Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BOBRAVA 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy
Já si to každopádně užil a gulášek na závěr výborný (bez masa si ho neumím moc představit).
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Perfektná hra Smile
Spočiatku som mal trochu obavy no teraz môžem povedať že boli absolútne neopodstatnené a zbytočné kedže sa žiadna z nich nepotvrdila.

Hru som si naplno užil a nesmierne sa pri nej fyzicky zlikvidoval no zároveň presvedčil že psychicky som ešte stále silnejší ako tá ubohá skořábka v ktorej momentálne žijem svoje dni a stále ju dokážem nútiť robiť veci ktoré nechce takže som naozaj veľmi veľmi spokojný a už teraz sa neviem dočkať ďalšieho ročníku.

Vďaka organizátorom za skvelé bonusy (chladené energeťáky boli super ale pizza na 23:00 tak to bol boží dar Smile )a perfektne zorganizovanú hru ktorej z môjho uhlu pohľadu nechýbalo vôbec nič, každý si tam vedel nájsť a užiť ten svoj obľúbený štýl a prispôsobiť hru tomu ako mu to vyhovuje.

Tiež vďaka všetkým zúčastneným tímom i keď náš kontakt s protivníkmi bol minimálny ba priam nulový tak som si to vychutnal aj po streleckej stránke hneď v úvode hry (sorry za bolavé prdele neznámím padlím hrdinúm od prvního bodu Smile ) len škoda že sa mi nepodarilo vychutnať si žiadnu získanú trofej v podobe kartičky.

Upozornenie pre všetkých do budúcna: to že nedokážem dostreliť tam odkiaľ po mne lietajú mierené strely nebude trvať večne, ja už ten kvér nejak presvedčím že má na viac a potom už sa nebudem len skrývať a chodiť kilometrovými obklukami Twisted Evil Laughing
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 2:47 pm    Předmět: Re: Poklona Odpovědět s citátem

AndrEw napsal:
Vypadli jsme ve finále nějak narychlo, takže:
DĚKUJI KRAPO A TÝME, SUPER AKCE! Děkujeme za veškeré motlitby ohledně počasí, tentokrát jsem neměl mokrej zadek jak loni a to je k nezaplacení, žeano..

jinak:
Ikdyž jsem vyštrachal pár peňazí na akci skorem po ROCE, nelituju, a stejně jako loni jsem rád, že jsem jel a dal si do svého alkohlem, kouřením a vegetariánstvím zhuntovaného těla;) Potřeboval jsem to jako sůl a vlilo mi to novou krev do paintballových žil. Slibuju, že vás zase budu nadále prudit svou přítomností a hrdinně umírat pod návalem vašich kulí. (snad budete mít radost a bude to sranda, taky sem tam vystřelim)

Vzkaz pro všechny týmy, které Barakuda vysmahla: Omlouváme se, ale jinak to nešlo..

Vzkaz pro Mulu a toho druhého: sory, ale měli jste se zahlásit. Jo a ty tvé varlátka jsem ti fakt nechtěl trefit..

Vzkaz pro TT: klucka nežerte to tak, hlavně to má být zábava, na body se jebe..dejte si obklad a pohoda jazz..

Vzkaz pro všechny týmy: díky za hru a účast, stálo to za to.

Vzkaz pro všechny týmy, které by se chtěli zůčastnit příště: neni to sranda, pokud nevydržíte 28 hodin fungovat (se spánkem samozřejmě), tak nejezděte, nestojíme o týmy, které odjíždí před koncem.. (preventivní zpráva)

Jo a příště prosím o jednu porci guláše méně, nežeru maso..Smile (bez komentáře prosím)

PS: nezesloužila by si tato akce video??? Třeba z toho policejního vrtulníku:)))))


Prosím o shovívavost nad výplodem našeho kolegy, kterého po roce pustila mladá na paintball a teď je chytrej jak radio (nebo jako F3 Shocked).
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
easys2



Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Supiska teamov a informativne vyhodnotenie
SB je specialny bonus

http://bit.ly/15h26KX

upravene, doplnene podla poziadavkov, je to v PDF, snad to cita otvori Cool


Naposledy upravil easys2 dne út srpen 27, 2013 9:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde my to otevřít ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

musis stahnout rozbalit rar a koukne na tebe excel tabulka
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde my to otevřít ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nemáš ofYko kancl balíček sosni a nainstaluj Open

http://www.slunecnice.cz/sw/openoffice/

Pak ti to pošlape -) A pokud ne tak jsi Dřevák Twisted Evil a nesahej na to !!!

Apoň v tomhle směru nebudu jedinej Dřevák...

Wan-Chaun
KRLESS!!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wan-Chuan napsal:
Pokud nemáš ofYko kancl balíček sosni a nainstaluj Open

http://www.slunecnice.cz/sw/openoffice/

Pak ti to pošlape -) A pokud ne tak jsi Dřevák Twisted Evil a nesahej na to !!!

Apoň v tomhle směru nebudu jedinej Dřevák...

Wan-Chaun
KRLESS!!!

už jsme našemu veliteli pomohli,a dali na náše forum..přesto děkujem Wink
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dyt jo už je to v pohode díky všem Smile
jen my tam chybi kolik skalpu jsme ulovily ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To pujde těžko určit nehlásilo se kdo koho zabil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matfit napsal:
To pujde těžko určit nehlásilo se kdo koho zabil Smile

Karticky ,,ulovenych" zivotu se hlasili poradateli..teda aspon od nas. Wink
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marcy



Založen: 21. 01. 2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi,vydržte! Myslím,že vyhráli všichni,kdo se zúčastnili. Velitel Krapa již brzy dodá závěrečnou řeč a vyhodnocení akce. Prosím o strpení, díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak všichni sakra Very Happy Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
easys2



Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlasene skalpy su v poslednom riadku prezencky tabulky u kazdeho tymu (xx zivotov), karticky vam ostali, tak sami viete, koho ste zavrazdili Razz snad sa vam moravsky geocaching pacil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nenašel jen tak náhodou někdo flašku CO byla to 5 tak ji scháním ... krapo nechceš se po ni mrknout?Very Happy
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
nenašel jen tak náhodou někdo flašku CO byla to 5 tak ji scháním ... krapo nechceš se po ni mrknout?Very Happy

Nález CO flašky hlášen nemám, a teď v noci se mi do prostoru zrovna moc nechce. Našla se pokrývka hlavy (či co to je) a tuba 100rd se sponou na opasek. Z minulého roku u sebe stále přechovávám zásobník do Tiberiuse. I když jsem se průběžně poptával koho je, zatím se stále nikdo nepřihlásil.
Výsledky jsou vyvěšeny. Zhodnocení akce napíšu zítra dopoledne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenita



Založen: 03. 01. 2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo jste co ztratil, tak zkuste poznačit do mapky alespoň předpokládanou oblast, kde by ta věc mohla být, pošlete mi to a já se vám po tom zkusím podívat, ale takhle to je jak hledat jehlu v kupce sena, pokud jste neztratili zrovna něco křiklavě barevného. Very Happy
Totéž platí i pro Bubáka, dneska jsem se dívala po tom tvém zásobníku, ale bez úspěchů, protože si nejsem jistá, které místo jsi mi přesně po tom telefonu popisoval, tak jestli si to pamatuješ, zkus mi to hodit na mapku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na dvojce jsem našel 50kovou tubu, tak schválně kolik se vás přihlásí Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAČER



Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zelenou padesatkovou tubu postradam ja..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uplynulo pár dní od konce akce a je na čase napsat něco na závěr. Za celý tým 1.BB patří poděkování všem účastníkům za příkladné chování během probíhajících bojů,všemožných přesunů a v neposlední míře také za Vaše kladné hodnocení. Vážíme si toho. Z mého pohledu splnil druhý ročník náš záměr více než ten předchozí. Vyplývá to hlavně z toho, že většina týmů už věděla do čeho jde a dokázala si vybrat přesně ten styl, který jim vyhovoval. A o to u této akce má jít především. To, že vše proběhlo bez problémů je zásluhou hlavně našich žen, které jako místní dlouho dopředu zpracovávaly okolní osazenstvo různými legendami, kdo že se to bude v prostoru pohybovat. Hlavně díky tomu se na neoficiálním prostoru pohybovala mnoho dní dopředu technika a během akce k tomu ještě přibylo pěkných pár desítek účastníků. Spíše než štěstí to přičítam právě úspěšné propagandě. Výsledky jednotlivých bojovníků a týmů hodnotit nebudu. Přehled je vyvěšen a obrázek si může každý udělat sám. Každý tým mohl volit z několika stylů hry, což se také dělo a koresponduje to s cílem organizátora. Proto vyhodnocení herních kvalit jednotlivých týmů nebo bojových uskupení nechám na Vás samotných. To co se jednomu může jevit jako splnění předem vytýčených cílů, druhému může přijít jako neúspěch a naopak. Tak a dost filozofování, víc už ze mne k průběhu a vyhodnocení nedostanete.
Odznáčky budou doufám hotové do Falconů a rozdám je tam.
K moc akcím jsem to nepsal, ale zde to uvedu s lehkým srdcem. S touto partou se rád potkám kdekoliv ať už jako organizátor, nebo jako bojovník. Byli jste všichni vynikající. Jestli bude další ročník necháme otevřené.
Ještě jsem si uvědomil, že se při akci probíralo nenalezení některých bonusů. Nebylo to nic tragického. To málo se myslím podařilo vyřešit ke spokojenosti aktérů. Rozhodně si nemyslím, že za to jsou odpovědní hráči. Prostě, prostor není izolován od pohybu dalších osob a to, že někdo z místních někde něco vyhrabe ze sedmdesáti bonusů je téměř tutovka. Obálky na BZ se také občas pomíchají (obzvlášť v noci).S tím také těžko někdo z nás něco zmůže. Oproti minulému roku jsem se toto snažil vylepšit rozdělením soboty a neděle. A to už je opravdu vše, co jsem zde chtěl uvést.
PS1: Dík Mastodontově skupině za výpomoc s doplňkovými úkoly
PS2: Velký dík všem členům 1.BB za obrovský kus práce před akcí a během ní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Na dvojce jsem našel 50kovou tubu, tak schválně kolik se vás přihlásí Wink Laughing

Asi bude má pokud je celá zelená a má černé víčko (je celkem kvalitní). Nechal jsem jí tam v nočním běsnění Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je 6 dní po akci a já se konečně vzpamatoval z Bobravského tranzu Smile
Chtěl bych poděkovat týmu 1BB za realizaci této nadupané hře, která mi prostě sedí co do stylu hraní paintballu. Je vidět že hra není pro každého a tak se sjeli jen ti nejlepší. Týmy které jsme během hry potkávali prostě nejde jen ošálit a vždy šlo o velice těžké soupeře. Mastadontova skupina mi dala střet kde jsem si zapifal, protože tato akce byla spíše pojata naší skupinou jako vyvedení, protože úkoli a báze byly prostě vzájemně na opačné straně mapy. Vzdušnou čarou jsme nachodili cca 33 km. a převýšení ví také všichni jaké bylo. Změna že báze byly hlavně "za" řekou mělo za výsledek jisté překonání údolí Bobravy (nebo v některých místech kaňonu). A títm to se stala hra ještě náročnější oproti minulému roku. Pro mne top byla akce nejnáročnější vůbec na které jsem byl. Rozhodně jsem se nenudil, zázemí bylo perfektní, pořadatel samozřejmě nezklamal - no ani jsem nečekal nějaké chyby je to hra s jistým kvalitním průběhem a zázemím. Takže všem velké dík a jsem rád že se těší taková akce oblibě a jsou týmy svojí přítomností ochotní podpořit tento formát. T.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je 6 dní po akci a já se konečně vzpamatoval z Bobravského tranzu Smile
Chtěl bych poděkovat týmu 1BB za realizaci této nadupané hře, která mi prostě sedí co do stylu hraní paintballu. Je vidět že hra není pro každého a tak se sjeli jen ti nejlepší. Týmy které jsme během hry potkávali prostě nejde jen ošálit a vždy šlo o velice těžké soupeře. Mastadontova skupina mi dala střet kde jsem si zapifal, protože tato akce byla spíše pojata naší skupinou jako vyvedení, protože úkoli a báze byly prostě vzájemně na opačné straně mapy. Vzdušnou čarou jsme nachodili cca 33 km. a převýšení ví také všichni jaké bylo. Změna že báze byly hlavně "za" řekou mělo za výsledek jisté překonání údolí Bobravy (nebo v některých místech kaňonu). A títm to se stala hra ještě náročnější oproti minulému roku. Pro mne top byla akce nejnáročnější vůbec na které jsem byl. Rozhodně jsem se nenudil, zázemí bylo perfektní, pořadatel samozřejmě nezklamal - no ani jsem nečekal nějaké chyby je to hra s jistým kvalitním průběhem a zázemím. Takže všem velké dík a jsem rád že se těší taková akce oblibě a jsou týmy svojí přítomností ochotní podpořit tento formát. T.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lenita napsal:
...
Totéž platí i pro Bubáka, dneska jsem se dívala po tom tvém zásobníku, ale bez úspěchů, protože si nejsem jistá, které místo jsi mi přesně po tom telefonu popisoval, tak jestli si to pamatuješ, zkus mi to hodit na mapku. Smile


ahoj, díky za pomoc při hledání, ale toto místo bylo jediné, kde jsem se pořádně "vyválel", takže pokud nebyl zásobník tam, ať si hnije kde chce...mám jich ještě hafo. Wink
pusť to z hlavy, a ještě jednou DÍKY Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

easys2 napsal:
Supiska teamov a informativne vyhodnotenie
SB je specialny bonus

http://bit.ly/15h26KX

upravene, doplnene podla poziadavkov, je to v PDF, snad to cita otvori Cool

Když už tedy všichni nahlásili počty životů (na místě to po nás nikdo nechtěl), tak nám tam taky dopiš 12 získaných životů, prosím. Dík INDY
A to jsme ještě na konci vystříleli celou Mastodontí skupinu. Razz
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-INDY- napsal:

A to jsme ještě na konci vystříleli celou Mastodontí skupinu. Razz

jo,tak to my taky..na začátku Wink Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: út září 03, 2013 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sa budem len citovat z nasho slovenskeho bratskeho fora:

KeXo napsal:


Inak hra SUPER, sa cudujem ze po tolkych kilakoch vobec este dokazem chodit... jednoznacne to v tych nohach este niekde je a tie kondicne treningy su stale citit.
Musim uznat ze to musela byt pekna pracicka rozmiestnit tolko bonusov po takom priestore a inak celkovo zaujimavo motivujuce bonusy. Jedine co mi mozno nevyhovovalo ze to bolo robene takou hravou formou, nieco ako ked chodim s deckami a so zenou na geocaching... mozno to poriesit trosku realnejsou formou... vyzdvihnut si na jednom z veleni ulohu (pripadne dake miesta kde su akoze vysielace a ziskat ju akoze datovo) a ked ju splnim dostavam nejaky ten bonus. Ale to je len vec spracovania, ja som si to do takehoto rezimu premietol aj teraz.

Kazdopadne vyhinat sa zbytocnym prestrelkam povazujem za klucove pri takomto type hier. Tak by to bolo aj v skutocnosti... dalsia vec je ze tie strety s inymi skupinami su nahodne, cize by to bolo neobjektivne, kedze niekto keby aj chcel nazbierat body na zivotoch a nikoho jak naschval nestretne, tak by nemal sancu. Plnenie uloh a rozhodovanie hlavne na zaklade ich spplnenia je spravodlivejsie.

Ja som maximalne spokojnucky s priebehom a tesim sa urcite na dalsiu...
Sice som naspal asi tak hodinu, ale na to nocne bludenie so sendwiCZom a nocakom na ociach nezabudnem.

Skoda ze aj nam na nas kemp nedokaze prist tolko ludi, mozno to fakt na buduce radsej spravit pre chalosov z CZ.

_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odznáčky jsou hotové. Budu distribuovat v Jihlavě. Pokud možno, připomínejte se sami, ať to rozdám pokud možno vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate