Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

RAP4 Gen4 - problém

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SNooPYxuR



Založen: 22. 09. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 5:51 pm    Předmět: RAP4 Gen4 - problém Odpovědět s citátem

Zdravím,
rád bych se zeptal co by mohlo být špatně na RAP4 Gen4, v momentě kdy zbraň kulometí a zůstane "viset" nenatažená. Začalo to dělat z ničeho nic. Zbraň je promazaná, přetěsněná a vše se tváří být v pořádku. Po chvíli "kulometění" začne střílet po jedné, ale opět se nenatáhne. Tlak v lahvi je v pořádku. Zkoušel jsem měnit i pružinu za slabší, ale bez efektu.

Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fantany



Založen: 26. 01. 2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
Zkontroloval bych jestli maš dobře poskládaný myslím dobře přidělaná rukojeť k tělu. Jestli můžeš tak vyzkoušet vzduch i co2 nepsal jsi na co střílíš pak jestli není něco s kladívkem nebo špatné těsnění. To že zpětně nenatahuje se mi stalo když se mi povedlo hodně utáhnout horní lištu s pružinami tudíž bych vyzkoušel jen tělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SNooPYxuR



Založen: 22. 09. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fantany napsal:
Ahoj,
Zkontroloval bych jestli maš dobře poskládaný myslím dobře přidělaná rukojeť k tělu. Jestli můžeš tak vyzkoušet vzduch i co2 nepsal jsi na co střílíš pak jestli není něco s kladívkem nebo špatné těsnění. To že zpětně nenatahuje se mi stalo když se mi povedlo hodně utáhnout horní lištu s pružinami tudíž bych vyzkoušel jen tělo.


Ahoj,
střílím na co2, všechna těsnění jsem měnil(měla by být ok). Jen tělo jsem zkoušel, dělá to i bez horní lišty a rukojeť je, myslím, přidělaná dobře. Zkusím si s tím ještě trochu pohrát a případně předám klukům do PBS.

Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fantany



Založen: 26. 01. 2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem sehnal bazarovou gen4 a na co2 mi pořád zlobila možná něco jako tobě, ale už nevím. Zkoušel jsem vzduch s tím se mi zdálo že to je flusátko ale fungovala.
Pak jsem si říkal že to není možný a obednal z US tělo gen7 ta mi střílí na vzduch přes 350 s původní pružinou asi tam dávaní preventivně tu silnější a funguje i na co2. Zkus vzduch jestli bude pořad blbnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate