Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

spyder xtra 06 ustovka

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 7:57 am    Předmět: spyder xtra 06 ustovka Odpovědět s citátem

nazdarek lidicky, mam mensi problemek, konecne jsem se dostal k meraku rychlosti a byl jsem lehce zdesen, zbran neprosla zadnou upravou, cili nastaveni z vyroby a ustovka 345, tak jsem se to snazil stahnout a i kdyz byl v podstate zadni regulacni sroub temer vysroubovany, tak ustovka 323, merak by mel byt v poradku, byl na prezkouseni.

Cili jak to resit?

nove pruziny? jeste nejake jine reseni? diky za help
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli ti ani při téhle rychlosti kuličky tzv. nekličkujou vzduchem tak pak zkus ještě jinej měřák Laughing
Jinak jiný řešení jak dostat ÚR na nižší hodnotu než že koupíš sadu pružin a dáš tu nejměkčí do zadu není. Nebo vlastně je ale to už by ti pak neuznali záruku (dá se odlehčit-odbrousit kladívko a ventura)
Takže pokud jsi koupil funglovku a necítíš se na nevratné změny tak jedině ty pružiny http://www.paintballshop.cz/zbozi/4467-spring-kit-(4-piece)-spyder tyhle by ti na snížení rychlosti měli stačit bohatě a nejsou ani moc drahý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslis pri tech 340 nebo pri tom snizeni? Smile merakem by to prave byt nemelo nedavno byl na prezkouseni u ostatnich zbrani meril normalni hodnoty.

Jij to obrouseni me taky napadlo, ale ty pruziny budou prece jen jednodusi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skus vypustit co2 z flase. mozno mas tam len vysoky tlak. stavalo sa to aj nam ale po chvilke strielania to kleslo na normal..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cartman napsal:
skus vypustit co2 z flase. mozno mas tam len vysoky tlak. stavalo sa to aj nam ale po chvilke strielania to kleslo na normal..

v tom by to byt nemelo, lahev jednak nebyla napustena na max a taky to bylo po hre a to je tak po 300 kuli, tim padem tlakem uz spise asi ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mě napadlo že by jsi mohl změnit používaný kuličky jaký tam teď dáváš ? Chroniky a třeba All stary jsou hodně velký kule a hodně dotěsňujou v hlavni takže by teoreticky měli úsťovnku zvyšovat kdežto třeba ink d nebo woodoočka ty jsou poměrně malý takže by mohla klesnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Ještě mě napadlo že by jsi mohl změnit používaný kuličky jaký tam teď dáváš ? Chroniky a třeba All stary jsou hodně velký kule a hodně dotěsňujou v hlavni takže by teoreticky měli úsťovnku zvyšovat kdežto třeba ink d nebo woodoočka ty jsou poměrně malý takže by mohla klesnout

To me nenapadlo, zatim odzkoudeny zimni a klasicke torobally a stingry, rychlost byla myslim merena na stingrech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A kdyz bys kousek ty pruziny ufik? Jinak 320 neni zadna katastrofa.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A kdyz bys kousek ty pruziny ufik? Jinak 320 neni zadna katastrofa.

no to jsem radsi enchtel kutit kvuli reklamace, nejsem si jisty co vse je treba mit pri reklamaci v poradku.
jinak neslo o cenu, ale spis cas, slo mi hlavne o dnesni orechov, abych se vlezl do limitu, coz se mi se stestim nejak povedlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate