Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Ben Tippmann BT-4, poznatky, rady, upgrade, atd

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 9:19 am    Předmět: Ben Tippmann BT-4, poznatky, rady, upgrade, atd Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenosti s touto zbraní?
Jaký na to jdou hlavně (HNA?) Je mechanika stejná jako na T98?
Je normální, že mi to žere CO i s flaškou a vším okolo Very Happy .
Odolnost, kvalita a zpracování.
Díkes.
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne-zavit stejny jako Tipp. A5
Mechanika-rozmerove totozne s T98, vyjma jednediry navic na Power tube u BT4-jedna se pouze o diru na stredici trn, neni problem vyvrtat.
CO2 zere primo neskutecne, na 20OZ jsem strilel +-500 ran.
Odolnost myslim perfekni, nijak jsem kver nesetril.
Zpracovani-vnejsek vynikajici, vnitrni cast zpracovana pomerne prasecky, casti kde se pohybuje mechanismus bych doporucoval zalestit, protoze jsou jako struhadlo a navic zastrikany po nastriku vnejsi strany, coz nikdo ve fabrice neresil, holt taiwan je taiwan.

Pri smontovani davej bacha na utahovani sroubu pod gripem, je to ten nejdelsi ze ctyr, ktere drzi dve poloviny tela zbrane u sebe. Je pod nim strasne slaby material, btw pekna bota od vyrobce, a kdyz to prezenes s utahovanim, tak ti projede maticka skrz, coz s velkou pravdepodobnosti vyusti ve ztratu zaruky a budes muset resit diru vedle.

Bylo par veci, ktere mi na BT 4 dost vadili (taky proto sla do sveta):
Velka hlucnost-spatne portovana hlaven, spotreba plynu, veeeeeelmi pomala a tezka spoust-on je celkove ten kver tak nejak pomalejsi, pomerne nepresna strelba pri nekolika rychlych vystrelech za sebou-s velkou pravdepodobnosti by se dalo eliminovat pouzitim vzduchu, velke rozmery-do baraku nic moc, pri pouziti kolimatoru vysoky profil zbrane-zasobnik se musi posadit cca 7 cm nad puvodni feedneck.

Zkousel jsem take slabsi pruzinu a otevrit predni regulator na max, presnosti to pomohlo, pak pri jednotlivych vystrelech byl soustrel na 25 m do 20cm.

Kovovou power tube (stejna jako pro T98) nekupovat-zbytecne vyhozeny penize a efekt je nula. Prilozeny bolt, koupeny spolecne s PT je trosku vetsi, nebo spis tesnejsi o-krouzek, ja pouzival original.

Doporucil bych BT4 spis jako podpurnou zbran na vetsi vzdalenosti, kdyz na blizko netrefis, tak nez pres spoust nakvrdlas dalsi dve kule, budes zmalovanej jak velikonocni vejce.

cena 7500 vzhledem k vybave je rozumna, ale po zkusenostech a srovnani s T98 a A5 bych si ji asi nekoupil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate