Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě že tam nebudu Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sorry ze to pisu sem, nekdo dalsi chtel po me MRE na patrolu, kdo? pm
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
siky



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Budu Jaroslavovi posílat už vážně poslední update týmů pro privátní fóra, takže se logicky ptám - je tu ještě někdo, kdo nemá přístup?

Dále tu mám platbu z účtu 177473268, kterou neumím nikomu přisoudit, proběhla 20.4. a obsahuje 900,-.

A poslední bod - buď jsem přehlédl, popřípadě nenašel platby od MPO a MG, tak na to prosím u vás koukněte Smile. Jinak všechny další přesuny peněz budeme řešit až na místě.


Noxi prosímtě zkus se na to ještě podívat právě jsem to kontroloval a odeslal jsem 22,4 900kč na učet 35-9958600267/0100 z učtu 190900009/0600
_________________
-MPO-
www.paintball-olesenka.tym.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud se to nezlepsi, ceka nas vyslovene bojove pocasi pratele...

http://www.wetter24.de/wetter/habartov/420X304.html?sredirect=cmVpc2V3ZXR0ZXIvc3VjaGVyZ2Vibmlzc2UuaHRtbD8mYW1wO3N3b3JkPWhhYmFydG92JmFtcDtvcHRfdHlwZT1jaXR5JmFtcDtzcmVkaXJlY3Q9LTE%253D
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No proto jsem se taky raději ptal na to rozlišení v případě deště, protože růžověj gore-tex nevlastním, tak ať někdo nevyskakuje, že po něm střílel povstalec v maskáčích. Ale Mastodont to objasnil, tak by problém být neměl.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Armáda si dá klobouk/helmu přes kapucu a všechno ostatní je Povstalec Very Happy .
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj. to rozlisovani jsem ani tak nemel na mysli, to je jasne recene, spis 5mm denne to je slusnej desticek...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 5:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Tak Armáda si dá klobouk/helmu přes kapucu a všechno ostatní je Povstalec Very Happy .


sorry ale přes kapucu helmu ani klobouk opravdu nedokážu nasadit Evil or Very Mad Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 5:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Rozhodující je pokrývky hlavy v dešti to bude velmi zajímavé takže když potkáš někoho kdo střílí na tebe nebo tvé kamarády zab ho Cool


takže už to vidím... za SUDÉTA ÓRE to při kontaktu dopadne takto...Salute Cool
http://www.dailymotion.com/video/xe78ho_predator-jungle-destroy_shortfilms&start=18
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Editováno
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ruza



Založen: 07. 01. 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mužu i já něco dovézt ať mam na co vzpomínat ? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jen ohledně rozlišení :

"Rozlišovací prostředky:pravidelná armáda helmy a klobouky,povstalci šátky+nearmádní oblečení tzn.žádné kompletní uniformy. "


mužou mít povstalci kšiltovky? Nikde jsem to nenašel Sad
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:

Povstalci (P):

Zakázána - jakákoliv pokrývka hlavy tvarem připomínající: klobouk, helmu, kšiltovku atd... (tedy šátky, kukly, popřípadě bez), dále je zakázaný kompletně maskovaný oděv (minimálně jeden kus povinně civilní, ideálně kompletně civilní oděv). Taktika povolena v jakékoliv kombinaci.

_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kua takova zrada...ze neumim cist jsi me mohl napsat sms...takovaaa potupa....kurnik
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cist neumis bo jsem ti psal zpravu na frogman fb at mi zavolas Smile jestli jsem ti teda neprohodil tvou praci s necim jinym
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prohodil Very Happy tam sedí kolega taky Honza... no asi na to zapomněl Smile tak zíítra
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

protoze to nemuzu najit (coz neznamena ze to neni viditelne, ale ze sem slepej) jak se presne dostat na misto kde budou mit povstalci auta a sraz, mohl by to sem jeste nekdo hodit, at si muj osobni topograf zanese do mapy charkova a blizkeho okoli, diky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu v sobotu brzičko ráno z Prahy 6 a mám místo v autě, vypadli mi spolucestující. Jsem zatím sám, mám oktu kombika. V neděli po hře zpět. Nechce to někdo spojit včetně nákladů na naftu?
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 4:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všichni přijíždějící sem - 50°11'22.509"N, 12°32'23.757"E

Je tam brána která vede k domu/věži - Armáda si tam vyloží věci (podle hustotu příjezdů sjíždějte až k domu/věži) a poté bude přesměrována na parkoviště - bude tam náš člověk.
Povstalci se dozví cestu k sobě. Povstalci přijíždějící v pátek snad budou vítání na hranici Armádního kempu, popřípadě na druhé straně hřiště.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My dorazíme v pátek nad ránem ... cesta venrou bude dlouhá a náročná ... Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mladasi napsal si toto do komentáře k akci:Při raním útoku mi Armáda dovolila hodit jen jednu dýmku a pak mě poslala do pekla. Obrana valu byla dobrá a už pak jen zamrzelo, že pokud nás Michal poslal vejtrou do základny jako je typickej útok povstalců... Infiltrovat se a začít to vevnitř řezat. Tak proč nás prozradil? Nebo to nebyl on?
Takže Michal vás neprozradil on byl u vás a nikdy by to neudělal.Doufám že se mu omluvíš
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě se michalovi omluovám, a zaedituji to v kalendáři, ať to nedělá škodu. A jak ste se o nás dozvěděli? Shocked My jsme si to jen mysleli, ale nevíme to, proto ta otázka... On Michal pak odešel někam něco telefonovat, tak byl podezřelej.... Mimochodem to sem jedině rád že to nebyl on... Sám sem tomu nechtěl věřit..
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takovej kokot fakt nejsem Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mladasi nic jim never, ti lide se shledli v prvni svetovy a proto se rozhodli ze nas budou hnad do toho masomlejnku jak kachny

dekuji pisateli techto radku, ze mne jiz definitivne presvedcil o svem rozhledu a schopnosti vnimat veci realne, dekuji:

(končila bojem s poměrem 360 vs 50. Nás bylo těch padesát a dali jsme jich tak 330, než to frajeři "vyhráli" )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jestli se tu bavíte o raním útoku na základnu armády, tak to nabonzování bylo od nás. My Vás totiž ráno pozorovali a asi cca 15minut před Vaším útokem jsme posílali echo na základnu jak rozdělení sil pak když jste šli do útoku, tak i stav před dýmem, kdy Vás naši nemohli vidět. (byly jsme tak blízko že jsem na drzovku šáhnul dvou Vašim hráčům na botu Smile když jste procházeli)
Stálo nás to celonoční procházení prostorem za úplné tmy a dlouhé vylehávání v křovích nebo na louce u Vašich aut. Takže to, že jsme to zvládli byla taková odměna (i BW převlečník nezvládl mokré a byl jsem celkem nacucanej a klepal se jak osika).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
tak jestli se tu bavíte o raním útoku na základnu armády, tak to nabonzování bylo od nás.
ne nebavej, jednalo se o odpoledni utok, ktery mel byt doprovozen vjetim V3s doprostred zakladny
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michalovi: Proto sem těm informacím nechtěl věřit... Sem rád že to bylo jinak...
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aaa koukám že moje tušení, že se řítí celá hra do průseru nebylo zase až tak mimo. Nechtěl bych to tady na foru vidět, jak na sebe většina hráčů kouká, jak na největší podvodníky, kdyby zůstala v původním konceptu kdy si většina hráčů představovala, že půjde opět o regulerní poměřování sil a svých schopností Rolling Eyes .
I tak po důkladném několikerém vysvětlování a agitaci, že se jedná o skriptovanou hru, kdy je předem téměř stoprocentně znám výsledek a jediné co jako hráči můžeme ovlivnit je náš prožitek a průběh celé hry, se tady zase začínají objevovat nějaké divné komentáře a nálady (viz. procetuální hodnocení akce)
Zkuste na to při svých komentářích brát zřetel a hlavně si uvědomit, že jestli se něco nepovedlo, tak to bylo počasí v sobotu ráno a připravenost většiny na mokro.

Jo a bylo by dobrý kdyby si Hellboy a jemu podobní uvědomili, že ne každý má rád Fuckbook a jeho služeb využívá Wink třeba já netuším kde je vlastně problém, páč nikde na našem milovaném i nenáviděném Military webu nevidím, že by se někomu něco na hře nelíbilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tracker napsal:
tak jestli se tu bavíte o raním útoku na základnu armády, tak to nabonzování bylo od nás.
ne nebavej, jednalo se o odpoledni utok, ktery mel byt doprovozen vjetim V3s doprostred zakladny

Tak u té V3S nás to napadlo hned, jak jsme jí slyšeli - to nešlo nepředvídat.
Jak přijížděla, tak v zákopech ihned zašumělo "cože oni ještě mají "naší" vejtru"? A hned všechny napadlo že bude nějaký výsadek (ono sní nic jiného nešlo moc dělat vzhledem k povaze prostoru)

Ještě to napíšu do komentářích, ale chci poděkovat všem co se podíleli v noci na nějaké té akci (hra byla stanovena jako 24h, ale noc mohla být akčnější. Určitě pokud bychom měli dovoleno získat základnu- tedy měli důvod zaútočit, tak bychom to i splnili) A dále v neposlední řadě sobotní útok na základnu, který nás velmi překvapil (dle mého i důležitá vložka v celém dění hry). Nepamatuji si hru kde by nepřítel šel proti základně skoro v polovině hry. Vždycky se opakuje to staré - hraje se mimo základny a pak ráno se na nějakou zaútočí. Ono to i vjetí 4kolek na základnu lidi probudilo a člověk už KONEČNĚ měl pocit nebezpečí.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už mi začíná svítat, kolega Hellboy používá ve svém dobře utajeném reportu zajímavou matematiku. Co já vím tak síly na začátku akce byli téměř vyrovnané, rozdíl v počtech hlásil Bohouš asi jen o 4 hráče na obou stranách. No a na předposlední úkol z tábora pravidelné armády odešlo cca 25 bojovníků, kteří se díky skriptu už do tábora nikdy vrátit neměli (no není to úplně pravda vrátit se měli, ale jako povstalci Laughing ) tak mi není jasné, jak došel k poměru 50:120 a pak násobit povstalce díky dvěma reciklacím na 360 je také trochu podivné, to by znamenalo, že pravidelná armáda komplet celou reciklaci vymlátí a oni se zreciklují a jdou znovu v plné síle do boje a to se také nestalo, vždy v poli zůstalo dost povstalců, aby si pohlídali své dobité pozice.
Ono totiž útočit na ten náš tábor, byla jedna velká sebevražda, kterou jsem si neuvědomil, až do té chvíle než jsem si to sám vzkoušel. Přístup do něj byl organizačně okleštěn jen na jeden a půl strany a to vždy přes holou planinu proti zákopům.
Takže když se nám podařilo při ranní obraně v pěti a půl lidech (Cíťa nic neviděl Laughing ) téměř zastavit největší nápor protivníka, začalo mi být jasné, že je něco špatně (už před hrou jsem věděl od Bohouše že nás pošle na smrt a reinkarnuje nás jako povstalce aby jsme byly posilou při posledním útoku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
Strana 8 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate