Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty ze se jeste rozcilujes po tech let. Very Happy
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
Marty ze se jeste rozcilujes po tech let. Very Happy


Není mi to jedno.
Pravda je taková, že chci být zvěčněn taky nějak kreativně na hrníčku, či jiné cetce Smile

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je ubohost sama. Do teď to bylo jen trapné....
_________________
Kolik třešní, tolik višní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic k tomu nepište právě z toho on má radost.
_________________
Lidé přemýšlejí spíše pod tlakem nutnosti, než z čisté potřeby.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

At si ma radost z čeho chce tohle prostě neúcta ke cloveku.
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Upozoruju Paintbalovou komunitu že pan Tom.B je chudák který by měl kontrolovat kdo je přihlášen na akci kam jede.Myslim že nebude štastný až se potkáme.Plácnu mu jí hned jak ho uvidim a pak pojedu dom protože nechci být na akci kde je on.
Omluva za spam
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nyní jedna písníčka hipity-hopovém duchu na přání pro pana Tomašée B. je to prostě Borec Boreček =D http://www.youtube.com/watch?v=UJ4B9DAzFsA
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

METUD napsal:
Nic k tomu nepište právě z toho on má radost.


Na špatnost se reagovat má. Ať to dělá radost komu chce. Ať si o mně myslíte co chcete Sad
A tyhle hrnky a plachty to nic dobrého není.
Když se mává nad prasárnama rukou, pak se nedivte že to u nás (myšleno v celé ČR) tak vypadá. Rolling Eyes
Teď mě sere že jsem na MPCC nebyl.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Upozoruju Paintbalovou komunitu že pan Tom.B je chudák který by měl kontrolovat kdo je přihlášen na akci kam jede.Myslim že nebude štastný až se potkáme.Plácnu mu jí hned jak ho uvidim a pak pojedu dom protože nechci být na akci kde je on.
Omluva za spam

Prosím ještě jednu z druhý strany za mě...řikal sem to vždycky, že neni normální a doufám, že ho už nikdy nepotkám, co je moc to je moc
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přidávam se k Bohoušovy...placnout a domu
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Řezník1



Založen: 28. 04. 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj ač jsem se na tuto akci nějak moc netěšil tak jsem si ji užil. Chtěl bych vyzvednout férovou hru Omana, který ač věděl, že si už nezahraje přiznal zranění a nechal se zajmnout.

Pro pořadatele: pokud někoho někdo zajme v boji mělo by na to být myšleno v pravidlech. nebyla to jeho chyba že ho tam nechala jednotka a už si nezahral přijde mi to dost blbá odměna za fér hru!!! myslím, že příště si to hodně rozmyslí jeslti to udělá. a odradí to i další lidi.

jinak k tomu že ubývají velké hry a počty hráčů podle mě jsou hry čím dal komplikovanější a složitější pravidla, která se pak různě upravují a ohýbaji během hry aby to mělo nějaky spád a dalo se hrát. potom polovina lidi už neví co vlastně platí a vznikají hádky apodobně. I délka her je pro hodně lidí problém. Já bych rád přijel v patek na večer na akci sednul s lidma co znam pokecal a něco opekl. V sobotu ráno začít hrát a tak do 5 hod večer hru ukončit a jet domu. takové akce mi vyhovují a řekl bych, že nejsem jediný. megalomanství občas odrazuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi nejsem sám, koho ve chvíli, kdy si otevřel ,,Proběhlé akce,, s úmyslem okomentovat tuto povedenou hru a zapsat cosi málo zážitků z boje, zarazilo intro videa všem známého rádoby PB hráče F3. Dlouhou dobu jsem přemýšlel jestli se vůbec hodí k tomu něco psát, ale po telefonu s Mártym mi to nedá, i když je mi jasné, že F3 chce zrovna toto vyprovokovat. Pokud by se něco tak stupidního objevilo na naší akci(plakát, hrníčky, trička) tak dotyčného ženu sviňským krokem. Je mi líto, že jsem dříve tohoto člověka pokládal za sice kverulanta, ale přesto někoho kdo do PB přináší svěží vítr. Ne, spletl jsem se, je to DEBIL!! Útoky na lidi jako Rajko (stupidní tričko), Jaroslav (hrníčky,plakát), Mastodonta (kibicování akce, které se neúčastnil) ,a které pokládám za své přátele beru jako útoky na sebe, všichni jmenovaní toho pro PB hodně udělali a nadále dělají! F3 v předchozích debatách často argumentoval nevyzrálostí diskutérů a prdelolezectvím K tomu mohu říct jen to ,že dvacet už mi pár desítek let není a někomu podlézat také nemám zapotřebí. Uznání se já a můj tým snažíme získat v boji a né planým žvaněním na fóru! Celkem jsem se pousmál při prohlížení videa nad reakcí: Medik, medik ----potřebuješ medika? počkej točím! Co je potřeba dál dodávat. Poslední dovětek patří těm, co si tyhle stupidnosti koupí. K Jaroslavovi muhu mít a také mám spoustu výhrad, ale nemohu nic jiného než vyzdvihnout férovost i když tvrdost v boji (stejně tak jako celého týmu PP) a mimo jiné i dotováním těchto stránek, na kterých se spousta tlachalů přiživuje.
PS: Omlouvám se pořadatelům této jinak velmi povedené a vyjímečné akce. Do té doby než jsem zhlédl video jsem byl plný pozitivních zážitků. Díky Koyotovi, (nedá mi nezmínit i Šotka) za kvalitní velení. Celá SÓ tentokrát podala hodně nadprůměrný výkon - byla radost s Vámi spolupracovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K aféře Jaroslav vs F3... do posledního písmenka souhlasím s Krapou, líp bych to nenapsal. Bral jsem to jako nějakou recesi, nad hrnkem se pousmál... než jsem později pochopil hlubší poddtext.
Jaroslave, prosím přejdi jeho moresy s gracií jako vždy, myslím, že asi v MPB tak jako tak skončil, protože ten kdo ho na akci přijme se po tomto incidentu bude automaticy řadit na jeho stranu ať chce nebo nechce.
Takto si vyřizovat účty se prostě nedělá.

To je ten hlubší podtext který jsem vytušil.

K akci samotné:
Děkuju pořadatelům za všechny ty propriety a úkoly, škoda toho počasí...pak samozřejmě všem mým poddaným, který za mě umírali, krásných okamžiků bylo mnoho, všichni jeli na 100% a to i v noci kdy bez přestání lilo a oni seděli ve svých dírách na hlídkách, nebo plnili některé ze spec. úkolů(kterých jsem pravda čekal víc)...velitelé si svoje lidi šéfovali přesně jak jsem si to představoval a já jen lehce tahal za nitky kooperace. bylo pár chvil, kdy nám opravdu teklo do bot, nejhorší to bylo asi ráno, kdy Protistrana udělala výpad s koordinací pořadatele, který nám vyřadil obranu jednoho bunkru a pak ještě poslal z druhé strany přepadovou jednotku o síle 10 lidí.
S tím zbytkem co jsem měl jsem to flikova a zoufalo koukal jak umírají moji obránci jeden za druhým...Krapa málem plival plíce, když mě mazal zachaňovat z jižního konce lesa kde byl na special úkolu:). To bylo hodně těsný, musel jsem do ruky vzít gun i já a to je co říct Smile. Noční akce byly utlumeny díky dešti na maximum s minulým ročníkem se to nedá srovnat. Kdyby ráno nepřestalo pršet, tak by všechno asi dopadlo jinak, lidi by byli otrávený ale takhle to bylo super.
Pro Omana: Sorry ale pustit tě zpátky do boje jsem opravdu nemohl, páč zrovna ty bys v tom boji při převaze mohl být ten kdo rozhodne bitvu, takhle byli o jednoho slabší, neposlali pro tebe, bohužel.
Pro Krapu: výkon SO byl standartní Very HappyVery HappyVery Happy ... Šotek je jako francouskej sýr ... čím starší, tím lepší Smile

Pro pořadatele: příště prosím o více info, jel jsem na hru kde jsem neveděl na jaké straně hraju, bez mapy kde se hraje, bez počtů lidí(přiznávám že jsem moc času taky neměl), bylo to doslova hození do vody, kdy jsem neveděl co mě čeká... Smile ale i tak díky za pořádání MPCC ...nepřestávejte Wink...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tým Shadow Company Orlová (člen WBG) hrubě odsuzuje propagaci toho hnusu,který je na začátku videa o MPCC,jehož autorem je f3 alias Tom B.Cítíme to jako ubohost,trapnost a neúctu k člověku.
Zároveň prosíme naše přátele na české straně republiky,aby si nespojovali pana f3 s moravou.To on sám se pasoval do role mluvčího moravské paintball scény.Nikdo tu na moravě ty jeho výplody nepodporuje.Na akcích byl trpěn hlavně kvůli tomu,že s sebou smyká kompresor.Ale ted mu už ani to foukání lahví nepomůže.
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nadprůměrný výkon beru podle standardu hromadných akcí. SÓ jak jsem mnohokrát zažil beru samo sebou nad tímto standardem. Navíc toto jsem hodnotil po krušné noci, kdy se myslím každý modlil ať už svítá a přestane ten déšť jak bylo meteorology hlášeno. Něco jiného je v tomto počasí fungovat, nebo si zalézt pod celtu a prospat to. Tato akce byla i o tom fungování v noci za hodně nepříjemného počasí. Prostě minulý Tobruk jsme si užili noc, tentokrát se noc přetrpěla a zážitky přineslo svítání a den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:

Pro Omana: Sorry ale pustit tě zpátky do boje jsem opravdu nemohl, páč zrovna ty bys v tom boji při převaze mohl být ten kdo rozhodne bitvu, takhle byli o jednoho slabší, neposlali pro tebe, bohužel.
...


nejen, že jsme byli o jednoho slabší, ale taky se nám po Omanovi stýskalo a to bylo mnohem horší Smile
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

laki napsal:
Tým Shadow Company Orlová (člen WBG) hrubě odsuzuje propagaci toho hnusu,který je na začátku videa o MPCC,jehož autorem je f3 alias Tom B.Cítíme to jako ubohost,trapnost a neúctu k člověku.
Zároveň prosíme naše přátele na české straně republiky,aby si nespojovali pana f3 s moravou.To on sám se pasoval do role mluvčího moravské paintball scény.Nikdo tu na moravě ty jeho výplody nepodporuje.Na akcích byl trpěn hlavně kvůli tomu,že s sebou smyká kompresor.Ale ted mu už ani to foukání lahví nepomůže.


Laki toho člověka nikdo s Moravou nespojuje páč nám je všem jasný že jeho původ je někde hluboko ve vesmíru tam kde ještě ani Startrek nebyl.. jinak si to nedokážu vysvětlit Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
Nadprůměrný výkon beru podle standardu hromadných akcí. SÓ jak jsem mnohokrát zažil beru samo sebou nad tímto standardem. Navíc toto jsem hodnotil po krušné noci, kdy se myslím každý modlil ať už svítá a přestane ten déšť jak bylo meteorology hlášeno. Něco jiného je v tomto počasí fungovat, nebo si zalézt pod celtu a prospat to. Tato akce byla i o tom fungování v noci za hodně nepříjemného počasí. Prostě minulý Tobruk jsme si užili noc, tentokrát se noc přetrpěla a zážitky přineslo svítání a den.


Jeidnej kdo v SO selhal byla Emily, kdy jí po noční službě v dešti nabobtnalá kule zgumovatěla v cyklonu, ten ji podal a závěr natvrdo žvejknul, mazlil jsem se s tím asi 30-40 min než jsem to dal dokupy a ani pak se jí moc nechtělo. Musela se nechat po koupeli uschnout, znovu promazat a pak zase jela a vynahradila si to při posledním brutálním útoku na náš tábor z lesíka, který Šotek označil jako jeden z nejmasakroznějších bojů, co zažil Smile
Já se zbaběle krčil ve stanu a křečovitě svíral poslední recyklační dýmovnici a modlil se ať chytne líp, než ty dvě předchozí, kterým trvalo cca 1 min nad zapalovačem, než chytly Very Happy... nakonec to naši zvládli i bez ní Smile ... Ještě jednou díky všem za super spolupráci, šlapalo to samo Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
boris.n



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 158
Bydliště: LEONES kunštát

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže když už to musí být k nastalé debatě asi toto:Na námi pořádané akci nikdo nikoho nikdy neplácal(i kdydy zasloužil) plácat nebude! Rovněž nehodlám dávat stopky hráčům kvůli jejich osobním konfliktům s jinými hráči a podobně...(to ať si řeší každý osobně )a to sem zlej a stopek jsem pár rozdal a jestli si hodláte předělat paint na politiku pohlédněte na slavný osud DG...
Taky mě nejde na rozum proč se tady na vláknu pro dojmy hráčů z akce dohadujou lidi co tam nebyli o věci co většina (včetně mě) ani nezaznamenala a s akci nesouvisí (jste snad najmutí reklamní agenti F3)-pokud plánujete jeho lynčování založte si pro to vlákno vlastní Twisted Evil

To Kojot : blahopřeju k vítězství a hodinkám za seskok do jezera... ROSky jdou zapálit je plazmošem...Metud měl stejnej problém -takže to bylo vyrovnaný..
Laughing
_________________
"Nejdůležitější prvek válečného umění je PŘESILA" gen. Suvorov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

boris.n napsal:
Takže když už to musí být k nastalé debatě asi toto:Na námi pořádané akci nikdo nikoho nikdy neplácal(i kdydy zasloužil) plácat nebude! Rovněž nehodlám dávat stopky hráčům kvůli jejich osobním konfliktům s jinými hráči a podobně...(to ať si řeší každý osobně )a to sem zlej a stopek jsem pár rozdal a jestli si hodláte předělat paint na politiku pohlédněte na slavný osud DG...
Taky mě nejde na rozum proč se tady na vláknu pro dojmy hráčů z akce dohadujou lidi co tam nebyli o věci co většina (včetně mě) ani nezaznamenala a s akci nesouvisí (jste snad najmutí reklamní agenti F3)-pokud plánujete jeho lynčování založte si pro to vlákno vlastní Twisted Evil

To Kojot : blahopřeju k vítězství a hodinkám za seskok do jezera... ROSky jdou zapálit je plazmošem...Metud měl stejnej problém -takže to bylo vyrovnaný..
Laughing


Ja nikam neskákal Smile tak je mám vrátit? :d
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
boris.n



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 158
Bydliště: LEONES kunštát

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Tím je přeci obrazně vyjádřena odvaha vrhnout se do průseru Laughing
_________________
"Nejdůležitější prvek válečného umění je PŘESILA" gen. Suvorov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu později než obvykle (moc práce). ale přece... Smile
REPORT z akce
http://www.totalmag.cz/paintball/72-akce/3736-mpcc-2013-tobruk-2.html

Díky za hru
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Řezník1



Založen: 28. 04. 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je zajimave ze vam oman chybel ale vubec nikdo ho nehledal a nikdo nic nenabizel za jeho navrat zpet tak to nemohl zase tak moc chybet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate