Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Icon X & kolimátor

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BoB



Založen: 21. 09. 2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Police nad Metují

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 7:30 am    Předmět: Icon X & kolimátor Odpovědět s citátem

Zdravím všechny painballové kolegy Cool Jsem celkem novopečenej hrác z jednoho malého klubu který jsme tak nějako založily asi včera Laughing kdesi u Náchoda.
Měl bych jeden dotaz ohledně Zbraně Icon X a její montážní lišty na kolimátor nebo optiku. Jelikož koupě byla spíš spontální a defakto jsem ani moc nepřebíral trh tak chápu, že to není asi ani žádný zázrak Laughing ale chtěl bych se otat jestli někdo nevíte jak se tato zbran dá skombinovat s kolimátorem. Rybinu na přichicení jsem pochopil to je vcelku jasné..štelovaní do stran ..nahoru a dolu taky ..ale nějako mi nejde na budku proč jsem ho tam dal když se dívá přímo do kolénka nad propustí do komory hlavně :-/ Proto bych se chtěl optat zda někdo s tímto nemáte zkušenost a nevíte jak by se dala propusť nějako vychílit (páč bych řekl, že "jen" ohnuté kolénko nic řešit nebude) Skoro mě to vede k myšlence proč to tam výrobce vůbec dálal tu montáž pokud by to náhodou něšlo Rolling Eyes Poraďte mi prosím ... díky BoB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj- mel sem prilezitost strilet z teto zbrane a poradim ti toto:
mas 2 moznosti- za 1) musis se naucit mirit obema ocima,tak jako se to dela napr. u Spyderu,Xtry apod.,protoze kdyz miris jen jednim okem koukas primo do kolenka, popripadne zasobniku.
nebo za 2) kup si montazni kolejnicky, ktere ty posunou kolimator doleva a tak budes moct mirit jednim okem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sttepan



Založen: 03. 09. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně jak podotkl kolega,musíš se nauči koukat oběma očima a pak ti optickým klamem kolínko jakoby zmizí ze zornýho pole,nebo si pořiď vybočovač,to ale pak si musíš pohrá s nastřelením kolimátoru na určitou vzdálenost a pak při hře odhadovat kolik nadsadit a tak...ale to chce trochu střeleckých skušeností...tak pár her.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 5:52 am    Předmět: Re: Icon X & kolimátor Odpovědět s citátem

BoB napsal:
Jelikož koupě byla spíš spontální a defakto jsem ani moc nepřebíral trh tak chápu, že to není asi ani žádný zázrak Laughing

Pokud si nezvyknes na mireni obema ocima, nebo nesezenes listy (coz pochybuji), navrhuji zmenu zbrane s normalnimi miridly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 11:24 am    Předmět: Icon a koliminator Odpovědět s citátem

Mno mam sice ICON Z ale pro popis je to jedno, mel jsem prvni koliminator prisrubovany z boku na liste, neni to vubez problem, staci pilka a vrtacka, kus plechu, par sroubku a je to. Ale ted mam udelanou trochu jinou upravu Smile prevrtal jsem si kolinko na zasobnik pod 45st uhlem doprava, akorat jsem to ulomil pri jeden hre, ale dodelal jsem si nadstavec a ted je to naprosto Ok. Akorat ted mam dilema jestli dat nahoru koliminator nebo klasicke miridla, pac ten levny kolimos neni nejak moc pruhledovy Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YoGI



Založen: 16. 05. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 7:07 pm    Předmět: Re: Icon a koliminator Odpovědět s citátem

Pridaj fotku...by som chcel vydiet ako to vypada, alebo mi ju posli na mail: promet@azet.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jak uz tu nekdo zminoval, ja mam konkretne xtru matte blask a kolimator taky udelany jako nepruhledovy a neprijde mi to jako problem. je to o zvyku a ten se chyta behem jednoho dne, akorat teda po 5minutach koukani z kempu a zamerovani na jedno misto uz mi tecka putovala po obraze sem a tam Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Az budu doma tak sem hodim fotku jak to mam udelane ja. Mam taky ICON Z ale to je stejne. Z te fotky vsechno pochopis.
Ja mam kolimator napr. http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=1201 a ten se tam hodi uplne vyborne. Neni moc veliky, da se pres nej skvele koukat. Sice stoji ale rekl bych ze to byla jedna z nejlepsich investic do zbrane (jina hlaven byla ta druha).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 12:42 pm    Předmět: Tiez mam iconx Odpovědět s citátem

za 10 minut som sa naucil "zlozit" obraz dvoma ocami Smile (kto skusal skulit na 3d obrazky ma urcite cvik Very Happy) ide to velmi jednoducho - zaklad:

- divat sa na ciel oboma ocami (otvorenymi Smile)
- ostrit na ciel (neostrit na bodku - zaostrite spat na kolimator)
- pri ostreni na ciel iba kolimatorom prejst cezen - chce to trochu zvyku, zamierenie mi trva asi sekundu - je to pohodka.

ja to mam rovno pred velke kovove vertikalne koleno Smile:

_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate