Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig M-Series PARADIGM Pro
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že je to docela logický krok, není důvod dál vyrábět staré K a M series Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouzivate na zasobniky MOLLE sumky? Premyslim jake koupit, aby do nich pasovali 20kovy zasobniky. Pripada mi, ze napr. do techto by se mohli zasobniky vejit:

http://www.armymarket.cz/sumka-condor-triple-magazine-m4-m16-coyote-condor-outdoor-d5757-TAN

Prazdne hodlam hazet od odhazovaku (http://www.armymarket.cz/informace/odhazovak-bullet-pouch-molle-multicam-condor-outdoor-d5536-MC)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Strilite nekdo v paradigmu titanium filedy nebo titanium premium? Zajimala by me zkusenost, jestli s dodavanou hlavni ok, pripadne jakou ustovku idealne nastavit. Jak mate nastaveny regulator na zbrani?

Druha varianta co me napada, pouzit z jine moji zbrane 14" hammerheadku a koput A5 fin.

Zkusmo jsme si udelal rozborku abych zjisitl jak dlouho to trva a co to obnasi. Pri tom jsem koukal na heat core. Kdyz ho porovnam s timto:

http://www.paintballshop.cz/images/sklady/09874big.jpg

Tak ten muj vypada trosicku jinak. Neni tam ten kolicek na aretaci polohy. Jsem z toho co jste tady psali myslel, ze ty verze "2013" maji ten novy heat core. Nebo toto je jeste neco jineho?

Zatim neresim zadny problem, jen me to prekvapilo. Taky bych mel dotaz na mazivo. Ke zbrani byl prilozeny olejicek. Mam doma jeste vazelinu, kterou pouzivam na druhou zbran. Lze promazavat i heat core vazelinou, nebo je lepsi ten olejicek? Vazeliny mam dost, olej jen ten co byl prilozeny. Pokud je olej lepsi, mate nejaky odzkouseny (kvalitni)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám ještě hlaveň Lapco .684 14" teď jsem sřílel zimní Premia kolem 330fps ok(na regulátoru 350psi), základní hlaveň je taky dobrá jen má větší průměr(myslím že .689) takže tak -10-20fps.
Ve verzi 2013 je HC gen2(bez kolíčku - drážka pro záchyt je ´kolemdokola´).
Co jsem musel upravit byl ten špunt vrchního podávání-čuměl moc dovnitř a vychyloval bolt, tak jsem ho zbrousil.
Mažu GOG vazelínou protože jí mám hodněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GOG vazeliny mam prave taky dost au u GOG G1 jsem s ni spokojeny Smile

Dik za info s tim spuntem - to prekontroluju. Protoze mam tu hammerhead, tak zkusim koupit FIN s A5 zavitem a uvidim (je pravda ze s origos hlavni ty kulicky propadavaji az moc volne). Ta bude dobra na FSR.

Co me na tom paradigmu prudi, je cisteni komory kdyz si tam rozmcknu kulicku. Stalo se mi to ted pri testovani, kdy jsem si tam rozmacknul kulicku pri zandavani zasobniku. Treba mate nejaky trik, ale sundaval jsem komoru kam se zasunuje zasobnik, abych se k tomu poradne dostal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se naposledy trhla koule boltem protože se zašmodrchala pružina v zásobníku a protože nebyl čas tak jsem to vyčistil jen čištěním na hlaveň přes šachtu a hlaveň(nic jsem nerozebíral), střílel jsem pak celej den bez problému:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

creagel napsal:
Protoze mam tu hammerhead, tak zkusim koupit FIN s A5 zavitem a uvidim (je pravda ze s origos hlavni ty kulicky propadavaji az moc volne). Ta bude dobra na FSR.


Pozor, HH hlavně jsou odladěné na malé FPS, cca 270-280 mají ideální charakteristiku, pak začínají zlobit, nejlepší lauf dostupný v čr, je momentálně to Lapco .687 na FS, .684 na kule typu frostbite.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, toho jsem si vedom, ze hh jsou idealni kolem 280fps. Mate nejaky odzkouseny "idealni" tlak z flasky pro paradigm? Nastavil jsem dle doporuceni na netu 700psi na reglu z flasky, jeste bych mohl jit na 550 ale to mi pripada uz malo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslel jsem, ze si seridim kolimator, ale chyba lavky. Na jednu flasku jsem vystrilel dva a pul zasobniku (jeste pred zmenou tlaku z flasky) Sad Na zbrani nastaven ukazatel na 3. Hodne nemile prekvapeni.

A jeste ke vsemu to dneska nejak trhalo kulicky. Zbylo mi od zimy jeste nekolik zimnich kuli. Z tech dva a pul zasobniku to kouslo snad 3 kule Sad

Po procisteni jsem koukal na tu zaslepku horniho podavani:

[img]http://pbrd.co/1qtOtpU[/img]

Blbe se to foti, ale snad je to z toho videt. Mohlo by to delat tohle? S tou velkou spotrebou vzduchu vubec netusim Sad(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2014 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem vyndal HC a čuměl skrz zezadu na tu záslepku jestli vyčuhuje, 300psi na regulátoru je dost málo, tak 250fps možná i míň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2014 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za info, zitra vyzkousim. Jen je mi zahadou ta mala "vydatnost" flasky. Vsude pisou ca 100 kuli a to me dalo max kolem 45-50 Sad

edit: bohuzel nemam radar a v okoli se ted zadna hra kde by poradatel mel radar nekona. Kolik mam na regulatoru nastavit, abych se ustovkou cca priblizil k 280-300fps?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2014 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak záleží taky na kulích a hlavni, někde mezi 300 a 350psi?Smile, jestli na plnou 13/3000psi flašku vystřílíš tak málo tak je někde chyba(5x20 se dá určitě vystřílet). Když si dofouknu skoro prázdnou flašku ze zad na 1100psi tak vystřílím 45kulí než začne klesat úsťovka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2014 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ad ustovka - jasny. To jsem se docela trefil. Tam kde hraju se nejcasteji hraje s fieldama, pripadne s premium koulema.

To ze je nekde chyba je mi taky jasny (malo vystrilenych kuli na 13/3000 flasku). Ted jen najit kde Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 10:06 pm    Předmět: Uchazeni vzduchu Odpovědět s citátem

Mam za sebou prvni den ostreho hrani s paradigmem. Po zabrouseni zaslepky horniho podavani mi to trhlo za cely den jednu kulicku.

Co me ale prekvapilo je 2x unikani vzduchu. Poprve to bylo pri pauze mezi hrama. Naplnil jsem flasku na plno, nasrouboval na zbran a zbran polozil na zem. Za chvilku (cca 5 minut) zacal vzduch utikat. Vysrouboval jsem rychle flasku, dofouknul a pak cely den opet ok.

Podruhe to zacalo uchazet den po hrani. Na konci hry jsem si naplnil flasku a prisrouboval ji na zbran. Doma jsem mel krapet srumec, tak jsem ji ze zbrane nesundal a po cca 30h od naplneni zacala opet uchazet.

Neprisel jsem na to presne kde - ale pripada mi to nekde v tom regulatoru na zbrani. Otazka - je to normlani? Pripadne co prekontrolovat (jak se tomu vyvarovat)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkontroluj jestli není povolenej červík zespodu regulátoru co se sním nastavuje odpouštění tlaku, ale to by asi utíkalo hned po našroubování flašky. Mě se to stalo dvakrát když byl kvér novej, že se sám povolil když jsem sundal flašku, teď už mi to nedělá. Jinak mi vzduch nikde neutíkal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se k tomu dostal az ted. Ktery cervik myslis?



A jeste jeden dotaz - take mate 2 diry ze spod regulatoru? Do jake sroubujete operku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Červík zespodu regulátoru v hranaté tyčce/trubičce, jinej tam neníSmile utahuje se proti pružince čím víc je dotaženej tím větší tlak jde nastavit na regulátoru.
Dvě díry na chycení pažby tam mám taky, mám jí v té zadní tak jak to bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mahakalai napsal:
Červík zespodu regulátoru v hranaté tyčce/trubičce, jinej tam neníSmile utahuje se proti pružince čím víc je dotaženej tím větší tlak jde nastavit na regulátoru.
Dvě díry na chycení pažby tam mám taky, mám jí v té zadní tak jak to bylo.


Diky za info, cervicek jsem dotahnul (byl uplne povoleny). Tou zadni dirou myslis tu, ktere je blize konci zbrane (blize k pazbe)?

Ja jsem si totiz nezapamatoval, kde to puvodne bylo Smile Trochu mi vrta hlavou na co tam jsou ty diry 2 (v te predni je zavit taky, ale dany sroubek se tam neda poradne zasroubovat cely).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ta blíž k pažbě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dikes. Po zasroubovani cerviku a trochu polazeni ustovky (zatim bez radaru) uz to strili paradne. Za cely den jedina trhnuta kulicka (a to jeste kvuli tomu, ze jsem ji tam rozmacknul pri vymene zasobniku).

Jinak nevim jestli to dela jen mne, ale pokdu se pretahne ustovka, tak to strili dvojvystrely (a tim padem dost casto trha kulicky).

Zatim strilim jen obyc kule, na FSR jsem se jeste nedostal (moralni zabrana te ceny asi) Smile Ale i tak to lita jak po dratkach.

btw: na kolik cca metru strilite FSR bez nejake velke zmeny trajektorie? U klasickych kuli mam 100% na 20m, pak se to zacne zhorsovat, tak premyslim kudy jit - jestli cestou delsiho dostrelu pomoci FSR, nebo plizeni k nepriteli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem teda dvojvýstřel snad žádnej neviděl ani při přehulený úsťovce.
K FS munici jsem se ještě nedostal tak netušímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 9:42 am    Předmět: HH bang stikxx Odpovědět s citátem

Nemate nekdo na paradigmu tuhle hlaven? U te setove mi vadi, ze nema porting (HH mam vyzkousenou na GOG G1 a co se tyka portingu tak opradu funguje). S "tlumicem" od milsigu je problem, ze je s tnim uz hlaven dost dlouha a kdyz se namontuje pres hlaven, tak zase je to jen o vzhledu. Nemam ted na HH FIN s A5 zavitem, ale zda se mi, ze ustova brzda bude bud tesne za prednim handguardem, nebo mozna i lehce v nem (jestli to pak nebude na skodu).

btw: nevite kde v CZ sehnat za rozumny peniz A5 FIN prumer 686? Na paintball-shop.cz maji nesmyslne ruzne ceny pro ruzne prumery a tento patri do te drazsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele na ten fin se ti mrknu myslím že 686 na A5 tam jeden navíc mám....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2014 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal si se prosim po tom FIN .686?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2014 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

psal jsem Ti PM....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky vam jdou obcas nektere srouby na paradigm pro tak blbe povolit? Sad Nektere jsem jeste od koupe nepovoloval a proste to nejde. Uz jsem u jednoho ometl vnitrni sestihran, takze jsem si bruskou udelal zarez pro sroubovak a povolil ho plochym sroubovakem. Jenze - zadne zelezarstvi v okoli neam podobne srouby. Kdyz uz by tam pasovaly delkou a zavitem a maji podobnou halvu, tak jsou ale stribrne Sad

Netusite nekdo, kde se nechaji koupit nahradni srouby za rozumnou cenu a mnozstvi? Asi by to slo objednat napr. s Fabory, ale min. mnozstvi by mi asi vystacilo na vsechny kvery co jsou v CR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud jsem řešil výměnu šroubů za stříbrné, tak jsem je vždy v pohodě upravil na černo studeným brynýrem - černícím přípravkem který se koupí ve zbraních a střelivu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 1:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nemate nejaky popis, kde je jaky sroub? Je tam nekolik typu srobu, ale v manualu to popsany nevidim Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám na Milsigu pokud se pamatuju většinu šroubů protažených tělem zbraně zajištěných podložkou a maticí takže ty se dají nahradit čímkoliv, akorát šachta na zásobník a vepředu to vložené Tčko na našroubování hlavně bylo na samostatných šroubech. Mám asi 5ks schémat jednotlivých částí na Milsig kde je vidět jednotlivé šrouby, ale sem to nedám ,když tak písni PM a já ti je pošlu.... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a rozměry jednotlivých šroubů jsou v popisce.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate