Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT Delta Elite (BT-4)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 8:16 am    Předmět: BT Delta Elite (BT-4) Odpovědět s citátem

Zdravim,
tak pomalu pokoukavam po nove zbrani. S docela velke nabidky me zaujala zbran BT Delta Elite (BT-4). Proto prosim kdo ji mate o Vase zkusenosti s touto zbrani. Zaroven vyzyvam vsechny paintballove odborniky o jejich nazory na tuto zbran... Wink



Popis Paintballshop:
Model Delta Elite od firmy BT Paintball je velice reálně a kvalitně zpracovaná paintballová zbraň v designu Heckler & Koch MP-5SD. Základní výbava obsahuje zatahovací opěrku s aretací (4 polohy). Dále předpažbí MP-5SD, ve kterém je schovaná hlaveň Apex, která díky otočnému a stavitelnému nástavci podobnému tlumiči porušuje balistické pravidla. Můžete střílet za roh, do zákopu, jako sniper (narovnává balistickou křivku letu kuličky), či podstřelovat překážky. Zbraň má stejně jako BT Delta nastavitelné hledí, oko na taktický popruh a maketu reálného zásobníku s vyhazováním. Navíc je BT Delta Elite vybavena elektronickou rukojetí BT-4 Electronic Frame s dvojitou spouští a 5 módy střelby (semi-auto, ramping s maximální kadencí 10 BPS, ramping s maximální kadencí 13 BPS, full-auto s maximální kadencí 10 BPS a full-auto s maximální kadencí 13 BPS). Aby byla zbraň schopna doplňovat kuličky při střelbě v modech full-auto a ramping, tak má ve výbavě elektronický zásobník Rip Clip, který využívá technologie známé ze zásobníků Reloader B (zvuková aktivace, zásobník podá kuličku při každém výstřelu).
_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si BT DELTA ELITE poridil. A po prvnim ostrem provozu muzu konstatovat, ze jsem zatim maximalne spokojeny. I s originalni hlavni s APEXem strili VELMI presne na tecku kolimatoru... Wink APEX me tez mile prekvapil, moc jsem tomu neveril a kupodivu to funguje perfektne...

Prosim vsechny co maji tuto zbran, at sve postrehy a vychytavky pisou do tohoto vlakna. Dekuji...
_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
J.McG



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 1:04 am    Předmět: Vzákladu pěkná sračka.Je potřeba ji pěkně doladit!!! Odpovědět s citátem

Vnitřek je absolutní sračka to mně za ty prachy nasraly.Musel jsem hned abgrejdovat.Nedalo se s tím střílet.
Každej tady píše jak je to super,ale otázka je z jakou paštikou byly zviklí střílet.
Apex hlaveň má v základu rozptyl jako prase.
Na 15 metrů je přesná každá zbraň.Je to potřeba odzkoušet na 40metrů a pak se chlubte. Shocked




Soupis Úprav
mam komplet upranej vnitřek.Power tuba hliník.Odlehčené kladívko ze 130g na 90g.Zvětšené ty 3 průtoky v power tubě na jednou tolik.Bold hliník z vnitřním i vnějším kroužkem.Pružinu mam tu zelenou.

V základu je prostě ten vnitřek pěknej šit a zbraň má šílenou spotřebu.
Odzkoušeno 1200kulí na ,ale na spyderovy jsem to dokázal upravit,že na 16oz jsem nastřílel 1350kulí 16oz!!!!!a co jsem tak od kluků slyšel,tak tippmann udělá od výroby na 20oz 500kusů a tak jsem to tak nemohl nechat.

Tippmann mně pěkně sere.Za ty prachy by to tam mohl dávat už v hliníku.
A to posrané lazení úsťovky je taky pěkná debilita,protože jen zmírníš průtok,že tam nejde ten tlak na jednou,ale spotřebu nesnížíš.
Tak jsem koupil opěrku která má lazení tvrdosti pružiny a super.
V obchodě 1890,- já seženu za 1000,-
http://paintball.actionshop.cz/zbozi-fotky/tr37-2.jpg

Proto jsem udělal úpravy,abych nemusel mít ten šroub zašroubovaném až v prostředku.
Pak to akorát dělá větší rozptil.

Přesnost se zlepšila to se musí nechat. Hamm není na 35m žádnej rozptyl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erosen



Založen: 26. 03. 2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

J.McG mluvíš tady o tippmanu , ale BT Delta Elite je od Empire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

možná před těma 4ma rokama to byl tippman Laughing Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku doplním - Ben Tippmann Smile

V té době byla úroveň jeho kvérů (co se zpracování týče) na lepší úrovni než samotného Tippmanna. Dnes už je to stejná bída... Crying or Very sad
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate