Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pistole T68

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sedak



Založen: 20. 06. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:05 pm    Předmět: Pistole T68 Odpovědět s citátem

Zdravím,

při hledání vhodné záložní zbraně jsem přešel přes cal 0.43 pistole od RAP4 a byl to velký omyl z jednoho důvodu. Zbraň vypadá parádně, věrně, funguje spolehlivě, ale pružina zásobníku kuličky po více než dvou hodinách krásně splacatí. Zkoušel jsem různou munici (plněnou barvou) a na delší hry to jako záloha není. Potom už to tu placku ani nevystřelí.

Dívám se teď po klasické konstrukci http://www.pbreview.com/products/reviews/4026/
Nevýhoda je o poznání větší velikost a hmotnost, ale co už. Obavu mám ale opět z toho, že v zásobníku je pružina, která na kule stále vyvíjí tlak a může je mít tendenci při delším nabití (půlden, možná ještě méně) opět deformovat.
Máte s touto zbraní a delším nabití a nošení nějaké zkušenosti?

Díky,
Šedák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
tuhle zbraň mám a hrál jsem s ní víc než rok. Žádný problém s trháním (trhnul jsem jednou když jsem zkoušel vystřílet celý zásobník co nejrychleji najednou), kule jsem používal klasický (ne prachovky). Přežili celodenní hry i v dešti, mrazu, sněhu. Přesnost je taky dobrá, její nevýhoda je opravdu ta velikost a vzhled, trochu pomalejší přebíjení a častější odcházení kroužku při použití nevhodných bombiček (je to kroužek do rychlospojky, takže žádný problém).
Teď jsem přešel na Tiberia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sedak



Založen: 20. 06. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, dík! A Tiberius má subjektivně jaké výhody a nevýhody oproti T68 při stejném použití?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tiberius, ma vyhodu ve vzhledu, rychlejsi prebiti, trochu lepsi presnost, tolik nekope, jednoduseji se vycisti hlaven v pripade potreby a da se na nej sehnat normalni pouzdro Very Happy, zase je slozitejsi na rozebrani a cisteni, ma vetsi tlak na kulicky, takze na celodeni akce je lepsi dat prachovky (tim se presnost zhorsi), casteji trhne a clovek se dvema zasobnikama propichne dve bombicky nez vubec vystreli (pokud pouziva jeden prebijeni trva dlouho)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu bych to poopravil, zkušeností s Tiberiem mám, myslím více než dost. Kule používám zásadně Frostbite, které mají velkou odolnost vůči deformacím a počasí (dvou až tří denní akci v pohodě vydrží). Přesností jsou sice horší oproti Titanium premium, které používám v hlavní zbrani, ale netrhnou se a dá se s nimi i mířit a zasáhnout, což je u prachovek sázka do loterie. Plýtvání s bombičkami se vyhýbám tím, že v záložním zásobníku bombičku pouze z lehka dotáhnu a propichuji těsně před zasunutím do zbraně (u zásobníků nového typu, se starým provedením je to těžkopádné).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuji za upresneni, ja mam jeste 8 ne 8.1 (upravovat sroub zasoniku se mi nechce). Frostbity jsem zatim nezkousel, pokud je slusny pocasi, tak na beznou hru staci i bezny tvrdsi kule
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate