Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

APOKALYPSA 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Upozorňujeme, že dotazy na pořadatele můžete mít na fórech jen do dnešního večera. Ráno všichni odjíždíme do prostoru.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a teď něco víc k věci a vkusnějšího Very Happy

...
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je po hře.Mě se líbilo Smile
Dozvěděl jsem se zajímavost.My (US),jsme měli pyšnou radost z vytlačení hromadného útoku vietnamců přes rokli někdy hodinu před koncem hry.Jenže co jsme netušili bylo to,že šikmoocí ustupovali úmyslně,aby nás nalákali do pasti.To jim ale nevyšlo,protože místo abychom postupovali dál,do té jejich pasti,stáhli jsme se zpět,s úmyslem takto vytlačovat všechny budoucí vlny útočníků Laughing To je takový ironický paradox.Paráda Very Happy
Ještě jsem se doslechl,že před předčasným ukončením hry,jsme byli totálně obklíčení vietnamci,kteří byli pyšní na to,že se jim podařilo nás tak obklíčit a chystali se na závěrečný útok. Cool K tomu můžu jen dodat,že jsme se nechali obklíčit úmyslně,neboť jsme si byli jistí tím,že svůj bod ubráníme. Laughing
Pokud můžu hodnotit konec hry,rozhodně se nedá určit vítěz a poražený.My jsme sice dobyti nebyli,ale vietnamcům byl odepřen ten závěrečný útok.Takže beru to jako remízu Wink
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 12:12 pm    Předmět: APOKALYPSA 2013 Odpovědět s citátem

Ano, tato bitva opravdu skončila remízou a já teď alespoň vím, jak se cítí voják, kterému politici seberou válku.
Americké vetřelce před totálním vyhlazením zachránilo vyhlášení o neútočení doslova za vteřinu dvanáct. Naše armáda dokázala před plánovaným konečným útokem obsadit všechny strategické pozice a jednotky nepřítele se nám podařilo dokonale obklíčit. Morálka našich bojovníků byla na té nejvyšší úrovni a byli jsme připraveni rozdrtit ho na prach.
Za to, že jsme téměř vyhráli tuto bitvu musím poděkovat všem mužům a ženám, kteří zodpovědně plnili jim zadané rozkazy a vydrželi bojovat až do konce bojů. A samozřejmě také všem třem polním velitelům, Warmanovi, Chicovi a Trackerovi, kteří vedli dokonale své jednotky a dokázali udržet bojovou morálku svého mužstva na té nejvyšší úrovni.
Pánové a dámy, děkuji!

A samozřejmě taky děkuji nepříteli za čistou a férovou hru a hlavně chci poděkovat organizátorům. Byla to druhá Apokalypsa které jsem se zúčastnil a byla opět dokonale připravená. Předčasný konec nebyla chyba organizátora a já jen doufám, že nebude mít následky na další akce v tomhle velmi pěkném terénu. Ještě jednou díky za perfektní přípravu scénáře, i celé akce.

Vladan,
Vrchní velitel Vietkongu a Severo Vietnamské armády.
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak akce byla jako již před tím super. Zázemí, pořadatel a scénář opět nezklamal a vyplatilo se strávit 10h na cestách. Těšil jsem se na "starou" partu, která se v tomto rozložení týmů sejde jedině na Apo. a těšil jsem se na všechno to NVA kolem. Chtěl bych poděkovat Vladanovy za výborné vedení Celé NVA a obou velitelům za spolupráci které mělo za výsledek perfektní funkčnost. Co se týká jednotce, které jsem velel, příjemně mě překvapili, tzv. Jednotlivci bez příslušnosti týmu, kteří fungovali bez chyby a stali se součástí jedné 1/3 NVA jako by v ní byly už mnohem dříve. Děkuji týmům Vlci, Kašpárci, nordice a mému týmu že to se mnou vydrželi a vůbec při promíchání armád i dalším že opravdu dělali to, co bylo po nich žádáno bez ohledu na jejich pohodlí nebo bezpečí. Na dlouho si uchovám situace obrany skalní základny, kdy jsme vpadli nepříteli do boku a zároveň byly z druhé strany odstřelování čerstvou posilou z recyklace. Taktický ústup podpořen sebevražedným obětováním pár Soudruhů a pak následující "dar" (čerstvá recyklace NVA) Vladana, kdy se jednotky takřka utrhli z hráze jako divoká voda a smetla veškerý Americký život na dobro z okolí základny. Pohled na valící se NVA bojovníky přes kopečky byl monstrozní.
Nepříteli veškerá čest že byl ochotný se střetnout s blázny z rákosí a za férovou hru. U této akce jsem očekával jedině kvalitu, protože pořadatel nasadil laťku vysoko při předchozích ročnících. A jsem rád že kvalita se dá stále slučovat s týmem Legie duchů.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamaradi vojaci slavne US Army! Neverte smesnym prohlasenim lzive komunisticke propagandy! V okamziku, kdy si Hočiminovi hordy naivně představovaly, že nas obklicily, mela jejich hlavni sila v tylu prepadovou jednotku. Stejne tak z boku. Pokud tedy byl nekdo obklicen a nabihal by na imperialisticka jatka, byly by to komunisticke hordy, na ktere by se nakonec z nebes snesl napalmovy dest Smile

Jinak diky vsem za hru! Pokud to nekoho zajima, tak podle moji imperialisticke masiny jsme nachodili za 7 a 1/2 hodiny cca 8km, prekonali prevyseni 120m a vystoupali celkem 420. Nasi pruzkumnici a vietcong asi o dost vic. Doufam, ze lesni teroriste nas pristi rok nechaji na pokoji Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fotky nějaké naleznete TADY---- report přijde brzy Smile
http://www.totalmag.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=74
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akce byla super,neskutečný počasí,který už asi ani lepší nebylo.Komáři dělali co mohli.Škoda jen,toho předčasného konce,ten mohly být megalomanský.
Důvod předčasného ukončení byly silné exploze,které se nelíbili lesapánům.Tyto silné exploze byly údajně způsobeny bojovníkem ze strany VK- natočeno i kamerou.Třeba se ze záběru pozná kdo tam házel tak silný petardy(rozbušky).Já mám pyro rád,když se při hře pužívá,ale ty dunivý rány -to už bylo moc.Zázrak,že LAKI to tak rozdýchal,když jedna řachla kousek od něj.
Děkuji organizátorům za super vychytanou a zorganizovanou hru,a doufám,že za rok se tam sejdeme zase.
Doufám,že sezení s lesapánem,dopadne dobře-držím palce.
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Hellboy" . . . Neverte smesnym prohlasenim lzive komunisticke propagandy! V okamziku, kdy si Hočiminovi hordy naivně představovaly, že nas obklicily, mela jejich hlavni sila v tylu prepadovou jednotku. Stejne tak z boku. Pokud tedy byl nekdo obklicen a nabihal by na imperialisticka jatka, byly by to komunisticke hordy, na ktere by se nakonec z nebes snesl napalmovy dest

Tak z boku určitě ne, protože toto si hlídala naše 10 členná četa, o které jste vůbec nevěděli. A v týlu také ne , tam už byl zakázaný prostor . . .
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem jen pěšák a pokud se něco změnilo, tak jsem se o tom nedozvěděl, ale pokud nezměnilo, cituji z pravidel:

Hranice prostoru NEJSOU.

V zádech jste prostě měli naší jednotku. Ta vás měla buď napadnout, kdyby byl problém, nebo obsadit vaše mrtvoliště, kdyby šlo vše podle plánu. V boku jste měli jednotku druhou a byla zjevně ukrytá velmi dobře, když o tom nevěděla vaše jednotka, která vás měla chránit Smile

Jen jsem chtěl říct, že to opravdu mohla být docela dobrá bitva, která nebyla zdaleka tak jasná, jak se může zdát, taky jsme měli plán Wink
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já vás rozsoudim Smile Hellboy má pravdu v tom, že za našimi zády byla skutečně jakási US diverzní jednotka (náš průzkum mě informoval o 3 vojácích, kteří se přesunuli směrem za naše záda chvilku před tím, než jsme dorazily na náš výchozí bod pro finální útok - kopec nad US mrtvolištěm. Po hře jsem se dozvěděl, že jich mělo být kolem 10ti. Ale je jedno jestli 3, nebo 10, o diverzní jednotce v našem týlu jsem věděl a v tu chvíli jsem měl pod sebou cca 60 lidí a záda si hlídal Wink .

Je otázkou, jak by to celé dopadlo, zda by třeba těch 10 lidí nechybělo v obraně, zda by stačili tempu našeho útoku a účinně nás napadali do zad, zda by jsme dokázali dobytou základnu US i ubránit (pokud by jsme ji dobyli). Recyklace US by byla dřív a naše mrtvolky by se nestačili včas oživit a zapojit se do obrany atd. Ale to už se nikdy nedozvíme a myslím, že toto bude žhavé téma na dalších afterpárty, kde se snad zase potkáme.

Jinak kdyby myslivci dorazili tak o 5 min. dýl, tak už jsem tu rozběhlou hordu natěšených hrdinných vojáků NVA nedokázal zastavit a mohl být ještě větší problém, jelikož by jsme sežvejkali US i s myslivcema Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už to tu tak pitváme,ještě bych to doplnil.Hra nebyla hned ukončena,ale pouze pozastavena.Pořadatel se domluvil s US velením,že by bylo možno ještě pokračovat (bez granátů),ale jelikož obě strany opustily svoje pozice a stáhli se na základny,těžko už by se to dalo znova navázat k momentu před přerušením.Dohodlo se tedy,že si ještě zahrajem dobývání skalního bunkru,který drží vietnamci.Samozřejmě,bude-li Vladanova armáda souhlasit.Bohužel,už se to nepodařilo domluvit,neboť vietnamci vzali hru jako ukončenou a stáhli se do kempu.
-----------------------------------
Ve světle těhto faktů zní následující řádky dost komicky:
Někdo z vietnamské armády napsal komentář k akci,že se amíci vzdali a hočimin vyhrál. Rolling Eyes
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkám Chico, mohla to bejt dost dobrá bitva Wink Jinak musím uznat, že jste byli docela dost dobře organizovaní, ale tu bitvu byste samozřejmě prohráli Twisted Evil Ale já už radši mlčím, abych zase nebyl za potížistu Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LAdickUSLAV



Založen: 12. 01. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: VAMBERK

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych doplnil. Nemyslim si, ze o nasi zaverecne diverzni jednotce mohl kdokoliv z Vietnamcu vedet, nebot jsme pozorovali rojnicovou masu šikmáčů postupovat smerem do kopce nad nasim mrtvolistem, k zaverecnymu utoku. Nikdo nas nevidel a tak jsme postupovali dal smerem do tylu, ke skale !! , abychom byli preruseni rozkazem k navratu na zakladnu. Twisted Evil - game to be continued. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší bude si to rozdat zase za rok.. Wink
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mikes napsal:
Nejlepší bude si to rozdat zase za rok.. Wink

přesněěěě...
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky organizátorům za fajnovou akci.Díky dobrému velení jak Vladana,tak všech polních velitelů,kteří se starali o to aby NVA diktovala co se na bojišti bude dít a odsoudila tím slavnou US army do role bránících statistů Smile.Díky všem soudruhům,kteří statečně zdolávali všechny terény,nástrahy a pasti a nehledě na své pohodlí,či životy hnaly pruhované hvězdičky až do jejich tábora Smile.Díky všem spolubojovníkům z URNA Rojc,kteří nezkušenost z velkých bitev nahrazovali statečností a odvahou.Každopádně díky i ostatním týmům co v barvách NVA ovládli bojiště.Díky také protivníkům v USA barvách za statečný,ale marný odpor Very Happy.Za rok si dáme odvetu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, za rok znovu a tentokrát bez těch šílených dělobuchů a bez hajnýho. A pro letošek se dohodneme že to byla remíza.
Ještě zpráva pro Vietnamskou stranu - Chúng tôi đã thắng!
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

report z akce... tentokráte mimořádně obsáhlý a mimořádně netradiční Smile najdete ZDE
http://www.totalmag.cz/paintball/72-akce/3636-apocalypsa-2013-2262013.html

včetně fotogalerie...

Díky za hru
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně super hra bez konfliktů jak během hry tak i zde na fóru, a tak by to mělo býti pokaždé Laughing
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dakujem, naozaj pohodova hra bez konfliktov v uz tradicne tazkom ale krasnom terene. Bola to nasa 4 apokalypsa, druha v rade za NVA pod Vladanom a dufame ze nie posledna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2013 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten report za kce je povedeny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mimo záznam
http://www.zvraceny.cz/video/61690-valka-ve-vietnamu/ Wink
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KmochiCZ



Založen: 09. 05. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukám že NVA ma vždý poslední slovo Smile

( Chúng tôi đã thắng! = Vyhráli jsme! )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate