Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Falcon Base 2013 revange
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Takže trvám stále na tom a opakuji se, že je to furt o tom jaké si to hráči udělají.
Jinak ta vaše noční akce si zaslouží velký respekt (to jsem ti říkal a chválil na dvoře hned po hře) a nijak bych ji nezlehčoval Wink
Tož tak

Věř že to nešlo, nebyl prostor pro žádnou kreativitu. Svést to na hráče talibanu, že si můžou sami za takovou hru jakou měli je neprávem, Kluci frčeli jak na efedrinu a snažili se víc než jsem zažíval na jiných hrách. Nikdy jsem nepsal že jsem se na nějaké jiné hře nudil jen tak bez důvodu a myslím si že jsem dost znalý na to, abych posoudil objektivně kde je chyba.
Zatím zde soudí jen spojenecká strana a jsem jen zvědavej jestli se někdo z talibanců také také ozve krom mne a napíše to o čem jsme se bavili během hry. Protože pak veškerá má kritika je o ničem a jen blbej výkřik do tmy.

Ta noční mise mi udělala velkou radost a to se ještě zvýšilo i tím že se Vám to líbilo (jako protivníkům). Mít obavu z protivníka v noci a nutit sebe a ostatní být ve střehu a cítit se v ohrožení - to beru jakou nutnou součást millitary. A jak jste nám to vrátili mi potvrdilo že nikdy člověk nesmí polevit ani když je opojen sebelepším výsledkem své práce Wink.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Věř že to nešlo, nebyl prostor pro žádnou kreativitu. Svést to na hráče talibanu, že si můžou sami za takovou hru jakou měli je neprávem...


Nemyslím to nijak zle, špatně si to nevykládej.
Nic nesvádím a ani netvrdím že Talibové nemakali ve hře.
V neděli nás hodně potrápili (už od 0:00H) Smile
My šli loni do té demošky v cca 20 lidech s tím, že nikdo nemá přežít, že skončíme do jednoho mučednickou smrtí Laughing
Vždyť na vaší straně jsou minimálně dva lidé co je kreativita a nápady přímo živí a pro mne bylo trochu zklamání, že jste laťku demonstrací a civilů neposunuli výš. Čekal jsem podobné výbrky jako vloni - prodavači oslů, prodavači tyčinek Snikers, prodavači kdejaké cetky a nějaký neotřelý nápad jak propašovat semtex do tábora, nebo ukrást kleště, nebo cokoliv čemu by se všichni zasmáli Wink Naštěstí to okořenili ti lstiví Afgánci od PP.
To bylo jediné co mi trochu chybělo a mrzelo mne, že jsme nezůstali Afgánci, páč si myslím, že bychom mohli navázat a pokračovat v taškařici. Laughing

Tož tak

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v pohodě od tebe neberu nic ve zlém Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty, muzes mi rict, kdy jsme meli mit nejakou demonstraci ci jak ji vubec zridit kdyz jste strileli civili docela jak na bezicim pasu i za blbosti? i my na brane minulej rok pockali nez ten borec vytahne pistoli...


dalsi vec co nechapu, minulej rok nas bylo 76, vas 90, tenhle rok kdzy je to otoceny to bylo 83 u nas a u vas 103, proste mi ty pocty nejak nehrajou. nutno podotknout ze tento rok nam neprijelo jenom cca 3 lidi, rano byla prezence jako ve skole. kdyz si tohle date dohromady, zjistite ze prakticky to co jste vyhrnuli rano ven byl +- autobus nas pocet vojaku v poli kde se hned zacalo masox u brany. takze nejaka demonstrace ci neco takovyho asi nebylo nejak mozny. proste na to nebyli lidi, co mohlo drzelo kvera. jo kdyby to bylo volnejsi jako minulej rok, asi by to bylo mozny, ale kdyz jste vyblili 60-70 lidi ven, meli jsme snad jit demonstrovat? mym cilem vas bylo na co nejdyl zamknout na ty zakladne pripadne vam zpusobit aspon citelny ztraty. tady vidim prvni divnost od orgu protoze mi nebyli docela dlouho schopni vysvetlit, potvrdit jak je to s pruchodem vasich jednotek ze zakladny. kdybych to vedel na 100 procent, byla by to u ty brany lepsi bitva Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

že do toho teda kecam....na brane sem byl celou dobu a byl jenom jeden postrelenej.... nikdo neumřel...
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tam jde spis o to v poli nez u brany. na branu jsem stiznosti ani nijak nemel
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
tracker napsal:
Věř že to nešlo, nebyl prostor pro žádnou kreativitu. Svést to na hráče talibanu, že si můžou sami za takovou hru jakou měli je neprávem...


Nemyslím to nijak zle, špatně si to nevykládej.
Nic nesvádím a ani netvrdím že Talibové nemakali ve hře.
V neděli nás hodně potrápili (už od 0:00H) Smile
My šli loni do té demošky v cca 20 lidech s tím, že nikdo nemá přežít, že skončíme do jednoho mučednickou smrtí Laughing
Vždyť na vaší straně jsou minimálně dva lidé co je kreativita a nápady přímo živí a pro mne bylo trochu zklamání, že jste laťku demonstrací a civilů neposunuli výš. Čekal jsem podobné výbrky jako vloni - prodavači oslů, prodavači tyčinek Snikers, prodavači kdejaké cetky a nějaký neotřelý nápad jak propašovat semtex do tábora, nebo ukrást kleště, nebo cokoliv čemu by se všichni zasmáli Wink Naštěstí to okořenili ti lstiví Afgánci od PP.
To bylo jediné co mi trochu chybělo a mrzelo mne, že jsme nezůstali Afgánci, páč si myslím, že bychom mohli navázat a pokračovat v taškařici. Laughing

Tož tak

Tož tak Wink


Marty... musím souhlasit s Trackerem... ja, Vlasťák, Zod a další jsme mělili vše nachystané a připravené v touze vás bavit a nějak tam něco propašovat, ale když jsme viděli co musí civilové na bráně projít a Zod si tím prošel osobně, tak jsme pochopili, že to nemá smysl.

CHTĚL JSEM UDĚLAT VELKOU DEMONSTRACI 30-40 lidí.. MĚLI JSME TRANSPARENTY... dovezl jsem BEDNU RAJČAT co na vás měly lítat... MĚL jsem 3 DRUHY VOUSŮ a převleky... special hadry jen pro tuto akci... NAKOUPENÝ ARAŠÍDY, SNIKRSKY, KITEKAT, m&m, REDBULY, LÍZÁTKA, ZKRÁTKA ZBOŽÍ ZA CCA 600,- který jsem vám chtěl prodávat... ve vidině že mi to zaplatíte zpátky(divadlo smlouvání má svoje kouzlo, hadal bych se o každou korunu... jak já se těšil), ale bohužel všechno toto se nevyužilo a vezl jsem to domů, moje "Divadelní" náklady na na tuto hru byly kolem 1200 a strašně jsem se těšil jak si to užiju... TOTO mě bylo nejvíc líto... ta připrava která vyšla vniveč, čert vem prachy, cukroví dám dětem... bohužel po vetšinu dne jsem byl na pahorku nalevo od vaší brány kde se skoro nic nedělo ... to je jen střípek zoufalství jaké panovalo díky té bráně a urputností jak jste nic nedovolili... Nebyla šance cokoliv pronést a na demonstraci pak díky vaší neustálé aktivitě nebyl čas, měl jsem za to že TO BUDE POHODOVÁ HRA TAKOVÝ DIVADÝLKO JAK BYLO MINULÝ ROK, že budete spíš na základně a sem tam vyjedete ven, ale takovéto výpady opravdu ne... toto je názor můj a většiny členů SO, jak to cítí ostaní nevím

K tomu se přidal ten chaos ve vedení...když volám někoho na vysílačce, že jste po páté vyndali otravu na křižovatce a banda 20-30 lidí žene na tábor TA BEZMOC, ŽE NIKDO NEODPOVÍDÁ, I KDYŽ MÁM UHF!!! byla strašná... celou noc jsem nespal(nikdo mě nepřišel vystřídat a když jsem opustil pozici abych našel někoho z velení zeptat se co se děje páč vysílačka byla hluchá, všichni spali a kdo by vzhůru nic nevěděl ...co se kde děje, co se dít bude... ZKRÁTKA NIC... tak jsem se vrátil na pozici a doufal že ji neobsadil nepřítel a pak poslouchal jak Vladan s jeho bandou řádí v základně a to co následovalo, bylo jedno z mála zpestření až do rána někdy kolem šestý, sedmý KDY vysílačka byla porad hluchá jsem i já rezignoval... poprvé ve své paitnball kariéře ...zbraně jsem odnesl za vesnici abych ji u sebe neměl a uložil se ke spánku aby mě pak vzbudili vagabundi ze SPAS a odvedli k Bohoušovi na kávu, za kterou díky... ale v tu chvíli bych radši 2h spánku než 10výborných káviček... od středy jseml do soboty moc nenaspal a toto mi moc nepřidalo.

Naopak jsem čučel jak Amíci jedou jak jedna mašina, všude pohoda, smích srandička jak to má být...

Přes všechna negativa dávám 75% páč byli i chvilky kdy jsem si to užil např pouštění koránu...bohužel dýl jsem to nevadržel, bylo to i na mě moc... Hellboy se toho pak ujmul svým kázáním Smile... Pak podvečerní zahnání US na základnu, jízda ARem, pád ze 3m do bahenní koupele v bahenní louži kde bylo toho sajrajtu skoro po pás, závěrečný boj...

Díky všem kdo se drželi, mohlo to dopadnout hůř Smile Počasí bylo nádherný a HAD měl i své světlé chvilky, na to nezapomínejte Wink

Takže tak to vidím já Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
LAdickUSLAV



Založen: 12. 01. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: VAMBERK

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych se zeptat, je nekdo schopny rict kolik civilu (hracu) bylo za celou hru vpusteno do zakladny??

Naposledy upravil LAdickUSLAV dne po září 09, 2013 8:32 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
marty, muzes mi rict, kdy jsme meli mit nejakou demonstraci ci jak ji vubec zridit kdyz jste strileli civili docela jak na bezicim pasu i za blbosti? i my na brane minulej rok pockali nez ten borec vytahne pistoli...


dalsi vec co nechapu, minulej rok nas bylo 76, vas 90, tenhle rok kdzy je to otoceny to bylo 83 u nas a u vas 103, proste mi ty pocty nejak nehrajou. nutno podotknout ze tento rok nam neprijelo jenom cca 3 lidi, rano byla prezence jako ve skole. kdyz si tohle date dohromady, zjistite ze prakticky to co jste vyhrnuli rano ven byl +- autobus nas pocet vojaku v poli kde se hned zacalo masox u brany. takze nejaka demonstrace ci neco takovyho asi nebylo nejak mozny. proste na to nebyli lidi, co mohlo drzelo kvera. jo kdyby to bylo volnejsi jako minulej rok, asi by to bylo mozny, ale kdyz jste vyblili 60-70 lidi ven, meli jsme snad jit demonstrovat? mym cilem vas bylo na co nejdyl zamknout na ty zakladne pripadne vam zpusobit aspon citelny ztraty. tady vidim prvni divnost od orgu protoze mi nebyli docela dlouho schopni vysvetlit, potvrdit jak je to s pruchodem vasich jednotek ze zakladny. kdybych to vedel na 100 procent, byla by to u ty brany lepsi bitva Smile


byl jsi rychlejší, mi to prostě trvá napsat... jsem ten komentář psal hodinu Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
dalsi vec co nechapu, minulej rok nas bylo 76, vas 90, tenhle rok kdzy je to otoceny to bylo 83 u nas a u vas 103,


kdyby to bylo takhle tak je to spatne, ja jsem slysel ze minuly rok bylo stejne jako tento spojencu v zakladne vic, presne pocty ale rekne asi organizator
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

k tomu tichu. za to muzu trochu i ja. jednak tim ze jsme zmizel, jak se domluvilo na velitelske porade ( pak to trochu zamichal ten masakr ), nelenil jsem a sli jsme rovnou jenom v par lidech, pozdeji prisel i bobul. reknu vam najit to bylo neco, v noci ten prostor vypada uplne jinak + vsudy pritomny strach z koule. pak jsem trackerovi dal posledni vlajku ( III. ) aby ji velitel placl nekam abyjste meli recyklacni bod i na puvodnim poloostrove, protoze jsme se shodli, ze najit to v noci je blbost. sejit jsme se tam meli az rano a to prisla prave jenom SO + par dalsich, cca 30?. chvili jsme vysilacku poslouchal ale umrela mi baterka a zalozni jsem zapl az rano kdyz jsem se vzbudil. kdyz jsem se vzbudil a zacal obvolavat lidi vysilackou tak neboj, mel jsem ten podobny pocit kdyz jsem se nemohl s nikym spojit, jediny co fungovalo za spojeni bylo pomoci mobilu. pak chvili prodleva nez jsem dohnal cislo na jaroslava, naplanovalo se to a uz se slo, kdyz jsme vylezli trochu bliz tak uz se zacali lidi ozyvat, stejne si myslim ze to nejak nebyl plnej pocet lidi co nas hrat zacalo, protoze kdyby jo tak tu zakladnu mozna i dobudem
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.


Naposledy upravil Uziel Gal dne po září 09, 2013 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Uziel Gal napsal:
dalsi vec co nechapu, minulej rok nas bylo 76, vas 90, tenhle rok kdzy je to otoceny to bylo 83 u nas a u vas 103,


kdyby to bylo takhle tak je to spatne, ja jsem slysel ze minuly rok bylo stejne jako tento spojencu v zakladne vic, presne pocty ale rekne asi organizator



ee. nase pocty souhlasi, jeste jsem to komunikoval dneska s vladanem ( za minuly rok ) a pocty vase s bohousem ( tento rok ). je fakt ze puvodne prihlasenych bylo vic na minulej rok a hodne lidi neprijelo, to ale nemeni nic na tom ze se "nekdo" mel poucit a na tento rok to trochu vic vyrovnat. protoze ackoliv za svyma lidma stojim, meli jste vice kompaktni skupiny tymu, hrajici spolu atd. proste ta prevaha a disciplina byla videt pri hre, coz bylo super, to jsem musel obdivovat.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote proč si kurva nešel prodávat sladksoti na bránu??? já tam za celou akci měl jen tři klobásy, celej den hladovym a když mi donesou klobásy tak mě nějáká zbloudila zasáhne a musim na mrtvoliště, takže po návratu žeru studený klobásy. V neděli ráno pak najdem na zemi jednu ušmudlanou margotku tak se tam o ni dělíme tři... blbá margotka a kolik štěstí přinese =D takže nějákej obchodník s čoko by byl zlatej =D

civilů neprošlo do základny víc jak deset, pouštělo se max po jednom a s eskortou, takové sem měl rozkazy. Osobně sem měl panickou hruzu z toho že nám tam uděláte nějáký shromáždění a utlučete nás tam rukama... páč počty zbraní nebyly zas tak velky. Kdyby se tam na nás vrhlo dvacet demonstrantu s nějákym talibem z lesa tak je tam sakra velkej problem.. ale jak čtu tady postřehy z druhy strany chápu že jste neměli čas když vás operujicí jednotky docela zaměstnávali a početně jste byli v menšině... jako velitel brány mohu řict jen to že sem plnil své rozkazy a kontroly byly prostě takové neb sem trochu paranojidní z as akci podobného charakteru kde teda občas zustává rozum stát co všechno vymyslí... nůž zastrčený v botě je fakt nejnižší liga... Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele možná to bude znít zrovna ode mě trochu divně, ale možná by to chtělo trochu krotit emoce a oprostit se od osobních nevraživostí Wink

1. Nějak nevěřím, že by to Taunus a spol naschvál konspiračně šili někomu na míru a vzhledem k tomu, že nastavit pravidla hry je docela věda (tak nějak se tím živím), tak se dá pochopit, že se občas něco posere a člověk musí přimhouřit oko a vzít si poučení pro příště. Sice za to platíme, ale měl by si každej uvědomit, že to není žádná komerce a ty dvě kila jsou almužna, jeden lístek do kina, lepší voběd a člověk i mnohem menší akci chystá tejdny a rozhodně je spoustu věcí, kterejma se dá vydělat za stejnou dobu víc.

2. Jestli chcete aby někdo pořádal takovýhle NEKOMERČNÍ akce, tak do něj pořád nepruďte, že buřty byly moc málo mastný a málo děr v plotě. Ono těch lidí ochotnejch to udělat až zas tolik není a spíš jich ubejvá...

3. To samé platí o velitelích. Nikdo to nechce dělat a když se někdo obětuje tak to akorát odsere, že je kretén. To dost snižuje atraktivitu velení Smile

4. To neznamená, že když se stane chyba, tak se o tom musí mlčet Smile Je dobré sem napsat kritiku, aby se ty chyby příště neopakovaly, ale pokud možno tak, aby se všichni nenasrali a nevidět hned v každým pitomce a naschválníka.

Takže pár slov v dobrém ode mě:

Mě se to líbilo. Sobota probíhala docela dobře a podle plánu, neděle ráno po rozpačité noci taky. Zklamání byl večer a noc, což byl pro většinu talibratrů trochu chaos bez velení, jenže tak nějak tuším proč.

Jinak Marty - kluci z Forestů měli nakoupíno na prodej vojákům čokolád a blbostí, že by vám bylo špatně. Kojot přivez dokonce rajčata na házení na demonstraci, jenže když ste tam začali nutit klidi svlíkat do trenek a navíc permanentně útočili, tak jaksi nebylo kdy něco podobnýho podnikat a nikomu se an moc nechtělo na tu bránu chodit. Málem jste zastřelili Mastodontovi ženu a musela čekat hezkou dobu než jste jí vůbec pustili k bráně.

Osobně si stejně jako Had myslím, že síly nebyly vyrovnané. Loni hra začínala večer a my jsme nevěděli takovy jeden DOST podstatný detail a sice, že nemůžete dovnitř dokud nebudete mít kleště, takže jsme jak pitomci hlídali celou dýlku plotu a nechodili na akce ven. Vy jste letos naopak věděli, že my dovnitř nemůžeme, tak jste klidně mohli jít nás lovit avzhledem k tomu, že vás bylo o dost víc a my museli teoreticky hlídat tři neopevněný místa, nějak dost dobře nevím jak by se to dalo uhrát. O možnosti vítězství nedělního útoku ani nemluvě.

Hra byla tak trochu zinscenovaná a tak trochu úplně volná a jako vždycky když to tak je, tak když se to ubíralo špatným směrem, tak se začalo improvizovat s pravidlama a nastaly problémy...

Příště by to možná chtělo jasně určit stranám úkoly - USA ubránit základnu a plnit úkoly vyplívající z jejich funkce, Taliban útočiit na základnu a plnit úkoly, ale ne aby USA zároveň mohlo vést ofenzívu a skončit hru předčasně tím, že si podle toho kam choděj mrtvoly najdou mrtvoliště a seberou tam vlajku.

Tolik k doufám konstruktivní kritice a teď pár otázek:

1. Váš konvoj jel podle našich informací vykpat kleště. Číhali jsme na vás, ale vy jste to otočili a odjeli pryč. Kde ty kleště byly?

2. V neděli ráno jsme se ve značném počtu dostali bez jakéhokoli odporu nehlídanou dírou v plotě do základny. Bylo to až podezřele snadný. To jste nás jako naschvál pustili k sobě domů?

Díky, doufám, že jsem zase nikoho nepopudil Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a JÁ JI RANO HLEDAL.....TU MARGOTKU!!!
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z me strany to ani tak neni kritika jako vysvetleni ruznych zalezitosti jak to probihalo z nasi strany a co jsme si mohli ci nemohli dovolit, zadna zast.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Díky, doufám, že jsem zase nikoho nepopudil Smile

asi starnes, protože se obavam ze tentokráte si nikoho nenastval Laughing Laughing

jinak konvoji (pro kleste) jsem velel ja a dojeli jsme do pulky prostoru tam podle instrukci otocili a jeli zpet, vse se odehrávalo zejména na te velke planine uprostred
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

baba.7 napsal:
a JÁ JI RANO HLEDAL.....TU MARGOTKU!!!
vlastně si vzpomínám že sme žádnou margotku nenašli, tušim že tam bylo napsaný MARS Very Happy
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám pocit, že tady stárne spousta lidí a dokážou je popudit i dost nevinný věci. Bejvaly časy, kdy to tady bylo významně ostřejší a mnohem míň "politicky korektní" a nemělo to dopady na to kdo kam jezdí a kdo s kým hraje a nehraje jako se to děje někdy teď. Což mi přijde jako docela škoda, protože to trochu způsobuje, že sem pak radši nikdo nic nepíše, aby si to s nikým nerozházel, nebo pak vyteče a píše mnohem ostřeji než je adekvátní, protože mu už bouchnou ze všech zadržovanejch křivd saze. Mě osobně ke štěstí stačí, když nepřítel hraje fair play, trocha řevnivosti je jen plus Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Hellboy napsal:
Díky, doufám, že jsem zase nikoho nepopudil Smile

asi starnes, protože se obavam ze tentokráte si nikoho nenastval Laughing Laughing

jinak konvoji (pro kleste) jsem velel ja a dojeli jsme do pulky prostoru tam podle instrukci otocili a jeli zpet, vse se odehrávalo zejména na te velke planine uprostred

Very Happy Very Happy
No a my Vás u toho pozorovali a čekali až zastavíte a začnete kopat nějakou údajnou bednu. do té doby jsme nesměli útočit dokud nezastavíte a nebudete kopat. : Rozkaz z velení.
Když jste se otočil inabyly jsme dojmu že jste otočili před sudetou a že budete tedy kopat jinde (byla informace že pokud na Vás zaútočíme akce se bude opakovat znovu),ale vy jste jeli zase do základny - což jsme nepochopili Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže váš úkol bylo jen někam dojet a kleště byli jen virtuální? Nebo ste je někde opravdu kopali?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle toho co sem slysel vzadu v konvoji tak sme klešte opravdu našly....
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Koyote proč si kurva nešel prodávat sladksoti na bránu???

...dyť to povídám, nebyl čas a pak už ani chuť ukazovat vám svoje slipy... a ten granát co jsem měl pak v kapse jak jste mě zajali jsem tam stejně zapomněl když jsem ráno servanej vyndával kapsy... a modlil se ať mě nezastřelíte, páč jsem ani nevěděl kde je mrtvolište Smile... v tu chvíli jsem měl opravdu trochu z vás strach...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dojeli jsme nekam, kde sme dostali koordináty kde se bedna nachazi a tam sme se pak vratili a bednu vykopali
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ste kopali hodně rychle Smile My sme čekali na konci tankodromu pod kopcem a lidi mi furt řikali - dou sem, dou sem, dou sem, už sou skoro tady. Pak mi byl dán rozkaz stáhnout se a počkat až začnete kopat a než sme se stačili ůbec stáhnout, tak mi hlídka říká, že už zase jedete pryč. Věděli jste o nás?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
To ste kopali hodně rychle Smile My sme čekali na konci tankodromu pod kopcem a lidi mi furt řikali - dou sem, dou sem, dou sem, už sou skoro tady. Pak mi byl dán rozkaz stáhnout se a počkat až začnete kopat a než sme se stačili ůbec stáhnout, tak mi hlídka říká, že už zase jedete pryč. Věděli jste o nás?

Celou dobu a byli sme hodně napřed takže sme se stihli vrátit než nám to vaše auto roztřílelo kolonu a to to Taunus ještě zdržoval abyste to stihli nás napadnout.Prostě nám trochu i přálo štěstí při tomto úkolu.
JInak ráno sme zajali Koyota a chtěli sme aby přešl dokonce sem ho i uplácel ale nedal se Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NE
No výborně! To už mne zas předběhl Bohoušek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[/quote]
Celou dobu a byli sme hodně napřed takže sme se stihli vrátit než nám to vaše auto roztřílelo kolonu a to to Taunus ještě zdržoval abyste to stihli nás napadnout.[/quote]

Very Happy skoda, a mi dostali rozkaz nestřílet Very Happy
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Hellboy napsal:
To ste kopali hodně rychle Smile My sme čekali na konci tankodromu pod kopcem a lidi mi furt řikali - dou sem, dou sem, dou sem, už sou skoro tady. Pak mi byl dán rozkaz stáhnout se a počkat až začnete kopat a než sme se stačili ůbec stáhnout, tak mi hlídka říká, že už zase jedete pryč. Věděli jste o nás?

Celou dobu a byli sme hodně napřed takže sme se stihli vrátit než nám to vaše auto roztřílelo kolonu a to to Taunus ještě zdržoval abyste to stihli nás napadnout.Prostě nám trochu i přálo štěstí při tomto úkolu.
JInak ráno sme zajali Koyota a chtěli sme aby přešl dokonce sem ho i uplácel ale nedal se Very Happy Very Happy Very Happy


Neexistuje nic, co by zlomilo mou věrnost! Ale to kafe bylo dobrý, jen bych si radši fakt dáchnul, byl jsem grogy Smile... porad se mi honilo u toho stolu při kafi hlavou, jak tě dostat... jsem koukal po tvým noži co si měl na vestě, ale tak rychlej bych nebyl Smile... stejně tak gun co jsi měl vedle sebe... pak zase jak jsi odešel jestli popadnout Emilku a trochu to tam zmastit, ale pak jste se bavili že jste vybírali kuličky tak jsem se na to vykašlal.. jaký překvapení pak bylo že v zásobníkách byly kule!...rozhodlo, že tam byli povětšinou lide bez brýlí tak jsem se na všechno vykašlal a rezignoval. Svou chvíli jsem promarnil... jako ten den mnohokrát... mohl jsem zkosit celou skupinu Martyho když se v 5:30 vraceli s vlajkou, ale ja blbec držel pozici na kopečku. ...Kdybych tak byl u silnice Very Happy ... jedna věc mě ale poučila, musím si koupit fosforovou barvu a označit mířidla, takhle nešlo vůbec nic bez baterky trefit i když jsem viděl pohyb, nešlo zaměřit(kolimátor nepoužívám). S odstupem se mi to vcelku líbilo a dal bych si Talibance znovu... a možná bych uspěl jako obchodník...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DŮLEŽITÁ VĚC CO BYCH TU RÁD NADHODIL
Dlouho jsem byl tolerantní ke kulovkám, ale tato akce mě přesvědčila v boji proti nim. Jedna mi kdysi buchla přimo v ruce, takže vím, že krom opuchlých a lehce popálených rukou a zalehlých uší to nic neudělá(vyvrácený dveře od garáže a vykulený oči manželky když tam přilítla je věc druhá Smile ) ale ten zápalnej efekt je strašně velkej.
Veřejně tedy tady prohlašuju že jsem proti používání kulovek. Pokud by si kluci nevšimli že jim hoří auto mohlo to mít neuvěřitelný následky... hořelo mezi nádrží a podlahou kam se zasekla kulovka a buchla, od toho chytnul gumoasfalt na nádrži. Stačila malá netěsnost trochu benzínu a čaplo to. Stát se mi to u Vasila, tak tu už nejsem, páč mi to v holendru lehce rosí... Co udělá poloprázná nádrž a 2 vzduchový bomby v ohni si každý domyslí sám.

S Vlasťákem koumem nad systémem na raketovej motorek, kdy i je hlavice bud papírová z formy, nebo z upravených petek (vzor US) a naplněno prachem, moukou, čímkoliv, podobný system hlavice by šel aplikovat i na minomet atd. efekt dopadu velice uspokojivý a raketka letí i rovně. a člověk pokud to dostane z 5m tak je v pohodě. To už je ale jiný téma který můžem rozvinout jinde.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate