Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, koukni z které z těch tří děr ti uchází
zkontroluj jestli ti neodešlo sedýlko v regulátoru, pak koukni na kroužky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

úplně s té horní dírky, a hodně! Fakt to nechápu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli je to z té horní, tak je to pojistný ventil přetlaku, zkontroluj na něm okroužky (24,33,34), pak sedýlko ventilu (18 ) a horní okroužek na šroubu štelování UR (35), taky zkoukni jestli není poškozená pružina kontroly přetlaku
taky jestli to utíká okamžitě nebo to ze začátku neuchází a postupně roste rychlost úniku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chybí mi tam toto http://www.paintballshop.cz/zbozi/12719-mfv103-regulator-valve-seat--g-1--envy--sp1--vibe

už je to na cestě. Snad se problém odstraní Smile Zatím díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 9:50 pm    Předmět: Hlavně Odpovědět s citátem

Zdar,
co kdo máte za hlavně na Sp-1 a jaká spokojenost. Přemýšlím co koupit, tedka mam pujčenou hlaven od nera je to lepší. Ale zajímalo by mě jestli bych si pomohl více s vývrtem nebo vyzkoušet Apex kde sice asi ztratim přesnost ale získám na dostřelu (ale dostal se ke mě hláška že v dálce tý kuličce uteču že už ani skoro neleti a padne na zem jak hruška).

Popřípade jestli někdo srovnával SP AA a SP Tactical.

Díkes. Spíše otázka na vlastníky přímo s Sp-1(myslím že každá zbran se chová trochu jinak tak bych radši přímo porovnal hlaven a tuto zbran, než hlavně všeobecně).

Zapeklitá otázka Very Happy
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na hlaven s vyvrtom - to je strasna blbost. a ak ma niekto pocit ze mu to lieta lepsie, tak uprimne - je srandista...

ohladom hlavni

ja pouzivam flasc, nero, ifit, apex2, all american - zalezi od toho na akom kveri. osobne sa mi najvaic zatial paci kombo

ifit + flasc bore kit + apex2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravi, nevíte někdo kde auktualně sehnat opěrky (pažby) na SP-1? Paintballshop.cz už ji v nabidce nema Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ciste technicky ti ju mozu doviezt ako suciastku (ma to normalne Part number) alebo pozrem do mojich veci ci tma nejaku neulovim - napis mi PM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Warsheek napsal:
Zdravi, nevíte někdo kde auktualně sehnat opěrky (pažby) na SP-1? Paintballshop.cz už ji v nabidce nema Sad


Není lepší si sehnat adaptér, který umožní montáž opěrek pro tippmann 98? Máš tak mnohem větší výběr opěrek.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten adapter je zbytocne zlozity, nie vsetky 98ickove tam sadnu a je to docela smejd plast
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to stejný polymer jako tělo SP1 a po úpravě tam sedí jakákoliv pažba pro T98.
Cena kupodivu taky vycházela líp ve spojení cena adaptéru + T98 pažba vs cena pažby pro SP1.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdavím všechny spčkaře, po bedlivém pročtení veškerých vláken týkajících se kvéru SP1 jsem už asi v koncích.
Chtěl bych vás požadat o rady nebo nápady čím a proč mi moje spčko syčí někdy mín někdy víc jakoby pres bolt,(hlaveň). Kompletně jsem přetěsnil, vyčistil, namazal, zkousel i laborovat s regulátorem(ztlumit či přidat) laboroval s baterkama.. pres tu dirku na solonoidu to nesyci..

Nějaké nápady? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta mrcha syčela v podstatě jen když se drblo těsnění (bolt, komora) a nebo když byla slabá baterie (a tím nemyslím jen jetou, ale i blbou značku).
Taky by mohlo záležet na tom, jestli jedeš na CO2 nebo na vzduchu a jaký režim média máš na zbrani nastavený.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Tantal: dwell mam nastavenej na vzduch, pouzivam na ni permanentne jen vzduch, a baterky pouzivam ty z PB obchodu maji 1100mAh, http://www.paintballshop.cz/zbozi/7055-xtreme-power-9v-alkaline-battery do ted zadny problem se sycenim nebyl.. nechal jsem ji chvily stat v komore a pak pred akci zacla slysitelne sycet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to majlo: Kámoš měl toto hnedka když jí koupil novou tak jí poslal hnedka na reklamaci vrátila se opravená, zkusím zjistit jeslti má nějáký info čím to bylo. Druhej odemě z týmu mu to taky občas zasyčelo, ale nebylo to stále syčení prostě občas zasyčela taky za nova, ale tam jsme jen dwell nastavily na vzduch a byl klid, ale bylo to u G-1, ale myslím že to je to samý.
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mám dotaz, mam tu SP-1 fungovala, pak uložená ve skříni a teď prostě nevystřelí, zkoušel jsem 4 alkalické baterky (2 nové)
je tam G-1 blackhard board, při zapnutí svítí zeleně (baterie OK), ale nevystřelí a nejde ani přepínat mody střelby, zkoušel jsem jak v zamčeném, tak odemčeném turnajovém modu
jestli máte někdo nápad co s tim, poraďte, zkusim
díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mas spravne zapojenu kabelaz na oci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oči nemám vůbec zapojedné (G1 board je má trochu jinak musel by se koupit další díl, který nebyl)
SP1 po hře vyčištěná, vyzkoušená, uložená do skříně a po cca 2 měsících vyndána a ani ťuk (nejdou ani přepínat mody střelby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono blackheart sa zapina do modu s ocami, cize ak ich nemas pripojene, nic nehovori boardu ze "moze vystrelit" skus vypnut dlhsim stisknutim vision mod (malo by to zo zeleneho zacat svietit cervene)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HUBKA



Založen: 13. 07. 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
nedavno jsme si SP-1 koupil (moje první zbraň) ale někudy mi uchází, nevim kde přesně a netroufám si to rozdělat, existuje někdo kdo se servisem tohodle zabývá a za rozumnej peniz mi to přetěsnil??
Slyšel jsem že prý smart parts už snad nic nevyrábí jen doprodávají a že je problém sehnat náhradní díly a vubec od nich cokoliv servisovat.
Díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neboj se toho, taky mi fičela, když identifikuješ odkud to funí tak ti tady kluci poraděj. SP-1 je fakt jednoduchá v rozložit/složit. Je to jen trubka,regulator a 2 trubičky ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trubky tam su 3 Smile
a je to fakt jednoduche na rozobratie
na nete su videa ako to rozobrat.
na test uchadzania odporucam pouzit mydlovu vodu (robi to bublinky)

a ano, smartparts uz neexistuje, zkrachovali (firmu vytunelovali jej manazeri (pravnici)) a zalozili novu firmu ktora robi tie iste kvery len pod menom GOG a zbrane sa volaju G1 a podobne.

a pripadny leak mozes indentifikovat tym ze sa zapocuvas kde to fuci. fuci to furt, alebo len pri strelbe?
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HUBKA



Založen: 13. 07. 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no fuci to furt, nekde v horni casti (je to tam nejzřetelnější) te predni rukojeti jak do ni vede ta trubička z lahve

no tak asi se do toho pustim ale mate moji SP-1 na svědomí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HUBKA napsal:
no fuci to furt, nekde v horni casti (je to tam nejzřetelnější) te predni rukojeti jak do ni vede ta trubička z lahve

no tak asi se do toho pustim ale mate moji SP-1 na svědomí Rolling Eyes


cize budes muset vysrobotvat regulator (to je v tej rucke) a vymenit tesnenie
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no skus nejdriv sundat jen tu gumovou ručku co obaluje regulator, odkryjí se ti 3 díry. Pak bude zretelnejsi odkud to presne fuci. Jestli z těch dírek tak pak jak rikal mistr vegetta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neporadíte mi kde nejlevněji a nejlépe sehnat SP1 nebo G1? Takovou "kvalitu za rozumnou cenu"
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kluci pomoc, sp-1 nestrili. medium co2. Dwell nastavenej na co2. Nikde nic neunika. Baterka nova. Zapnu a dela to jen "digi" zvuky ktere se meni podle toho co mam za mod - semi, burst,auto to znamena ze selenoid by mel bejt ok?? zacne to strilet jen kdyz ustovku zatocim na minimum a to pekne chude obcas ani to ne. Kdyz pomalu pridavam tak to zase dela jenom digizvuky. Tekute co2 tam nejde. co2 z regulatoru neodfukuje. Nejakej napad?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
neporadíte mi kde nejlevněji a nejlépe sehnat SP1 nebo G1? Takovou "kvalitu za rozumnou cenu"

odporucam kupit v (pbs) obchode, cena je dobra... ak mi napises zozeniem ti to so zlavou
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
kluci pomoc, sp-1 nestrili. medium co2. Dwell nastavenej na co2. Nikde nic neunika. Baterka nova. Zapnu a dela to jen "digi" zvuky ktere se meni podle toho co mam za mod - semi, burst,auto to znamena ze selenoid by mel bejt ok?? zacne to strilet jen kdyz ustovku zatocim na minimum a to pekne chude obcas ani to ne. Kdyz pomalu pridavam tak to zase dela jenom digizvuky. Tekute co2 tam nejde. co2 z regulatoru neodfukuje. Nejakej napad?


prve - skus inu baterku, to ze je nova neznamena ze nesedela v sklade 2 roky a samovybijenim jej nekleslo napetie. pokial ti to robi digi zvuky tak to znamena ze board funguje (jedine ze by bol nejak poskodeny nejaky kondik, ale pokial ti to slo predtym, nevidim dovod).
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2012 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje SP-1 měla od začátku problémy s baterkama, který (jak se říká) nebyly dost "tvrdý" což prakticky znamená, že bez zátěže měly napětí v pořádku (9; 9,6; dokonce 10,8 jsem zkoušel)
Jakmile se ale zatížily (akcí solenoidu), napětí pokleslo (třeba navíc vlivem nízký teploty) a byl problém. Flinta nestřílela, jen kníkala, občas střílela a pak se zase správně nenatáhla, atd.
Proč to píšu:
Nejdřiv jsem to řešil 9V NiMH akku, pak 9V Lithiovkama (pěkně drahý a kvalita občas taky nic moc)
Pak mě napadlo použít adaptér (box na 6x 1,5V AA) ze starýho rádia a najednou bylo po problému.
Momentélně mi SP-1 běhá na 4x 1,5 V z RipClipu + 2x 1,5 V v rukojeti, kde byla ta 9V baterka.
Životnost opět dána kvalitou baterií, ale pak už jen spotřebou RipClipu.
Cca 8-10000 výstřelů.

SP-1 je principielně tak jednoduchá, že buď: nemáš tlak, nebo nemáš proudíky v baterce, nebo je křuslej solenoid (ale ten pak ani nekníká)
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate