Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
jaka technika vypadla? ja se na nejakou u nas tesil ale za 300 jsem si prochodil dvoje boty Smile


Připojím se také. Ne jenom já jsem čekal na patrole techniku a říkal jsem si za co 300. Ale to asi většina lidí nevěděla že to Bohoušovi na poslední chvíli padlo. Je to škoda. dal bych tomu půjčujícímu co proto.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
pro Dvorzak:no tak to až se příště uvidíme tak to mi teda musíš ukázat my s pyro nějak nehrajem tak se ptám.jako já nevim ale pár hodin mě pískalo v uších a popravdě měl sme to za dýmku a popravdě ani netušim že něco takovýhop někdo.jak řikám s pyro nehrajem a tak bych pro příště rád byl seznámenej s pyro kderá se bude používat.jinak doufám příště ti to mrdne půl metru od hlavy nebo blížSmile


Rádi předvedeme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cely [B.S] Clan děkuje za Bojovou patrolu, vždy a všude budou klady i zapory. Mě to připomělo vyškovské cvičení, nejdřív se čeká a pak rychle do akce. Nejdřív promočit a pak pochodovat, z vojenské stránky stejné podmínky, všichni mluví jako v armádě a teď byla možnost zkusit si vojnu více naživo i s raním budíčkem, z mého týmu to lidi komentovali jako skvělou zkušenost k tomu co a jak dokoupit a připravit a ne jen povídání, takle to je na vojně.
Určitě může mrzet ty co odjeli, nebo kvůli počasí nepřijeli,
Scénář skvěle vymyšlený, dokonalá improvizace.
Slova jako ovlivnování hry jak se tu někde píše neni na místě, už jen ze skušenosti z Bene vím, že hru určitým způsobem korigovat, aby nebyla ukončena předčasně po pár hodinách. A z toho co jsem postřehl: tam se stejně nedostanete a jak jste tam vyjeli atd... korigování se moc nedařilo a hra měla spíše vlastní průběh. My hodnotíme hru na 100% a byla by škoda neuspořádat další. Také jsme kvůli těmto hrám Ero stavěli a Bojová patrola byl pohon k tomu, aby bylo letos. A na testování průjezdnosti včetně přesunům byl terén a celá mapa naprosto dokonalá...

naše statistika:
vystřílelo se 21800 kulí ze 47000 co jsme měli sebou
23x padl řidič
7x zemřel střelec
4x zničeno vozidlo RPG ( z toho jednou zemřelo opožděně u vodárny, omlouváme se ale vůbec jsme to nepostřehli)

A ještě před kritikou vozidla. vozidlo jsme stavěli podle rumunské armády a humvíí z afghánistánu a trochu ho upravili pro paintball. Za daných podmínek člověk průměrné postavy kouká helmou nad věží, my využili našeho nejmladšího hráče. Auto jsme dodělávali tak, že jsme ze středy do pátku spali po třech hodinách a dodělali ho k výjezdu, kdy jsme ho v pátek ve 14:00 konečně nastříkali, v 17:30 dodělali a v 18:00 vyjeli na patrolu. Ještě chybí postranní střílny, kterými bude možné vystřílet posátku a spousta dalších věcí včetně vypínačů, které po zásahu řidiče vypnout v autě elektriku... k tomu bych poprosil všechny kdo mají zájem nám napsat co a jak by se tam mělo zlepšit, dodělat a další nápady včetně toho co je špatně napiště nám na zamra@bsclan.cz určitě vše nezrealizujeme, ale budeme mít nad čim přemýšlet a čeho se chytit...

PS: RPG ... pěkná rána... o náhradu nestojíme, je to riziko hry a počítáme se strátami, navíc jsme dostali příspěvek od Noxe, a dneska víme, že ze střílen co byly nakreslený k vyříznutí, jednu umažeme a uděláme tam co prošla raketa Wink ale můžu ti říct, že podívaná to byla zajímavá, když jste se za autem objevili, z lesa odkud jsme na to koukali, tak to byla jak vystřižená scéna z filmu Very Happy

PS Mastodont a spol: z jedné strany by kritika měla sloužit k zamyšlení než k odstrašení, samozřejmě ale jen ta oprávněná.
za druhy, vždy se objeví od jednoho kritika ale už ne od zbývajících 100 chvála... My chválíme organizačně, hratelně i prostorově 10 hlasy Wink a rádi přijedeme na další hru
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz


Naposledy upravil sir_bambino dne po květen 20, 2013 6:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ještě jedna věc: chci poděkovat vlkům za trpělivost s mými členy, kteří byly na takové hře poprvé a na začátku znatelně zmateni. Wink

A jestli by bylo možné někam nahrát nebo nám poslat více fotek na kterých je ARO, své žádné nemáme a celkem hodně lidí při hře fotilo... díky... klidně i s logem fotografa Wink
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
PS: RPG ... pěkná rána... o náhradu nestojíme, je to riziko hry a počítáme se strátami, navíc jsme dostali příspěvek od Noxe, a dneska víme, že ze střílen co byly nakreslený k vyříznutí, jednu umažeme a uděláme tam co prošla raketa ale můžu ti říct, že podívaná to byla zajímavá, když jste se za autem objevili, z lesa odkud jsme na to koukali, tak to byla jak vystřižená scéna z filmu
Mám gopro kameru ale na patrolu jsme ji nebral, říkal jsme si, že na to nebude čas něco točit...a teď si za to trhám vlasy.
Jinak mě se vaše auto strašne libilo. Ta věž vypada luxusně, velkou čast cesty domu jsme o něm debatovali.. Neměl jsme moc čas ho prohlidnout z blizka ale za mě luxusní...
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem to docetl nekolik stranek zpetne. Doufam, ze jsem se Bohouse nijak nedotkl svym komentarem, respektive zminkou o skriptu a podrazenych nohach. Poradatele se s tim dle mne vyporadali jak nejlepe mohli vzhledem ke zminenym komplikacim. Tzn vyborne. Pro hellboye. Zrejme nerozumim tve nadsazce nebo humoru a hlavne jsem reagoval pod "dojmem" tvych predchozich komentaru a hlavne posledni warzony a Kory. Cili si nemyslim ze to bylo z tve strany zase az tak bezelstne, jak rikas. Kdyz budu hrat za Vietcong tak bez problemu snesu, ze na me behem hry US army bude rvat ze vietnamci zerou hovna a jsme kurvy a pod. Ovsem po hre povazuju kazdeho protivnika za sveho soudruha, jsme prece MPB komunita. Mozna z toho duvodu nechapu podobne pejorativni komentare po hre. Nicmene dam na radu starsich a zkusenejsich a nebudu to priste vubec cist abych takova nula na scene jako jsem ja budila nejake vasne ktere by mohly nasi scenu nejak rozvracet apod. Howg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohousi, po kazde akci se najdou lidi kteri budou na neco nasrani, treba moc deste, malo deste, moc slunicka - proste se nezavdecis vsem Smile

Co by (nejen?) me ale zajimalo jsou jmena tech, kteri se na akci vysrali, 50 lidi neni malo a nerad bych nekoho z nich potkaval na dalsich hrach...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikesi zelena vesta s pruhy? na trave ve svahu lezela? jestli jo tak jsem ji nasel pri jednom mem solovyletu smerem k zakladne pravidelny
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:
Bohousi, po kazde akci se najdou lidi kteri budou na neco nasrani, treba moc deste, malo deste, moc slunicka - proste se nezavdecis vsem Smile

Co by (nejen?) me ale zajimalo jsou jmena tech, kteri se na akci vysrali, 50 lidi neni malo a nerad bych nekoho z nich potkaval na dalsich hrach...


Tak na to nečekáš sám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posílám poděkování za mě a bráchu, cákal nám adroš ušima. Díky Bratránci.
Komu se to nelíbilo ať příště nejezdí. Za nás každopádně MOC SUPER! paintu zdar!
ps. rád bych měl tu fotku jak nás borec natáčí mobilem v centrálním bunkru s kulasem! dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

report
http://www.totalmag.cz/paintball/72-akce/3577-bojova-patrola-2013.html
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

škopek napsal:
Uziel Gal napsal:
jaka technika vypadla? ja se na nejakou u nas tesil ale za 300 jsem si prochodil dvoje boty Smile


Připojím se také. Ne jenom já jsem čekal na patrole techniku a říkal jsem si za co 300. Ale to asi většina lidí nevěděla že to Bohoušovi na poslední chvíli padlo. Je to škoda. dal bych tomu půjčujícímu co proto.


ty to jo, to se stat muze, ze zmizi pet aut za dva dny je sice miziva sance, ale asi vyjimka potvrzuje pravidlo...


ale abych nebyl ritopich jenom, pro jednoho naseho noveho clena to byla prvni paintballova hra mimo komerci. docela ziral co je v cechcach mozny udelat, dovolit si, zaridit a zazit. sice docela zitral nad hlasitosti naseho nocniho postupu a par detailu ( slouzi u budeswehru a komentoval to slovy ze za takovy zvaneni pri presunu by behal tyden v kuse kolem zakladny ), ale jinak super zazitek pro nej
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
pro Dvorzak:no tak to až se příště uvidíme tak to mi teda musíš ukázat my s pyro nějak nehrajem tak se ptám.jako já nevim ale pár hodin mě pískalo v uších a popravdě měl sme to za dýmku a popravdě ani netušim že něco takovýhop někdo.jak řikám s pyro nehrajem a tak bych pro příště rád byl seznámenej s pyro kderá se bude používat.jinak doufám příště ti to mrdne půl metru od hlavy nebo blížSmile

Viděl jsem to z věže online... Rejmi skáče za roh zákopu a nic... tak vylejzá jde k tomu natahuje ruku(myslel že je to dýmovnice) a mrda jak prase... až padala omítka ze stropu(ne že by tam nějak moc držela Smile Rejmi pustil zbran a DOSLOVA SE VYPOTÁCEL OPÍRAJÍC SE O ZÁKOP VEN bez jakýkoliv reakcí na otázky jak mu je... pánové, měl jsem sto chutí se vysrat na nějakou obranu a jít za ním, páč mě z toho běžel mráz po zádech, páč z věže to vypadalo že má lehší šok... jako mrdy to byly strašný, v obavě o zdraví jsem si narval sežmoulaný kapesníčky do uší, páč koupit tohle v cimře ve věži, tak to je o zdraví... a už jsem něco výbuchů zažil ale tohle bylo moc... byly to 45mm nebo ty větší?... Když jsem po smrti šel fotit tak jsem to říkal Mastodontovi ale zkrátka už to nešlo nijak ovlivnit... sám jsem si zažil dva výbuchy v prkenným bunkru nahoře při prvním útoku a na to že to bylo tak 1m od stěny, za kterou jsem byl tak síla Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jé hele Míra už je doma Very Happy tak jak jste nakonec dojeli Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťas



Založen: 25. 08. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Mokré

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pánové po přečtení toho vašeho hádání se o kokotinách co bylo nebo nebylo špatně a kdo je blázen nebo frajer mi to už vážně nedalo a taky se ozvu i když jsem jenom člověk co se už sedm let ptá jen na kam a koho a do ničeho se nemotá.Každá hra se někdy nepovede a má i nějaké mouchy a vždycky se najde nějaký ....... nespokojený člověk na věci od A do Z.Mě se akce líbila zahrál jsem si a tím to pro mě hasne ale bohužel musím za armádu říct že když nemáte informace nedá se plánovat a dělat nic.Teď bych ale začal tím že pokud mají určití LIDÉ něco proti Sudetě tak ať s tím laskavě vylezou na světlo a nešuškaj si to ve tmě jsem hodně letým členem a hrdým členem !!! Udělali jsme všechno co se nám řeklo a nikdo neremcal hlídali jsme celou linii základny přes sedm hodin a pak se střídali po dvou hodinách spánku kdy jsem ležel ve tmě v mokrý trávě hned na kraji lesa a hlídal a neřekl ani slovo až do svítání i když jsem koukal na týmy u grilu nebo u stánku a taky nic neřekl každý si přijel zahrát podle sebe!! Spousta z nás nešla ani spát a hráli pomalu celých 24 hodin.Tak si laskavě nechte nějaký narážky o našem stylu hry nebo snad chování!!Místo toho aby jste byli rádi že vypadnete pryč ze stereotypu a z baráku zahrajete si a zase se sejdeme hádáte se jak děti na písku. A poslední věc k tomu poslednímu útoku když nevíte že protivník má víc recyklací a recyklují hned potom co ho zasáhnete uděláte to samé co já nadáváte a vztekáte se jak papírovej čert je mi jedno kolik lidí útočí ale určitý věci je potřeba vědět třeba i to že vejda veze lidi do prostoru který není označen jako herní no ale i to jsme ošéfovali Smile . Jinak to Bohouši nevzdávej určitě to příště bude zase super hra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TO Uziel Gal: Mohla by byt, stratil jsem ji někde mezi naší zakladnou a zakladnou armady... takze v podstate kdekoli v prostoru. Našmajdal jsme toho za hru hodne Smile
Jinak prostor má velký potenciál. Od boju Verdenu (ktere uz tam probíhaji) pres patrolu(ktera se doufam konat jeste bude) az po vietnamskou vřavu u potoka. Jen je pro nas trochu z ruky....
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marťas napsal:
Teď bych ale začal tím že pokud mají určití LIDÉ něco proti Sudetě tak ať s tím laskavě vylezou na světlo a nešuškaj si to ve tmě jsem hodně letým členem a hrdým členem !!! Udělali jsme všechno co se nám řeklo a nikdo neremcal hlídali jsme celou linii základny přes sedm hodin a pak se střídali po dvou hodinách spánku kdy jsem ležel ve tmě v mokrý trávě hned na kraji lesa a hlídal a neřekl ani slovo až do svítání i když jsem koukal na týmy u grilu nebo u stánku a taky nic neřekl každý si přijel zahrát podle sebe!! Spousta z nás nešla ani spát a hráli pomalu celých 24 hodin.Tak si laskavě nechte nějaký narážky o našem stylu hry nebo snad chování!!
ted jen nechapu co tohle ma spolecnyho s tim o cem se tu lide doted bavili ? kde je nejaky prizpevek, ktery by dehonestoval vas team ? kde je prizpevek, ktery by zpochybnoval vas styl hry nebo chovani ??? mozna sem to prehlidnul, ale nezda se mi ze by se tu tyhle veci kritizovali a ani sem si v prubehu boju nevsim, ze by nekdo na sudetu nadaval. Tedy prosim osvetlit, co to ma spolecneho s tim o cem se tu doted vedou diskuse ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Rejmi napsal:
pro Dvorzak:no tak to až se příště uvidíme tak to mi teda musíš ukázat my s pyro nějak nehrajem tak se ptám.jako já nevim ale pár hodin mě pískalo v uších a popravdě měl sme to za dýmku a popravdě ani netušim že něco takovýhop někdo.jak řikám s pyro nehrajem a tak bych pro příště rád byl seznámenej s pyro kderá se bude používat.jinak doufám příště ti to mrdne půl metru od hlavy nebo blížSmile

Viděl jsem to z věže online... Rejmi skáče za roh zákopu a nic... tak vylejzá jde k tomu natahuje ruku(myslel že je to dýmovnice) a mrda jak prase... až padala omítka ze stropu(ne že by tam nějak moc držela Smile Rejmi pustil zbran a DOSLOVA SE VYPOTÁCEL OPÍRAJÍC SE O ZÁKOP VEN bez jakýkoliv reakcí na otázky jak mu je... pánové, měl jsem sto chutí se vysrat na nějakou obranu a jít za ním, páč mě z toho běžel mráz po zádech, páč z věže to vypadalo že má lehší šok... jako mrdy to byly strašný, v obavě o zdraví jsem si narval sežmoulaný kapesníčky do uší, páč koupit tohle v cimře ve věži, tak to je o zdraví... a už jsem něco výbuchů zažil ale tohle bylo moc... byly to 45mm nebo ty větší?... Když jsem po smrti šel fotit tak jsem to říkal Mastodontovi ale zkrátka už to nešlo nijak ovlivnit... sám jsem si zažil dva výbuchy v prkenným bunkru nahoře při prvním útoku a na to že to bylo tak 1m od stěny, za kterou jsem byl tak síla Smile...

Jestli to byly 45mm nebo větší nevím (to má na starost náš pyrowlasťák) ale zjistím a info předám. Jinak mě osobně by nenapadlo sahat na pyrotechniku která nevybuchla a doutná. To je základní pravidlo co se týká jakékoliv pyrotechniky. A znova zdůrazňuji, že "kulovky" byly povoleny. Co se týká bezpečnosti tak si stojím za tím že tato úprava je mnohem bezpečnější než neupravená "kulovka" která bouchne někomu u hlavy (už se to stalo cíťovi) to už je ale asi na jiné vlákno jaká pyrotechnika je bezpečná. Ale asi je pravda, že by se to mělo před akcí říct co kdo bude používat....Ale pak už nebude žádné překvápko. No já bych povolil max bouchací kuličky Wink Vše je vždy důležité co kdo na svých hrách povolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele jestli to slabě doutná, dost často to lidi berou za dýmovnici (start dýmu) a to dle mého je problém. Kdo by nehodil dým ze svého zákopu? Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marťas



Založen: 25. 08. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Mokré

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak bohužel nejen já jsem u hry něco o Sudetě slyšel a když mi to pak i někdo ještě napíše že u toho stál taky dost mě to naštve jak říkám spoustu věcí jde kolem mě ale tohle nebylo poprvé a proto jsem to i napsal třeba někdo má něco na srdci!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marťas napsal:
Tak bohužel nejen já jsem u hry něco o Sudetě slyšel a když mi to pak i někdo ještě napíše že u toho stál taky dost mě to naštve jak říkám spoustu věcí jde kolem mě ale tohle nebylo poprvé a proto jsem to i napsal třeba někdo má něco na srdci!!
byl oto od povstalcu nebo od pravidelne armady ? Myslim, ze povstalci nebyli schopni vubec rozlisovat kdo konkretne (ktery team) proti nim stoji (alespon ja to nebyl schopen, tedy kritika z jejich strany jen tezko mohla byt objektivni, takze si ji urcite neberte, taky by to mohl byt vypumpovanej adrenalin, jako velitel povstalcu jsem zadnou stiznost na chovani Sudety (a dokonce ani armady jako celku) neslysel. Jedina vytka byla na adresu nejakeho jedince (nevim z jakeho teamu) co bez pokryvky hlavy udajne nekoho zabil, ale to je ojedinely exces
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
hele jestli to slabě doutná, dost často to lidi berou za dýmovnici (start dýmu) a to dle mého je problém. Kdo by nehodil dým ze svého zákopu? Smile


No tak co nám bouchlo pár voskovek v ruce by mě to ani nenapadlo natož když si nejsem jistej co to je. A co tu píšeš je zásadní porušení všech bezpečnostních pravidel. Pokud na to někdo hrabe tak nevím...
Problém je v tom, že používání kulovek a třeba i sádráků je dost nebezpečné a v komunitě je stále dost lidí co to na hrách prostě nechtěj. Já to respektuji. Na všech námi pořádaných hrách byl vždy pyrotechnika zakázaná, kromě té co dodá pořadatel ..... což jsme byli mi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice jsem se nechtěl zapojovat do těchto přestřelek, ale něco málo k tématu dám. Obrana věže byla heroická a dobýt ji byl těžký oříšek. Sám jsem se pohyboval (plížil) celou dobu pod ní, a všeho jsem byl účasten-i vyřazení posledních obránců granáty házené Al-Chimem. Sám jsem mu jeden dával. Všechna čest bojovníkům v tomto sektoru, výkon byl nadstandardní. O recyklacích vím jen z doslechu-sám jsem padl až před horní budovou a poté žádná nebyla. Základna byla posléze dobyta (dobYta!!). Pokud věž bránila Sudeta, odvedla skvělou práci.
Neodpustím si dovětek:
Sám jsem nespal vůbec jako všichni z 1.BB. K tomu nás ovšem nikdo nenutil a rozhodli jsme si to sami. Když to vydrží stařík Laughing ve věku 45 let, u lidiček ve věku 20-30let bych to rád bral jako samozřejmost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jé hele Míra už je doma Very Happy tak jak jste nakonec dojeli Question
to bude samostatná sága... v 6 hod ráno doma...dodám později... ted jsem dával dokupy foto.... a padám na držku zase Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

inak už jsem měl napsanej elaborát prohřešků ve hře a celý se mi to smazalo když jsem dal entr ...grrr.. dnes na to už nemám sílu.... du spát...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mi to nedalo a nešel jsem spát, dokud jsem fotky nedodělal... Fery sem pak dá odkaz... ale ted už fakt jdu spát...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak taky pridam svoje. Na hru sem se tesil jak baba na duchod. A nezklamala. Hellboyova slova sem cetl hned rano a uz sem vedel ze bude pruser. Taky sem to nepochopil. A jak je videt jedinej sem nebyl. To by bylo k tomu asi všechno. Jeste jedna organizacni. Jako po skoro kazde dvoudeni bylo nasrano v lese kde se bojovalo. Kurva tak aspon malickou lopatku a dam to 10cm pod zem ne? Bylo to v zakladne za stanama. Koukat odku po me strili a jeste pod nohy na miny bylo opravdu zvlastni.jinak omluvit bych se chtel zabakum za to jak jsme je vyndaly. Proste jsme se spletly.a jeste tomu klukovi co sem ho vyndal v baraku do nohy. Nejak. Sem to nerozeznal.a podekovat bych chtel hlavne bohousovi. Za to ze me nezabil za to moje vecny rejpani.ale ja uz sem asi takovej tak se nezlob. Doufam ze s tim neseknes a patrolu udrzis.byla by to skoda.a zjistil sem ze 700 kilometeu v aute je lepsi nez sedet ve zdarskym kulturaku 3 hodiny na zidli kera je tvrda jak prase. A nejaky vraceni startovnyho je uplne od veci. Proste komu se to nelibylo at nejezdi. A blacklist by me taky zajimal. Pocasi je sice svine ale v zivote by me nenapadlo ujet. Tim koncim. Dekuju vsem
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hele musím se zastat generálního tajemníka PPB Hellboye. Vše co bylo napsáno bylo mimo jiné z důvodu aby někteří lidé mohli rozvíjet bojovou schopnost "OCELOVÁ MYSL". že se to nesetkalo s pochopením nevadí, "zítra je taky den". a jinak koukám že ani západním čechám se nevyhnuly problémy "moravy", kdy na minulé apokalypse taktéž z důvodu mokré trávy a vysokého stavu rosy na listech odpadlo spousta zcela jistě hardcore hráčů největšího kalibru Smile
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no marne nas tu ceka kupa na nejake ty seznamy lidi co zaplatili kazdej a neprijeli. me by osobne takovy lide zajimali velice, poslal bych jim totiz cislo uctu zdali mi taky nemuzou poslat nejake penize Smile



jeste takovej dotaz, byl tam kluk s vousama a fotakem co tam jenom fotil, budou od nej fotky? nevim odkud byl
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
no marne nas tu ceka kupa na nejake ty seznamy lidi co zaplatili kazdej a neprijeli. me by osobne takovy lide zajimali velice, poslal bych jim totiz cislo uctu zdali mi taky nemuzou poslat nejake penize Smile



jeste takovej dotaz, byl tam kluk s vousama a fotakem co tam jenom fotil, budou od nej fotky? nevim odkud byl


To byl Ondra z MG, a fotky budou, vydrž. Něco málo je už na FB
_________________
Kolik třešní, tolik višní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Strana 10 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate