Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Radiostanice UHF
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so duben 27, 2013 5:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mam taky bapfeng uv5r a slyset je me dobre... ten potak hlasitosti je fakt volnej .. navliknul jsem pod nej okrouzek.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
tak mezitím mi došla tato verze již zmiňovaného baofengu.
http://www.elix-shop.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=70574
Návod cz a cd nikde, páč to je z ciziny.
Opravdu nikdo nevlastní návod?
Jinak dík, alespoň za nějaké postřehy.
Zesilování by opravdu nemuselo jít tak lehko, ale není to nijak hrozné. Uvidím po první akci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venda



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau borci, chtěl bych poradit s nahlavni soupravou na puxinga 888 můžete mi sem hodit pár linků, pěkný měli kluci s barakudy teď na syberce, ale nevím kde to hledat sehnat. Předem diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak já mam toto:

http://www.frogman.cz/Komunikace-orientace-a-baterie/Headsety-PTT-a-konektory/Headsety-sluchatka-a-PTT/Bowman-EVO-III-cerna

+ ještě to tlačítko (je zvlášť ve stejném obchodě)

Ale mám sním problém, po pár hodinách hry (a funění) začne blbnout a nejde mikrofon, poslech funguje v poho furt. Přijde mi, že se zpotí mikrák a pak nejde. Po pár hodinách v suchu zase vše funguje. Teď na Syberce dopoledne v poho, odpoledne už jsem byl na velitelský frekvenci za imbu, kterýmu nejde rozumět.

Kluci z Barakudy maj tuším předchůdce tohoto modelu a jsou spokojeni. Rozdíl je myslím než jeden, a to ten, že u tohodle lze měnit strany se sluchátkem.

Až něco pořídíš a odskoušíš, dej vědět, budu muset pořešit výměnu.

Nebejt téhle vady (ale dost podstatné), tak je to super věc, na hlavě krásně sedí, nic netlačí ani po dni válčení, brejle, helma atd... nevadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam taky co píšeš Chico a mám ten sam problém jednu závadu jsem odstranil byl problém v tom velkým konektoru co spojuje tlačítko a head set je tam plast kroužek a ten prasknul zkus s tím pohejbat když ti to udělá taky jsem jen slyšel a nevysílal Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venda



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je docela zavaznej problém, no já právě potřebuju na pravý ucho pac po levej ruce strilim a asi bych tam toho měl moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hroch



Založen: 08. 06. 2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
tak já mam toto:

http://www.frogman.cz/Komunikace-orientace-a-baterie/Headsety-PTT-a-konektory/Headsety-sluchatka-a-PTT/Bowman-EVO-III-cerna

+ ještě to tlačítko (je zvlášť ve stejném obchodě)

Ale mám sním problém, po pár hodinách hry (a funění) začne blbnout a nejde mikrofon, poslech funguje v poho furt. Přijde mi, že se zpotí mikrák a pak nejde. Po pár hodinách v suchu zase vše funguje. Teď na Syberce dopoledne v poho, odpoledne už jsem byl na velitelský frekvenci za imbu, kterýmu nejde rozumět.

Kluci z Barakudy maj tuším předchůdce tohoto modelu a jsou spokojeni. Rozdíl je myslím než jeden, a to ten, že u tohodle lze měnit strany se sluchátkem.

Až něco pořídíš a odskoušíš, dej vědět, budu muset pořešit výměnu.

Nebejt téhle vady (ale dost podstatné), tak je to super věc, na hlavě krásně sedí, nic netlačí ani po dni válčení, brejle, helma atd... nevadí.


Tenhle problém máme vyřešený, na mikrofon jsem natáhl návlek na prst (vypadá jako malý prezervativ) natáhl, zajistil stahovací páskou, zbytek ustřihl. Bílá barva není cool, zabalit jsem to ještě do černé netkané textilie a znovu stahovací páska a ustřihnout. Funguje to super, netlumí to.
Ten velký propojovací Jack jsem už taky nahradil, konektorem M8.
Teď řeším připojení do vysílačky, ten dvojack je dost nespolehlivý, lehce se povysune….
Zatím to nemám vyřešené, problém je opojování reproduktoru na vysílačce.
_________________
Hroch
Paintball Žacléř
-------------------------------------------------------
"Ten, kdo překová meče na pluhy, se nadře při obdělávání půdy pro toho, kdo podobnou hloupost neudělal."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate