Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Falcon base 2012 -Taliban vs spojené národy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 5:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ti co by zabloudili stezejni misto ksam se dostat je obec Pístov u JIhlavy za tou obci jsou hned cedule cervene s napisem Paintball.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sosonek



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo to nenajde volejte Šošon 777 612 298 nebo Vlček 602 671 792. Kokot Taunus projebal telefon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z prvních dojmů spíchnutý report, stejně jako reportáž pro Aljazeeru Smile a l tomu i fotogalerie...

To všechno najdete zde.
http://www.totalmag.cz/paintball/72-akce/3088-falcon-base-2012-taliban-vs-spojene-narody-7-892012.html

Díky za hru Smile
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akce super - vše jsem už napsal na hlavní straně militárky u akce.

Jeden dotaz na pořadatele:

Co to mělo znamenat s tou noční, nařízenu misí, na kterou jsme čtyři vyrazili s jakousi bombou, která nám byla úplně k ničemu a kterou jsme měli u sebe mít jenom proto, aby nám jí soupeř mohl sebrat? A proč byla cca po půl hodině odvolána s tim, že se nemělo jít a že se bude opakovat až ráno? Smile Přiznám se, že jsem to vůbec, ale vůbec nepochopil Smile

EDIT: Celá ta akce mi přišla tak, že jsme měli dělat volavky s tim, že se to nepovedlo (opravte mě, jestli se pletu)...nehledě na to, že tam, kam jste nás posílali žádná Talibanská základna nebyla (pokud teda nebyla zrovna kompletně zhasnutá, když jsme tudy procházeli).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim akce supr. Jo a nasel jsem tam nakolenik co se dava do nohavic u kalhot. Zapomel jsem ji tam na konci dat poradatelum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen reakce na Vladana v popisu akce: Vladane v pohodě, nikoho jsem nechtěl urážet, ani si připisovat nějaké zásluhy, protože mi to ani jako velká zásluha nepřipadá, jen jsem popsal co se dělo a u toho plotu a to takhle prostě bylo, neviděl jsem to jen já a radost mi to fakt neudělalo. Tím popisem jsem chtěl jen vyjádřit pocit jistého zmaru, který mě v noci přepadl a to včetně toho, že JÁ TO TAM NAKONEC POSRAL TAKY, COŽ MĚ SERE NEJVÍC Smile

To že někdo jede na celonoční akci a nevezme si baterku mi vážně hlava nebere a když se najde 5 takových lidí pohromadě, přijde mi to jako fakt záhada. Baterku prodávají na každé benzince asi za 100 korun a jde přilepit na hlaveň izolepou za desetník. Její dosvit je asi o 100% větší, než dosvit žádné baterky. Klasická fajfka na dva buřty stojí 150 a dosvítí 100 metrů. Když někdo na akci veze pytle, elektrocentrály, noktovizory, auta, nakupuje pletivo a vyrábí si kostýmy a druhej si nedokáže ani koupit baterku? Proč tam proboha teda jezdí?

U plotu proniklo talibanců několik a zastřelili nám několik lidí (tuším že 4, včetně mě a vlasťáka). Osoby v jejichž sektoru se to stalo přitom ležely v díře 40m od plotu a nic nedělaly! My jsme k tomu běželi z 500m dálky a maníci kterým se to stalo tam leželi v díře? WTF? Ty jsi o tom nevěděl, protože ty lidi neměli vysílačky a řešil to tam Šotek a pak já.

Další maníci místo aby naháněli talibance co jim vlezli skrz plot dovnitř vylezli tou dírou ven a běhali si tam po poli, protože se nudili, přičemž tu díru tam nechali a nikdo tam nehlídal.

Tohle všechno se dělo na úseku cca 200m s bobulem to nemá nic moc společnýho, ten když to zjistil tak se mu to taky nelíbylo. Poloviny týmů se to netýká. Na Fuck Ops byl spoleh, Centaurs tam měli eletrocentrálu a šlo se s nima domluvit. S Lakim taky, ale měl pod sebou co jsem pochopil spoustu cizích lidí.

Prostě a jednoduše, je to poučení pro příště. Nováčkům je potřeba prostě líp vysvětlit co mají dělat, jak a proč a občas je zkontrolovat, protože spousta lidí se očividně bálo zeptat okolo, nebo měli pocit, že o nich nikdo neví.

Nic víc, nic míň.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
To že někdo jede na celonoční akci a nevezme si baterku mi vážně hlava nebere a když se najde 5 takových lidí pohromadě, přijde mi to jako fakt záhada.

poslusne hlasim, ze z 10 pohanskych psu mel baterku jeden jedinej a to nahodou Laughing takze tva zahada na druhou....

a kdyby ji ten clovek pouzil pri bojove akci osobne bych ji sezral a pak jeho... jo a pro jistotu upozornuju, ze nemame zadne nocni videni ani vylestene ocni bulvy Wink
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne ne září 09, 2012 7:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar a sílu bojovníci, díky za akci, byla velice výživná, vyspal jsem se teprve teď. Za sektor brána musím říci, že to byla dost dobrá prdel a už vím, jaký je to pocit střílet bezbranné lidi Very Happy i když si to zasloužili Smile tím se musím i omluvit tálibovi co si lehal moc pomalu a byl popohnán třemi do hlavy. Docela dost mě mrzí, že nezafungoval ten zásahový slzný granát co jsem vám hodil při demonstraci za vás, docela jsem se na tu reakci tešil Sad Každopádně rekvizity super chlapci a děvčata, otravování dokonalý. Docela mě překvapilo to, jak při prvním útoku na bránu rychle odcházeli útočníci o kterých jsme ani neviděli, pochopil jsem později Very Happy Cose noci týče, to otravování bylo super udělaný, GG musím poděkovat za noční dýmu míru, i když jste se prostřihávali pár metrů od nás... svině Smile

K tomu ranímu útoku, řeknu vám, je to docela nuda, když jsme přesně věděli kde zaútočíte a kdy zaútočíte. Problém byl, že nebylo s čím pracovat a čím podpořit ohrožené sektory.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Hellboy napsal:
To že někdo jede na celonoční akci a nevezme si baterku mi vážně hlava nebere a když se najde 5 takových lidí pohromadě, přijde mi to jako fakt záhada.

poslusne hlasim, ze z 10 pohanskych psu mel baterku jeden jedinej a to nahodou Laughing takze tva zahada na druhou....

a kdyby ji ten clovek pouzil pri bojove akci osobne bych ji sezal a pak jeho... jo a pro jistotu upozornuju, ze nemame zadne nocni videni ani vylestene ocni bulvy Wink


Hold chudý kmen z Dubaie Rolling Eyes
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POZOR POZOR - volal mi nějaký člověk, který údajně couvnul na velkém parkovišti do modré octávie. Můžete si prosím auto prohlédnout a dát vědět, jestli mu nějak ublížil ? Pokud ano nahlásí se to na pojišťovnu. On nic neviděl, ale byla tma. SPZ co si napsal někde zašil, ale říkal, že to bylo asi 1A ale dál neví. Děkuji za pozornost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No Jaroslave, ale na vy jste nemuseli nic hlídat a nikoho honit okolo plotu, což jistě uznáš poněkud mění situaci Smile Navíc jste občas měli takové ty zeleně svítící brejličky Smile

Jinak ještě k té situaci:
citace:
Vladan: Takže to musím uvést na pravou míru. Vyrazil jsi se Šotkem a dalšími lidni na rozkaz s úkolem obnovit obrannou linii potom, co se nepříteli podařilo vybít téměř celou jednu jednotku obránců a proniknout za první plot. Protože se nepříteli podařilo udělat nám na místě kde se pokoušel proniknout do základny velké ztráty, tak samozřejmě tato část linie v tu chvíli byla bez obrany (proto jste tam také byli posláni). Poté, co se i za pomoci našeho jediného bojového vozidla podařilo pobít všechny Afghánce kteří prorazili opevnění a snažili se proplížit do základny (předpokládám, že v tuto chvíli se jednomu z nich podařilo přece jen zůstat za naší linií a pak zemřít kousek odemne), tak jsi dostal na rozkaz dát dohromady z lidí od Šotka a ze zbytků obránců na tomto úseku alespoň nějakou obrannou linii (což jsi přesto, že tady píšeš nesmysly, zvládl dobře).


Tak to fakt nebylo Smile Někdo spustil poplach, že se talibanci u brány prostříhali dovnitř a je to tam v prdeli. Vyrazili jsme tam proto jako posily s Šotkem. Když jsme tam přijeli, tak tam žádný talibanci nikde nebyli a pochopil jsem to tak (tady ať mě když tak někdo opraví), že u brány ani nikdo neví kde se vlastně prostříhali, ani jim tam nikdo nikoho nezastřelil (podle následného počtu mrtvol na mrtvolišti). Tak jsme udělali rojnici a šli podle plotu zpátky na naše pozice. Asi po 100 metrech jsme narazili na dva lidi ležící v díře 30m od plotu (BTW v těchto místech byl jen jeden plot a za ním pole, takže to, že se někomu povedlo dostat vůbec k němu a skrz něj, je ještě větší haluz), kteří nám oznámili, že se někdo prostříhal, zastřelil jednoho jejich člověka a utekl, ale oni nemají baterky. (to byl první WTF moment) Začali jsme teda prohledávat okolí a narazili na taliba, kterého jsme s Vlasťákem vyndali. To je jeden za plotem. Další vyndal pro změnu nás. To je druhý. Šli jsme s Vlasťákem na mrtvoliště, kde byli asi 3 lidi, včetně organizátora a toho jednoho maníka, kterého zastřelili u plotu a který byl poměrně dost vyjukaný, takže jsem z něj nedostal jak se to vlastně stalo a kdo se kam dostal. Žádná pobitá jednotka tam nebyla. Mezitím Šotek našel a zlikvidoval zbytek talibů (nevím jestli 1 nebo 2). Recyklace byla za chvilku a já ti oznámil, že to tam je doceal bordel a šel to tam nějak srovnat. Lidí tam bylo dost, na úseku cca 200m odhadem 20. Jenom stáli v hloučcích a tak, že na plot většinou vůbec neviděli a nevěděli o sobě. V lesíku nikdo nebyl, protože si levá skupina myslela, že je tam pravá a prává, že levá. S každým jednotlivcem jsem osobně mluvil a řekl mu co má dělat, všichni pak dělali co jim bylo řečeno a nidko se nehádal (ani já se nevztekal Smile. Na úseku byli proštípané dvě (!!!) díry, do kterých jsem nařídil zaplést aspoň klacky. Zbytek už jsem řekl. Následně nás talibanci stejně vypráskali. A nejsem na to pyšný.

To o čem mluvíš se mám pocit stalo jindy na úseku kde byli Fuck Ops (nevím jistě).

A znova opakuju, možná půjdu na nějaký kurs asertivního vyjadřování, protože jsem to celé nemyslel nějak dvakrát vztekle ani urážlivě, ale jako poučení pro příště. Embarassed Rozhodně nemíním píčovat do kohokoli kdo velel, protože je to velmi nevděčná pozice a moc dobře vím kolik přípravy jsi tomu konkrétně ty věnoval a co všechno zařídil.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne ne září 09, 2012 7:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Když jsme tam přijeli, tak tam žádný talibanci nikde nebyli a pochopil jsem to tak (tady ať mě když tak někdo opraví), že u brány ani nikdo neví kde se vlastně prostříhali, ani jim tam nikdo nikoho nezastřelil (podle následného počtu mrtvol na mrtvolišti).


jsi si jist ze tato informace pochazela od nas? ja zadnou takovou informaci od brany nerikal teda. spis jsme to od ty brany sledovali docela nezaujate, jen jsem dal jednoho cloveka dolu na krizovatku aby hlidal tu louku.

me to spis prislo jako dobrej chaos na tech vysilackach. 15 minut se zjistovalo kdeze vlastne co se deje
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se některý věci míchaj dohromady, tak nechci něco tvrdit o něčem u čeho jsem nebyl, ale když to říkáš i ty, jen to potvrzuje co říkám já Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muze organizator zverejnit pocty lidi a v pripade ze spojencum neprijeli lide ve vetsim meritku oznamit teamy ktere to byli ? diky

jo a pocty Talibancu, mne jen zajima jaky byl mezi nimi pomer
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne ne září 09, 2012 7:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
muze organizator zverejnit pocty lidi a v pripade ze spojencum neprijeli lide ve vetsim meritku oznamit teamy ktere to byli ? diky


Jdu počítat, a hned jak to bude, dám to sem. Bude to doufám tak za 45min
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubis napsal:
Zdravim akce supr. Jo a nasel jsem tam nakolenik co se dava do nohavic u kalhot. Zapomel jsem ji tam na konci dat poradatelum.


Jo to je Shocka ze žab. Bude rád Very Happy
_________________
ŽABÍ CREW


Naposledy upravil SynysterGates dne po září 10, 2012 2:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
muze organizator zverejnit pocty lidi a v pripade ze spojencum neprijeli lide ve vetsim meritku oznamit teamy ktere to byli ? diky

jo a pocty Talibancu, mne jen zajima jaky byl mezi nimi pomer


Počty jsou zde:
Taliban - 67
nedorazilo 5 hráčů

spojené národy - 73
a věřte nebo ne, také 5 hráčů nedorazilo

U obou stran, hráči kteří nedorazili byli z různých týmu, tedy nestalo se, že by nepřijel větší počet hráčů z jednoho týmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuju za informace
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladane co ti prosim tě ty mobilní stánkaři afgánský napsali do toho dopisu co ti přinesli Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
K tomu ranímu útoku, řeknu vám, je to docela nuda, když jsme přesně věděli kde zaútočíte a kdy zaútočíte. Problém byl, že nebylo s čím pracovat a čím podpořit ohrožené sektory.


muzes tohle trochu vysvetlit ? jestli jste vedeli presne kdy a kde tak ste preci mohli proti tomu utoku vyclenit odpovidajici silu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jednoduchy, protoze borec ze skalkajdy, fanda, byl cca 3 hodiny u vasich taboru a poslouchal vas i to kde a jak chcete vse provest. pak se nechal zabit, sel recyklovat, vse vybalil, nejdriv me pak vladanovi kterej si to prijel poslechnout. otazka znela na kolik je ta info skutecna ci jestli to nezmenite. pak taky, nemeli jsme zadny zalohy, jenom jedna linie, takze nebylo proste z ceho to podporovat. proto jakmile jste prorazili vy nasli uz TT jenom prazdnou branu protoze ustupy byly predem domluveny
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave meli jsme ty neverici hnat bicem ze zakladny. .. a urezat jim vsechny usi. a jestli to byl ten manik to lezel v tom prikope a ja ho zabil tou baterkou tak at si me priste nepreje a z civilisty se stane bojovnik bez baterky. Very Happy
jeste by me zajimalo kde nas poslouchal jestli hade muzes rict kam se dostal do nasi pritomnosti ..protoze jaroslav na 2 bunce moc nebyl.tak ze by se dostal az na 1 bunku ?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo to je on, rikal ze byl zajmut baterkou po 4 hodinach protoze uz ho to moc nebavilo Smile

jinak on to probehl cely, nejdriv hned pote co padla tma vysel zmizel s tim ze se mu neco nelibi na poli a pak ani vidu, ani slechu, pak zajmul skoro celej prvni utok na branu. pak zase zmizel a byl pryc cca od pul jedenacty a pohyboval se dle jeho vsude. kde presne, musis zeptat jeho. ale rikal ze to byl nejakej tabor kde si v noci nejakej talib tahl svou zenu smerem do lesa, za ucelem kopulace pry. treba ti tato info doda hodnotu
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To taunus : ano byl to ten co jsi ho "zabil" baterkou sedí mi to i v mém reportu, protože přepad civilní vesnce (nepřítel si myslel, že je to základna) Wink proběhl cca 40minut po jeho odchodu na mrtvoliště.

To Šotek, Hellboy, Had kluci ti syčáci talibové, co vám přestříhali plot jsme byli my Bubák a Alchimo. Hrozná prdel u plotu ta vaše patrola. kus z reportu:

.... čtyři naši bratři šli dělat povyk před hlavní bránu základny a nabízet bakšiš nevěřícím aby nám získali nějaký ten čas na bezpečné přiblížení k plotu. Jejich písně a povyk jsme použili jako krytí hluku, který jsme vydávali.
Bez kontaktu jsme se dostali až 4m od plotu , tam jsme zalehli okoukli kukátkem úsek, zda-li je bezpečný a plížením se naprosto potichu (bez praskání větví, pouze sunutí těla trávou) vydali k plotu , když jsme leželi bez hnutí u pletiva, tak jsem si neuvědomil, jak moc silné je světlo půl měsíce a stačí pro přivyklého pozorovatele k lehčí lokalizaci terče. Začal jsem cvakat pletivo. Tou dobou naši bratři odcházeli od brány...do 2 minut se prostor ponořil do ticha a každé další cvaknutí bylo slyšet. Při 6 cvaknutí se ozval výstřel ze tmy od protivníka. Kule mě minula o 40 cm a zazvonila o sloupek plotu, bleskově jsem se stáhnul dál, asi 1m od plotu kde ležel All-Chimo.
V kukátku jsme vůbec nic neviděli a ani na vlastní uši nic neslyšeli...ležíme bez hnutí jen ruka s kukátkem před oko, před sebe , před oko před sebe...žádná změna...po 5 minutách ultrašeptám ALL-Chimovi, že se posuneme o 5m do prava, byl tam shluk 5 kmínků, pod ním úplný měsíční stín a plot 1m od toho shluku.
Po 2min. jsme se doplazili na místo, jako zvuková clona nám začínal hrát do karet noční útok PP bratří, kteří pálili na bránu PRG a odstřelovali hlídku.
Za minutu jejich boje jsem vystříhal v plotě asi 70cm vysokou díru a ohnul pletivo, vytvořila se tak díra slušná protáhnout skrz sebe i AlL-Chima v taktice.
Objevil se ale vedlejší záporný faktor konfliktu u brány a to přibližující se patrola nevěřících v počtu 6-10 můžů.
z10ha 12h se začali přibližovat kužely 4 baterek na zbraních a v jejich světlech se míhali další neosvětlení střelci. Měli jsme 2 možnosti, využít jejich vzdálenosti a rychle se tahnout, což se nám nechtělo z důvodu, že jsme byli tušeni a bylo na nás odněkud mířeno ...cca jsme lokalizovali střelce na 11-12h 10m za plotem v základně. Mezi námi loučka a až na naší straně za plotem teprve shluk kmínků, se kterého by jsme se plazili jen rovně z5 a byli trochu slyšet...dobrý tak na zdechnutí + představa , jít o 40m do leva, zase pronikat k plotu , pozorovat alespoň 20m okolí a zase kurva střihat tu díru , když je to tak slyšet... :crazy: :crazy:
Rozhodli jsme se zůstat stáhl jsem se k Allovi a vedle sebe jsme se krčili v naprosté tichosti 1m od plotu za 4 kmínky tloušťky půlitru :think:
Konflikt u brány ustal a najednou před námi bylo cca 11 nevěřících, ještě k tomu někteří propátrávali terén podél plotu světlem z dálky.
Patrola se začala přibližovat na blíže jak 20m, oslovil je "ten" střelec ze tmy před námi, spustil na ně, že slyšel přecvakávání drátů a že prý je to někde u plotu tak 10 m od něj. Surprised. Měli jsme s All-Chimem stejný pocity, týpci došli na 8m, svítěj na perimetr zprava, zleva Surprised , kužely baterek nám jezděj přes vršky hlav, máme zakrytý skla brýlý rukama, aby se neleskly. Uvědomuji si, že ALL má" černobílou palestinu a že bude víc vidět. Zjistil jsem, že patrolu vedl Šotek (Foresti- žádný nováčci :thumbup: ) ten posvítil zase na plot na naše šošolky za kmínkama zleva doprava, znova doleva a odpověděl střelci :" to se ti muselo zdát, ten plot je celej a tady NIKDO NENI". Laughing Shocked To jsem už nevydržel a poklepal jsem kanadou do ALL kanady jako signál toho , že jsem blízko otravě adrenalinem Exclamation a při životě mě už drží snad jen kolosální disfunkce pozorovatelských schopností protivníka Exclamation
Celá patrola se po chvíli svícení sebrala a prošla Exclamation Exclamation Exclamation kolem nás 1m od plotu uvnitř základy, kužely světel svítili na plot sem, tam prošli kolem 70 cm vysoké díky v pletivovém plotě a odešli směrem do leva k druhé bráně. Všechny kužely se pomalu vzdalovaly, ale můj lovecký instynkt mi stále šeptal, že máme toho jednoho neodhaleného protivníka před námi ......

to Vladan :
doufám , že tě krk nebolí snažil jsem s jako ve filmu, o tom jestli to bylo smrtelný , radši ani nebudu přemejšlet. krk je krk a já tě přeci nechtěkl zabít.Vzal jsi to jako chlap a já tvé vyjádření respektuju, protože mě nějdo takhle píchnout nožem do krku , tak říkám ,že mě "to lízlo"

for All:




- liquidace Vladana nožem za bílého dne

Musím se s vámi podělit o tento nevšední akční prvek, alespoň co se painballové oblasti týká.
Již samotný výlet do vesnice po boku bratra Ali-Goldy a sestry Bass-Andy byl příjemným osvěžením po 17h trvající rutině bojovníka džihádu (strašit nevěřící psy takovou měrou, že neopustili zdi svého vězení a ti co se o to pokusili byli námi do jednoho pobiti.
Když už se nám snažili nevěřící dostat na naše území mobilním výsadkem 6ti mužů (ještě k tomu nebezpečně blízko naší základny č 2 Surprised ) byli o5 pobiti až na jednoho , který utekl neznámo kudy z5 na základnu (možná tam byl i dříve než auto, které ho na misi vezlo Laughing Laughing Laughing ) nastal čas jít nevěřící vyděsit nadobro.
Dostali jsme od Velitele Raj-Kha za marné čekání s RPG na automobil odměnu a to jít na výlet přímo do hnízda , kde se to nepřítelem jen hemží - ano na základnu koaličních okupantů. Shocked
Já bojovník Ali-Bubu v našem kraji známý dle způsobu boje spíše pod přezdívkami horská koza, nebo plazivý stín jsem nevěřil stařešinovi našeho oddílu Raj-Khovi, že budeme na základně v bezpečí a ať tam nenosíme zbraně, že tím budeme riskovat naše životy. :ugeek:
Pro jistotu jsem si s sebou vzal svůj rodový nůž, který dědíme v naší rodině již generace z otce na syna, dceru a babičku :geek:
schoval jsem si ho do palestiny, kterou jsem si uvázal stejně jako nevěřící, když je u nás v horské krajině rozbolí krk.
Sestra Bass-Andy zhodnotila skrytí jako docela nenápadné a bratru Ali-goldovi jsem o tom radši ani neřekl, protože by si hned do trenek přibalil sbírku svých kynžálů.
K bráně jsme se dostali po hodinách cesty pouští. Hlídka nás vykázala do bezpečné vzdálenosti a my jsme si všimli 4 mužů z jiného bojového kmene, přicházejících neozbrojených. Šli stejně jako my na základnu pro obvazy, vodu popř citl informace. K mému údivu byl jeden ze skupiny stařešina kmene a druhý jeho pobočník.
Hlídka na bráně (složená z přeběhlíků z kmene Skal-Kajda) nás po bombovém útoku v kantýně který se udál den před tím nechtěla v tak velké skupince pustit dovnitř, ale poradce pro mezilidské vztahy byl na naší straně a vstup byl povolen.
Byly jsme podrobeni osobní prohlídce. První šla na řadu sestra Bass-Andy, prohlídkou prošla bez problemů, ale ve chvíli, když jsem viděl jak oplzlé ruce nevěřícího psa šahají na naší rodovou krev, jsem slíbil ALLa..., že dnešek zůstane navěky zapsán do našeho kmenového písma jako den kdy jsme pobili mnoho nevěřících žoldáků a hlavu jejich velitele předhodili na hraní toulavým šakalům.
Při mé osobní prohlídce, jsem si přečetl jmenovku těch psů. Bobul a Had byli ti, kteří mě ošahávali i na místech, kam šahám nerad a jen když chci dělat déšť jako náš nejvyšší (doted´ nechápu, co tím aLLá.. myslel, když nám tam dole stvořil druhej plnovous Rolling Eyes)prohlídkou jsem prošel psy si ničeho nevšimli, bratr Ali-Golda také prošel a zbytek naší skupiny taktéž neměl problemy.
Jako doprovod po základně nám byli přiděleni dva muži . Bobul a Čáp. muži z našeho kmene sice nejsou nijak vysocí, ale tito dva nevěřící snad vybírali dle krytérií čím menší, a širší - tím snad lepší Laughing
Cesta základnou byla monotonní panelka dlouhá asi 300-400 lemovaná příkopem na keři, semtam byl palpost s posádkou 2 mužů.
Celou cestu šla dvoučlená hlídka v našich zádech 3-4m s namířenými ohnivými holemi. :thumbdown:
Neměl jsem nejmenší šanci svým nožíkem kohokoli ohrozit, a bylo by to i v tu chvíli zbytečné riskovat životy nás 6ti civilistů jen kvůli skoku pro jeden skalp na nejmenovaného vojáka.
Došli jsme až ke kantýně, nebo alespoň k tomu co z ní zbylo po večerním výbuchu. všude ještě vyseli zbytky bobového sebevražedného atentátníka převlečeného za reportéra all-jazzeery.
Doslali jsem vodu , dokonce jejich černou sladkou limonádu ajá jsem se rozhodl, že v den, kdy zřejmě zemřu mučednickou smrtí porušim nařízení naší víry, které mi žádný stařešina nebyl schopen stejně nikdy vysvětlit a ochutnám zakázaný mok CHAMRA (ar. alkohol) objednal jsem si malé BiRaH a ochutnal o čem ten západní svět je. Wink
Jen po pár locích jsem si uvědomil jak do mě stoupá mě neznámá síla, reflexy zbystřily a já jsem zjistil , že nikde v dohledu není všímavý voják, tak jsem si rychle z palestiny vymotal nůž a schoval v kapse mých kapsáčových kalhot. Cool
Naše skupina se domluvila , že cestou z5 ze základny akceptuje někjakou diverzní akci a žer můj nůž zkusíme využít k získání alespoň jedné ohnivé hole a pak už budeme snad schopni s jednou holí pobít další nevěřící a získat jejich hole....a osvobodíme emirááát Very Happy
Přidělená ostraha nás po dopití vyvedla z kantýny a že prý nám budou obvazy vydány směrem k bráně, kam nás tentokráte patrola doprovázela v přátelštějším duchu a méně ostražité formaci. Jeden z vojáků šel vpředu a snažil se vymámit nějaký hašiš ze stařešinů já s Bass-Andy jsme šli 2m za nimi . Napadlo mě , že v tomto úseku, kde cestou nikdo jiný nebyl skočím na hlídače vpředu zapíchnu ho jako jehně a budeme mít jednu hůl..a sakra při sdělení tohoto plánu sestře jsem si přes její rameno všiml, že nás od kantýny dobíhá druhý strážný Čáp a tudíž jsem okamžitě změnil strategii. Nebudu napadat vojáka přede mnou, když je za mnou jeden ozbrojený, udělám to tak, že budu zpomalovat předstírat něco s nohou a až ke mě te Čáp dojde píchnu ho, sestra veme jehozbraň a já skokem vpřed píchnu Bobula vpředu , budeme mít 2 hole a uvnitř základný rozpoutáme peklo. Twisted Evil
Vhodný úsek na přepad, ale rychle skončil a před námi se objevili další dva vojáci dost blízko, to mi můj plán totálně zbortilo. :thumbdown:
Medik k nám prý postupoval od brány a už byl i na dohled v doprovodu dvou ozbrojených můžů.
Trochu jsme zpomalili, bavili se s vojáky, kteří byli uvolnění a snažili se rozumět naší složité řeči.
Když se k nám přiblížila trojice s medikem na 15m k mému údivu jsem poznal Shocked Surprised velitele místní základny okupačních vojsk Vladana Exclamation Exclamation Exclamation
Bylo rozhodnuto ..moje smrt bude nic v porovnání s liquidací tohoto nevěřícího ultra úber lotra sužujícího naší oblast.
Jenže tento v bojích kovaný velitel se s naší skupinkou rozhodně nechtěl kontaktovat blíže jak na 3-4m, vedle něho se stale jako jeho stín pohyboval mladý voják s nabitou holí. Jeden člen naší ostrahy byl zabrán do hlídání členů naší skupiny dostávající obvazy a další po mém omrknutí určitě nestihne zareagovat na můj bleskový plán. Idea
začal jsem mumlat směrem k Vladanovi a pomalu k němu i přbližovat s přátelským úsměvem pro nás araby vlastním, když jsem viděl, že blíže jak 1 ,5m už bude velice nápadné, otočil jsem se vpravo k jeho gorile (mířil do země) usmál se na ni, otočil se ještě kus doprava, zjistil, že Čáp taky míří do země, Bobul hlídá naše, co se baví se zdravotníky, prostě všechno tak pěkně plynulo.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil v tu chvíli, jsem zrychlil otočku, sáhl do pravé kapsy na stehně, nahmatal nůž a začal dokončovat otočku 360 do prava zpět před Vladana. Ruka intuitivně namířila, vyrazila a zarazil jsem mu nůž přímo do krku v tu chvíli mě jeho ne dosti, ale rychlá gorila střelila z půl metru 2x do stehna. Padl jsem k zemi s nohou děravou a než jsem omdlel, tak jsem jen slyšel smrtelné chropění Vladana se kterým opouštěl svoji základnu, naší milovanou Wadíí, tento svět.
Probudil jsem se až ve vesnici, kam mě naše skupina donesla, poté, co mě vykoupila od hlídky na bráně za osla plně naloženého opiem Rolling Eyes

tento úlovek to byl dle mě příklad rychlého a logického rozhodnutí v pravou chvíli: ...

bubák
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Fanda co já vim pobil pěknou řádku Warhamrů kerý si kousali rty ještě když dorazili na hlavní základnu jinak ste věděli o základně číslo dvě a o vesnici o který ste si mysleli že je to základna ale nebyla.O naší hlavní vim určitě že jste nevěděli mluvil sem po hře s Vladanem a docela škoda bránili sme jí téměř po celou hru ma se třemi muži.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ligére v tvém krásném a hrdinském příběhu mi chybí přesně ten okamžik, kdy po nás jeden z vs vystřelil, já jsem si lehnul do trávy, zvednul jsem svojí baterku, posvítil na střelce a vlasťák ho vyndal, načež jsme se zvedli a hledali v trávě dalšího, který už se bohužel trefil Navíc nás nebylo 11, ale asi 5. Smile Takže mi z toho vyplývá, že buď byla letos v Afghánu hodně dobrá maková úroda, nebo mluvíš o zcela jiné situaci někde úplně jinde Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych Hellboyi,že jsi to v tom příspěvku k akci napsal opravdu dost neobratně.Nedivím se Vladanovi,že ho to nakrklo,neboť i mě to zvedlo ze židle.Lidé,kteří v místě průlomu podle tebe polehávali v trávě a nic nedělali,byli pravděpodobně z mojí jednotky,nebo od Prchyho z Centaurů.Nemůžu to hodnotit,v tu chvíli jsem tam nebyl.Ani se nemůžu stoprocentně zaručit za lidi pod mým velením,neboť jsem 7 z nich viděl poprvé v životě.Jedině můžu říct,že co jsem po nich chtěl,to mi bez řečí v danou chvíli splnili bez keců.Jak byli aktivní když jsem byl vzdálen,bohužel nemůžu posoudit.Pokud je pravda to co píšeš (a já nemám důvod ti nevěřit),byl bych moc rád,aby se tito povaleči nezaměnovali s týmem Shadow Company Orlová,protože Orlováci tam byli včetně mě 4 a já za ně 100% ručím. (Píšu to proto,že navzdory tomu,že se jednotka pod mým velením na Falcon base jmenovala "SHADOW" byla z větší části složena z lidí,kteří nemají s Shadow Company Orlová nic společného).
Ještě co se týče baterek a vysílaček.Nejprve jsem se dozvěděl od kohosi,že 4 lidi z týmu Misfits nemají ani baterky,ani vysílačky.To jsem nadával a plival.Však víš,mluvili jsme spolu o tom na základně.Nakonec,když tři z nich v noci odjížděli domů (jedno 16-ti leté děvče,které se udělalo špatně a její doprovod),se mi jejich velitel dušoval,že baterky MĚLI,kromě jednoho,který si ji zapoměl doma.Vysílačky měli prý také,ovšem nějaké americké,které mají jiné frekvence než ty naše.(Škoda,tohle mi měli hlásit ihned a ne až když jeli domů)Zbytek jsem ti napsal jako komentář k akci.
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Těch nočních průniků na základnu bylo víc a každý mluvíte o té své, kterou jste zažili. Bojovalo se po celou noc po celé linii plotu, nebo respektive po zúžení před spodní bránou, kde jste postavili hlídky, které se chytře do kříže podporovaly a v tomto trychtýři je nešlo obejít. Po půlnoci jsme to tam v 5ti různě oťukávali, aby jste něco užili i kus dál od hlavní šou na bráně. První akce s trvalým uchycením za plotem začala ve 4.00 a útok směřoval na linii za rohem od hlavní brány asi 100m níže. Účast DG a část 1.BB. První útok skončil přestřelkou u prostřihávání plotu a následném průniku několika jedinců včetně mne ,,mezi ploty,, a po cca 40min různého schovávání, plazení, postřelování, jsme s dorazivší posilou vyčistili prostor ,,mezi,, a vyrazili do prostoru základny, kde jsme se už v linii a cca 10ti bojovnících připojili k TT kteří postupovali za PP dolú do nitra základny. Akce na plotu je zčásti určitě ta, kterou popisuje Hellboy a přesně mi to sedí. Předpokládám, že jsem to byl já, kdo ho při postupu lokalizoval ležícího podél plotu, následně osvítil baterkou a vedle mne postupující Márty ho odstřelil. Hrubý odhad času cca 5.30. Rozhodně mi nepřišlo, že plot má nějaké nestrážené úseky a na jednom o ktrém jsem si to myslel, jsem po přiblížení dostal zásah z těsné blízkosti aniž bych vůbec viděl protivníka (toho jsem nezaregistroval ani při odchodu). Čas cca 2.00. Toto předcházelo situaci uvedené výše. Každopádně RESPEKT obráncům perimetru během celé noci. Bojovali jste s velkým nasazením. Omlouvám se za použité zkratky, doufám, že se v tom všichni orientují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste bych se rad zeptal, co za team chranil tak od 18:00 levy kraj vasi obrany (orientace pri pohledu z venku na hlavni branu) - zrejme oblast te vedlejsi brany, konkretne ti muzi co byli az na uplnem kraji a pres to pole odstrelovali talibance a nekolik jich i vyradili
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle noční sondáže mého oddílu na pozici protivníka Forest. Pletu se snad?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate