastové tělo praská; když přehulíš kov, problém s regulátorem a potřeba to utahovat a lepit ...

Osobně bych do toho prototypu šel spíš cestou Automagu, taky jednoduchá trubka a bez elektroniky a regulátoru Smile


GoG dělá i mech. verzi (http://www.paintballshop.cz/zbozi/15299-enmey-black), u SP1/G-1 není problém nastavit fps přes 350.

Já jsem s Milsigem celkem spokojenej(až na tu cenu:)), s regulátorem jsem žádnej problém neměl, střílí mi to pěkně(SD 3 fps), 400fps se tam dá taky vytáhnout i když nevím k čemu je to dobrý když pak každá druhá kule letí za roh a každá desátá se trhne v hlavni.

Do G-1 bys přidal druhej LPR a přitom chceš podobnej mechanismus bez regulátoru?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ze nekdo provozuje zbran s prehulenym FPS (na kterou neni za a) zbran konstruovana b) na vetsine her te nepusti do hry) a stezuje si ze nevydrzi neberu jako argument o to, ze je zbran smejd.

Jinak ta elektronika u sp1/gog g1 se mne osobne libi. Je to tiche, maly tlak (nekope, setrne ke kulickam), ... Funguje blokace vystelu pri absenci kulicky...

btw: GOG G1 v pohode slape min. s 380 (overeni v praxi) - takze "prehulit" jde a nic se nesype Smile

edit: jinak jsem taky spokojeny s milsigem (paradigm pro s novejsim HEAT)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak SP střeva jsou to nejednoduší a taky hodně spolehlivé co znám, s ústovkou tak není problém se dostat kam člověk chce, jo a regulátor by tam byl z důvodu úspory místa ten z BT TM15 který je zároveň i ASA adaptér na flašku.Pro ty kde neradi elektriku(tady je zároveň velice jednoduchá a spolehlivá a navíc celá deska se solenoidem stojí 600,-Kč!!, by se dělala mechanická verze....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak znám spoustu hráčů co na Milsig nedají dopustit a to že sem do fóra píšou jen stěžovatelé kterým to nefachá nebo mají problémy je věc druhá.Na to kolik Milsigů běhá mezi lidma si myslím ža víc jak70% lidí je spokojeno a Ti sem do fóra nepíšou... .Je fakt že je to gun pro zkušené hráče je potřeba sem tam něco poupravit,trochu údržby..Je to jak s autama taky se může narazit na problémový kus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám Milsig a šlape.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když tam bude regulator s tm15 jak budeš štelovat fps?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
když tam bude regulator s tm15 jak budeš štelovat fps?


Na regulátoru přeci:)
Já jsem o tom regulátoru uvažoval při úpravě mé G-1 ale nakonec jsem to zavrhnul z finančních důvodůSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jestli je štelovací, tak to by bylo dobrý. Mě zmátlo že na tm15 úsťovku šteluješ někde jinde tak jsem myslel že je reg na tvrdo 200psi a hotovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyby se do toho dali oči tak by bylo jak u rap4 že když ti dojdou kule v zásobníku tak nestřílíš na prázdno jak šulin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl první verzi milsiga a byl to naprostej vrak. Když mi vladan předloni ukazoval Paradigm s tím, že už to vychytali, tak mu to přestalo střílet Smile A většina lidí v mém okolí co to měla musela furt ladit. Nevím jak ty nový milsigy, ale pochopitelně mám pochybnosti. RAP4 bych taky radši ne, takže zajímavě vypadá T15 a TGR2. Jenže Tiberius taky trochu smrdí, na každým pistoláku se to hromadně všem sere a kolega co měl ten první Tiberius na First Strike a po té co rozšrotoval celou bednu firstr striků to taky vrátil, takže nakonec ta přestavba Karabiny nezní jako blbá alternativa Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem s Tiberiusem spokojen, FPS 280-300. Používám ho spíše jako hlavní zbraň. Musel jsem teda koupit jinou hlaveň, mazat teflonem a pak spokojenost. Ještě co mi dalo zabrat bylo nastavení pružiny ve vnitřním ventilu o které se nikde nepíše.
(Pružinka slouží jako přetlaková pojistka. Tvrdší pružinou se docílí vyššího tlaku ve zbrani, tedy vyšší úsťové rychlosti. Nicméně kulička dostane větší ránu a tedy spíše praskne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty uz mas T15? Koukal jsem na jejich TB profil a zrovna tam uverejnili info, jako by teprve ladili posledni detaily. I na paintballshopu je info, ze dodavky snad v kvetnu.

U te T15 se mi libi zpusob "otevreni" - to bych rad nekde videl na vlastni oci, jak se pak da cistit komora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate