Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mé tušení se také naplnilo a nemohu se k tomu nevyjádři.
MP hráči jsme tady něco jako malá vesnice a jako má každá vesnice svého blázna tak má i svého frajera.
Kdo je vesnickým bláznem na MP scéně není potřeba psát a stejně tak už není potřeba psát kdo je tady vesnickým frajerem.
Už cestou na akci a v celém průběhu hry se u nás vtipkovalo co zase ten frajer po akci vyplodí za radostný komentář. A ejhle netrvalo to nijak dlouho.
Hellboy, prosím tě už si konečně uvědom, že tvé výpotky mnoho lidí po právu nasere i přesto že tyto kydy očekávají (ale umíš překvapit to se musí nechat).
Z takové nasranosti se pak lidi rozhodují zda na další podobnou akci s účastí podobných typanů vůbec jet. Naprosto je chápu, že nechtějí mít zkaženou náladu po hře kde fungovali jako fretky, dali do toho maximum a odvedli skutečně skvělou práci aby byli všichni spokojení a osobně si budu podle tohoto klíče vybírat i já.
Finální boje Jaroslav trefně přirovnal k 1.sv. válce a přesně tak to i bylo. Historie na bojištích ve Francii (Soma, Verdun) nám sama ukazuje, že takový boj stál neskutečné počty obětí bez valného výsledku.
Dostali jsme úkol jakkoli bláznivý a my šli bez debat a keců do toho a vy jste si mohli náramně zastřílet.
Stačí?


Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já Rajko nikde žádnej problém na Facebooku nevidím, nikdo tam nic špatnýho nepíše. Akorát Jaroslav odebral z mé věty smajlíka, čímž poměrně značně pozměnil její význam. Možná problém bude taky v tom, že my jsme jako jediní o ničem nevěděli, lidem připadalo divný, že už potřetí zabíjejí stejnýho borce. Nevěděli jsme, odkud smíte a nesmíte útočit atd.

A jinak Jaroslave, nejmenuju se "pisatel" a myslím, že to dobře víš.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a pokud jsme byli tedy totálně vyhlazeni dokonce po bolševicky nad 100% (i když je matematicky dokázáno, že 100% je maximum Laughing ), tak potom nechápu kdo dobyl tu základnu? Že by duchové našich válečníků? Laughing Laughing Laughing

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Napsal jsem jednu větu, na jejímž konci je smajlík. Nevím odkud berete reporty a vyhlazení. Podobný komentáře se smajlíkama, jsou skoro pod každou fotkou a je to legrace a podle kometářů a lajků na tom tajuplným webu jménem faceboook to tak všichni chápou. Možná by to chtělo trochu smyslu pro humor.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A jinak Jaroslave, nejmenuju se "pisatel" a myslím, že to dobře víš.
no moji lide (cti povstalci a vsichni ti co utocili na opevnene pozice) zase nejsou zadni "frajeri" kteri musi vyuzivat brutalni presili, aby takove kvalitni hrace jako jsi ty porazili

proste je to o prostredi a podminkach, copak se nekdo vam posmiva a pouziva takove silacke fraze jako ty, kdyz ste museli pouzit 4 recyklace na porazeni vetsinou jen 20 bojovniku zalezlich podel silnice ?? ne. Vis proc ? protoze mi empaticky vnimame, ze ste to meli tezke, ze ste museli celit zamaskovanym blbum, co se oblozi vybusninama, ze ste meli omezenou moznost manevru, ale to je neco, co ty nikdy nejsi schopen uznat, pochopit, respektovat, radsi budes pouzivat vyrazu "frajeri" pro zesmesneni protivnikovi snahy... obycejna slusnost, nic vic, tohle nebylo o tom kdo je lepsi, kdo jich vic zabiji, kdo ma silnejsi hlas, delsi pusku... snaseli sme vy i my obtize ukolu a gratuluji vsem, kdo je snaseli dobre, bez reptani a odvahou, at uz byli na jakekoliv strane
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po květen 20, 2013 1:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Se pak nedivte že máme stále méně aktivních hráčů, když se tu dohadujeme nad takovejma blbostma a ještě se tu spekuluje nad kvalitou a schopností hráče, který na té akce jezdí. Hellboye jsem pochopil tak jak to myslel a všichni z armády jsme věděli že Vás nebylo 350. Protože po ukončení bitvy, když jste to obsadili, to zaznělo (osobně jsem si myslel že Vás bylo 1000 Wink), ale Bohouš to pak myslím že urovnal že Vás bylo méně jak píšete už na místě. Takže ano zavtipkovalo se že Vás bylo 350 proti našim 50 ale s nadsázkou. Zkusme to uzavřít a "ty se styď Hellboy že si je takhle pomluvil" Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych to uzavrel, tohle neni o tom kolik koho bylo, i kdyby nas bylo 500, je to jen o respektu k souperi... nemusime tu sklouzavat k elektronickemu lincovani jakehokoliv hrace, tedy ani Hellboy, verim ze to nemysli zle, ale proste lidi co tam nechaj pot a krev to proste rozladi, chce to jen vice taktu a misto sireni zaste mezi sebou navzajem lze fungovat pozitivne, myslim, ze spoustu jednotlivcu i teamu to mezi sebou dokaze... proste misto upozornovani na sve obrovske zasluhy muzeme spise vyzdvihnout odvahu a um nepritele, jako toho kluka z TT, co nam vlitnul pri predposladni akci skoro az do bunkru, to je proste frajer v tom pozitivnim slova smyslu a ne rikat no to byli frajeri ti co sme jich postrileli tolik a tolik a az potom nas (cti - vlastne nahodou) dobyli.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po květen 20, 2013 2:16 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím co mám napsat já sem jen smutnej že sem zklamal vaše očekávání takže slibuju že už se to nestane.
Hru Bojová patrola jsme chtěli postavit jinak než jak je zažitá a dali sme tomu vše.Když sem v sobotu ráno zjistil že armáda má o 50 můžů méně než má mít polilo mě horko tohle bude průšvih.Hra byla připravená dlouho dopředu i její výsledek a průběh a to ted bylo hodně ohroženo takže sme s velitelem povstalců Jaroslavem půlku hry slepili na koleně podle situace a já mu hrozně děkuju že se toho ujal a moc mi pomohl.Stejně jako Rajko na naší straně který sice armádě nevelel ale byl můj poradní hlas.Noční hru sem skopal já když sem nechal tento úkol provézt v takovém počtu lidí na obou stranách.A baterky v tomto počtu lidí byli průser.Ale sem hrdý na své lidi že s tím nápadem přišli a mi sme nebyli ustrašení to zkusit.
Děkuju všem co přijeli vydržli a aspon trochu si to užili.
Pokud má někdo pocit že bez užitku ztrávil dva dny v lese at napíše PM já mu pošlu zpět startovné.
Tímto definitivně končím hru Bojová patrola žádná další už nebude.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohoušu, kurňa dokázali jste improvizovat a odvedli jste sakra dobrou práci není důvod někomu něco vracet!


Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mastodonte neblázni Shocked

Chápu Tvoje zklamání nad nějakejma těma negativníma emocema, který se po hře objevily, ale koukni se na komentáře v kalendáři...

To, že se objevily nějaký problémy - no a? Diskuze nad "novym typem" pozdějc vybuchujících pum, ze kterejch byli někteří překvapený a nadávali na ně, nebo nad nenasazenejma maskama živejch hráčů na straně povstalců (konec hry), atd. Prosimtě - no a? U akce takovýho rozsahu bych se divil, kdyby k podobnejm hádkám nedošlo...a to, že Hellboy napíše na FB nějakou větičku a Jaroslav a jiní si to nějak vyloží a on to přitom tak nemyslel? Pffff....

Celá akce byla výborná a z mýho okolí si jí všichni pochvalovali a odjížděli výborně vyšťavený a spokojený...výborně jste zvládli upravit scénáře (scénář) hry vzhledem ke změněnému počtu hráčů! Fakt, že jo. Úkolů bylo hodně a pro někoho to byl celkem záhul to fyzicky i psychicky vydržet, ale to bylo jedině dobře a hlavně se díky tomu pořád něco dělo...nejedná se o žádnou komerci s pivkem a klobásama, ne?

Takže omlouvat se? Vracet peníze? Odpískat další ročník? Neblázni...

Jo a nápad s blikajícíma baterkama v noci, jakožto simulací zážehů při střelbě, je z mýho pohledu dobrej! Ihned v ten moment, kdy se na louce při nočce spustila střelba a já to viděl na živo, tak jsem si řekl, že tohle je dobrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me ty baterky moc dobry neprijdou uz jenom z toho duvodu ze ne kazdej ji pouzival, mel jsem tu smutnou smulu ze jsem zhebl prvni na nasem pravym kridle a chvili jsem to sledoval a rozhodne ne kazdej blikal. coz mi proste pri tomhle poctu lidi prijde jako slusnej duvod se hadat ci potencionalni zdroj problemu. i me manik nejdriv strelil do ksichtu ze tri metru a blikl az po sleze, ale to se neni cemu divit...


jinak abych nekomu osvetlil mou nasranost z pokusu rano. jak psal bazil v komentarich, honis se za necim jako kokot aby ti skript podrazil nohy... dale pak manik nas strilejici zezadu bez viditelneho oznaceni armady, posledni kapka. hlavne jsem si myslel ze ten kluk nesel za nama celou dobu, nybrz opet vybehl ze zakazaneho prostoru. ktera se ale vysvetlila hned jak jsem si prisel rano pokecat na zakopy poprve s obranou

dalsi co bych priste doporucil: vysvetli STEJNE pravidla jak jedne, tak druhe strane, slovicko STEJNE, je dosti dulezite, protoze kdyz nam nekdo neco rekne ze se tam nesmi, ja je jeste vyhodim ze se tam fakt nesmi a par minut na to nas sejme vybihajici borec zezadu z toho mista kam se nesmi je triskni Smile


dal nechapu, proc jsme nemohli zautocit na zakladnu pravidelny armady i kdyz v poctu cca 9ti lidi uz v 10:46 rano v sobotu ackoli v pravidlech bylo ze muzeme na ni utocit po celou dobu hry. ona ta neustala zmena a ohybani pravidel proste vezme chut hrat, pak clovek se nemuze divit ze je nasranej, aspon ja byl teda

jenom michale kdyz ses nebavil rano s mastodontem, tak kdo zakazal tedy pouzit srandovnich granatu kdyz ne on? jsem myslel ze hrajes teda s nama Smile)


PS: dik skupine medvidek pod kterou jsme sice patrili ale moc jsme s ni nehrali Smile, diky pohanum za hru a spolecne umirani, taky za nocni ohynek a rozdelovani proviantu. dale dekuji asi 10 sadam gore veci co jsem mel sebou, 2,5kg susenyho masa bez kterych bych neprezil byt vzhuru od patku 5ti hodin do nedele do konce hry jen s dvouma hodinama spanku
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.


Naposledy upravil Uziel Gal dne po květen 20, 2013 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joo a ještě, aby bylo jasno, Bohouš tady teďka sklízí jak pochvaly tak i nepřímou kritiku, takže si svůj týden slávy ještě užije dosytosti, ale hlavně bych rád a hoodně poděkoval Noxovi a Michalovi, páč jsem byl osobně u toho když v sobotu k večeru Bobanovi už ruply nervy (schytal jsem i pohlavek Twisted Evil Laughing ) a je mi jasné jak ty následné hodnocení a komentáře musí dopadat na ně (případný úspěch nebo neúspěch)
A to tam dřeli úplně stejně jako Boban Wink Very Happy

PS: i když Michal na tom je o maliko líp než Nox, ten od něj v tu chvíli byl doost daleko Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ztráty a nálezy Wink

Ztratil jsem v našem táboře (povstalci) zapalovač Zippo - celý stříbrný bez parádiček a okras - prostě stará klasika.
Našel jsem u cesty nahoru k "vrtuli" vojenský tank, jedná se nejspíš o Stalinca IS-2.
Celkem pěkně udělaný i s prověšenými pásy. Jen autor nikdy nejspíš neviděl jak vypadá lopata umístěná na bojové technice Laughing Jako bývalí příslušník tankánů jsem si toho nemohl nevšimnout Wink
Majitel nechť napíše přes PM adresu - pošlu.

Díky
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak bez svýho týmu bych rozhodně tuhle hru nebyl schopen utvořit a tihle kluci na tom dřeli snad víc než já takže Bratránci děkuju moc
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Pokud má někdo pocit že bez užitku ztrávil dva dny v lese at napíše PM já mu pošlu zpět startovné.
Tímto definitivně končím hru Bojová patrola žádná další už nebude.


Bohouši tohle je blbost... BP a další hry by měli být poslední jen pro ty blby co nedorazili. Mě se to líbilo. Hlavně přes den v sobotu a neděle taky, jen kdyby mě pořád nezabíjeli úplně mrtvý padáčky, což ale neovlivníš.... Laughing Jestli v komentu o akci vyznělo špatně z mojí strany, tak se omlouvám. Já si výtečně zastřílel.. Wink

Jinak ztratil jsem jednu tubu na 30 kuliček. Ta černá trojúhelníhového profilu. Jestli jí někdo našel, budu rád.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Staré dobré komentáře od starých dobrých pardů Smile bratru nic se tu nezměnilo stejně tak jako fakt že jakmile je to akce na dva dny a proti vám hraje jaroslav tak očekávejte v 5h ráno s usvitem utok... spíš by mě překvapilo kdyby PP ráno neutočili Laughing nicméně já si to užil po svém, jako řidič, jako pruzkumník, i jako ten co celou dobu vaří jen kafe (stejně tak jako v černém jestřábu).... inu k této bojovce se mi rozleželi některé věci ale to si myslim že spíš řeknu přímo bohouškovi a ne jako nějákou kriotiku ale spíš jako postřeh jak to člověk vnímal a jaký má na to názor.... takže tak...rád sem zase viděl některý lidi... jinak cesta ventrou zpět na základnu opět 6h jizdy s přestávkou, uši mám zalehlé ještě ted a kvalitní koženkové sedačky z roku 1950 cejtí na prdeli taky ještě ted .... ale jo bylo to dobrodružství Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky teda něco vyplodim: Bohoušku, doufám, že si opravdu nepostavíš hlavu a BP nepohřbíš. Akce to byla super, noční hra byl masakr když i já rádoby ostřílenej válečník (mimochodem čerstvě pochváleným a jmenovaným na "frajera" samotným Jaroslavem - tímto mu děkuji za poklonu, potěší to Twisted Evil ) jsem umíral na otravu adrenalinem.
O simulaci střelby jsem slyšel poprvé před rokem od Báby z Náchoda a říkal si, že bych to chtěl zkusit. Předčilo to mé očekávání, to byla diskotéka panečku Cool

Nejsem v TT od toho abych přemýšlel, takže do toho moc nevidím, ale asi není prdel když vám vypadne najednou 40 lidí a technika pár hodin před tím než źačne hra. Nemůžu si pomoct, ale podle mě se s tím Bratránci porvali nejlíp jak mohli. Hra se mi líbila od začátku do konce, bylo to fyzicky náročné a o střílení nebylo nouze.Krásnej víkend.

PS: Díky Bratránkům za super akci, těšim se na dalšíSmile Speciálně díky Bohouškovi( a asi i Michalovi Laughing ), že mi půjčili kulometnýho mazlika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jaka technika vypadla? ja se na nejakou u nas tesil ale za 300 jsem si prochodil dvoje boty Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadli mi celkem 3 auta u armády den před akcí a dvě u povstalců
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když skončila Čečna, tak jsem taky dostal studenou sprchu v podobě nelichotivých komentářů. Lidi mě sepsuli za všechno. Za to, že to bylo krátký, že nedostali odznáček, že platili za vstup a já nevím co ještě. Přepadla mě skepse a nechuť vůbec něco ještě někdy pořádat, i když nápadů bylo hodně.
Nicméně nakonec jsem si vzal raději k srdci komentáře od lidí, kterých si vážím a kteří na scéně něco znamenají. Potěšily mě komentáře například Mártyho nebo Sendwicze. Těmto hc hráčům se Čečna líbila, ale zase některým hráčům "obyčejného" military, ne. Všem se prostě zavděčit nedá.
Tím chci říct, že nemá cenu poslouchat tlachy. Někdo prostě neumí ocenit a pochopit, jakou to dá práci dát hru dokupy.

Vím, že nejsem žádná ikona ani celbrita pb scény, ale snad Tě to Bohouši povzbudí. Většině se to líbilo. A my, co hrajeme spíš komorní akce o pár lidech a pořád se někde plazíme, oceňujeme, že jsme si mohli užít hromadné útoky, obranu a pořádný řvaní.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono bohoušku upřimě nejsou v tom prostoru na to cesty.... místo střílecího zážitku sem tam měl kolikrát zažitek protáhnout lucinku tak aby se vešla...Smile takže si myslim že 2-3 auta do tohoto terenu bohatě stači... ono jiné by bylokdyby byla základna a muselo by se přepravovat na nějákoupředsunutou základnu atd tam si myslim že by to mělo smysl... ale jak řikám spíš je to na osobní hovor ty kluku ušatá Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen jedna jediná věc co chci slyšet!Co byla ta věc která dýmyla asi 10 fteřin a pak to nehoráznym způsobem křáplo?bylo to hozeno u věže do zákopu v neděli když ste útočili!!!!!jako fakt bych chtěl znám toho člověka kterej tohle hází.
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Vypadli mi celkem 3 auta u armády den před akcí a dvě u povstalců


kua odkud si to mel. tam bych auta ocenil, spis lanovka by byla lepsi, ale i auto by stacilo Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
jen jedna jediná věc co chci slyšet!Co byla ta věc která dýmyla asi 10 fteřin a pak to nehoráznym způsobem křáplo?bylo to hozeno u věže do zákopu v neděli když ste útočili!!!!!jako fakt bych chtěl znám toho člověka kterej tohle hází.

S tímhle musim souhlasit kulovky sou v pohodě (velice relativně) ale tahle věc už je hodně nebezpečná.Jedná se o černý válec nebo kouli který po dopadu cirka 5 až 7 vteřin dýmý a pak bouchne ovšem tak že mi armádáci vylítali ze zákopu málem tlakovou vlnou tohle už na paintbal nepatří takže kdo to použil at si to napřed vyzkouší na sobě a pak zjistí že nějaké hranice být musí
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, vzít jednu větu, vyložit její význam místo žertu na tu nejhorší možnou variantu, na dvě stránky to tady rozmazávat a dělat ze mě blbce, na základě věcí, co sis sám dovymyslel a pak ještě říct, že tady nechceš nikoho lynčovat a šířit zášť. Tak to se ti fakt povedlo.

Tu větu jsem napsal z legrace, protože proti větší přesile sem v životě nehrál. Třetinu lidí z vaší strany mám na tom tajuplným facebooku za přátele a na jinejch akcích s nima hraju a tak nějak nedává smysl, abych jim nadával jen proto, že hráli proti nám. To ty za čímkoli hledáš osobní útok, což mimochodem je skoro vždycky. U her kde nejseš se to buď neřeší vůbec, nebo si lidi řeknou sorry a je to.

Takže pokud sem někoho urazil a vzbudil pocit, že sem to myslel tak, že jste úplný nýmandi, tak sorry. Byla to fakt jen legrace, protože to fakt byla velká přesila a my sami jsme fakt nevěřili tomu, že jsme jí dokázali odolávat tak dlouho.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Vypadli mi celkem 3 auta u armády den před akcí ...


No zaplaťpámbů pro nás, už tak nám stačilo to jedno s kulometem Wink,

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jaroslave, vzít jednu větu, vyložit její význam místo žertu na tu nejhorší možnou variantu .......Tak to se ti fakt povedlo.

vic vet tam bohuzel nebylo (kecam jsou tam asi tri), jestli to byl zert tak te proste malo znam, jako zert mi to proste neprislo, spis vyzdvihovani vlastni velikosti - nadutost, chybny usudek, omlouvam se

Hellboy napsal:
To ty za čímkoli hledáš osobní útok, což mimochodem je skoro vždycky.
nemyslim si ze bychom spolu hrali nejak casto aby si mohl takovou vec tvrdit, pokud vim minuly rok sem se ucastnil jen Falconu a X com (a tam zadny konflikt nebyl co vim). Takze trochu odvazne tvrzeni, bez dukazu, jen takove hovinko co ulpi.

Jestli mas pocit ze sem po tvem komentari vzal telefon a obvolaval martyho a toho kluka ze Specters co to tam psal tak proste ne, nejsem jedinej, kterej si tvoje slova vylozi po svem, to ze si je vylozime spatne nam muzes klast samozrejme za vinu, nicmene zkus se nad tim i zamyslet, jestli priste proste treba nevolit jen jina slova. Omluvu mas uz nahore za to nepochopeni, takze snad timto je to vyresene
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po květen 20, 2013 3:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Rejmi napsal:
jen jedna jediná věc co chci slyšet!Co byla ta věc která dýmyla asi 10 fteřin a pak to nehoráznym způsobem křáplo?bylo to hozeno u věže do zákopu v neděli když ste útočili!!!!!jako fakt bych chtěl znám toho člověka kterej tohle hází.

S tímhle musim souhlasit kulovky sou v pohodě (velice relativně) ale tahle věc už je hodně nebezpečná.Jedná se o černý válec nebo kouli který po dopadu cirka 5 až 7 vteřin dýmý a pak bouchne ovšem tak že mi armádáci vylítali ze zákopu málem tlakovou vlnou tohle už na paintbal nepatří takže kdo to použil at si to napřed vyzkouší na sobě a pak zjistí že nějaké hranice být musí


Tak to uvedeme na pravou míru.... Ta věc byla obyčejná "kulovka" se zpožděním výbuchu. Nevidím v tom nic nebezpečnějšího než střílením si kulovkama bez zpoždění do ksichtu. Pokud je organizátoři na hry zakážou tak ok... Byly naše a zákaz kulovek nebyl. co se týká hodnocení, tak zážitek musím vstřebat, než sem něco konstruktivního nableju. Budu pouze reagovat na kulovky, které mi takto upravené příjdou bezpečnější než neupravené Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za sebe musim říct, že se mi akce moc libila.. a na pár momentů asi dlouho nezapomenu(viz později). Za mě 100%. A to jsem si za celou sobotu vystřelil dvakrát. A tím dvakrát nemyslím dva střety ale dvě zmáčknutí spoště. Ale to už předbíham.

V první řadě bych se velmi rád omluvil za problémy, které jsem způsobil poté, co jsem byl sestřelen s bazukou ze stromu a neměl jsme u sebe vestu při hledání raketky. Vestu jsem potratil hned rano, při cestě ku potoku a zjistil to až těsně před přepadem.
A hned poté se chci omluvit obsluze obrněnce s kulometem. Za prostřelení bočního okna. To mě osobně mrzí. Když jsme bazuku testovali, na jistém malém vozidle polské vyroby, nic podobného se nestalo. Kdyztak PM, domluvime se na náhradě.

Ted k těm zážitkům. Pocit, kdy vysíte na stromě s RPG pod vámi se deset minut pohybuje nepřítel a jen a jen doufate, aby se nikdo nepodíval nahoru, než přijede vozidlo na dostřel. A údiv vojáka, ktery podemnou pár minut ležel za stromem, když jsme lezl dolů.
A o asi hodinku poté útok na čtyřkolce se střelbou na obrněnce, který byl také v pohybu. To nechci zapomenout.
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro Dvorzak:no tak to až se příště uvidíme tak to mi teda musíš ukázat my s pyro nějak nehrajem tak se ptám.jako já nevim ale pár hodin mě pískalo v uších a popravdě měl sme to za dýmku a popravdě ani netušim že něco takovýhop někdo.jak řikám s pyro nehrajem a tak bych pro příště rád byl seznámenej s pyro kderá se bude používat.jinak doufám příště ti to mrdne půl metru od hlavy nebo blížSmile
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Strana 9 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate