Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

PCAC a ACAC 2013

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 11:53 am    Předmět: PCAC a ACAC 2013 Odpovědět s citátem

Ahoj, přeposílám informace ohledně této akce / turnaje. Pořádá ho ministerstvo obrany, už loni to mělo lepší ohlasy a kvalitu než ročníky předchozí, které se Vám pravděpodobně vybavují. Kdo by měl zájem, zde to je :


Dovoluji si Vás pozvat na 5. ročník Paintball Czech Army Cup (PCAC) a 2. ročník Airsoft Czech Army Challenge (ACAC),

ve spolupráci Svazu důstojníků a praporčíků AČR (SDAP), Ministerstva obrany (MO) a Armády České republiky (AČR).

Turnaje se uskuteční ve dnech 4. - 6. října 2013 v prostoru Tankodromu Milovice, přičemž v pátek 4. října proběhne v odpoledních hodinách registrace, dále inprocessing a stmelovací táborák. V průběhu celé soboty a neděle budou probíhat soutěžní disciplíny. Předpokládané slavnostní ukončení a vyhlášení výsledků je plánováno na neděli 6. října v 18 hodin.

Na programu jsou střelecko-taktické soutěže central flag a dobývání/obrana základny. Dále USMC překážková dráha, nácviky a následné bodované úkoly v taktice, topografii, první pomoci, sborce a rozborce na rychlost, střelbě na přesnost a podobně. Součástí bude kratší orientační běh s vloženými disciplínami IED-line a combat casualty care. Velkým lákadlem budou letos i noční hlídky a přepady, připraveny jsou také besedy se skupinou CIMIC/PSYOPS, workshopy věnované výstroji a výzbroji.

Stejně jako loni se spí ve vlastních stanech, k dispozici bude navíc velký jídelní/společenský stan. Stravování bude jednotné a je zahrnuto v účastnickém poplatku - 2x večeře, 2 x snídaně, 2 x oběd. Účastnický poplatek se proto zvýší, ale ve skutečnosti ušetříte, a sice za hráče 580,-, dále 460,- za náhradníka, 460,- pro hráče z resortu MO (VZP, AZ, student vojenské školy) a 380,- pro náhradníka z resortu (dtto).

Velká změna letos spočívá v tom, že základní družstva jsou čtyřčlenná, ale jednoznačně doporučujeme, aby přijížděla v počtu pěti, tj. s alespoň jedním náhradníkem, protože i náhradníci mohou absolvovat většinu aktivit, ač zrovna nejsou bodováni.

Určitě se můžete těšit na pěkné ceny a pro nejlepší putovní poháry Náčelníka Generálního štábu AČR (PCAC) a ministra obrany (ACAC).

Kompletní propozice a přihlášky obdržíte dotazem na e-mail militarycommunitymeeting@email.cz

(Jak vypadal turnaj loni se můžete podívat na http://www.youtube.com/watch?v=dFK6w4KYn68)



případné otázky zde, pokusím se vše vykomunikovat, zjistit a poslat dál. Osobně s organizací moc dočinění nemám, pouze se snažím organizátorům pomoct a zvednout tento turnaj, potencionál to určitě má.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už o tom asi týden v týmu diskutujeme, ale nevím jestli to není ztráta času. To spojení AS-PB je problematické. Co mám zjištěné, tak minulý rok tam proběhlo nějaké jiskření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem tam právě nikdy nebyl, pouze jsme to trochu sponzorovali ale letos mě přímo organizátorský tým oslovil jestli si necheme dojet i zahrát. Takže to taky budeme řešit. Říkal jsem, že se domluvíme na falconech Smile
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj. asi potrebujou novy tymi mimo ty co uz tam byli a asi jen tak nepojedou znova. ale treba to ma opravdu zlepsovaci tendenci a naucili se uz delat turnaje...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme tam byli v roce 2010. Sice to bylo dost chaotické, ale účast celkem šla a v naší skupině, oproti ostatním, se hrálo vcelku férově. Další ročníky byly úplně jiné - spíš komerčně-udržovací (aspoň co o tom vím od Vladana - ten mne mimochodem od toho spíš odrazoval). Účastnil se BS clan. Budou v Jihlavě, tak se můžeme poptat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ti ani nevim kdy jsme tam byli, ale to uz je asi driv
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřív ne. Byli jste tam také v roce 2010, pouze jste bojovali v jiné skupině.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ah, na to jak jsi starej mas dobrou pamet, asi mene chlastas Smile) diky za info. tenkrat na te akci bylo krasne videt mrhani mozneho materialu, zabezpeceni super ale no skill s necim takovym, tak snad se to zlepsilo
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hlavně předtím toto řešili nějací lidí z PB komunity, kterí se na to potom vykašlali a co vím tak hlavní organizátor před konáním turnaje nějak odstoupil a ani se tam neukázal. Teďka to řeší převážne mgr. Mirka Pašková, která má celkem přehled a účastní se akcí kde hledá nějaké ty zkušenosti a snaží se přispět. Jinak má celem slušnou podporu ministerstva a ACR chtěl bych s tím trochu pomoct a přidat na kvalitě. Myslím, že každý z nás může přispět i do příštích ročníků a že by z toho nakonec mohlo i něco užitečného vzejít. Jinak co se týká AS vs. PB tak to už je na každém, osobně to moc nechápu proč ta nevraživost je. Jako zarytý paintballista každý den komunikuju spíše s AStákama protože paintballisti nejsou silnou skupinou pro eshopy s výstrojí a občas se mě taky kudla v kapse otevírá když mají neustále nějaké narážky na barvičkáře a přitom nikdo ani neví jestli mezi tím nějaký rozdíl vůbec je...Ale nejlepší je o přecházet bez poznámky. Stejně nikdo nikomu nevyvrátí jeho postoj. A na druhou stranu znám hodně AS manů a nikdy s něma nebyl žádný problém.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ono spis hodne ASmanu nema ani poneti o tom ze nejaky MP existuje ci co to je, jejich predstava je nafukovacky a dress. jinak tuhle diskuzi s nima koncim tim ze jim reknu ze mame max 200 na zivot, 50 zasobnik, kolik ze to mas ty v tlacaku? jo aha 300, kde je realita...


ja jim preju aby jim to slapalo, paskova mi psala taky pred dvouma rokama kvuli pcac, mam pocit ze obesilala tymy co uz tam byli jestli se nechteji ucastnit, takze se tomu asi venuje, coz je dobre. armada ma urcite silu v tom ze maji to zabezpecni te akce, background zdarma je neco co organizator oceni .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jop tak nějak Smile
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby to někdo nepochopil jinak. Proti AS nic nemám, nemám důvod. To co jsem uváděl jsem slyšel od Vladana. Údajně tam nějaké spory AS vs. PB byly. Víc nevím. Ta Pašková nás, respektive Martina také obesílá. Zatím jsme na to kašlali, od toho roku 2010 mi to přijde hodně na komeční bázi - kule á 1,-Kč, vysoké ceny za osobu. Nepíšu to z toho důvodu, že bych byl píchlý na korunu, ale vypadalo to dost zvláštně. Také se mi zdálo, že hlavní důraz je na AS. Vše co jsem uváděl je pouze z doslechu (hlavně od Vladana, který informace o těchto akcích má a nemá důvod si vymýšlet).
Pokud získám pocit, že to bude za něco stát, rádi přijedeme. V tom termínu tam nic není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ckat, to jsem myslel ze je turnaj a tam se prodavaji koule za korunu? to bych se i stydel pod neco takovyho podepsat...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerad bych tu uváděl nějaké bláboly, ale v minulých (1-2?) ročnících si to takto vybavuji. Jak jsem ovšem psal výše, neúčastnil jsem se, pouze se mi to tak nějak vybavuje z pozvání. Zapátrám v poště a hodím sem odkaz na nějaký minulý ročník. Tím ovšem netvrdím, že se to během let nezlepšilo. Nějaké zázraky bych ovšem nečekal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

www.pcac.cz
Otevři si - Kompletní informace ke stažení(pdf)
Je to tam tak jak jsem si to matně vybavoval. Jasná komerce. Minulý ročník nemůžu najít, ale taky tu pozvánku někde mám. Asi se to od roku 2011 moc neodlišovalo.
Hade, zvlášť se zaměř na 4)ZÁKLADNÍ PRAVIDLA - bod 13 - To Tě předem vyřazuje z akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První dva ročníky byl sice chaos, ale docela nás to bavilo. Pak to byla blbost na hřišti velikosti tenisovýho kurtu, tak nikdo nejel. Letos to vypadá, že tam budou i jiný disciplíny než jen turnaj ve střílení a mohlo by to bejt docela zajímavý. A vysmažit nějaký airsofťáky je vždycky dobrý ne
Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
www.pcac.cz
Otevři si - Kompletní informace ke stažení(pdf)
Je to tam tak jak jsem si to matně vybavoval. Jasná komerce. Minulý ročník nemůžu najít, ale taky tu pozvánku někde mám. Asi se to od roku 2011 moc neodlišovalo.
Hade, zvlášť se zaměř na 4)ZÁKLADNÍ PRAVIDLA - bod 13 - To Tě předem vyřazuje z akce.


ta
5) CENÍK
-taky zajímavý,to je víc jak komerce ,by mě zajímalo kolik stojí jít na WC /chcaní vs. sraní / Rolling Eyes
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

docela pekny vstupny Smile ty ceny za koule bych neresil protoze je jasne ze si tam clvoek muze dovezt vlastni a je tu jenom limit kouli do hry ale to vstupne je mastne na to ze to zajistuje armada...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út září 03, 2013 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, zde je vyjádření Mirky P. nějak se jí nedařilo se sem přihlásit, dneska už ji to snad bude fungovat tak se pokusí vám vše vysvětlit. Zatím je to takto.


Některá hodnocení PCAC sleduji z hrůzou, evidentně přeživá nějaké povědomí z prvního ročníku, ale akce se mezitím diametrálně změnila. Dovolím si vysvětlit...

PCAC pořádal Svaz důstojníků a praporčíků jako akci, kde se v nějakém lesním výseku dokola střílí. Armáda dala zázemí, nikoli odborné vedení. Třetí ročník se málem nekonal, protože AČR neměla akci ani v plánu. Zachraňovalo se to horko těžko, i proto jsem pak převedla od loňského ročníku akci podprojekt Ministerstva obrany Military Community Meeting a dala jí zcela jinou podobu.

Od loňska se jedná veskrze o vojenský víceboj - klasické fighty zabírají třetinu programu. Další třetina je věnována zápolení právě v disciplínách voj. vícebojů a poslední třetina programu je vyhrazena výcviku. Tato kokncepce umozňuje zahrnout jak militarypaitballové týmy, takairsoftové a reenactingové. Fighty mají ve svých skupinách, ostatní bez rozdílu. Bodování umožňuje vyhlásit vítěze celkového i vítěze části paintballové a části airsoftové zvlášť. Za sebe říkám, ženevraživost paintballistů a airsofťáků jsem loni nezaznamenala, naopak bylo kvitovǎno, že tento formát soutěže je jedinečnou šancí, aby se tyto skupiny sešly a kooperovaly.

Jak to bude letos? V pátek týmy přijedou, projdou inprocessingem (bude podobný jako pro vojáky přilétající do Afghánistánu), pak stmelovací táborák, možnost nácviku. V sobotu od rána do večera disciplíny - central flag (každý 4x), seminář první pomoci, seminář taktiky, soutěž ve sborce rozborce, překážková dráha, orientační běh s disciplínami Tactical Combat Casualty Care a IED line. Večer beseda s veterányz Afghánistánu, noční překvapení. V neděli dobývání a obrana zákopové základny (kazdý si zahraje 4x), taktické disciplíny a semináře...

A to vše za 580 korun naosobu, pokud nemáte nárok na slevu, v čemž máte 6 jídel z polní kuchyně a svačiny a pití. Kuličky si vemte vlastní. Jiná akce tohoto formátu, s plnou součinností AČR a za účasti armádních družstev není. Takže buď se přijeďte přesvědčit na vlastní oči a kůži, nebo ne - ale pak nešiřte bludy vycházející z toho, jak se akce dělala před lety, než ji resort obrany ze 100% převzal zrukou nadšenců, ale amatérů. Případně se informujte u těch, kdo se účastnili loni a tento nový formát poznali - Slayers Chomutov, Boars Bechyně, VP Tábor, z airsoftových týmů u pořadatelů akce Protector (to snad i v pakntballové komunitě není neznámý pojem). Anebo senestyďte se mě na cokoli zeptat.

Mirka P.



Tož tak. Já osobně se přikláním k tomu dát té akci ještě šanci, protože by to opravdu mělo byt o 100% něco jiného. Pravda, že to vstupné srovnáváme například s cenou za ŽT apod, kde se hrálo 36 hodin v kuse (prostor byl proinajat na 48hodin), byly v tom kulisy, bagr hromada příprav a mártyho náklady na čas a myslím, že na tom i prodělal páč 80% z částky padlo na nájem prostoru. Nevíme ale jak to tady bude vypadat a třeba to za ty peníze stát bude. A bašta tam je taky Smile
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 03, 2013 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to rad slysim ze to dostalo novej rozmer, VP Tabor - Boars Bechyně se zeptám, kluci jezdí na turnaje pro vojáky i ke me.


btw kdyz jsem si pak pocital to jidlo tak to startovny neni zas tak drahy pravda takze to beru zpet. ne vse musi byt zadarmo a i ja mam na svuj turnaj pro bezpecnostni a zachranne slozky vstupny, ackoliv to sponozorujem.

tak hodne zdar a at se zadari dalsi rocnik
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate