Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Mordloch 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
Za Nordicu zaplaceno.7ks. Jako velitele beru toho, co nejvíc řve. Laughing


myslíš Noxe? ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Marklar posoudíme ... kolik je ta munice na celý den?...jak ji nosit... prosím link na ty pravidla PP Wink ...jestli má cenu se s těma 15kilama tahat Smile...


no jelikoz to nikde nenajdete napsany (u nas se vztah ke kulometum stale vyvyiji tak sem napisu nase soucasna pravidla pro kulomer a Rajko si vyberektera z nich uplatni)

1) kulomet je kompaktni tezka zbran o vaze zhruba 6 kg (bomba musi byt integralni soucasti zbrane nemuze byt na hadici)
2) kulomet musi mit nozicky strili se z nej jen z leze, klece nebo s podperou, z ruky se smi strilet jen na bezprostredni blizkost nebo pri nahlem prepadu kulometcika a jeho jendotky
3) kulomet ma 200naboju na hru (na zivot) nelze do nej davat naboje nad tento limit od ostatnich hracu, nepouzivaji se zadne dalsi bedny nebo schranky

tato pravidla jsou dostacujici pokud maji ostatni omezenou munici na 60 (coz je nase omezeni munice na hru, protoze pak ma zhruba 3 nasobnou munici a uplatni se)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu že EMilka váží s plným zásobníkem a bombou 10kg, přeci jen byla primárně stavěná do techniky (to že se s ní tahám je otázka ctižádosti Smile ) a pak taky očekávám brutal teren jako vždy + plus ta munice (optimum bych viděl tak na 200+200 - zkušenost z Falconu, kdy jsem běhal jak trdlo se 400 ve schránce a po jedné vlně nepřátel jsem dosejpal posledních 200... rozptyl je u mě cca 1-1,5m dle doletu) a když pak ještě hrozí, že ji kulas koupí a bude k ničemu(boje v lese a na blízko)... tak se radši opráším mojí klasiku a záložku, pokud se vejdu do počtů a když ne tak s foťákem Wink...

K Záložce: munice do záložky je součástí těch 60kuliček nebo je tam další munice, kterou lze použít?... předpokládám první variantu Wink...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ještě k tomu kulometu.
Kulomet by měl vypadat jako kulomet a ne že to bude jen nějaká fullauto paintballka s 200kovou bandaskou, váha kolem těch 6 kilo (když ho má někdo těžšší jeho věc).
Maximální munice pro jeden život je 200 kulý. Akorát se nebráním tomu, aby se sdílela i munice mezi kulometem a běžnou zbraní kdy je limit na pěšáka a život 60 kulý.
To také znamená, že kdo chce mít záložní zbraň, tak v ní bude mít nabytý jeden zásobník nad požadovaný limit, víc ne.
Nejde o nějakou zbytečnou prudu. Jde o to, že je hodně zajímavé když při hře ještě musí někdo ve skupině přemýšlet nad nedostatkem munice a sbírá jí od padlých nebo těch kdo jí mají dost a doplňuje těm kdo jí nutně potřebují. Je mi jasné že pro některé může tuhle drastické omezení znamenat nepříjemnost, ale berte to hlavně jako další herní prvek a ne nějakou snahu se přiblížit realitě.

Jo a tím jsem také nakousl sdílení munice, obírat se může i protivník, ale jen o to co má momentálně ve zbrani a nechci slyšet, že nějaká mrtvola radši kule ze zbraně vysype než aby jí nechala protivníkovi.
A pro Loupežníky platí limit s kulema jen na kulomet (jinak si jí můžou nést kolik uznají za vhodné) navíc ten jejich kulomet nemá možnost doplňovat z "lehkých" zbraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty loupežnický bastardi mě teda budou pěkně sejřit Laughing Laughing Laughing Laughing
Doufám, že pořadatel dodá nějaký ten granátek Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No ještě k tomu kulometu.
Kulomet by měl vypadat jako kulomet a ne že to bude jen nějaká fullauto paintballka s 200kovou bandaskou, váha kolem těch 6 kilo (když ho má někdo těžšší jeho věc).
Maximální munice pro jeden život je 200 kulý. Akorát se nebráním tomu, aby se sdílela i munice mezi kulometem a běžnou zbraní kdy je limit na pěšáka a život 60 kulý.
To také znamená, že kdo chce mít záložní zbraň, tak v ní bude mít nabytý jeden zásobník nad požadovaný limit, víc ne.
Nejde o nějakou zbytečnou prudu. Jde o to, že je hodně zajímavé když při hře ještě musí někdo ve skupině přemýšlet nad nedostatkem munice a sbírá jí od padlých nebo těch kdo jí mají dost a doplňuje těm kdo jí nutně potřebují. Je mi jasné že pro některé může tuhle drastické omezení znamenat nepříjemnost, ale berte to hlavně jako další herní prvek a ne nějakou snahu se přiblížit realitě.

Jo a tím jsem také nakousl sdílení munice, obírat se může i protivník, ale jen o to co má momentálně ve zbrani a nechci slyšet, že nějaká mrtvola radši kule ze zbraně vysype než aby jí nechala protivníkovi.
A pro Loupežníky platí limit s kulema jen na kulomet (jinak si jí můžou nést kolik uznají za vhodné) navíc ten jejich kulomet nemá možnost doplňovat z "lehkých" zbraní.


Super s tím sdílením i od nepřátel... tak prosím, když na MRTVOLU zařvu že si k ní pujdu pro munici, tak ať zustane ležet...
Je těch 60/200 konečný limit, nebo kolik si pak na misi nasyslím/rozdám je pak už jedno?...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RFM dnes zaplaceno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.BB zaplaceno 5x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

60/200 je limit vnesený do jednotlivých úkolů, jak si to přerozdělíte je na vás.
Zkusím se během dneška podívat na účet a také zkontrolat počty přihlášených, pak dojde k definitivnímu přerozdělení Žoldáků do dvou skupin a pokud po dnešku někdo nedorazí je to už jen na škodu týmu hýbat se už s počty nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen se chci zeptat na ubytování z pátka na sobotu. Bude někde možné? Určitě si dovedeme sehat, ale pro jistotu se ptám. Ať ráno dojedeme včas Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci nic jsem nikde nescháněl a klubovnu asi už zase nemáme takže jestli si něco seženete, tak mi tím ulehčíte a když ne tak, vám něco seženu, ale dejte vědět včas kolik by vás bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaplaceno - omlouvám se, že tak pozdě datum mi fakt uniklo. Mělo by to tam být hned, máme stejnou banku.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
60/200 je limit vnesený do jednotlivých úkolů, jak si to přerozdělíte je na vás.
Zkusím se během dneška podívat na účet a také zkontrolat počty přihlášených, pak dojde k definitivnímu přerozdělení Žoldáků do dvou skupin a pokud po dnešku někdo nedorazí je to už jen na škodu týmu hýbat se už s počty nebude.

Měl jsem na mysli spíš to syslení od mrtvol, jestli můžu u sebe mít i po obrání mrtvoly pouze 60 kulí nebo můžu brát nad limit(pak třeba zase dát kolegům). Viděl bych to spíš na těch 60 po celý život což?
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano, bude standartní doplňování i od mrtvol do limitu 60 /200.
Pokud chceš dopřát munici i kolegům, vem je na obýračku s sebou. Laughing

supí hostinaaa Twisted Evil
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo se ptal na odvoz materiálu na potřebného pro přespání na místě po akci, takže pokusím se to naskládat do dodávky a po hře to přiblížit co nejblíž to půjde - poslední volná cesta je asi 15 minut pochodu od zamýšleného noclehu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže čas se krátí a je nutné vyřešit pár drobností.
Prostor kde se akce bude odehrávat je totožný jako v roce 2009

http://twotowers-team.cz/index.php?view=detail&id=734&option=com_joomgallery&Itemid=15#joomimg


Pokud si nebudete schopni mapu vyrobit a vytisknout sami bude pro velitele a jeho zástupce k dispozici před hrou u mě.
Sraz bude stejně jako minule na place před Mníšeckým zámkem nejpozději v 9:30, zde se ale jen připomenou pravidla vyřeší pár organizačních záležitostí a pak se podle rozdělení do skupin přesuneme na start. (takže žádné vyzbrojování ani testovací střelba)
Pokud se bude přespávat v prostoru tak si zde také můžou zájemci naložit věci pro nocleh ke mě do auta a po hře je dovezu až na místo.
Také odsud odjede 7 - 8 vašich aut, která se zaparkují asi 20 - 30 minut od cíle a ty pak odvezou ostatní řidiče pro zbylá auta (tak se už předem domluvte, která to budou jinak pochod zpět je cce 5 kilometrů a to je tak 1,5 hodiny pěšky lesem)

A protože jste se nedohodli - ani jste to nezkusili co já vidím
Určuji velitele jednotlivých Žoldáků sám:

Za 1. skupinu RUDÁ to bude Marty+ která čítá 38 Žoldáků
- tymy byvale DG 14
- barakuda 3
- mastodonteros kompany 2
- Warhammers 4
- chegevara 3
- Nordic Area 8
- Black dogs 2
- Buldoci 2

Za 2. skupinu MODRÁ to bude Koyot která čítá 37 Žoldáků
- Sabotage team 2
- SAS Lhenice 5
- Skalkajda 5
- FOREST 8
- Reichenau Farbenkugel Manschaft 5
- 1.BRNĚNSKÝ BATALION 5
- S.P.A.S. Special Paintball Assault Squad 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tož to ti Rajko pěkně děkuju. Rolling Eyes (další adept do mé černé knihy hříchů Laughing )
Ale na druhou stranu fakt dost dobrá sestava Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko - odkaz mi nefunguje, ale našel jsem mapu zde: http://uloz.to/xyJvXPe/mordloch09-jpg
Smile
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je to ten samej prostor, ale barvy na té mapě jsou dost nešťasné barvy, takže když to zkusíš vytisknout, neuvidíš vrstevnice. Jestli jsi jeden z těch který může tisknout mapy, tak ti to pošlu do Emailu. Nějak jsem zapomněl, že část naší galerie je jen pro členy TT týmu. (Bobře udělej s tím něco)
Jinak jak to je s vámi Barakudy platí že budete 3?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so září 29, 2012 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj budeme 3 Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No je to ten samej prostor, ale barvy na té mapě jsou dost nešťasné barvy, takže když to zkusíš vytisknout, neuvidíš vrstevnice. Jestli jsi jeden z těch který může tisknout mapy, tak ti to pošlu do Emailu. Nějak jsem zapomněl, že část naší galerie je jen pro členy TT týmu. (Bobře udělej s tím něco)
Jinak jak to je s vámi Barakudy platí že budete 3?

link je zde:

http://twotowers-team.cz/index.php?view=category&catid=17&option=com_joomgallery&Itemid=70
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No je to ten samej prostor, ale barvy na té mapě jsou dost nešťasné barvy, takže když to zkusíš vytisknout, neuvidíš vrstevnice. Jestli jsi jeden z těch který může tisknout mapy, tak ti to pošlu do Emailu. Nějak jsem zapomněl, že část naší galerie je jen pro členy TT týmu. (Bobře udělej s tím něco)
Jinak jak to je s vámi Barakudy platí že budete 3?

Někdy je lepší souřadnice nevidět. Laughing
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže teď už jsou k dispozici obě (tři) mapy pro všechny v odkazu co sem dal Bobr a i v odkazu který našel Indy.
Nevím jak k tomu mohlo dojít, ale ta Loupežnická chamraď někde vyrabovala sklad pyrotechniky (hlavně ten Pohanský klan Laughing ) a tak můžete počítat, že budou mít krapet lepší vybavení než Žoldáci Twisted Evil Laughing .
Jde o to, že mají k dispozici 15x granátů na celou hru (zabíjejí až 4 metry o místa výbuchu)
5x kulových pum na celou hru (smrt nastává také do 4 metrů od výbuchu)
5x nástrah na celou hru a ty mají výbušnou slož z kulové pumy (zabíjí také 4 metry od výbuchu)

Žoldáci budou mít k dispozici "pouze" 10 kusů granátů které dodám já (plastové s trhacím zapalovačem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hlavně Rajko aby bylyfunkční Smile posledně sem taky trhal a granát nic Smile
Nástrahy, Granátomety, více pyro, neomezená munice páni to si to užijem Smile
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ řekl bych, že letos si asi poprvé v historii žádnej Žoldák stěžovat nebude, že na něj nezbyl Loupežník Twisted Evil Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je vyřešeno už rozlišení podle pokrývek hlavy, nebo bude jiné Question
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Takže teď už jsou k dispozici obě (tři) mapy pro všechny v odkazu co sem dal Bobr a i v odkazu který našel Indy.
Nevím jak k tomu mohlo dojít, ale ta Loupežnická chamraď někde vyrabovala sklad pyrotechniky (hlavně ten Pohanský klan Laughing ) a tak můžete počítat, že budou mít krapet lepší vybavení než Žoldáci Twisted Evil Laughing .
Jde o to, že mají k dispozici 15x granátů na celou hru (zabíjejí až 4 metry o místa výbuchu)
5x kulových pum na celou hru (smrt nastává také do 4 metrů od výbuchu)
5x nástrah na celou hru a ty mají výbušnou slož z kulové pumy (zabíjí také 4 metry od výbuchu)

Žoldáci budou mít k dispozici "pouze" 10 kusů granátů které dodám já (plastové s trhacím zapalovačem)

No prosim ví že nemůžu tak najednou je pyro možné a v takovém počtu Sad
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
JJ řekl bych, že letos si asi poprvé v historii žádnej Žoldák stěžovat nebude, že na něj nezbyl Loupežník Twisted Evil Laughing Laughing

Noo jen aby zbyl nějakej Žoldák Smile

Tak jak ty kebule?? Čapky nechceme....
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale fuj takové poraženecké řeči a ještě ani navystřelil Twisted Evil Laughing Laughing
No asi máte smůlu Twisted Evil Laughing právě odjíždím dokoupit poslední tři co mi chybějí od posledně a bude se losovat kdo si je nasadí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že nás Koyot zachrání a ty úžas čapky bude mít protistrana Very Happy
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate