Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2013 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
hoši já se za Vás zaručím. Very Happy

pardon za spam všem krom F3(klido smazat za chvilu)..za pár dní čakaj malé štrechnutí o tvé kebuli..nebot Mars utočí! Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Majkl-h



Založen: 16. 05. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2013 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Šáfa napsal:
f3 napsal:
hoši já se za Vás zaručím. Very Happy

pardon za spam všem krom F3(klido smazat za chvilu)..za pár dní čakaj malé štrechnutí o tvé kebuli..nebot Mars utočí! Laughing


Ještě aby ne, to by ti Míra Vyležík neodpustil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Důležité - registrační informace

Prosím aby týmy, které vážně uvažují o účasti na Bojové Patrole 2013 a byli již na minulém ročníku, nebo se mnou tuto otázku v uplynulém týdnu řešili, ať zašlou email na adresu: "tch88@post.cz" (bez uvozovek samozřejmě),

s předmětem "Bojová patrola 2013"
a do emailu napíší počet přihlášených (stačí jen číslo), za které budou startovné platit bankovním převodem (pokud u někoho není účast jistá, tak ho připište jako extra "+" a společně vyřešíme) a kontakt na někoho z týmu pro případ nějaké pohotovosti (někdo kdo bude schopen informovat ostatní).

_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne so březen 02, 2013 3:35 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Důležité - registrační informace

Dále prosím týmy, které odeslali registrační email, aby platbu startovného poukázali na č.u.: 35-9958600267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu pro snadnější identifikaci.

Startovné je 300 kč/osobu.

Všichni kdo nahlašují extra účastníky, tak prosím vyčkejte s platbou dokuď se spolu individuálně nedomluvíme za kolik účastníků se bude přesně platit. Startovné slouží na pokrytí nákladů za samotnou hru a rektivizity. Platba předem slouží jako pojistka, že účastníci skutečně dorazí, z toho důvodu budu všechny "extra +" řešit individuálně.

Prosím o poukázání všech plateb do 2. týdnu v dubnu.

_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne so březen 02, 2013 3:31 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Důležité - registrační informace

Hrajeme podle military pravidel - tj. max. 50 zásobníky, kulomety max. 200 zásobníky a odlišené váhou a vzhledem (bipod), hra na zásah atd...
Kulomet 1 na 10 pěšáků (kulomet ukázat před hrou).
Zásah do zbraně vyřazuje zbraň (okamžitá oprava při recyklaci/na základně). Zásah do kulometu nevyřazuje kulomet.

Nehrajeme s medikem, či jiným ošetřováním - zásah = smrt.

Munice je omezená 200kusů/život. Sdílení do limitu samozřejmě povoleno.
Munice pro kulomet 500kusů/život. Sdílení s kulomety povoleno s jinými zbraněmi ne.

Obírání soupeře zakážeme - není k tomu moc důvod ani prostor.

Granát omezen 1ks/život pro 1 hráče. (Granát vyřazuje v polometru 2,5m, či jedné místnosti. Krytím je dostatečná teréní nerovnost - celý se za ní schovám, zeď, hození zpět soupeři Smile )
Kulové pumy omezené 2ks/10 hráčů. Vyřazují stejně jako granát. Nevyřazují techniku.

Recyklace bude ve vlnách (platí pro techniku i mužstvo) v pevný čas (technika bude mít jiný recyklační čas - delší).

Vyřazování techniky bude pouze pomocí RPG nebo granátu.

Mrtvoly se budou povinně označovat reflexní vestou. Platí taktéž pro vyřazená vozidla (reflexní vesta vyvěšená z okýnka).

Převážnou část prostoru tvoří les, proto si vyhrazujeme právo zakázat, či omezit pyrotechniku pokud by hrozilo nebezpečí požáru.

Použití nástrah a dýmovnic v rozumných mezích podporujeme.
Z bezpečnostních důvodů ale prosíme o demonstraci veškeré použité pyrotechniky (nemusí se nutně odpalovat, většinou stačí jen ukázat).

V herním prostoru se nachází místa, kde bude absolutně zakán pohyb a střelba pod pohrůškou vyřazení ze hry - jedná se o včelí úly a trempský tábor. Každá ze stran dostane mapu s jejich umístěním.

Cílem hry je úspěšně plnit zadané úkoly - na každé straně bude sloužit organizátor, který tyto úkoly bude zadávat a dále bude dohlížet na dodržování pravidel. Pamatujte, že organizátor má vždycky pravdu.

_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne so březen 02, 2013 3:24 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2013 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

poslano
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 3:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechny registrace registruji ( Smile ) jen jsem se teď k tomu vůbec nedostal. Takže děkuji za strpení a předpokládám, že během dneška a zítřka se ke všemu dostanu.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Vyřazování techniky bude pouze pomocí RPG nebo granátu.

tohle je bezesporu v rozporu s tim co jsem se domlouval s Mastodontem, jelikoz nemame zadne RPG znamena to, ze je pro nas nepratelska technika prakticky nevyraditelna

prosim tedy o dodrzovani DOHODNUTEHO !
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za MPO by melo bejt taky odeslano
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
nox napsal:
Vyřazování techniky bude pouze pomocí RPG nebo granátu.

tohle je bezesporu v rozporu s tim co jsem se domlouval s Mastodontem, jelikoz nemame zadne RPG znamena to, ze je pro nas nepratelska technika prakticky nevyraditelna

prosim tedy o dodrzovani DOHODNUTEHO !


Noo tak co já vím, tak veškeré RPG, které se momentálně používají na PB scéně jsi stáhnul spolu s týmy, které je vlastní a provozují na svojí stranu, nebo se pletu? Ale jinak je mi to jedno, klidně si ty rachotiny vyřazujte třeba zásaham z pistole Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so březen 09, 2013 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tohle je bezesporu v rozporu s tim co jsem se domlouval s Mastodontem, jelikoz nemame zadne RPG znamena to, ze je pro nas nepratelska technika prakticky nevyraditelna

prosim tedy o dodrzovani DOHODNUTEHO !

Stížnost jsem tlumočil. Doufám, že neprozradím moc, když řeknu, že minimálně jedno RPG pro vás testujeme.

Jinak prosím všechny, aby si zkontrolovali, že mají vytvořenou uživatelskou skupinu pro potřeby privátních fór. Popřípadě, že jsou v té správné pokud došlo k přestupům mezi týmy.


A protože sice budu ve hře, ale asi se k hraní nedostanu, tak teoreticky můžu někomu hlídat foťák - pokud o to bude stát.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor - nevím jestli si ze mě KB dělá srandu, nebo mi vážně nepíšete při poukazování platby poznámku pro příjemce o jaký tým jde.

Takže bych prosil o identifikaci: KUBICEK DAVID, RADEK PAVLÍK.

(Jinak se strašně stydím, že si nedokážu přiřadit civilní jména k PB kamaradům... do dalšího ročníku zlepším.)

_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radek Pavlík je TwoTowers
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, já si to myslel, ale jistota je jistota. Smile
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KUBICEK DAVID by měl být a snad teda i je Kubis z RFM. Snad jich tady není víc Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 3:56 pm    Předmět: LED dioda Odpovědět s citátem

Tak se mě po chvíli experimentování podařilo udělat imitaci záblesků. Jelikož je v u A-5 v rukojeti dost místa, tak jsem tam namontoval mini tlačítko, zavedl dráty k diodě pod hlavní přes krabičku s tužkovýma baterkama a při každém stisknutí spouště se rozsvítí. Prosím o požehnání, že to vyhovuje. Odkaz na fotky je : http://www.rajce.net/a7907808
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 7:41 pm    Předmět: Re: LED dioda Odpovědět s citátem

škopek napsal:
Tak se mě po chvíli experimentování podařilo udělat imitaci záblesků. Jelikož je v u A-5 v rukojeti dost místa, tak jsem tam namontoval mini tlačítko, zavedl dráty k diodě pod hlavní přes krabičku s tužkovýma baterkama a při každém stisknutí spouště se rozsvítí. Prosím o požehnání, že to vyhovuje. Odkaz na fotky je : http://www.rajce.net/a7907808


Dobře, jen bych dal nějakou vic svítivou Wink... no uvidíš jak to je vidět v noci...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:12 pm    Předmět: Re: LED dioda Odpovědět s citátem

škopek napsal:
Tak se mě po chvíli experimentování podařilo udělat imitaci záblesků. Jelikož je v u A-5 v rukojeti dost místa, tak jsem tam namontoval mini tlačítko, zavedl dráty k diodě pod hlavní přes krabičku s tužkovýma baterkama a při každém stisknutí spouště se rozsvítí. Prosím o požehnání, že to vyhovuje. Odkaz na fotky je : http://www.rajce.net/a7907808

Co na to VÝZKUMNÝ ÚSTAV SVÍTIVOSTI BATEREK? Odpovídá to zákonu 22/1997 Sbírky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:36 pm    Předmět: Re: LED dioda Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
škopek napsal:
Tak se mě po chvíli experimentování podařilo udělat imitaci záblesků. Jelikož je v u A-5 v rukojeti dost místa, tak jsem tam namontoval mini tlačítko, zavedl dráty k diodě pod hlavní přes krabičku s tužkovýma baterkama a při každém stisknutí spouště se rozsvítí. Prosím o požehnání, že to vyhovuje. Odkaz na fotky je : http://www.rajce.net/a7907808


Dobře, jen bych dal nějakou vic svítivou Wink... no uvidíš jak to je vidět v noci...


No ona má extra svítivost, v úplné tmě to bude vidět i na 100 m. Dalo by se u toho i přečíst knížka.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:39 pm    Předmět: Re: LED dioda Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
škopek napsal:
Tak se mě po chvíli experimentování podařilo udělat imitaci záblesků. Jelikož je v u A-5 v rukojeti dost místa, tak jsem tam namontoval mini tlačítko, zavedl dráty k diodě pod hlavní přes krabičku s tužkovýma baterkama a při každém stisknutí spouště se rozsvítí. Prosím o požehnání, že to vyhovuje. Odkaz na fotky je : http://www.rajce.net/a7907808

Co na to VÝZKUMNÝ ÚSTAV SVÍTIVOSTI BATEREK? Odpovídá to zákonu 22/1997 Sbírky?


Very Happy Laughing Wink
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli ma takovou svitivost, ze je videt i na 100m a ta dioda nebude smerova, cili jestli nebude odstinena jen smerem vpred, krasne osvitis sebe, sve kamarady okolo, vsechno okolo. juj to bude diza... jo a taky uvidis picu Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 8:11 am    Předmět: Re: LED dioda Odpovědět s citátem

škopek napsal:
Tak se mě po chvíli experimentování podařilo udělat imitaci záblesků. Jelikož je v u A-5 v rukojeti dost místa, tak jsem tam namontoval mini tlačítko, zavedl dráty k diodě pod hlavní přes krabičku s tužkovýma baterkama a při každém stisknutí spouště se rozsvítí. Prosím o požehnání, že to vyhovuje. Odkaz na fotky je : http://www.rajce.net/a7907808

Jo to bude v pohodě připomeňte mi že příště až si něco takovýho vymyslíme tak si máme jednu vrazit hned Very Happy a jednu posléze
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 8:14 am    Předmět: Re: LED dioda Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Jo to bude v pohodě připomeňte mi že příště až si něco takovýho vymyslíme tak si máme jednu vrazit hned Very Happy a jednu posléze
tak tohle ti klidne budu pripominat i tentokrat... vymysleli jste hovadinu, ale diky vam se aspon dobre v noci vyspim, takze vlastne diky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alespoň to bude změna, ono až se v noci potká 50 lidí proti sobě, tak to bude zajimavá discotéka.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to uz spis doporucuju neco co ma treba 150 lumenu v kuzelu svetla, tim klidne blikat budu protoze aspon ti naproti nebudou minutu videt v ty tme
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

škopek napsal:
Alespoň to bude změna, ono až se v noci potká 50 lidí proti sobě, tak to bude zajimavá discotéka.


Bojím se, že vás s těma baterkama bude spíš 5 Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 1:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea Nasiel som si par minut aby som otestoval taky napad z LEDtrickom objednanym uz davnejsie z Ciny. A vysledok... po tom co som hladal po byte pol hodku LED diody som potom finalny vyrobok zbuchal za 5 minut a to tak ze to mozem okamzite pouzit. Funguje to nadherne a cele si to mozem vyladit ako potrebujem. Uz teraz je to pouzitelne, akurat ze to este cele vylepsim o to ze to zabudujem do niecoho takehoto



potom to bude na zbrani lepsie vyzerat a bude sa to dat jednoducho prehodit z jednej zbrane na druhu.

Cize cela vecicka kupena uz hotova bez nejakej namahy, parada. Vyrobene z tricka za 7€. Funguje to na principe akustickeho spinania, pricom intezita snimania hluku sa da nadstavit otocnym regulatorom a samotnym napojenim LED diod. Cize ako vidno z obrazkov, rozsvecovanie funguje postupne, podla intenzity zvuku, cize aj LED diody sa dokazu rozsvecovat postupne podla intenzity strelby. Mam to odskusane zatial len zo zltymi LEDkami (doma som ine nenasiel), ale v kombinacii s vysokosvietivou bielou to bude nadhera. Cize o vsetko sa postara ta cierna krabicka co trci z tricka. Napajanie 2x tuzkovka.



Prvotna nevyhoda bolo ze to reagovalo aj na slabsie zvuky, ale po nadstaveni spravnej intenzity to blika len naozaj pri silnom zvuku akym je napriklad vystrel, cize som max spokojny.

Najvacsia vyhoda je ze sa to nemusi vyrabat, ale da sa to kupit uz hotove... staci nasadit len LEDdiodu a navyse mate tricko ako bonus Very Happy

Tricko kupovane tu Arrow http://www.sencart.com/Supply-short-led-tshirts_c243

Ten napad s tym nocnym nasvecovanim strelby sa mi velmo paci kedze to simuluje zas o nieco viac realitu boja, ale s tou nepraktickou baterkou ktora ma sluzit v noci na zbrani na nieco ine, mi to prislo take neprakticke. Teraz vsak mozem povedat ze pri takomto fungovani s tym nemam najmensi problem a som za nasvecovanie strelby pri kazdej nocnej hre.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobrej tip Kexo.
konečně tomu někdo nasadil korunu, jen mě napadlo, nebude to reagovat třeba na výbuchy granátů v tvé blízkosti Question
já zatim zůstanu u baterky na dálkovej klik u prstu...
a gumovýho nože , co při kilu nepřítele nesvítíííí Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je dobry postreh Embarassed Rolling Eyes

Toto musim este odskusat v reale. Ja som len dostal napad a skusil som ho realizovat behom 5 minut, cize som to nemal od vcera noci kde otestovat, len na tlesknutie alebo lusknutie.

Ale myslim ze sa to bude dat nadstavit aj na zvuk konkretnej jednej zbrani. Predsa len ked to je na zbrani, tak ta citlivost sa bude dat naregulovat len cisto na bliknutie len pri tom uplne najhlasnejsom zvuku siriacom sa zo zbrane. Ono by potm keby to mali takto viaceri, pri jednom vystrele mohli bliknut aj 4 zbrane kludne, cize to treba nadstavit cez ten regulator tak aby... to fungovalo aj v praxi a plnej dokonalosti. Ved budem testovat. Mam este dalsie 2 tricka Smile

A inak ved aj podavaci mechanizmus BTckoveho RipClipu funguje tusim na podobnom principe. To by ho potom tiez stale tocilo keby pri nom niekto iny strielal alebo vybuchoval. Vzhladom na to ze jeden vlastnim, takyto efekt som zatial na nom neevidoval, aj ked tu BTcku uz dlhsie nepouzivam. Tam sa da nadstavit zvukova citlivost tiez tusim na 3 urovne.



A inu ako pises, gumovy noz to isti, s tym mam dost velku uspesnost.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz se vi neco blizsiho o rozdeleni?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
Strana 4 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate