Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

LAPCO BigShot Assault

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 7:49 am    Předmět: LAPCO BigShot Assault Odpovědět s citátem

Cest,
mate nekdo zkusenosti s temito hlavnemi? Na zahranicnich forech maji velice slusne hodnoceni, ale tady u nas sem ji jeste u nikoho nevidel abych se poptal.

Diky za jakoukoliv zkusenost ci nazor.

edit: zde odkaz http://www.paintballshop.cz/zbozi/14333-lapco-bigshot-assault-14-quot;--684-quot;-black--a5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dvě na carbinách a musím říct že lepší hlaveň sem teda ještě neměl Very Happy
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad to nebylo mysleno ironicky Smile

A pouzivas 0.684" nebo 0.687"? Chtel bych si tu hlaven poridit na Phenoma, ale nevim jaky rozmer zvolit.

edit: Respektive jestli na tom nejak zasadne zalezi anebo jde o marketingove kecy. Kdyz obcas vidim ty svy na kulickach tak si myslim ze tam me nejakej prumer hlavne uz nezachrani Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jde o to jaký používáš kule Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jí mám a naprostá spokojenost. Mám ten průměr 0.687" a nemám pocit, že bych musel mít ještě menší průsvit. Tam už naopak hrozí, že by některé kule mohli praskat, ta 0,687" je teoreticky univerzálnější. Každopádně mi v ní ještě kule nepraskla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, důležité je používat kvalitní koule jinak ti bude taková hlaveň k ničemu, já mám .687 a .690 a jak říká Rajko tak .687 je nejuniverzálnější Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK diky chlapi Smile
Pujdu tedy do ty 0.687

Jeste me laka na to koupit Apex2. Koupil jsem ho mlady na T98 a co jsem si s tim vyzkousel par her, tak maximalni spokojenost.

Tak by me jeste zajimalo jestli nekdo ma zkusenosti s kombinaci Lapco + Apex2? Vzhledem k tomu ze ta kulicka trosku dostane od ty gumy "ranu" tak jestli to ve finale nevyjde uplne nastejno jako s klasickou Apex2 hlavni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vyjde, vyhoda je jen pri vypnutym apexu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emon007



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký do toho ládujete kule ? Mám tu .687 a moje oblíbený kuličky to trhá Sad Napište mi sem prosím nějaký tipy na dobrý koule Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PBS Premium +
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

emon007: A jake jsou tvoje oblibene kule? Smile
Lister: pluska mi prijdou az moc krehke nez aby se s nima dalo efektivne strilet zkrze slabsi krovi a bordel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emon007



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 2:39 pm    Předmět: kule Odpovědět s citátem

Dlouhodobě používám PBS Titanium Premium .Kulička sama o sobě ale hlavní neproleze ,musim ji profouknout . Ty PBS pluska jsou menší ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 3:17 pm    Předmět: Re: kule Odpovědět s citátem

emon007 napsal:
Dlouhodobě používám PBS Titanium Premium .Kulička sama o sobě ale hlavní neproleze ,musim ji profouknout . Ty PBS pluska jsou menší ?

Menší bývají jak kdy.
Ale jestli jde profouknout lehce, tak je to správně a přesně proto se zmenšuje průměr hlavně Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je podle mě ideální stav když ji stačí profouknout, já to mám taky tak na procarbine a netrhá vůbec Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emon007



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 4:07 pm    Předmět: Kule Odpovědět s citátem

Asi sem měl špatnou várku kuliček ,profouknout to sice šlo ,ale musel sem hodně zatlačit na plíce než se dala kulička do pohybu , teď sem načal novej pytel a ty už jsou v pohodě Smile díky chlapy ,už sem celej nasranej dával na zbraň zpátky starou základovku .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Lapco hlaven uz je doma a sel sem to hned samozrejme porovnat a musim rict ze Lapco vs zakladni Phenom hlaven sem nejaky extra rozdil nezpozoroval. Az na to ze v zakladni hlavni mi jedna kule praskla ( ale je mozne ze ta sama kule by praskla i v Lapco hlavni Smile )
Kazdopadne musim uznat ze Phenoma mam teprve tyden a nemam jeste zmerenou ustovku a by oko to nepoznam, takze vubec netusim. Zmerim to az na nejake akci, pak budou treba vysledky lepsi.

Spis se chci zeptat cim je zpusobeno ,,ulitavani,, kulicek? 5x vystrelim a jde to temer do stejnyho mista par cm vedle sebe a najednou sesta leta uplne nekam do p..e. Mam to davat za vinu kulickam, kde treba zrovna byla ploska? Anebo hlavni? Coz mi pripada mene oravdepodobny nebot mi to delali obe hlavne.

Jen dodam ze jsem strilel s Tomahawk Lightning a Draxus Camo. Dnes pujdu zkusit porovnat znova a pridam i Torobal Premium.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

David.Vacik napsal:
Tak Lapco hlaven uz je doma a sel sem to hned samozrejme porovnat a musim rict ze Lapco vs zakladni Phenom hlaven sem nejaky extra rozdil nezpozoroval. Az na to ze v zakladni hlavni mi jedna kule praskla ( ale je mozne ze ta sama kule by praskla i v Lapco hlavni Smile )
Kazdopadne musim uznat ze Phenoma mam teprve tyden a nemam jeste zmerenou ustovku a by oko to nepoznam, takze vubec netusim. Zmerim to az na nejake akci, pak budou treba vysledky lepsi.

Spis se chci zeptat cim je zpusobeno ,,ulitavani,, kulicek? 5x vystrelim a jde to temer do stejnyho mista par cm vedle sebe a najednou sesta leta uplne nekam do p..e. Mam to davat za vinu kulickam, kde treba zrovna byla ploska? Anebo hlavni? Coz mi pripada mene oravdepodobny nebot mi to delali obe hlavne.

Jen dodam ze jsem strilel s Tomahawk Lightning a Draxus Camo. Dnes pujdu zkusit porovnat znova a pridam i Torobal Premium.

Za úlety může kulička, ploška, šev, záleží v jaké jsou kondici, jak dlouho otevřené, várka, skladování, ...
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm to me privadi na otazku jak nejlepe skladovat kule Smile Urcite se to tu nekolikrat uz resilo ale nejak moudrej furt z toho nejsem.

Varku a tim i kvalitu svu bohuzel tezko ovlivnim. Plosky se snazim eliminovat obcasnym pretacenim pytlu. Kulicky skladuju v komore kam nesviti slunko ani tam neni zima a vlhko, takze teplotni podminky snad ok. Spis me zajima jak moc velky vliv ma na kvalitu kulicek rozbaleny pytel, ktery hned nezdelam. Od nekoho jsem tu i cetl, ze den pred akci pytle otevre a kulicky presype do otevreny nadobky aby mohli ,,dychat,,. Proste jak dostat kulicky do nejlepsi kondice? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jde zase o to kde ten rozdelanej pytel mas. ja bych je rozhodne dychat nenechaval a pokazdy to zaviral, vlhkost je svine. kdyz ten pytel nezavres tak ti zmeknou casem
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel sem jentak kuličky do samostatné hlavně a Draxusy Camo propadli uplně všechny bez problému, Tomahawky Lighting některý propadli bez problému, jiný propadli na lehký profouknutí a pár kulí sem musel natvrdo vyšťouchat vařečkou Very Happy a Torobal Premium všechny na lehký profouknutí.

Znamená to tedy, že z těchto zmíněných kulích by měli TEORETICKY být pro moji hlaveň nejlepší ty Torobali?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teoreticky ano, ale hlavně záleží na povrchu kuliček Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to čumákuju.... na 0.684 (kterýžto průměr jsi posíllal v linku hlavně v prvním threadu) že Camo propadly? To by mě opravdu už ale zajímalo, co mají za průměr... v PBS jsem se to nedozvěděl a koupě jednoho pytle jsou pro mne vyhozené peníze kvůli průměru mé hlavně a vzhledem k tomu, že již dávno vím, že DX Camo jsou až příliš malé. Otázkou ale jak malé...
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někde níž psal .687, každopádně bych zkusil ty pbs+ Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám to samé lapco a skutečnš Draxxus propadne i pr. 0.684 a pbs jsou hodně různé, ale vesměs všechny propadnoui přes 0.686 nebo jedna ze 100 se mírně zadrhne - zlevnuje se a zmenšujou se i prum. kuliček Very Happy

Naposledy upravil matfit dne pá květen 24, 2013 9:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pluska PBS už jsou min. tak 2-3 roky křehké až hanba povídat..... Premia taky stojí za vyliž číču (sváry, kvalita atd), tak laboruji s čím se dá.....DX-ka drží svou kvalitu zhruba stejně, akoráte ty průměry stále zmenšují (připadá mi)... Sad
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano mám 0.687.
Draxuse Camo mě popravdě dost překvapili jak jsou malinký. Testoval jsem jich cca 20 a všechny propadli naprosto bez problému či jediného zádrhelu. Ty Tomahawky to bude asi kus od kusu, když některý propadli v poho a jiný sem měl co dělat abych je vůbec vyšťouchal, takže kvalita asi nic moc (http://www.paintball-shop.cz/kulicky/baleni-500ks/tomahawk-lightning/) Naopak ty Torobali mě mile překvapili a zatím se zdají být ideální. Ješte objednám Titanium Premium a vyzkouším (Pluska jsou pro mě moc křehký na Military)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, OK... sorry....

Dej vědět, jak se osvědčily.
Tuším, že v jiném vlákně jsi řešil i APEX, tak nezapomeň i na něj Smile Samozřejmě s údajem o úsťovce... Wink

S Titanium (Plus či bez Plusu) mám osobně rozpolcené zkušenosti. Dříve mi to připadalo jako záruka kvality, nyní mi to připadá jako štěstí na skladování či výrobní sérii.
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Beetle napsal:
Pluska PBS už jsou min. tak 2-3 roky křehké až hanba povídat..... Premia taky stojí za vyliž číču (sváry, kvalita atd), tak laboruji s čím se dá.....DX-ka drží svou kvalitu zhruba stejně, akoráte ty průměry stále zmenšují (připadá mi)... Sad


Njn, laborovat se dá pořád když je každá várka kulí jiná, já to už vzdal a radši do houští házím granáty Very Happy jinak dřív mi sedely dost marbalizery nebýt toho že tak kurevsky barvily a měli strašně malou trvanlivost Sad
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lister: Tak o tom žádná Smile
Mě stačily Marbly půl dne v Milsigáckých zásobnícich při cca 30st. Celsia, prachu a pochopil jsem, že tudy cesta nevede Very Happy

Granát, kulovky, to je pyrotechnická jistota, naprosto s Tebou souhlasím Twisted Evil
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so květen 25, 2013 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Beetle: Jasny pak to tu rozepisu a porovnam. Hlavne se musim dostat k tomu radaru, jelikoz fakt vubec netusim jakou tam mam z tovarniho nastaveni Smile

Apex sem k Vanocum koupil pritelkyni na T98 a muzu s klidem rict, ze to je zatim to nejlepsi s cim sem kdy strilel.
S Lapco si chci zahrat par akci bez Apexu, otestovat, naladovat tam vsechny mozny i nemozny kule ale s jistotou uz vim ze si na ni Apex dokoupim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate