Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nenatahuje se mi spyder

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Treezer



Založen: 28. 06. 2013
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 7:24 pm    Předmět: Nenatahuje se mi spyder Odpovědět s citátem

Ahoj,
mám takový problém se svým SPYDER VICTOR 2, koupil jsem si novou pružinu, nechal naplnit do plna CO2 flašky, nedávno na jedné pb akci, mi kamarad půjčil pažbu, zkoušel jsem ji tam nasadit, a když jsem vystřelil tak se mi nedotáhl bolt, a od té doby i přes sundání té pažby se mi nedaří vystřelit ani natáhnout bolt. Při každém pokusu o výstřel se mi buď trhne kulička nebo jen vyplivne. Zbraň ani nejeví náznak pokusu o znovu natáhnutí zbraně. Nevíte kde by mohl být problém ?
Myslel jsem si, že se mi jebnula hrana na searu ( zaklapka spouste ktera drzi bolt ) tak jsem si radší koupil nový, ale nepomohlo. Díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2013 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemáš tam jen obráceně powertroubu, dírou nahoru?? Skus to bez pružiny a ručky. Jestli ti tam vše chodí volně. O-kroužky. Dej tam zpátky starou pružinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Treezer



Založen: 28. 06. 2013
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2013 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

powertroubu mám dobře, resp. si to myslím - dírou na vzduch normálně dolu, starou pružinu jsem tam samozřejmně vrátit zkoušel, dokonce jsem tam dal i nejměkčí ze setu pružin Very Happy a pořád nic :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate