Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Lapování (leštění) vnitřku pomocí brusné houby

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 9:51 pm    Předmět: Lapování (leštění) vnitřku pomocí brusné houby Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, dneska jsem tak brouzdal na youtube a našel jsem borce co lapovla tippa pomocí jakési brusné houby. Vypadalo to celkem dobře. Po cestě domu jsem zajel do obi. Měli brusný houby ale to bylo všechno ze šmirglu tudíš dost hrubý. Pak jsem se ptal jestli mají něco jemnějšího. Chlapík mě poslal do barev! A světe div se, našel jsem tam jako by takovou hodně jemnou drátěnku. Něco jako chuchvales kovovejch chlupů. Tak jsem vzal balení (2ks za asi 40,-)
Hned jak jsem přišel domu tak jsem rozebral kvér a pustil se do toho. Netrvalo mi to ani půl hodiny. A vizuelně to je celkem rozdí, zítra uvidím jestli bude něco znát taky na střelbě.
Tady jsou fotky jak to vypadá:
http://vlachla.rajce.idnes.cz/Lapovani/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nepouzivam dratenku ale brusnou pastu a klasickou houbicku na myti nadobi, taky gut, hlavne barvu jsem z toho dostal
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mikyxxl



Založen: 07. 01. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to samý jsem udělal ze svojim kverem akorát ze smirkem použil jsem hrubost 800 až 2000 vyleštil jsem všechny plochy kde dochází k otěru a je to celkem znát na spolehlivosti nikde se už nic nepřidírá doporučuji hlavně v místech vyditelného opotřebení a rýh například pod kladivem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo, to slo hodne pekne vylesit. Je fakt znat ten rozdil. Fotky jsou pekne, a porane nalestene. Jsem netusil vubec ze existuje neco jako takhle houba.
Kdyby to prechozi majitel me zbrane uz neudelal, tak bych to do toho sel taky. A hned do Obi bych zajel koupit. Diky moc za info.

Edit: Promin jestli to vyznelo sarkasticky, upravil jsem to. Snad lepsi. Chtel jsem jen rict ze jsem nic podobneho nevidel. Napsal jsem spatne. Omlouvam se.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle


Naposledy upravil Fery dne so leden 24, 2009 5:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery, přijde mi že to myslíš sarkasticky ale to je jedno. Jsou tu lidi, jako já, kteří o tom slyšeli tady ale přesně nevědí co a jak.. a hlavně jak to vypadá když se to udělá. Chtěl jsem to jen těm, co mají zájem ukázat, když už jsem to dělal. A hlavně je to alternativa k lapování pastou která se celkem blbě shání... kdežto tuhle houbu koupíš v obi, baumaxu atp. za pár korun.

V poho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ProchHroch



Založen: 24. 07. 2013
Příspěvky: 6
Bydliště: Kozlov

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem lapoval, tady je postup a výsledek je hodně znát.
Nejdřív jsem všechny nerovnosti začistil 600 smirkem, pak 1200 smirek, poté fialová leštící vata ( již poté povrch krásně lesklý), dále vata z ocelových mikrovláken, pak 9mikronová leštící pasta, 3 mikronová leštící pasta a na závěr 1mikronová leštící pasta. Na ty pasty jsem používal přírodní jelenici. A výsledek? Naměřil jsem Ra0,09 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ProchHroch



Založen: 24. 07. 2013
Příspěvky: 6
Bydliště: Kozlov

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podotýkám teda, že pasty a vaty jsou ze švícarska a jedna pasta stojí cca 6000 kč, což je opravdu moc. Kdybych neměl možnost trochu si odlít v práci, určitě bych do toho nešel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle tema je 4 roky stary ... a kdybys hledal tak bys zjistil, ze tady tech temat na lapovani vnitrku je vic ... a vetsina pouzila silichrom za par kacek
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate