Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

JT Spectra Flex 8 celohlavová thermální

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alacris



Založen: 13. 11. 2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 12:02 pm    Předmět: JT Spectra Flex 8 celohlavová thermální Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,

můžete sem něco napsat o této masce? Klady či zápory?
Před tím jsem měl masku od V-force. Co se týče pocení tak nějak extra s tím problém nemám. Občas jsem měl v budově.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, ja jsem spokojen, teda uz nehraju nejaky ten patek s maskou ale jenom z brylema z teto masky, ale mam je uz 6 let tusim a pohoda. jenom menim skla. jenom si ted nejsem jistej jestli JT nekdo nahodou nekoupil a nevyrabi to nekdo jinej, ale na to jsou tu jini guru. i tak, jestli zachovali kvalitu, budes spokojen
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že je někdy předloni koupili Empire. Ale loni jsem kupoval novou a jak bývají na výrobcích ty značky doby výroby, tak to ukazovalo tuším červen 2012 a na masce ani krabici nebyla známka toho, že by to vyráběl někdo jiný nějak jinak. Čili výroba zřejmě zůstala zachována původní. Kvalita zůstala rovněž vynikající ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně mam s celohlavovou maskou špatné zkušenosti, co se větrání týká. A můžeš narazit na některých hrách, kde se řešilo rozlišení šátek/holá vs klobouk/helma.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celohlavovou bych určitě nechtěl, ale je to individuální-za mne rozhodně ne!! JT používám roky s velkou spokojeností co se týká pohodlí (kombinuji různé provedení-brýle, celá maska, částečná a tři barevné varianty). Poslední rok jsem velmi nespokojen s kvalitou skel (odlepující se dual a tím pádem mlžení).Dokonce jsem místo prakticky nových z USA začal používat staré sice poškrábané, ale nemlžící se skla. Výroba se převedla do Mexika a kvalita produkce se zřejmě začala projevovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to odlepovani je nuda, ale vic se odlepujou helix skla nez JT bych rekl. cena skel u JT je prizniva 400kč, neni to zadnej velkej vydaj, kupuju sklo pravidelne kazdej rok. dan za pohodli ty masky, protoze ty molitany maj jedny z nejlepsich co jsem videl, super padnou. ale to se jednalo jeste o stare, ted jsem zvedavej az se mi dostanou nove modely do ruky
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
Celohlavovou bych určitě nechtěl, ale je to individuální-za mne rozhodně ne!! JT používám roky s velkou spokojeností co se týká pohodlí (kombinuji různé provedení-brýle, celá maska, částečná a tři barevné varianty). Poslední rok jsem velmi nespokojen s kvalitou skel (odlepující se dual a tím pádem mlžení).Dokonce jsem místo prakticky nových z USA začal používat staré sice poškrábané, ale nemlžící se skla. Výroba se převedla do Mexika a kvalita produkce se zřejmě začala projevovat.

Co se týká odlepování, tak to řeším tak, že nové sklo před instalací ještě v tom těsněném spoji přelepím lepidlem na plachtovinu od Ceys (zrovna bylo načaté doma a dělá takový pružný film), případně prý funguje i silikon. Stejně jsem to udělal i s rozlepeným - nechal hodně vysušit a pak ten spoj přelepil ještě jednou a nemam problém.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate