Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Walther RAM P99

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 8:11 pm    Předmět: Walther RAM P99 Odpovědět s citátem

Tak mě po pistoláku nasral Eraser a koukal jsem se, jestli už nejsou Ramky trošku dál, než dřív a narazil jsem na tohle

http://www.rap4uk.com/RAM-P99-Paintball-Pistol-Green-p/2204.htm

Je to dokonalá kopie P99 včetně všech funkčních detailů, blow backu atd. Zásobníky na 10 ran, jde z toho prej vystřílet až 90 ran! Dostřel slušnej, srovnatelnej s normálním .68. Vypadá to moc pěkně, ale je to Ramka, což dřív znamenalo čínskej křumpl na jedno použití. Má někdo zkušenosti?

Rajko, já vím, že sem hned napíšeš ať si koupím Tiberia Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bags od Aligatoru jí má a bohatou zkušenost sní má i Hydra jako vrchni servisman u Aligators. Jinak tady je u bratří slováku http://www.commando.sk/zbrane/paintball-ram/walther-p99-ram-cal-.43-paintball-pistol . Jinak taky po ni pokoukávám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napíšu sem své zkušenosti Smile
Střelba: super pocit, přesnost dobrá (srovnatelné s tiberiem), dostřel velmi podobný, ale více ovlivnitelný povětrnostními vlivy, při nízké UR se díky blowback systému nenatáhne (omezení UR zdola a shora těsněním komory, je třeba přesně trefit)

Vzhled: opravdu paráda, velikost atd.. ovládání jako skutečná kromě
pojistky, která je z mého pohledu nepoužitelná

Spolehlivost: Jedná se o trochu starší model (předpokládám UMAREX, ale jsou to všechno stejné kopie), podle toho co jsem viděl je to vše stejný (nezávisle na vzhledu zbraně a stáří). Jeden detail je opravdu podivný, kdy jeden kroužek na regulátoru vybíhá kousek do závitu a tím se časem rozedře. Další je zanášení některých kroužků u komory (pokud se to tak dá nazvat), pokud začne syčet hlavní je třeba ubrat UR nebo vyčistit (vyměnit okroužky nebude tak časté).

Rozborka: P99 má poněkud horší rozborku oproti jiným modelům. Pro úpravu UR nebo jakoukoliv jednoduchou údržbu je třeba kompletní rozborka (spoušť jde vyndat až po sundání závěru a regulátor se dá vyndat až po odpojení spouště). U jiných typů RAM je to už řešeno lépe a dá se vytáhnout celý regulátor včetně spouště bez nutnosti demontáže závěru. U P99 je z důvodu vzhledu provedený samostatná kovová část v levé zadní části závěru (u pravé nejspíše výstražník), část nemá žádnou funkci (pouze vzhled), ale strašně špatně se dává zpátky a nedrží na místě při sestavování (přilepení by asi problém vyřešilo).

Toť mé postřehy co mě napadly, případné dotazy rád zodpovím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dotaz je jasnej, sere se to? V Eraseru mi podruhý praskla vodící tyč a to ani ne po 100 výstřelech s novou. To je fakt WTF. Když tam dám jinej drát a ne ten jejich shit z modelíny, tak to asi bude v pohodě fungovat, ale říkal jsem si, že když už ramku, tak proč bych měl mít obrovskou, když existuje i malá a možná bude stejně spolehlivá. Dostřel i razance zásahu mi přijde ok. Trochu hůř se střílí na větší dálku, páč nejsou vidět kuličky tak dobře, ale jinak je poměr výdrže cočka, velikosti zásobníku a velikosti zbraně super.

Jinak někde v nějaký nový recenzi maník psal, že nová verze ud RAP4 je snad trochu lepší než ty starý. Netuším v čem, ale zdálo se, že měl i tu starší.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je velmi pozitivní recenze a video s dostřelem a přesností. Přijde mi to dobrý a borec píše, že jí měl dřív a ta měla nějaký problémy, zatímco tahle ne. A nemluvíte vy o starší RAP17?

http://forum.rap4.com/index.php?topic=13756.0
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne út listopad 05, 2013 9:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za tu dobu jsem nezažil odejít něco jiného než okroužky a myslím, že tam ani extra nehrozí
Co mám zkušenost okroužky odchází celkem často právě kvůli zmíněné zajímavosti vyjíždění těsnění do závitu a horší sehnatelnosti přesného rozměru nových.

Jednu věc jsem u konkrétní zbraně zažil, štelování UR je na imbus a nenašel jsem žádný přesný (ani metrický ani palcový), takže když se to kouslo (kroužek do závitu), tak se okamžitě strhnul, ale to se dá lehce upravit, a pokud vím novější mají velký křížový zářez

Jestli máš to video napiš odkaz, jinak tohle je už aktuální verze P99 řekl bych, RAP4 nemá různé náhradní díly nebo kroužky pro různé generace, takže tam moc změna být nemůže myslím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem dal link do předchozího příspěvku, předtím se to nějak nepovedlo.

Jinak přijde mi, že verze od Umarexu není stejná jako od RAP4 - RAP tvrdí že má deset kulí, má potištěný tělo logama a Umarex má menší zásobník a vyražený logo Walther.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je to za verzi skutecne nevim (nekupoval jsem ji), rezervni zasobniky jsem kupoval u Rap4 a normalne tam funguji.
Jak jsem se docetl, tak praskliny se objevily u stare Rap17 na ramu, takze to opravdu nevim.
Bugs s ni odehral kompletne pistolak bez nejmensiho problemu, taky dve zakladny a ja jsem s ni taky parkrat hral v ramci vyzkouseni pretesneni. Vse na prachovky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboyi ty si jí rozhodně nekupuj, je to ještě horší dodo než cokoliv jiného a očekávat, že v dnešní době náhražek čehokoliv se bude kvalita Čínských paskvilů zlepšovat je utopie Wink
A nebo si jí kup, aspoň se budeš mít na příštím pistoláku zase na co vymlouvat Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě TPX šlapalo jak hodinky, takže ano přiznávám jsem absolutní lama co neumí střílet z pistole Twisted Evil Jako soudružský závazek si dávám zlepšení do jara(nákup gumových kuliček + redukci na hadici) trénováním na indoor osobní soukromé střelnici na pohyblivé cíle na vzdálenost 10-15m... UVIDÍME PÁNOVÉ Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu RAM má Hellboy Vlasťák...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co toto
http://www.youtube.com/watch?v=FMrspTO6qTk#t=655
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy ta tyčka mi také hned rupla,ale našel jsem podobnou tlouštku drátu.Naohýbal ve svěráku a šlape jak hodinky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate