Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Falcon Base 2013 revange
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 6:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
Zdravim, v sobotu v bojích ta 200m před branou napravo od cesty, jsem ztratil vysílačku Puxing. Byla bez hf tak ji snad podle zvuku někdo našel, ja se tam tak za 30 min. vratil ale už sem ji nenašel. Tak pokud ji někdo našel ozvětě se mě, děkuji.
Pro mě hra byla dost dobra a odjižděl jsem z akce spokojen Cool .


dvě raketky jsem předal Falconům, páč jsem vás pak odpoledne už neviděl... strategicky jsme je během hry po použití zabavili Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Warman napsal:
Byl jsem na věži muničáku když se přes nás převalila ta banda od sudéty Smile
Bohuže si asi nevšimli, že ho mají odpálit, protože na konci hry, když jsme tam uklízeli, tak byl stále ready. Stálo by pro příště za zvážení, aby pořadatel předal s instrukcemi o cíli i fota. Aby všichni věděli co mají hledat a jak to vůbec vypadá.
Idea


NO to jsem taky neveděl ani myslím nikdo ze sudety, že to máme odpálit... až teď mi blesklo že to byla ta věž o který jsi mluvil v kantýně že jse se s ní dělali Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm hmmm z municaku jsme vzali nejakou vlajku, mam ji doma
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
33hans



Založen: 30. 07. 2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Kane napsal:
Zdravim, v sobotu v bojích ta 200m před branou napravo od cesty, jsem ztratil vysílačku Puxing. Byla bez hf tak ji snad podle zvuku někdo našel, ja se tam tak za 30 min. vratil ale už sem ji nenašel. Tak pokud ji někdo našel ozvětě se mě, děkuji.
Pro mě hra byla dost dobra a odjižděl jsem z akce spokojen Cool .


dvě raketky jsem předal Falconům, páč jsem vás pak odpoledne už neviděl... strategicky jsme je během hry po použití zabavili Smile


Budlajs ty raketky předal těsně před naším odjezdem. Díky Wink Ještě jedna se postrádá. Tak jestli ji ještě někdo má, dejte vědět.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: so září 14, 2013 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj vsem . jsou tu nejake ztraty a nalezy. asi nejdrahzsi vec je vysílacka s nabijeckou Bohuzel ne ta Kaneho. dale kolimator, baterka , a nejaky batoh.
ke hre samotne se vyjadrime pozdeji.
jinak co se tyka lidi co neprijeli na hru tak k tomu zaujmeme postoj takovy, ze tymy co se ani neomluvili nebudeme priste na hru akceptovat. na strane talibancu neprijelo cca 16 lidi. na strane spojencu asi jen 5.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj vsem nadsencum Military Paintballu za Falcon chceme podekovat vsem ,kteri prijeli na Nami poradanou hru a hlavne tem ,kteri si na hre nasli to sve a uzili si ji.
Z nasi strany jsme se pokusili hru zorganizovat co nejlepe to slo ikdyz vime ze mame stale co zdokonalovat a jsou zde rezervy.Dostali jsme nejake podnety na zlepseni ,ktere byli konstruktivni a myslim ze je i pouzijeme.
Z poradatelskeho hlediska se na obou stranach neustale resili problemy s udajnym porusovanim (ohybanim)pravidel coz bylo pro nas a i velitele jednotlivych stran velmi deprimujici.(myslim ze to poznamenalo i samotne hrace i hru)Jeste nevime jak toto resit .pokud budeme muset delat pravidla do velikosti Bible aby zde bylo presne napsano co se smi a nesmi, zajimalo by nas kdo to vlastne bude cist.??Problem si myslime ze byl i hlavne v komunikaci velici vs polni velitele a pesaci.zde bych chtel upozornit jak se nekteri certili ze vubec nevedelii co maji za ukoly .tak ty byli na zacatku hry predany jenotlivym velicim.a ti si meli zajistit distribuci sami.nicmene pesak vlastne ani nemusi vedet co ma delat dokud mu to nadrizeny nerekne..
Chteli bychom podekovat obema velitelum stran kdy na jedne strane byl bohous A na druhe strane Had kde mu veleni do klina spadlo 14dni pred hrou.myslim ze oba se zhostili veleni s gracii..
Dekujeme.

Premyslime co bude dal .Urcite pristi rok tento tip hry uz nebude ! !

Par napadu mame ale uvidime jak se rozhodneme .ted se nam hlavou honi jestli vubec pokracovat v tomto stylu her pro 200lidi.Jsou tu nazory od lidi ze uz minuli rok stala hra za nic a letos take ( proc tedy. Vlastne jezdi na tyto hry?)dale nas zenou ostatni lidi dopredu ze si na hre nasli to sve a ze je to bavilo coz nas potesilo a dava motivaci.Nebudu jmenovat tyto lidi oni sami vi a jsme jim vdecni.jsou to vesmes lidi co pro komunitu uz neco udelali. Dekujem vam. A pro vas urcite neco bude usporadano
Tot asi vse.kdo ma nejake konstruktivni pripominky nevahejte a navrhujte.budem se tesim.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě je to super hra, jak loni, tak letos z pohledu Afghánců. Dost by mě mrzelo, kdyby jste to pro příští rok odpískali, je jedinečná jak počtem, tak hlavně atmosférou. Letos bych viděl jako hlavní problém nevyváženost stran. Těšil jsme se a připravoval na divadýlko, abych oplatil loňským ty jejich rajčata a vše možné, co po nás házeli Wink Bohužel nás bylo málo a od začátku nás spojenci naháněli po lese, takže na nic podobného nebyl čas, když už se někdo z našich objevil u brány, tak ho buď rovnou zastřelili, nebo ho tam na hodinu zasekli a nechali svlíkat div ne do naha :-/ Představa, že oslabím svou stranu na 2-3h jen kvůli podívání se do základny se mi moc nelíbila, kor když jsme byli permanentně pod tlakem. Tohle by chtělo trošku ošetřit, případně jak tu zaznělo, udělat třetí stranu civilistů, to si myslím je velmi dobrý nápad. Další, co mě napadlo, by bylo zvýhodnit Afghánce recyklací, jsou přeci "doma", takže mají prakticky nevyčerpatelné zdroje lidí? Jinak ještě ještě jednou, za mě hra povedená, že skřípalo velení a kdesi cosi, ohla se sem tam pravidla, to bych tak nehrotil, spoustu toho bylo způsobeno i vzájemnými vazbami mezi hráči ...

Za mě tedy:
zvýhodnit Afghánce (respawn, mrtvoliště, počet), případně 3. stranu
dohlídnout na to, aby základna opravdu poskytovala, co má (strava, léka, voda, ...)
Zkusit vybalancovat strany a velitele, ale to je těžké při 200 lidech, kdy prostě někteří bez omluvy nedorazí Sad
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak jsem rikal taunusovi, na hrach tohoto typu by mela byt schuzka velitelu obou stran a poradatelu, kde se vylozi pravidla jednim zpusobem, pak jsou chapany jednim zpusobem a ne tremi. rovnou se muze dovmluvit styl hry. ja nevim jestli si nekdo toho vsiml, ale tohle je RP hra, aspon tedy minuly rok byla, tenhle rok se to zvrhlo v boj mezi dvouma zakladnama a zacituji vladana, boj o holy zivot. je to skody ze na nic nebyl cas.


pocet je dobrej, jenom je problem asi disciplinovanost prijezdu tymu, mozna by stalo za uvahu na tyhle hry kde je to i treba mit vyrovnane mit erarni tym ( tymi ) kteri by se priradili az po prijezdu, kdy by se vedelo jak na tom obe strany realne jsou, pak se muzou priradit ke konkretni strane a dorovnat pocet. je jasny ze nebudou uplne v obraze ale to se da zmenit za dvacet minut.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
jak jsem rikal taunusovi, na hrach tohoto typu by mela byt schuzka velitelu obou stran a poradatelu, kde se vylozi pravidla jednim zpusobem, pak jsou chapany jednim zpusobem a ne tremi. rovnou se muze dovmluvit styl hry. ja nevim jestli si nekdo toho vsiml, ale tohle je RP hra, aspon tedy minuly rok byla, tenhle rok se to zvrhlo v boj mezi dvouma zakladnama a zacituji vladana, boj o holy zivot. je to skody ze na nic nebyl cas.


pocet je dobrej, jenom je problem asi disciplinovanost prijezdu tymu, mozna by stalo za uvahu na tyhle hry kde je to i treba mit vyrovnane mit erarni tym ( tymi ) kteri by se priradili az po prijezdu, kdy by se vedelo jak na tom obe strany realne jsou, pak se muzou priradit ke konkretni strane a dorovnat pocet. je jasny ze nebudou uplne v obraze ale to se da zmenit za dvacet minut.


ANO, naprostý souhlas - poradu velitelů a nás jsme měli udělat (velká naše chyba přiznáváme Sad)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sice jen dávám dohromady komerční scénáře, ale podle mě by jste to vzdávat neměli.

většina by si měla uvědomit, že jen vymyslet, vše zorganizovat a vše zakomponovat do prostoru, času a počtů neni snadné ...
to že nedorazí plný počet jako organizátoři neovlivníte ...
plonkový tým špatný nápad neni, ale nebude snadné někoho takového najít, už z toho důvodu, ja chci hrát s těma nebo nehraju, atd (já si vzal věci k téhle straně a ne k téhle apod)...
stejně tak jako, že někteří odjeli už večer v samotném začátku hry, tim už počty opět nesedí ...
nalajnovat příběh od A do Z ... s tím by pomalu spočívalo která strana vyhraje a která ne hned na začátku, to zas polovina vůbec nedorazí a nebude to o ničem ...
stejně tak mohl být v základně jiný velitel, který by v začátku nezaútočil a též mohlo být všechno jinak ...
volnější hra je mnohem rafinovanější, taktizovanější ...
už jen tim, že taktiky velitelů známe, i jsme očekávali útok spojenců v prvních minutách a brzy ráno, bohužel jsme špatně taktizovali ... jen to by nás mělo donutit více předvídat a nejen to,
např. Vladan, nekonečný útočník, jen když má s kým, co se jen oživí, tak jde do útoku, pro nás to bylo jasné, pomoct mu na bráně... každý kdo neměl úkol, nebo co dělat se mohl připojit, vždy by se pro něho úkol na místě našel...


když se na to ohlédnu zpětně, jeli jsme na scénář, kde má talibán škodit a spojené národy bránit základnu, to že jsme přišli o spojení, stane se, baterky nejsou věčný, signál taky nedosáhne všude, atd atd... ale přesto náš úkol byl stále stejný, škodit a napadat základnu , ani nad ničim jiném nebylo potřeba přemýšlet...

a když už se dokázal o sebe v postarat v prostoru 13 letý kluk, bez vysílačky, volit si úkoly i odehrát celou dobu s 3 hodinovým spánkem, tak většina kritiky neni na místě proti organizátorovi ani velení

pokud to vzdáte, bude se zas kritizovat, že nic neni, vždycky se bude hlavně kritizovat...

s jediným s čím souhlasíme, sejít se obě strany velitelů a upřesnit si některé věci... jako byly ukradené halogeny, apod. ale převážně kvůli tomu, aby organizátor nemusel zasahovat do hry s tim,že tohle se může a nemůže. Ale berme na vědomí to, že tyto věci, pokud se dít nebudou, nebude jak upřesnovat a doplňovat pravidla a hry začnou být stereotypní ...

za nás říkám, at žádný z organizátorů se nenechá odradit ..... [B.S]
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá září 20, 2013 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:

Premyslime co bude dal. Urcite pristi rok tento tip hry uz nebude ! !


velká škoda klucí Crying or Very sad
ale řekli jsme si o to
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Bohužel nás bylo málo a od začátku nás spojenci naháněli po lese " -----Spojenci měli jeden z úkolu najít a zničit talibanske teroristické buňky .To ze vás bylo málo bohužel sem nedokázal uz ovlivnit díky lidem co nepřijali a ani se neomluvili.

"udělat třetí stranu civilistů, to si myslím je velmi dobrý nápad." ---[color=orange] je to zajímavý nápad akorát kdo by to dělal ale myšlenka je to zajímavá a zapamatuji si ji.
[/color]


"Další, co mě napadlo, by bylo zvýhodnit Afghánce recyklací, jsou přeci "doma", takže mají prakticky nevyčerpatelné zdroje lidí?" ---- [color=orange]Jak by to ale pak dopadlo kdyz by se velitel naštval a pustil na základnu 2xvic lidi to by hra mohla skončit dřív nez by začala jak by se to dalo ošetřit ? [/color]



dohlídnout na to, aby základna opravdu poskytovala, co má (strava, léka, voda, ...) ----- to by byl velmi zajímavý prvek

_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, ne ze bych do toho chtel nejak rejpat, ale lovit bunky je jedna vec, vyhrnout 70 procent vojaku ze zakladny rovnou je vec druha, pekny to lov, hen ten frontova valka, ale coz.

jestli udelat treti stranu civilistu, tak udelat daleko lepe pravidla na nakladani s civilama, protoze civilni vesnice v tomto roce tak nejak postradala smysl

a ohledne ty recyklace bych to nechal tak jak to je, mozna pouziti nouzovych recyklaci bych rozsiril na obe strany. myslim ze nikdo nevycerpa nouzovy recyklace prvni den, pokud k tomu nebude nucenej
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já se tě příště zeptám kolik lidí můžu poslat ven a kdy Very Happy fakt si mě pobavil Confused
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska někdo hezky řekl na akci co bylo hlavním problémem:

Místo okupování základny to byl souboj dvou stran, z nichž ovšem jedna měla jako bonus opevněnou základnu, která byla první polovinu hry fakticky nedobytná a druhá musela už od začátku bránit ne jedno, ale hned tři neopevněná místa. Jako "bonus" byla ta strana bez ochrany ještě výrazně početně slabší...


Myslím, že každý dokáže spočítat, jakým jediným způsobem to asi může dopanout. Několik malých skupinek talibanců s baťohy na zádech, kteří ani nevědí kde mají mrtvoliště a nemůžou k němu jít napřímo, aby ho neprozradili, nahání po lese rojnice obrovské přesily vojáků, kteří až je to přestane bavit, pudou si odpočinout do základny, ve které se nemají naprosto čeho bát, protože k její obraně stačí 7 maníků na bráně.

Takže příště to je prostě potřeba trochu líp vybalancovat a rozhodnout se, jestli chceme totální svobodu (teda dvě stejně sílné strany se mezi sebou řežou a silnější vyhrává), nebo scénář (strany mají role a úkoly a těmi se řídí, takže eventuelní nevyrovnanost se tím smaže).

Ještě bych k Hadově poradě velitelů dodal, že stejná věc by měla proběhnout i s pěšáky. Organizátor by jim měl vždy na začátku zopakovat důležité věci, pravidla atd. Lidi jsou líný hovada a nečtou, s tíms e nedá nic dělat, takže to je prostě potřeba. Airsofťcáci ¨dokonce i na velkejch akcích namátkou lidi z pravidel zkoušej, pokud jde o LARP jako Falcon a kdo to nezná, musí si to přečíst a zopakovat.

A pravidla je potřeba sepsat pokud možno holýma větama a s co nejmenším počtem slov.

Jinak za sebe říkám, že se mi to přeze všechny slabší místa líbilo, svoje jsem si tam rozhodně našel a velké akce mám přes všechny rizika a potíže s jejich složitou organizací prostě rád. Takže kohokoli kdo je pořádá se budu vždy zastávat a podporovat!
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
No já se tě příště zeptám kolik lidí můžu poslat ven a kdy Very Happy fakt si mě pobavil Confused


tos me nepochopil co jsem tim chtel rict
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate