Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP1 prefukuje vzduch z rukoväte aj po reklamácií..

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Claudio



Založen: 30. 06. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 1:42 pm    Předmět: SP1 prefukuje vzduch z rukoväte aj po reklamácií.. Odpovědět s citátem

Zdravím.

Po dvoch mesiacoch,čo som mal zbraň na reklamačke v Anglicku kvôli tomu,že údajne praskli všetky tesnenia na zbrani,lebo som omylom dotiahol FPSko trošku viac,som dostal zbraň pred chvílou do rúk. Nahodil som tam vzduchovä flašku (1 atmosféra) a stále to fučí cez rukoväť.

Má niekto podobný problém,alebo skúsenosti,ako to riešiť? Díler mi povedal,že nech si skúsim nafuknuť flašku na viac atmosfér,uzavreť to a pomaly skúšať..

Ďakujem,za každú odpoveď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jaka 1 atmosfera ? .. to jsi mel prazdnou lahev ??? ... 1atm je ve flasce kdyz je uplne prazdna Very Happy
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Claudio



Založen: 30. 06. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
jaka 1 atmosfera ? .. to jsi mel prazdnou lahev ??? ... 1atm je ve flasce kdyz je uplne prazdna Very Happy


Já se sekl,1000 psi sem měl na mysli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abys to nemusel na další dva měsíce posílat zpět, tak to proste celé rozdělej, vyndej elektroniku s regulátorem a zkus mrknout odkud to presně uniká. V nejhorším to ponoř do vody, tak to místo zjistíš nejpřesněji.
Co si pamatuji, tak se někdy stávalo, že po přehlídnutí, se sklouzlo těsnění na solenoidu (je pod tím plastovým černým krytem).

http://www.paintballtech.org/diagrams/Smart%20Parts%20SP1%20Diagram.pdf
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Claudio



Založen: 30. 06. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Abys to nemusel na další dva měsíce posílat zpět, tak to proste celé rozdělej, vyndej elektroniku s regulátorem a zkus mrknout odkud to presně uniká. V nejhorším to ponoř do vody, tak to místo zjistíš nejpřesněji.
Co si pamatuji, tak se někdy stávalo, že po přehlídnutí, se sklouzlo těsnění na solenoidu (je pod tím plastovým černým krytem).

http://www.paintballtech.org/diagrams/Smart%20Parts%20SP1%20Diagram.pdf


Dikes za radu,ale ajkeď som sa to snažil rozobrať,tak mi to nešlo,lebo nerád niečo robím nasilu. Našťastie mi to asi vymenia celé za druhú zbraň,tak snaď už s tou nebude problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 3:05 pm    Předmět: SP1 problem s uchazenim Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny. Dokazal by mi nekdo rici cim bych mohl odstranit problem na me sp1. Jedna se o uchazeni vzduchu pres solonoid pres tu malou dirku na "vicku". Mel jsem to sundany z tistaku, cucel jsem do toho ale nic jsem nevykoumal ponevadz jsem jaksi nepochopil duvod toho uchazeni. Kdesi jsem se docetl ze to funguje jako pojistka pri "pretlaku" nejspis pri pouziti co2. byl jsem na akci, hral....dosla mi lahev, dal jsem tam druhou a ta mi vyfycela. co stim? chytremu nepovez..hloupeho nakopni..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jednoducha otazka - aky mas tlak z regulatoru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EmiroMirdas



Založen: 14. 11. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám také podobný problém s profukovanim vzduchu přes dirku silenoidu. Zbraň kompletně přestavěná.... foto doplním do sekce tuning,právě řeším drobné "porodní" bolesti. Při střelbě mi odfukuje přes tu dirku v silenoidu vzduch.Když nestrilim je vše v pohodě. Jedná se o nový blackheart boart a fps +-292,původní zakladní elektronika elektronika se silenoidem mi tohle nedělá,je to tedy normální, nebo se jedná o závadu silenoidu? Používám vzduch. Diky za rady všem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EmiroMirdas napsal:
Mám také podobný problém s profukovanim vzduchu přes dirku silenoidu. Zbraň kompletně přestavěná.... foto doplním do sekce tuning,právě řeším drobné "porodní" bolesti. Při střelbě mi odfukuje přes tu dirku v silenoidu vzduch.Když nestrilim je vše v pohodě. Jedná se o nový blackheart boart a fps +-292,původní zakladní elektronika elektronika se silenoidem mi tohle nedělá,je to tedy normální, nebo se jedná o závadu silenoidu? Používám vzduch. Diky za rady všem Smile


Při střelbě se odfukuje část vzduchu, co držela bolt v zadní pozici koukni tady na ION, ION QEV, je to stejný systém. http://www.zdspb.com/tech/misc/anim_spool.html
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate