Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pyrotechnika - rady a zkusenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
nejsem pro uplne zrušení, to ne na efekt je to pěkny hlavně v noci, ale chce to stanovit nějaky pravidla a možna to omezit. Na Verdunu to měl Bohouš jako kulomet skoro:-)

Jen mi závidíš že to tak neumíš Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

že sem nedržel hubu, si mě odhalil:-)
kadenci určitě, ale výslednej efekt\defekt moc ne.
_________________


Naposledy upravil Levit dne po listopad 21, 2011 8:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V každém případě určitě upravím pravidla pro počet a využití přeci jenom zabít vás nechci .....................................................někdy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O použití sádráku může mluvit z Verdunu Bobr. Dostal s ním přímo pod brejle do tlamy. Au.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
O použití sádráku může mluvit z Verdunu Bobr. Dostal s ním přímo pod brejle do tlamy. Au.

No pokud byl v zákopu tak tam s enechá předpokládat, že něco přiletí Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
O použití sádráku může mluvit z Verdunu Bobr. Dostal s ním přímo pod brejle do tlamy. Au.


Laughing Laughing Omyl omyl to nebyl Bobr ale já Laughing Laughing to že jsem dostal do tlamy rosekalo mi to rty je moje cyha páč nenosím chránič držky, nemohu pak kouřit.. Laughing

Ale vážne, tím granátem jsem dostal víc jak v poloměru 2,5 metru bylo to cca na 4 metry a když jsem flusal krev tak jsem si řekl "kurva mám no" a řádně se odplácal. Pak mi v noci bouchla přímo pod držkou mina taky žádnej med, ale to je pořád ok.

Jen si myslím že pyrotechniku používat ale rozuměji a co se týká kulových pum tak jsem proti nim a moc se mi nelíbí, mě to pak spíše přijde jako ohňostroj a ne jako hra. A když používat tak ne mířenou střelbu! A jen jak psal Salfa pouze s výbušné ne s efektem rozstřelu, ona tě i ta jiskra dokáže pěkně popálit.

Tak to je asi vše, jinak jedná se o můj názor a ne o názor TwoTowers Týmu.
_________________
M.R.D.A.T.

www.twotowers-team.cz

--- GANJA GROUP ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abych taky přispěl..
1) do složí jako nástrahy,sádrové granáty, hrachové granáty a podobné "blbosti" bych používal pyrotechniku s hmotností složí max 0,5g! (mega,megatřesk,eagle detonator,...) žádné LABomby-tj. už 2g a to je o držku, v některých případech i ta Mega je o držku viď Salfo.. (omlouvám se)
Bohatě to stačí na efekt, nikdo z nás nepotřebuje cítit masivní vlnu exploze Smile
2) jsem zásadně proti kulovkám průměru 45mm a větších, kulovka 150mm má takovou energii že dokáže šeredně pochroumat hlavu (pokud hlava ještě bude) (myslím bez výbuchu jen samotný náraz), spíš se koukněte po kulovkách průměru 20mm osobně je používám, mají o dost menší poloměr výbuchu světliček cca 2,5m max, výbuch akurátní Smile je více druhů minule jsem měl opravdu malé v tenké vrstvě plastu zalité, jindy zase v papíru, viz. http://www.marthypyro.cz/eshop-zabavni-pyrotechnika?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=124&category_id=12
Pokud máte problém se sehnáním, prostě si kupte 4 kompakty po 10 ranách a z nich vyřežte dutinky a ty používejte jako kulovky, nejefektnější a relativně bezpečné aj levné, akorát budete muset přidělat kus zápalné šňůry nebo mžikovej palník na odpálení Smile
Ano říkám to i já... Osobně se nejvíc těším až si odpálím pořádnou kulovku z ramene z mé Kobylky Very Happy ale těch 45mm je vážně mocinky..
3) doufám že mezi náma není psychopat, který by se chopil lepších věcí a začal vyrábět za pomoci chloristanů... Smile
4)Jinak asi po incidentu z WZ bych zavedl pravidlo, že každá použitá pyrotechnika musí být v něčem zabalená, hrachový granát nebo sádrový granát...
5) dýmovnice určo a to v neomezené míře Very Happy
6) jinak jen pro budoucnost, bych navrhl totální zákaz ROS raketek.. Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aniž bych se chtěl přímo vyjadřovat k pyro, tak spíše připomenu, že až se jednou podobná naše MP kratochvíle s nějakých zraněním dostane do ruky novinářům a potažmo některým politikům a úředníkům, tak riskujeme nejen tvrdé postihy, ale i možnost, že se nějaký politický aktivista zasadí o ořezání, případně těžké omezení naší zábavy. A to bych řekl, že nám za to nikomu nestojí.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně se to tu rozjelo Very Happy
Přemejšlel jsem nad tím jak z toho ven a co na stávající anarchii jménem pyrotechnika zlepšit.
Jedna z možností je, že by někdo s básnickým střevem sepsal podobné standarty jako jsou pro military paintball a ty by se vždy uváděli při zadávání akce do kalendáře, aby si každý měl možnost udělat obrázek o tom co ho na akci čeká za pyrošou.
Tohle by přispělo k lepší informovanosti a zároveň by to zadavateli usnadnilo práci a minimalizovali se momenty kdy zapomene něco uvést a řeší se to přímo až na místě (a to už může být kolikrát pozdě)

Druhá věc je zvýšení bezpečnosti při používání stávajícího materiálu.
Pokud se někdo nechce vzdát krásných světelných efektů kulových pum nebo nestojí o zmenšení kalibru jak navrhuje Petis, tak by nemuselo být marné zvětšit účinný dosah. Mohlo by to fungovat tak, že kdo se ucitne pod sprškou hořících střepin je vyřazen a tím by se zmenšila nutnost "někoho trefit" aby byl mimo. Co si budem povídat kdo z nás dokáže vystřelit kulovku tak, aby bouchla přesně nad místem úkrytu protivníka maximálně 2,5 metru daleko. S tímto zvětšením ranivého dosahu by se pak samozřejmě omezil i počet nesených "granátů" a granátníci by byly jen na určitý počet hráčů jako třeba kulometčíci.
Nebo používání kulových pum jako výbušné složky do nástrah mi také nepřijde úplně ideální, když se dají použít peterdy (max mega).

No a nakonec granáty, je nutné omezovat jejich účinnost na 2,5 metru v poloměru? V době kdy hrajeme na přiznání a používáme buď hrachové nebo sádrové granáty by se mi spíš zamlouvala varianta že když mě něco trefí a cítím to jdu ven a je jedno jak daleko to ode mě bouchlo (maximálně bych toto pravidlo zachoval pro místnosti). Jsou docela komické situace kdy vedle někoho něco "pšoukne" v okruhu 2 metrů a on jde ze hry a až později zjistí že je to třeba jen dýmovnice a pak 7 metrů ode mě řachne hracháč, já schytám 5 kulček do zadku a nikam nejdu, protože jsem byl mimo účinnej dosah. Když už to má být přiblížení realitě tak by jsem s tím zkusil něco udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jsou docela komické situace kdy vedle někoho něco "pšoukne" v okruhu 2 metrů a on jde ze hry a až později zjistí že je to třeba jen dýmovnice a pak 7 metrů ode mě řachne hracháč, já schytám 5 kulček do zadku a nikam nejdu, protože jsem byl mimo účinnej dosah. Když už to má být přiblížení realitě tak by jsem s tím zkusil něco udělat.


Myslím, že doby kdy každý běhal s 140tkou tubou a zbraní a na sobě jen oblečení jsou pryč, řada lidí už nosi i imitace IBY, různých střepinových vest, navíc v zimě když si vemeš o mikinu více, tak nic neucítíš a už vůbec, když si vemu co lidi nosi za sumky a různý další vesty na sobě, myšlenka dobrá, třeba udělat striktní ničivou oblast 2,5m a pak třeba další poloměr co člověk ucítí zásah střepinou, jinak střelný prach má hrozně malou detonační rychlost, pro zvýšení doletu a energie střepin by bylo možná použití chloristanů nebo nějaké raketové slože, ty mají značně vyšší detonační rychlost takže by to zvýšilo účinek granátu Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak.
Osobně proti kulovkám nic nemám, ale co mi na nich vadí, jsou ty hořící gejzíry jisker po výbuchu. To bych nechtěl, aby to někomu vlítlo do trenek. Mimo Mastodonta teda, ten je zvyklý a trénovaný na ledacos Wink
I když ty vajgly hoří pár vteřin, může to rozdělat pěkný ohýnek nejen za límcem, ale i v lese.
Líbili by se mě takové co řachnou a udělají max obláček, jako šrapnel.
Do země jako mina mi moc neštymujou. To radči mega, slepák, nebo něco podobného, co vyhodí do vzduchu drn a ne roj obrjisker a hráč se max. nažere hlíny, nebo písku.
Takže všeho s mírou a nic se nemá přehánět. Exclamation
Tzn. omezení počtu (i granátů a min) na hře schvaluju.

Ale na ŽT1967 III (pokud teda bude) co se týče min a nástrah to bude jako vždy. US mani se maj na co těšit. Soudruzi z Hanoje přitvrdí. Twisted Evil

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
basandy



Založen: 19. 05. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...vim, ze to neovlivnim a pyro bude, ale osobne jsem hodne proti. Napriklad na Verdunu, kde to bouchalo skoro porad (nastesti ne mne pod zadkem ani nohama), mne z toho mrazilo v zadech. Na Silvestra ani neodpaluji takove ty "flusaci" tyce, jaky z toho mam respekt (dobre, jak se toho bojim). Tak alespon nejaka omezeni na mnozstvi a silu vybuchu bych ocenila. Wink Skvarek roku a Pavlasuv ret havajskeho domovnika je mi dostatecnym strasakem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jejda, koukam, ze to je tady sama slecinka Laughing Laughing tak to mi se zase vratime zpatky do hlubin nasich lesu a tam budeme vybuchovat do aleluja Laughing jeste ze nam to nemuzete zakazat Wink .. vzdyt je to porad dokola, jedni breci ze jim to vadi (at poradaji hry bez pyrotechniky) a druzi to chteji mit (tak at poradaji svoje vlastni) nejake zakazy to je blbost, jsou nevynutitelny , neco jineho je nastavit treba tri standardy a ty pak davat jednoduse do pravidel, jak navrhoval Rajko, to je jediny prizpevek, ze ktereho tady muze neco vzejit, to ze nekteri lide maji z pyrotechniky strach, vzdyt to je v poradku, ja taky... proto se to taky preci pouziva Idea
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se výbuchu týče tak já jsme rozhodně pro používání max. megatřesku silnější nálože bych vopravdu raději nepoužíval Laughing Laughing
Kulovky bych opravdu nechal na pořadately. Ať si on sám určí kde je hranice.
Navíc spousta lidí nosí jen pantballové bríle kvůly pohodlí a hezkým fotkám Smile je už ryziko, že holt přes tu hubu jednou dostane Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
a jejda, koukam, ze to je tady sama slecinka Laughing Laughing ...


Ano, pravdu má ten chlapec. Wink
Podal jsem přihlášku do klubu drsňáků s tím, že si prdel vytírám zásadně šmirglpapírem.
Odepsali mě, že nejsem přijat, bo drsňáci si prdel nevytírají vůbec Laughing Laughing Laughing

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne čt listopad 24, 2011 12:27 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Jaroslav napsal:
a jejda, koukam, ze to je tady sama slecinka Laughing Laughing ...


Ano, pravdu má ten chlapec. Wink
Podal jsem přihlášku do klubu drsňáků s tím, že si prdel vytírám zásadně šmirglpapírem.
Odepsali mě, že nejsem přijat, bo drsňáci si prdel nevytírají vůbec Laughing Laughing Laughing

Tož tak


....a správnej drsňák používá jako lubrikant solvinu.... Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zapomel si na tygri mast
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jsme zase trochu jinde ne chlapci, ikdyž atmosféra je výbušná Smile

Jinak mě napadlo, ještě řešit pravidla ke kulovkám a to tak aby se z toho nestala záložní zbraň každého hráče, spíš udělat něco jako RPG družstvo atd.
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořád řikám zvětšit poloměr účinku.... Pak si to nebudeme házet až do držky....možná by to něco vyřešilo.....
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

problem je, ze s dostrelem a pruraznosti kulicek je v pb granat s velkym polomerem vybuchu fakt smrtici. neltery lidi dohodej dal nez jim to dostreli. vzpomente si na zaver syberky. ta by stacili dva granaty s polomerem 5m a je konec hry.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
problem je, ze s dostrelem a pruraznosti kulicek je v pb granat s velkym polomerem vybuchu fakt smrtici. neltery lidi dohodej dal nez jim to dostreli. vzpomente si na zaver syberky. ta by stacili dva granaty s polomerem 5m a je konec hry.

Omezený počet granátů a nebo kolovek na skupinu trochu odlehčí a když se naskytne situace tak proč néé prostě to tam fouknu a je konec. Nejdřív střílej pak se ptej.....
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 3:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Správně Salfič jen do nich neni nad dobře mířenou kulovku Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to tak pozoruji, tak bude potřeba i nejakýho ženistu s 6m teleskopem s malým kolečkem na konci,aby to tlačil před sebou a dělal průchod v minovém poli. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 1:59 pm    Předmět: mina Odpovědět s citátem

Nezkoušel jste někdo chemickou nášlapnou minu? Viz na odkaze
http://jakvyrobit.webnode.cz/naslapna-mina/
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

škopku opovaž se neco podobního delat...znáš se Very Happy...
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing no právě proto žádám o schválení Rolling Eyes Laughing
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate