Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Falcon base 2012 -Taliban vs spojené národy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krapa a kolik se vas tedy dostalo do prostoru vicemene nepozorovane pred zapocetim hlavniho utoku a kolik sme vas vyradili (ta cistici skupinka co sla podle plotu)?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajče napsal:
Akce super - vše jsem už napsal na hlavní straně militárky u akce.

Jeden dotaz na pořadatele:

Co to mělo znamenat s tou noční, nařízenu misí, na kterou jsme čtyři vyrazili s jakousi bombou, která nám byla úplně k ničemu a kterou jsme měli u sebe mít jenom proto, aby nám jí soupeř mohl sebrat? A proč byla cca po půl hodině odvolána s tim, že se nemělo jít a že se bude opakovat až ráno? Smile Přiznám se, že jsem to vůbec, ale vůbec nepochopil Smile

EDIT: Celá ta akce mi přišla tak, že jsme měli dělat volavky s tim, že se to nepovedlo (opravte mě, jestli se pletu)...nehledě na to, že tam, kam jste nás posílali žádná Talibanská základna nebyla (pokud teda nebyla zrovna kompletně zhasnutá, když jsme tudy procházeli).


Tak na to ti odpovím já.
Konvoj byl naplánovaný že vyjede okolo osmé hodiny už v propozicích od organizátora a napřed měl mít vozidla ale hlavně měl jít po cestách.\s tím že opravdu vezl věci které po získání jsme mohli použít a bez nich sme se prakticky nemohli dostat na základnu a nic bysme neodpálili.Na vás bylo jak jej zabezpečíte.Jenže po zmatcích na vaší straně když Zídas odstranil vaše velení začla celá akce trochu skřípat a organizátor ve snaze to zachránit vám trochu změnil pravidla ale nám to neřekl a mi jsme čekali okolo cest kde jste ovšem nebyli a účel konvoje tedy umožnit nám vybojovat si prostředky pro vnik do základny nebylo možné naplnit.Takže na mou připomínku byl konvoj odvolán zpět.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 6:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
jeste bych se rad zeptal, co za team chranil tak od 18:00 levy kraj vasi obrany (orientace pri pohledu z venku na hlavni branu) - zrejme oblast te vedlejsi brany, konkretne ti muzi co byli az na uplnem kraji a pres to pole odstrelovali talibance a nekolik jich i vyradili


váš levý roh plotu(lesík mezi cestou a plotem) a obranu vytaženou od lesíka k poli bránila SO+Pretorians, popř Šotku upřesni Wink...

Jinak moc se Martymu a spol omlouvám za tu sprchu při ranním útoku, co jsem vám udělil, ale byla tma a ja to sypal co to šlo, a nikoho neviděl Sad a nikde neřval že to dostal ...bylo to jen podle sluchu... že tam je pak pletivo do kterýho sem při postupu k vám následně vlítnul naplno držkou jsem taky nevěděl Smile...
Vše jsem se dozvěděl až po hře z vyprávění spolubojovníků, a jediného velitele co jsem stačil pozdravit byl Mastotodt který se za náma přišel podívat, zatím co jsem shánel zpátky a balil tu obr. hromadu cca 1/4 vybavení pro US co jsem dovezl Smile...

Nejvetší poklonou mi bylo, když Mastodont prohlásil , že jedna z mála věcí co budila jeho respekt byla naše EMilka M60... a za to mi to holku tahat opravdu stojí !!! Twisted Evil ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Tak Fanda co já vim pobil pěknou řádku Warhamrů kerý si kousali rty ještě když dorazili na hlavní základnu jinak ste věděli o základně číslo dvě a o vesnici o který ste si mysleli že je to základna ale nebyla.O naší hlavní vim určitě že jste nevěděli mluvil sem po hře s Vladanem a docela škoda bránili sme jí téměř po celou hru ma se třemi muži.



tak pravda, jen o jedny, civilni mluvil.

ono je sice pekny ze jste to branili jen trema lidmama, ale na nejakou ofenzivni cinnost se moc myslet nemohlo, krom malych pruzkumnych skupinek
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
jeste bych se rad zeptal, co za team chranil tak od 18:00 levy kraj vasi obrany ..

Byl to SO+Pretorians+Shadow Company+SAS Lhenice a možná další.

Sice to bylo obsazené a možná až moc hustě, protože jsme čekali právě tam nejlepší možný útok.

Já bych zase rád věděl, kdo řídil to auto, který právě tímhle úsekem projelo v noci a jestli tam vzadu vysadilo nějaký lidi nebo jen projelo. Protože podle mě to byl mrtě odvážný kousek a jako pro obránce dost na prd, že jsme nezabezpečili možnost projetí autem.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:

Já bych zase rád věděl, kdo řídil to auto, který právě tímhle úsekem projelo v noci a jestli tam vzadu vysadilo nějaký lidi nebo jen projelo. Protože podle mě to byl mrtě odvážný kousek a jako pro obránce dost na prd, že jsme nezabezpečili možnost projetí autem.


Byl to Alf a mel za ukol hrat nasi krasnou hudbu aby vas nenechal spat.zadny vysadek nemel u sebe .Jen jednoho spolujezde. nazpatek jste ale auto poseli hustou strelbou a auto vyradily respektive ridice.(ktery v te tme si nevsimnul ze je mrtev-zasah do ctverecku) tak jsem naridil, ze je pro mirne poruseni pravidla auto na 2hod vyrazene.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuji Krapovi za rozdělení různých skupin útočníků, co se dostali do prostoru základny. ano Hellboy opravdu ti nepíšu pod vlivem opiátů , ale čistou pravdu z přední linie.
Naší dvoučlenou diverzní skupinu se vám nepodařilo odhalit ani vaší kontrolní patrolou podél plotu a co píši o těch vzdálenostech , ano byli jsme od vašich pátračů opravdu 1,5 -2m max.
Prozradili jsme se skoro až ve 3h ráno , když jsme se k těm stále schovaným obráncům připlazili až mooc blízko.
Nestříleli jsme první , nemělo to cenu.
Ale věř mi, že All-chimo se zakousl do svejch rukou aby se mu neplašili na spoušti karabiny , když ty vaše siluety šli 2m od nás a ještě osvícený.

Takže já se nepletu v akci , ale max. v počtu (to se ve tmě stane dost často)
Opravdu jste se přestřelovali až dále vpravo od brány. a S BB.
Ale správně uvádíš, že jsi objevil 2díryv plotě 50 m od brány v pravo a trochu je opravil.
Při ranním útoku v 5 ráno se právě skupinka s TT dostala dosti rychle touto připravenou dírou z noci na základnu.

a jak jsem psal, ti co nás tam v noci u plotu nekonec vyndali , se chovali pěkně tiše...respekt.
Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
Fery napsal:

Já bych zase rád věděl, kdo řídil to auto, který právě tímhle úsekem projelo v noci a jestli tam vzadu vysadilo nějaký lidi nebo jen projelo. Protože podle mě to byl mrtě odvážný kousek a jako pro obránce dost na prd, že jsme nezabezpečili možnost projetí autem.


Byl to Alf a mel za ukol hrat nasi krasnou hudbu aby vas nenechal spat.zadny vysadek nemel u sebe .Jen jednoho spolujezde. nazpatek jste ale auto poseli hustou strelbou a auto vyradily respektive ridice.(ktery v te tme si nevsimnul ze je mrtev-zasah do ctverecku) tak jsem naridil, ze je pro mirne poruseni pravidla auto na 2hod vyrazene.


byl jsem spolujezdec ve zmíněném autě to auto bylo civilní a nebyly jsme ozbrojeni Question
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michalled23 napsal:

byl jsem spolujezdec ve zmíněném autě to auto bylo civilní a nebyly jsme ozbrojeni Question

Aháá Smile Tak to pardon, že jsme ho odstřelili Smile Ale rozdíl mezi civilním a bojovým nebylo v noci poznat. Jako můžu říct, že jste udělali pořádný vítr v obraně. A dlouho jsme pročesávali prostor jestli tam někdo nezůstal. Fakt velká odvaha Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím Fery, že auto, které jezdí v noci podél hranice základny, kde se navíc ještě bojuje a vyhrává nějaký bakalakadaka hity se nemůže moc divit, že bylo odstřeleno. Proti odstřelu takového vehiklu by neprotestovala snad ani Humanistická strana Smile

Jinak Ligere já se snažím zjistit kde jste prolezli a pořád si nejsem jistej. Byli jste ještě v tom lesejčku vedle brány? Protože tam nám velmi matně tuším někdo říkal, že slyšel stříhat plot. BB nás napadl asi 100m tam odsud, nebo jste byli ještě kus za lesíčkem směrem dolů? V každém případě ten kdo vás vyndal se pak ani nepochlubil.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Michalled23 napsal:

byl jsem spolujezdec ve zmíněném autě to auto bylo civilní a nebyly jsme ozbrojeni Question

Aháá Smile Tak to pardon, že jsme ho odstřelili Smile Ale rozdíl mezi civilním a bojovým nebylo v noci poznat. Jako můžu říct, že jste udělali pořádný vítr v obraně. A dlouho jsme pročesávali prostor jestli tam někdo nezůstal. Fakt velká odvaha Smile


jasný taky nikdo neřekl ani popel Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:

Tak na to ti odpovím já.
Konvoj byl naplánovaný že vyjede okolo osmé hodiny už v propozicích od organizátora a napřed měl mít vozidla ale hlavně měl jít po cestách.\s tím že opravdu vezl věci které po získání jsme mohli použít a bez nich sme se prakticky nemohli dostat na základnu a nic bysme neodpálili.Na vás bylo jak jej zabezpečíte.Jenže po zmatcích na vaší straně když Zídas odstranil vaše velení začla celá akce trochu skřípat a organizátor ve snaze to zachránit vám trochu změnil pravidla ale nám to neřekl a mi jsme čekali okolo cest kde jste ovšem nebyli a účel konvoje tedy umožnit nám vybojovat si prostředky pro vnik do základny nebylo možné naplnit.Takže na mou připomínku byl konvoj odvolán zpět.


Aha, takže to opravdu bylo plánované dopředu a tak, abyste vy jste měli možnost nám sebrat pumu a tu potom použít...nu dobrá - pak už to chápu. Ale probíhalo to jinak, než píšeš...Zidas to tou svou bomba akcí oddálil o pouhých 20 minut...pravda - sundal nás (včetně Vladana) zrovna, když jsme vycházeli, ale zmatky okolo toho vůbec nebyly - probíhalo to tak, že Vladan cca po desáté večer dostal od pořadatele pokyn, že to musí uspořádat...a byť se mu to vůbec nelíbilo, tak nás nakonec vypravil... ale slovo konvoj nepadlo a šli jsme jen čtyři + dva pořadatelé, kteří nás vedli. Ti po půl hodině, co nás dovedli na vámi ovládané území (přesnějc na tu křižovatku, kde byli zaparkovaný auta) nám oznámili, že se to ruší a vracejí se - my jsme v prostoru zůstali na dalších cca pět hodin...a byli jsme to my, co potom udělali zmatek okolo té civilní vesnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
.a byli jsme to my, co potom udělali zmatek okolo té civilní vesnice.


a já byl jeden z těch zavrtanejch housenek u ohně - málem sem si připosral spacák, když sem slyšel okolo 4té ráno kule nad hlavou Laughing

ještě, že tam byli ti žabáci - ty ten menší zmatek využili 100% Twisted Evil
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlcek napsal:
POZOR POZOR - volal mi nějaký člověk, který údajně couvnul na velkém parkovišti do modré octávie. Můžete si prosím auto prohlédnout a dát vědět, jestli mu nějak ublížil ? Pokud ano nahlásí se to na pojišťovnu. On nic neviděl, ale byla tma. SPZ co si napsal někde zašil, ale říkal, že to bylo asi 1A ale dál neví. Děkuji za pozornost


Vzhledem k tomu, že se nikdo neozval, mohu to brát jako vyřešenou záležitost ? Což znamená, že se do vozidla opřel opravdu lehce a žádnou škodu nezpůzobil ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proste_BOBR napsal:

a já byl jeden z těch zavrtanejch housenek u ohně - málem sem si připosral spacák, když sem slyšel okolo 4té ráno kule nad hlavou Laughing

ještě, že tam byli ti žabáci - ty ten menší zmatek využili 100% Twisted Evil


Jo, jo - očekávali jsme vyzbrojené soupeře a když jste začali křičet, že jste civilisti (a navíc jsme viděli, že někteří nemáte masky), tak jsme přestali a do toho tam přišla ozbrojená hlídka Talibanu...no aspoň se něco dělo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

- k organizatorum se vyjadrovat nebudu, rekl jsem vse na miste behem dlouhych hodin u taboroveho ohne, mate zajimave napady, musite jen doplnit par drobnosti, vase nadseni se mi libi, priste mene ustupovat hrajicim a vic se drzet sveho konceptu !

- hodlam se vyjadrit k Mastodontovi, tomu simulantovi, co si vymyslel problemy se zadami, aby nemusel bojovat coz dokladal vymyslenym potvrzenim od lekare s razitkem zjevne vyrezanym jeho dcerou z brambory (kdyz na to nebohy Mladas upozornil, zastrelil ho tento proradny pes primo pred nasimi zraky).. jestlize tenhle bezcharakterni clovek napise, ze jsem kazdych deset minut skemral o vystridani, tak mi nezbyva nez si zhnusene odplivnout a zalitovat, ze jsem jak blb celou noc bdel nad jeho spicim telem !!! Takovy nevdek se neodpousti !!!

jinak dekuji vsem utocnikum pod mojim i mimo moje veleni, kteri se podileli na nocnich diverznich akcich a samotnych obou utocich, odvedli jste (na rozdil od te krysy v tylu co uz ani na jmeno mu nemuzu prijit) dobrou praci a muj rev na vas, no to bylo jen tak pro navozeni atmosky Laughing

smrt pokojnych demonstrantnu byla ODCINENA.... pristi dil tehle taskarice se bude jmenovat Afganska obcanska valka a muj klan timto vyhlasuje valku Mastodontovu pidiklanu a prvni dejstvi na Mordlochu !!! Zuctujeme proradny pse !

konec prepisu z webu, jsem toho plny a musim to dat i sem Evil or Very Mad

jo a uz MI NIKDY NEVOLEJ !!!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing jj kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde Laughing Laughing Laughing jen teď kdo je ten pes a kdo to vlastně drží tu hůl Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siky



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rychtoň napsal:
Vladane co ti prosim tě ty mobilní stánkaři afgánský napsali do toho dopisu co ti přinesli Question

jelikoz jsem to sam sepisoval tak bych to mel nejspis vedet,ale protoze jsme byly notne posilneni nejakym silnejsim odvarem,myslim ze tomu rikaly RUM,tak si to ani moc nepamatuju,ale bylo tam neco ve smyslu toho ze pro nej mame dulezite info a nejake veci dopis byl napsan z duvodu opetovneho vpusteni do zakladny, a jelikoz na nas vladan nemel cas ani potom tak jsme byl odhodlan ze nic nedostane,skoda ze pak zasahla vysi moc a nebylo moc casu na vyjednavani pac by to mel vladan o hodne drazsi.Smile
_________________
-MPO-
www.paintball-olesenka.tym.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

Jinak Ligere já se snažím zjistit kde jste prolezli a pořád si nejsem jistej. Byli jste ještě v tom lesejčku vedle brány? Protože tam nám velmi matně tuším někdo říkal, že slyšel stříhat plot. BB nás napadl asi 100m tam odsud, nebo jste byli ještě kus za lesíčkem směrem dolů? V každém případě ten kdo vás vyndal se pak ani nepochlubil.


tak tak , už se k tomu propracováváme. Byli jsme ti v tom lesejčku vedle brány. Zbyla po nás ta metrová díra , co jste k ránu zalátli 2x drátem napříč.
Naproti nám 12m byl ten kluk, co vám hlásil, že slyšel stříhání plotu. Byl zašitej ještě s jednim max. 2 ks vůbec nemluvili. A když přišla vaše hlídka
hlásil vám to 2x.....nejlepší byla odpověď tušim Šotkova (sory kámo Laughing ) "to s ti asi zdálo".
Vy jste to tam pročísli a patrolou , jak píši výše, neodhalili nás a za nějakejcj 10 -20 min se ozvala střelba více z leva (od vás zprava) , právě ze směru, kam vaše patrola odešla. Sedí to na BB, jak píšeš ty i Krapa.

Jedinný co bylo přínosem této mini akce, byla fakticky ta díra v plotě na ranní útok.
tak doufám , že už je nám to jasné a nebudeme to tu furt vomílat. Cool

Taky by mě ale zajímalo, komu jsem se tam naplazil 3m před jeho zašívárnu. Bylo to kolem 2:30 - 3:00. Ten člověk si to musí pamatovat.
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Helloye:
Tak ještě jednou a tentokrát to upřesním i díky tomu, co jsem si přečetl od Bubáka.
Po nahlášení našich hlídek cca 50 až 100 metrů od brány že se tudy nepřítel asi dostal za plot, jsem požádal Šotka o sestavení noční ofenzivní jednotky na pomoc tomuto úseku a zničení záškodníků. Po čase dorazila vaše jednotka na místo určení, prostor prohledala a nikoho nenašla (naše mínus a plus pro Bubáka a jeho spolubojovníka, protože poplach jak jsem se teď dočetl nebyl planý). Na místě vašeho průzkumu jsem byl osobně, takže jsem se se Šotkem domluvil, že projdete celou délku plotu a zkontrolujete, jestli někde přece jen nepřítel neprorazil. Při tomto průzkumu jste šli kousek od plotu, takže jsi na nikoho třicet metrů od něj narazit nemohl. Já v té době byl na cestě za plotem a ta je cca 40 metrů od plotu a tebe jsem nikde před sebou neviděl, takže mi z toho vychází, že máš dost špatný odhad na vzálenost, což by nebyl takový problém, pokud by jsi tu své odhady neprezentoval a neurážel tím obránce.
Během vaší hlídky jste objevili několik děr v plotu a slabou obranu v prostoru jednotky Centaurus, ale na to, jak málo lidí tento úsek bránilo (cca 100 metrů), si kluci vedli dokonale a viditelně přes ně nikdo neprošel. Takže tato jednotka si tvou kritiku rozhodně nezaslouží. A jak už jsem napsal, třicet metrů za linií být nemohli a taky nebyli.
V prostoru jednotky Shadow Company jste se dostali pod palbu, která tě vyřadila, takže o zbytku mise už nic nevíš.
Po tvém vyřazení jsem na místo povolal naše obrněné auto a i s jeho pomocí se Šotkovi podařilo zlikvidovat nepřátele, kteří se už infiltrovali za plot a udělali obráncům hodně velké ztráty v jednotce Shadow Company - i toto bylo od velitele nahlášeno a ani tudy žádný nepřítel skrz naše linie neprorazil, takže i tato jednotka odvedla dobrou práci.
Protože ale v tomto úseku jsme měli největší ztráty (jak díky nepříteli, tak díky odjezdu lidí domů), tak jsem po dohodě se Šotkem posílil tuto část o lidi z jeho jednotek (to jest i o tebe).
No a dál už se tvůj příběh shoduje s příběhem všech ostatních. To že tato část linie byla bráněná nejslaběji souhlasí, očekával jsem útoky hlavně na bránu a naše pravé křídlo, takže tady měli kluci za rozkaz spíš jen hlídat než bránit. To že tu bylo hodně nezkušených bojovníků také souhlasí, do obou jednotek bylo zařazeno nejvíc nováčků. Ale ani jedna z těchto jednotek si nezaslouží takovou kritiku, jakou jsi tu napsal a svojí práci dělali nejlépe jak uměli a díky tomu, že přez ně nikdo neprošel, tak můžu říct že ji odvedni dobře.

Prostě Hellboy, mluvíš docela rozumně, ale se psaním už je to horší. Naprosto neprávem jsi tu urazil jak jednotky Centaurus a Shadow Company, tak Šotka s Bobulem, asi i mně. A jak tak na to koukám, tak i Bubáka a všechny Talibance, co se pokoušeli dostat na tomto úseku do základny. Protože kdyby to bylo tak jak jsi to napsal, tak jsou Bubák a spol naprostá jelita. Pokud se opravdu nedokázali proplížit přes nebráněnou linii, tak to si budou muset vymyslet nějaké nové hrdinné zkazky, protože na tomto úseku bojovali asi jen sami se sebou Smile
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě byla hra fakt zase zážitkem, užil jsem si to i když jsem byl jediný kdo si jel pro výhru(neb nikam nejezdim se jen zůčastnit).

Zápisky rekrutovaného medika(něco z toho co jsem prožil plus ta omáčka jsem zvědavej jestli to vůbec někdo přečte Very Happy):

Právě jsem dokončil medicínu ve Filadelfii, jako mladý americký kluk jsem vždy snil o tom se podívat na válečná uzemí, a pocítit trochu atmosferu bojů. Proto jsem so dobrovolně přihlásil do armády. Po několika měsíčním výcviku jsem dostal nabídku se jako medic usadit na humanitární základně někde v Talibanu. Proč ne znělo mi to jako dobrá volba, lepší než hnedka někam vlítnout do plný akce, tak na rozjezd dobrý.

Transport tam byl plný homoru, s klukama pěšího pluku N.A.R. byla fakt prdel.

Na základně nás hnedka uvítal velitel Vladan, který nás přeposlal k našemu novému veliteli jednotky říkaly mu Had, kdo ví proč(snad se dovím časem blesko mi hlavou). Ubytovaly nás v místosti s jeho kolegy z jednotky Skalkajda který už nesli známky tuhých bojů, podle jizev už ale pár let nazpátek, takže kluci asi taky na oddechové misi.

Po uvelebení se a srovnání si věcí jsem byl hnedka povolán na bránu kde jsem jako zdravotník měl jen dohlížet na přicházející lidi a bud ošetřit na místě nebo poslat rovnou do nemocnice. Takže pohoda klídek tabáček. Celá Hadova jednotka plus nás pár nováčků, bya fakt skupinka k nezaplacení celou dobu plní humoru až do chvíle kdy se k bráně začala blížit skupinka talibancu nesouci něco v rukách moc jsem nepoznal o co jde. Kouknu na kluky a ty už automaticky zbraně odjištěné a namířené na skupinku. Já teprve přemýšlel jeslti mam nabytou zbraň.

Skupina se dožadovala nejdříve vpuštění na základnu, ale sebou už nesly nějáké transparenty v řeči kterou sjem se začínal teprve učit a nic ze slovíček jako: "Vítejte, mám vás rád nebo dobrý den" jsem tam nemohl vyčíst. No co asi na denním pořádku. V tom začaly z jejich rukou lítat předměty nejdříve jsem myslel že jde o granáty a už jsem mačkal spoušt na svým Tiberiovy naštěstí, jsem si nervama neodjistil zbran a nezpusobil zbytečný krveproliti. Šlo jen o vajčka, rajčata a kiwi. Uff jsem si oddechl. Za chvilku, ale se ale domonstrace zvrhla a jeden z věrných Alláhovy vytáhl zbran a postřelil prvního z našich naštěstí do nohy bylo znát že nemají žádný výcvik. Neb kdyby měli tak jdou hneka po hlavě, to už kluci spustily palbu a z hloučku šátkařů dopadl naštěstí do prostoru kde nikdo nestál granát. To už jsem střílel i já do míst od kud vyletl. Trochu ve zmatku jsem mačkal spoušt už naprázdno i když už nelétaly kulky, žádné už nebyly v zásobníku. V hlavě jen slyším křik:"Medik!!!" Tak a to byla moje chvíle jediná věc na kterou jsem byl připravenej, zabránu mi dotáhly postřelenýho z první linie co dostal do nohy naštěstí čistej průstřel takže žádná velká práce. Během chvíle hotovo a hurá ho pak poslat do nemocnice. Když jsem se otočil a koukl za bránu co tam zustalo jen jsem zůstal nevěřícně koukat. Mrtvoli na zemi ,ženy, starci sem tam se někdo hejbal a neskutečný kvílení a hroptení:Allah Akbar! Šel jsem do lesíka a hnedka ze mě vyběhl oběd. Otřel jsem si hubu o rukáv a dřepl si na prdel a sledoval co se bude dít. Mrtvoli a zraněné si odtáhly někam do lesů a pořád něco pokřikovaly, proč jsem víc nedával pozor při učení tohoto jazky možná bych sei něco dozvěděl. Někdo z jednotky přišel jen poplácal po rameni a řekl "dobrá práce" ani jsem nevěděl co myslel jestli to ošetření nebo ta střelba na civili.

Tento den se už nic vážnějšího na bráně nestalo jen se zpřísnily kontroly a nezákladnu nebyl jen tak někdo vpuštěn.Slyšel jsem i výbuch ze základny, ale had nám k tomu nic nezdělil přej nic důležitého. Na bráně jsme měli vydržet do ranna a čekat na střídání.

V noci kluci byly plný humoru a já se snažil zapojit. Abych se trochu odreagoval. Bohužel hlasitá hudba řev, a jak by u nás řekly pikniky před bránou nás nenechaly vyspat. Noc byla chladná a dlouhá zíráním do tmy. Podařilo se mi na půl hodky usnout, ale hnedka mě budí střelba z dálky. Had své informace a co se děje si radši nechává pro sebe a své blízké. Možná jedině dobře. S Mikim co měl u sebe Sp-8 jsem se cítil trochu v bezpěčí. Měl jsem jen ruční zbran a ta je dobrá jen na chvilku.Hlíídaly jsme pravý roh základny z pohledu na bránu. Kolem druhé přišel Had a zdělil nám že se chystá velký utok na ranní hodiny at jsme připravení se rychle začít stahovat, žádný hrdinský činny nebo hrdinové jsou na hřbitově.

Jak řekl tak se stalo. Utok byl veden nad bránou a začal se otáčet na nás. V tom jsme dostaly info začít stahovat linii. Beru co unesu a kvaltujeme zpět. Stihly jsme udělat jen pár kroků a ze tmy dostáváme instrukce od Hada. Zdržet trochu invazi podél plotu. Oki, rozkaz je rozkaz a tak na pravý straně při pohledu na základnu jsme podél plotu jen já a Miki ostatní se snaží udržet silnici a zpomalit posun nepřítele u brány, kam se ještě vrátil náš velitel. Doufám že uspějou a k nám se nic nedostane. Měsíc hrál pro nás a tak tak jsem Mikimu vybral místo u stromu a sám si lehl mezi popdané větve od stromů. Netrvalo to ani minutu co jsme ulehly a před námi se objevili siulety vojáků. A kurva je to tady. Vzorová rojnice kterou sjem viděl jen za dne na výcviku jde tedka proti mě už mi začíná docházet že to asi bude můj poslední den, leda že bych se vzdal. Kouknu na Mikiho a on na mě. Pokývneme hlavami a oboum nám je jasný co se stane. Rojice postupuje v před v rukách držím dva ruční kvéry oba odjištěné a připtavené k palbě jen an který cíl je jich mnoho. Počítám deset ale už se nemužu otáčet abych nehodil nejáký odlesk, z prava k nám směřují taky nejáké kroky. Už jsou u nás. Vybral jsem si cíl 5 metrů to ho sebou vezmu a hnedka zkusím toho vedle a budu pokračovat dál. Kouhoutek už jen cvaknout v tom rojnice bez hlesu bez jaého koliv slova zaklekla. Co to kurva. Jsme v predli ví o nás. Z prava slyším:" Vidím tam něco zeleného." Ne oni mají noční vidění a jsme v hajzlu. uplynolu neuvěřitelně dlouhých 5 vteřin a odpověd zněla "nic tam nevidím, čisto". V tom rojnice povstala a Miki nechal štěkat svojí Sp-8, jsem se zhluboka nadechl a začal pálit nejspíše na stejný cíl. zaměřuji další cíl a pálím, netuším ani jestli mám zásah neb nepřitel hnedka zalehává. A opětuje palbu naštěstí pro nás vůbec neví od kud to jde. Asi jsme mu udělaly nějáké ztráty. zbraně prázdné, tak šahám po zásobníku a začínám přebíjet. Miki chvilku ustal palbu a znovu sputil. V tom kousek vedle mě něco tupýho padlo do trávy. Necítím ani bolest, mé tělo je vymrštěno a končí na hromadě dřeva kousek vedle. Pákrát mrknu očima a poslední co vidím, jak se granát odráží od kmene stromu a odvětví a přistane mikimu přímo na hlavě kde exploduje. Poslední co vidím je záblesk a ohlušující ticho...
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:56 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Chybí nám jeden dřevěný kolík od stanu. Plachta byla použita na Land roveru
od tuším BB. mrkněte se jestli se náhodou nepřipletl do vašich věcí...
Dík musel bych ho zaplatit majiteli..
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela by mě zajímalo, proč chceš vědět, kdo tam bojoval Jaroslave,já tam velel.Snad se tam nic nestalo proti pravidlům. Jediné co vím, že vběhli na pole kde neměli být,ale po upozornění se stáhli do svého pole.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 5:20 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

alf napsal:
Chybí nám jeden dřevěný kolík od stanu. Plachta byla použita na Land roveru
od tuším BB. mrkněte se jestli se náhodou nepřipletl do vašich věcí...
Dík musel bych ho zaplatit majiteli..


Co já vim tak Rosťa 1.BB ztrkal nějakej kolík oslovy do prdele a ještě si to točil na video Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siky



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 5:52 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

rychtoň napsal:
alf napsal:
Chybí nám jeden dřevěný kolík od stanu. Plachta byla použita na Land roveru
od tuším BB. mrkněte se jestli se náhodou nepřipletl do vašich věcí...
Dík musel bych ho zaplatit majiteli..


Co já vim tak Rosťa 1.BB ztrkal nějakej kolík oslovy do prdele a ještě si to točil na video Laughing Laughing Laughing

opravdu hodně netradyční využití koliku od stanu:-)SmileSmile
_________________
-MPO-
www.paintball-olesenka.tym.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, pri demonstraci nekteri prozradili ze oslika i sukaji. chtel jsem mu usetrit trapeni a zastrelit ho, ale to by zase spustili halekani
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl bych prosbu, budou Hellboyi vidět ty fotky taky někde jinde než na tom za..nym fuckbooku Twisted Evil
Omlouvám se všem čtenářům tohodle fora, ale tenhle rádoby úžasnej komunikační kanál mi nikdy k srdci nepřirostl a proto tak miluju, když sebe a potažmo nás někdo prezentuje jen tam Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O nic jsi nepřišel ani ty ani nikdo z Talibanu tam neni jen a pouze Amíci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak to jooo, jestli to jsou jenom posmrtné fotografie naši úhlavních nepřátel, tak to ať si to na tom zprofanovaném médiu nechají, to mé oči vidět nemusí Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je tam nejaka fotka polonaheho taliba, obavaneho valecnika, ale tu radsi taky nechces videt Smile jenom pro jistotu:


_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate